Článek

Středeční Ulice: Kryštof popohání Karlu k rozvodu, ona se k tomu ale nemá

 
Ve 4473. díle Ulice se ukazuje, že to Kryštof s rozvodem myslí smrtelně vážně. Pořád totiž Karlu popohání k tomu, aby si přečetla papíry, a tak je mohli společně podat k soudu. Nejspíš už to chce mít z krku. Karla ale dělá pravý opak. Pořád to oddaluje a vymýšlí nejrůznější komplikace, aby rozvod oddálila. Vojta zatím dělá, co může, aby byli jeho rodiče co nejvíce spolu.
25.04.2023 07:15 |

podobné články

Podobné články

Ulice: Jakub se chová jako bezcharakterní svůdník a drží Karlu v šachu. Brunovi zase nezbývá nic jiného než mlčet

 
Bruno viděl Karlu se Štěpánkem. Ráno ve 4243. dílu ji navštíví, aby si s ní promluvil a má dvojsmyslné poznámky ještě v Kryštofově přítomnosti. Karle zatrne, ale Kryštof naštěstí nic netuší, a tak s klidnou hlavou odchází s Vojtou pryč. A Karlu čeká vysvětlování.
05.04.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štěpánek (96 článků) , Vojtěch Štěpánek (36 článků) , Karel Štěpánek (58 článků) , Bruno Bruno (47 článků) , Bruno Bruno (47 článků)

Kryštof chystá letní Kryštof kempy. Poté si dá pauzu

 
Kryštof se od vydání alba Inzerát v loňském roce prakticky nezastavil. Od příštího srpna si tak sestava kolem Richarda Krajča naordinuje minimálně roční volno. Ještě předtím však odjedou zimní klubové turné a v létě několik venkovních akcí pod titulem Kryštof kempy.
12.12.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (401 článků)

Kryštof zahájili turné k albu Srdcebeat. Většina koncertů je již vyprodaná

 
Před téměř vyprodanou Ostrava Arénou zahájila kapela Kryštof své podzimní halové turné k albu Srdcebeat. Vyprodané jsou i další koncerty. Zbývá na ně jen několik stovek vstupenek. Show skupina zahájila skladbou Cesta, v minulosti se Kryštof touto písní s publikem spíše loučil. Součástí koncertu byla i nákladná výprava. Její součástí byly například dva přelety zpěváka Richarda Krajča nad publikem. Kryštof na turné připravil obří scénu s více než 300 světly, vizuální dojem umocnila projekce na celkové ploše 100 metrů čtverečních, řadu prvků si muzikanti přivezli ze zahraničí. O turné je mezi fanoušky velký zájem. Kapela postupně přidávala koncerty v Praze, Brně a Ostravě.
20.10.2015 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (401 článků)

Kryštof Rímský z Ulice nechápe nenávist vůči Márovi. Nevěra je asi v módě

 
Kryštof Mareček se v seriálu Ulice neúspěšně pokouší smířit s nevěrou své manželky Karly, ačkoli se zdá, že díky vztahovému poradci by konečně mohlo svítat na lepší časy. Márův představitel Kryštof Rímský zavítal do Snídaně, kde prozradil, co si o Márovi myslí a v čem dalším aktuálně hraje.
15.02.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Rímský (15 článků) , Kryštof Mareček (7 článků)

Kryštof Rímský z Ulice má za sebou divokou minulost

 
Šestačtyřicetiletý Kryštof Rímský se do povědomí diváků dostal hlavně díky seriálu Ulice, ve kterém působí už od roku 2007. S postavou Máry z Ulice ho spojuje hodně věcí. Ovšem Ulice není jeho jediným projektem, kde je vidět.
29.11.2021 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Rímský (15 článků)

