Článek

Strážník před barem zastřelil Michala (†23): Fatálně pochybil, střílet měl na psa, ale ten prý také neútočil, řekl u soudu znalec

 
Fatální selhání, tak označil zákrok bývalého strážníka Roberta F. znalec. Strážník loni v lednu při řešení konfliktu zastřelil v Přerově Michala V. (†23), podle znalce použitím zbraně zásadně pochybil - pro použití pistole totiž nebyl důvod! Strážník se brání, že výstřel vyšel náhodou, ale podle žalobkyně byla zbraň přiložena k hlavě ležícího mladíka.
07.09.2016 11:30 |

podobné články

Podobné články

Bývalý strážník zastřelil mladíka před barem v Přerově: Dostal dva roky

 
Bývalý přerovský strážník Robert Fryč by si za zastřelení mladíka loni v lednu v Přerově měl odpykat dva roky vězení. Rozhodl o tom v úterý přerovský okresní soud. Čtyřiačtyřicetiletý muž půjde do vězení za usmrcení z nedbalosti, soud mu zároveň na osm let zakázal nosit střelnou zbraň. Třiadvacetiletého mladíka Fryč zastřelil ve službě ve chvíli, kdy řešil potyčku před místním barem. Strážník po incidentu od městské policie odešel. Rozsudek není pravomocný, obě strany si ponechaly lhůtu na případné odvolání.
22.11.2016 11:35 |

podobné články

Strážník zastřelil Michala místo jeho psa: Byl to hodný kluk, který miloval zvířata, říká kamarád

 
Před časem si koupil štěně, kvůli kterému nakonec zemřel. Michala V. (†23) zastřelil v Přerově strážník při konfliktu před barem, údajně přitom mířil právě na mladíkova psa.
14.01.2015 05:11 |

podobné články

Střílet neměl, přesto zabíjel!

 
Bývalý strážník Robert F. (44), který loni v lednu při řešení konfliktu před barem v Přerově zastřelil Michala (†23), podle znalce Zdeňka Náchodského zásadně pochybil.
07.09.2016 18:50 |

podobné články

Strážník zastřelil Michala V. (†23): Odsedí si 2 roky!

 
Dva roky kriminálu! Takový trest si včera před soudem vyslechl Robert F. (44). Bývalý přerovský strážník loni v lednu před tamním barem Lumír zastřelil Michala V. (†23).
23.11.2016 12:10 |

podobné články

Hádka před barem se změnila v přestřelku, střílet měl strážník

 
Strkanice ochranky zábavního podniku ve Vysokém Mýtě s trojicí mužů, kteří se podle tn.cz opilí snažili dostat dovnitř bez placení, skončila smrtí a vážným zraněním. Podle starosty Františka Jiráského měl střílet místní strážník.
21.12.2014 14:46 |

podobné články

Michala (†23) zastřelil strážník: Může za to pes!

 
Pistoli při řešení strkanice mezi hosty před barem Lumír v Přerově vytáhl loni v lednu dnes už bývalý strážník Robert F. (44). Nešťastnou náhodou přitom střelil do hlavy Michala V. (23). Ten na místě zemřel. U soudu mu nyní hrozí až šest let vězení.
07.09.2016 12:15 |

podobné články

Tragédie v Přerově: Rušení nočního klidu skončilo smrtí, strážník zastřelil hosta baru

 
Mrtvý muž (†23) skončil v noci na včerejšek na chodníku před barem v Přerově. Zastřelil ho strážník, který přijel řešit stížnost na hluk. Zbraní v ruce se bránil útoku psa.
11.01.2015 05:11 |

podobné články

Strážník, který při zákroku zastřelil mladíka (†23), vyvázl u soudu bez trestu

 
S podmínečným trestem nakonec vyvázl bývalý přerovský strážník Robert Fryč (45), který v lednu 2015 při zákroku před místním barem Lumír zastřelil mladého muže (†23).
28.08.2017 15:55 |

podobné články

Policista zastřelil místo psa mladého muže: Obvinili ho ze zabití

 
Špatně vyhodnotil situaci a nevhodným způsobem manipuloval se zbraní. To jsou prozatímní výsledky vyšetřování případu, kdy 9. ledna v Přerově místní strážník (42) před barem Lumír zastřelil Michala V. (†23). Byl obviněn z usmrcení z nedbalosti.
09.02.2015 13:20 |

podobné články

Pohřeb Radka z Mýta: Zastřelil ho strážník Městské policie

 
Vysoké Mýto se dnes loučí s mladíkem, kterého před Vánoci zastřelil opilý místní strážník Pavel Koblížek. Na pohřeb v pardubickém krematoriu zamířil i bratr mrtvého Lukáš, kterého strážník také postřelil. Převezli ho z nemocnice pod dohledem lékařů.
30.12.2014 14:31 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Lukáš (63 článků)

