Článek

Strategický obchod OKIN FACILITY posiluje

 
Do oddělení strategického obchodu OKIN FACILITY, významného poskytovatele integrovaného facility managementu, přichází Lenka Matoušková a René Król. Lenka Matoušková bude zajišťovat podporu prodeje včetně komunikace se zahraničními partnery v rámci aliance ECSynergy. Úkolem Reného Króla bude rozvíjení vztahů s nadnárodními klienty a hledání nových obchodních příležitostí.
21.11.2013 18:12 |

podobné články

Podobné články

OKIN FACILITY bude zajišťovat facility management ve více než 140 pobočkách Slovenské spořitelny

 
Přední poskytovatel integrovaného facility managementu ve střední a východní Evropě OKIN FACILITY upevňuje svoji pozici na slovenském trhu. Dceřiná společnost OKIN FACILITY SK, která sídlí v Bratislavě, poskytuje od 1. července 2014 služby facility managementu ve více než 140 pobočkách Slovenské spořitelny.
21.07.2014 15:00 |

podobné články

OKIN FACILITY personálně posiluje marketing

 
Přední poskytovatel služeb facility managementu OKIN FACILITY posiluje oddělení marketingu. Na nové pozice přicházejí Petr Gráf, Pavel Mueller a David Rýpal. Nová personální struktura výrazněji akcentuje práci na strategických projektech, podporujících ambiciózní vizi firmy OKIN FACILITY – stát se lídrem v oblasti integrovaného facility managementu v regionu střední a východní Evropy.
27.11.2013 14:47 |

podobné články

Mirko Kalous posiluje vedení OKIN GROUP

 
Místopředsedou správní rady OKIN GROUP se stal Mirko Kalous. Do OKIN přišel v říjnu 2013 a posílil top management jedné z vůdčích outsourcingových firem, která poskytuje služby zákazníkům v Evropě, Africe, na Blízkém východě a patří mezi největší globální poskytovatele těchto služeb v České republice. OKIN GROUP zastřešuje značky OKIN BPO a OKIN FACILITY. Mirko Kalous bude odpovědný za rozvoj nových oblastí podnikání, inovace, vyhledávání obchodních příležitostí a za zvýšení obchodní výkonnosti.
17.03.2014 15:05 |

podobné články

Okin Group plánuje v příštích letech růst až o 20 % ročně

 
Přední outsourcingová společnost Okin Group plánuje v příštích pěti letech růst o 10 až 20 % ročně. Představitelé firmy, jejíž divize Okin BPS se zaměřuje na služby v oblasti podnikových procesů a divize Okin Facility na facility management, spatřují významný potenciál především v uplatňování moderních technologií, mimo jiné i v oblasti domácí péče.
06.10.2014 15:26 |

podobné články

OKIN GROUP má od března novou správní radu

 
Společnost OKIN GROUP, zastřešující značky OKIN BPO a OKIN FACILITY, ustanovila novou správní radu, která od 1. 3. 2014 nahradila původní představenstvo a dozorčí radu.
03.03.2014 17:55 |

podobné články

Finanční ředitelkou OKIN GROUP se stala Monika Luberová

 
Finanční ředitelkou jednoho z největších globálních poskytovatelů outsourcingových služeb, skupiny OKIN GROUP, která zastřešuje značky OKIN BPO a OKIN FACILITY, se 1. května 2014 stala Monika Luberová. Ve funkci bude odpovědná za strategické finanční řízení skupiny a za řízení podpůrných služeb.
05.05.2014 18:15 |

podobné články

Pivovar Heineken v Krušovicích nově ve správě OKIN FACILITY

 
Přední poskytovatel služeb komplexní správy a údržby budov v regionu střední a východní Evropy OKIN FACILITY upevňuje svou pozici jednoho z lídrů na poli facility managementu na českém trhu. Do portfolia firmy přibyl areál pivovaru společnosti Heineken v Krušovicích.
30.07.2013 14:55 |

podobné články

Výrobní závod Unomedical bude na Slovensku spravovat Okin Group Facility

 
Slovenská pobočka jednoho z českých lídrů v oblasti komplexní správy a údržby budov OKIN FACILITY SK upevňuje svou pozici na slovenském trhu Služby facility managementu nově poskytuje výrobnímu závodu dánského producenta speciálního zdravotnického materiálu Unomedical.
12.08.2013 14:20 |

podobné články

Okin Facility: Kabiny Smoke Solution vyřeší problémy mezi kuřáky a nekuřáky na pracovišti