Kryštof bude Karlu hlídat na každém kroku a Věrka s Lubošem zůstanou bez peněz

 
Nový rok začal pro Karlu a Máru slibně. Klid a pohoda však vzaly za své, když Karla získala možnost nastoupit zpátky do práce. Kryštof si navíc uvědomí, že už jí nedokáže věřit. Bude ji hlídat na každém kroku. Ani Věrka s Lubošem to nebudou mít snadné. Nedostatek peněz je přiměje se uskromnit.
09.01.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Nový (235 článků)

Podívejte se, jak samotář Kryštof Hádek tráví volno, když na něj přítelkyně nemá čas

 
Mladý a nadaný herec Kryštof Hádek  (29) má tento týden spoustu volného času. Jeho krásná a skvěle vybavená přítelkyně Berenika Kohoutová , která se balí do igelitu a zpívá hit o "frndě" na něj pro samou práci nemá čas. A tak se Kryštof věnuje své oblíbené činnosti. Letním toulkám Prahou. Fotoreportéři Super.cz jej načapali samotného na zahrádce pizzerie ve Slezské ulici, kde pobyl několik desítek minut a pak odjel pryč.
24.08.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (263 článků) , Berenika Kohoutová (416 článků)

Ulice: Štěpánek dožene Karlu k přiznání. Vyhrožuje únosem syna

 
Nikdy neříkej nikdy. Kryštof se nikdy neměl dozvěděl o Karlině nevěře se Štěpánkem. Jarka by si zase nikdy neměla začít se synem její šéfové, a to ještě čerstvě po rozvodu a s mužem o sedm let mladším, než je ona. Ve 4344. dílu se však všechno otáčí.
12.10.2022 07:15 |

podobné články

Ulice: Kryštof si vyřizuje účty se svými blízkými

 
Kaštan je po návratu z nemocnice ve velmi špatném stavu. Chce všechno vzdát a raději by nebyl. Naštěstí jsou tu Klímovi. I Kryštof teď potřebuje velkou podporu, nejdříve si však potřebuje něco vyjasnit. Vnitřní napětí si Kryštof ve 4348. dílu znovu vybíjí doma, tentokrát je však u toho i Vojta.
18.10.2022 07:15 |

podobné články

Úterní den v Ulici s terapeuty: Kryštof a Karla jdou do poradny, Adam se radí s Julií

 
Dnešní Ulice bude zaměřená na terapie. Kryštof a Karla půjdou na své první sezení u vztahového poradce. Kryštof si uřízne ostudu hned po příchodu a z přístupu pana terapeuta nebude ani trochu nadšený. Nerozhodný Adam zatím konzultuje svou stáž s Julií Papežovou.
21.02.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Adam (20 článků) , Adam Adam (519 článků) , Adam Adam (519 článků)

Ulice: Kryštof podrobí Karlu výslechu a Magdin sen o společném bydlení se rozplyne

 
Aby se vyrovnal s Karlinou nevěrou, potřebuje Kryštof znát podrobnosti. Manželka mu je ale nedokáže dát. Kvůli nevěře se trápí i Bára. Rozhodne se s tím však skoncovat a jít radši na vysokou. Magda se Prokopovi pokusí vysvětlit, proč je pro ni společné bydlení tak důležité. Marně.
01.02.2023 00:00 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Ulice: Kryštof překvapí Dominiku i Karlu. Do poradny půjde

 
Když Karla poprvé navrhla manželskou poradnu, Kryštof její nápad rázně smetl ze stolu. Ani teď není tak docela přesvědčený, že by jim to mohlo pomoct. Nechce se svěřovat cizímu člověku. Nakonec pochopí, že by to měl kvůli dětem alespoň zkusit.
05.02.2023 11:30 |

podobné články

Kryštof bral ve vyprodané Tesla Areně body za hity a odvahu

 
Koncertovat ve velké sportovní hale není lehké. Nejde jen o její naplnění, s tím si v pátek večer v pražské Tesla Areně ostravská skupina Kryštof hravě poradila. Nezvyklý je ale velký prostor a požadavky na jeho ozvučení, nároky na pohyb na pódiu, na aparaturu, schopnost využít velké zadní projekce a podobně. S tím vším se musel Kryštof na prvním ze tří koncertů probíhajícího halové turné popasovat, a ne ve všech případech to dopadlo chvalitebně.
20.02.2010 12:45 |