Strážník, co zastřelil mladíka místo psa: Dobil manželku, pak si podřezal žíly

 
Lednový případ, kdy policista zastřelil místo útočícího psa jeho majitele, má brutální dohru. Podle informací Blesk.cz strážník Robert F. (43) totiž v sobotu surově zbil svou manželku a pak se pokusil o sebevraždu. Ve svém okolí je Robert pro své chování nechvalně známý.
11.05.2015 15:00 |

podobné články

Rozčílený Babiš v rádiu: V čem jsem pochybil? Všichni chtěli do Chorvatska, opozice křičela

 
Musíme se semknout a pochopit, že koronavirus není žádný výmysl, vyzývá české občany premiér Andrej Babiš (ANO). Že by sám pochybil, v rozhovoru pro Rádio Impuls odmítl. „Nevím o tom, že bych v něčem pochybil. Opozice křičela, když jsme nerozvolňovali. Všichni chtěli do Chorvatska,“ pronesl šéf vlády. Prý „dělá maximum“, aby nepoškodil českou ekonomiku.
09.10.2020 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23109 článků)

„Střílet!“ Oceněný pražský strážník šokoval veřejnost svým komentářem vůči muslimkám

 
Pražský strážník Alexandr Bedeč, který byl před šesti lety vyznamenán za vzornou službu, se v tomto týdnu na sociální síti Facebook nevybíravě vyjádřil k fotografii zachycují několik musliských žen, když k ní připsal, že by se měly střílet. Městská policie nechá nyní celou věc prověřit kontrolními orgány a v případě podezření na možnou trestnou činnost předá podnět orgánům činným v trestním řízení, uvedla mluvčí organizace Irena Seifertová.
03.08.2018 12:05 |

podobné články

Rekonstrukce: Vlčák neútočil, myslivec střílet neměl!

 
Myslivec, který minulý týden v honitbě u Stříteže na Jihlavsku zastřelil špičkově vycvičeného záchranářského psa, nemluvil zřejmě pravdu.
13.12.2009 20:00 |

podobné články

Místo psa zastřelil mladíka: Policistu obvinili z usmrcení z nedbalosti!

 
Kriminalisté obvinili přerovského strážníka z usmrcení z nedbalosti. Strážník v lednu zastřelil služební zbraní během potyčky na jedné z ulic nedaleko centra Přerova mladíka. Muž zemřel na místě. Dvaačtyřicetiletý strážník byl během incidentu sám zraněn na noze. Policisté případ i nadále vyšetřují, zvažuje se i rekonstrukce na místě činu.
09.02.2015 10:50 |

podobné články

Strážník prostřelil v Přerově mladíkovi hlavu: U soudu pouštěli záznam zásahu

 
Přerovský okresní soud otevřel případ strážníka, který loni v lednu při potyčce v Přerově zastřelil třiadvacetiletého Michala V. Tragédie se odehrála ve chvíli, kdy hlídka strážníků řešila v noci konflikt skupiny lidí před místním barem. Čtyřiačtyřicetiletý Robert F. je obžalován z usmrcení z nedbalosti, hrozí mu až šest let vězení.
06.09.2016 13:35 |

podobné články

Majitelka zastřeleného psa: Bax na nikoho neútočil

 
Myslivec, který na Jihlavsku zastřelil německého ovčáka Baxe, bude zřejmě stíhán za trestný čin poškozování cizí věci. Manželka majitele psa tvrdí, že Bax po nikom nevyjel. Byl prý chladnokrevně zastřelen.
10.12.2009 19:00 |

podobné články

Strážník, který zastřelil mladého Radka S. (21) vyvázl bez trestu. Příbuzní oběti v šoku!

 
Bez trestu vyvázl strážník Pavel K. (43), který před vysokomýtskou diskotékou zastřelil pracovníka podniku Radka S. (21) a jeho bratra Lukáše S. (26) postřelil. Podle soudu jednal v sebeobraně.
21.11.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Lukáš (63 článků)

Strážník z Mýta zastřelil vyhazovače Radka (†21): Vraha se zastal ministr!

 
Odcházející ministr spravedlnosti Robert Pelikán podal stížnost ve prospěch Pavla Koblížka, který koncem roku 2014 zastřelil před diskotékou ve Vysokém Mýtě jednoho člověka a druhého těžce zranil. Případem se tak bude muset znovu zabývat Nejvyšší soud, napsal server Seznam Zprávy. Někdejší strážník Koblížek si za vraždu odpykává patnáctiletý trest. U soudu se hájil tím, že jednal v nutné obraně.
25.06.2018 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pelikán (436 článků)