podobné články

Kapela Kryštof vyprodala jarní turné za 24 hodin. To jsme nečekali, říká Krajčo

 
Za pouhý den vyprodala kapela Kryštof jarní klubové turné k albu Srdcebeat. Ve čtrnácti městech zahraje celkem 27 tisícům lidem. "Moc děkujeme fanouškům za obrovský zájem o naše jarní klubové turné. Pokud se dobře pamatuji, posledně fanoušci vyprodali klubové turné za pár dnů. Mysleli jsme, že i tentokrát to bude obdobné, ale to, co se strhlo, jsme nečekali. Některá místa padla dokonce za pár minut," uvedl zpěvák Richard Krajčo. Srdcebeat Club Tour začne koncertem 24. února v táborském Palcátu a skončí na konci března v Ústí nad Labem. Kryštof mezitím zavítá například do Olomouce či Zlína, kde bude hrát ve větších sálech.
09.11.2015 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (401 článků)

Kryštof trpí vzácnou chorobou, má ji jen 50 dětí na světě: V pubertě vypadá jako desetiletý

 
Kryštof vypadá na deset let. Před cizími lidmi toho moc nenamluví. Ve skutečnosti mu je o pět let víc. Trvalo velmi dlouho, než rodiče zjistili,  že jejich syn trpí vzácným syndromem, kdy je růst kostí opožděn o 3 až 4 roky. Stejnou chorobu má údajně na světě 50 dětí a váže se k ní celá řada dalších zdravotních komplikací. Kryštof však od raného věku sám četl, fascinují ho od předškolního věku čísla, vzorce a v angličtině se brzy začal vyjadřovat uvolněněji a srozumitelněji než v rodné češtině. Maminka Tereza by mu ráda dopřála vzdělání na výjimečné škole, kde je výukový jazyk angličtina a velice osobní a laskavý přístup učitelů, ta je ale finančně naprosto nedostupná.
06.01.2020 05:40 |

podobné články

Pondělní Ulice: Kryštof zařizuje garsonku a Val Šimona lanaří do dalšího průšvihu

 
Ve 4466. díle Ulice bude mít Kryštof konečně příležitost vyříkat si některé věci se svou mámou. Moc by ocenil, kdyby alespoň jednou stála na jeho straně, ale toho se nejspíš nedočká. Nemůže pochopit, že je s Karlou takhle v pohodě. To Šimon aktuálně nejvíce touží po svobodě. Chtěl by po škole chodit ven, aby se mohl zlepšovat ve Free runningu, ale vysvětlujte tohle Hynkovi!
16.04.2023 07:15 |

podobné články

Kryštof rozjíždějí turné po Česku, předskokanem jim bude Xindl X

 
Po soustředění ve Frýdku-Místku, na kterém byla ostravská skupina Kryštof v minulých dnech, zahájí v pátek 19. února své koncertní T-Music Kryštof Tour 2010.
19.02.2010 10:50 |

podobné články

Kryštof se vrací ke kořenům, na klubovou scénu

 
Kapela Kryštof se rozhodla připomenout sobě i fanouškům své začátky a vrací se na klubová pódia. V rámci JEVIŠTĚ KLUB TOUR 2010 odehraje během října a listopadu šestnáct koncertů, mnohé z nich v místech, kde nikdy nebo dlouho nehrála. Zazní staré hity i nové písně z poslední desky Jeviště. „Hráli jsme v opeře, po univerzitních aulách, odjeli halové turné, festivaly a v klubech se dva roky neukázali. Stýskalo se nám. A navíc podle ankety na našem webu www.krystof.net jsou klubové koncerty mezi našimi fanoušky nejoblíbenější, tak jim vycházíme vstříc,“ říká o návratu kapely do klubů zpěvák a kytarista Richard Krajčo.
10.09.2010 01:50 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (401 článků)