 
Společnost OKIN FACILITY, přední poskytovatel integrovaného facility managementu, přichází s řešením pro firmy, které chtějí mít nekuřácké pracoviště, ale zároveň chtějí vyhovět i těm, kdo si v pracovní době nedokážou odepřít cigaretu.
04.12.2013 18:20 |

podobné články

OKIN FACILITY získala v roce 2013 zakázky za více než 160 milionů korun

 
Přední poskytovatel integrovaného facility managementu OKIN FACILITY pokračuje v dynamickém růstu jak na českém, tak i zahraničním trhu. V loňském roce firma získala nové zakázky v hodnotě přes 160 milionů korun a založila novou pobočku v Srbsku.
12.02.2014 12:55 |

podobné články

OKIN FACILITY bude spravovat budovu Green Gate v Rumunsku

 
Rumunská pobočka předního poskytovatele integrovaného facility managementu OKIN FACILITY RO od letošního března spravuje kancelářskou budovu Green Gate v tamním hlavním městě Bukurešti.
26.03.2014 19:55 |

podobné články

OKIN FACILITY SK rozšiřuje portfolio klientů o Shopping Palace Zlaté piesky

 
Slovenská pobočka předního poskytovatele služeb komplexní správy a údržby budov v regionu střední a východní Evropy OKIN FACILITY SK nově spravuje obchodní a kancelářské centrum Shopping Park Zlaté Piesky.
28.08.2013 12:00 |

podobné články

OKIN FACILITY PL upevňuje svou pozici na polském trhu

 
Skupině Nippon Sheet Glass (NSG), jednomu z předních světových výrobců skla, nově v Polsku poskytuje služby tamní pobočka jednoho z českých lídrů v oblasti komplexní správy a údržby budov OKIN FACILITY PL.
16.09.2013 16:15 |

podobné články

Novou personální ředitelkou OKIN BPO se stala Ilona Urbanová

 
Na pozici personální ředitelky významného poskytovatele outsourcingových služeb podnikových procesů OKIN BPO nastoupila Ilona Urbanová. Ve své nové funkci bude zodpovědná za řízení HR procesů OKIN BPO, vedení týmu HR a jeho agendy.
17.06.2013 15:35 |

podobné články

OKIN BPO bude poskytovat služby společnosti Verizon Enterprise Solutions

 
OKIN BPO, divize společnosti OKIN GROUP a.s., s potěšením oznamuje, že si ji vybrala společnost Verizon Enterprise Solutions, pro kterou bude pokračovat v poskytování služeb podpory podnikových procesů evropským zákazníkům společnosti Verizon Enterprise.
18.12.2013 14:27 |

podobné články

Okin Group podpořila benefiční akci UNICEF ČR pro africké školáky

 
Přední outsourcingová společnost OKIN GROUP podpořila benefiční akci pro Dětský fond OSN – UNICEF ČR nazvanou Zpět do školy. OKIN GROUP přispěla částkou 30 tisíc korun a celkem se fondu podařilo v průběhu večera vybrat více než 350 tisíc. Tento výtěžek bude sloužit k podpoře vzdělávacích programů pro děti v rozvojových zemích v Africe a k zakoupení učebních a vzdělávacích pomůcek, jako jsou matematické tabulky, učebnice, atlasy, psací potřeby či sešity.
16.09.2014 12:45 |

podobné články

Obchodním ředitelem OKIN BPO se stal Vojtěch Vojík

 
Obchodním ředitelem poskytovatele outsourcingových služeb podnikových procesů OKIN BPO se stal Vojtěch Vojík. Na starosti bude mít zefektivnění obchodního týmu a péči o klienty ze sféry telekomunikací, finančnictví, služeb a maloobchodu.
28.02.2013 12:30 |

podobné články

Záhadná smrt turistky na Novém Zélandu: Měla armádní výcvik, ztratila se tam, kde Pavlína a Ondřej

 
Izraelská turistka Liat Okin (†35) před osmi lety za záhadných okolností zemřela na stejném místě jako Ondřej P. (†27), partner Pavlíny Pížové (33), která posléze měsíc bojovala v horské chatě MacKenzie o život. Právě tady byla Liat Okin viděna naposledy. Pak ale ženu nejspíš někdo poslal na jistou smrt...
03.09.2016 12:50 |

podobné články

OKIN FACILITY otevírá pobočku v Srbsku

 
Významný český poskytovatel podpůrných služeb úspěšně pokračuje v expanzi na zahraniční trhy a otevírá svou pobočku v Srbsku. Vstupem na tamní trh společnost navazuje na více než čtyřleté působení v sousedním Bulharsku a Rumunsku. Své služby bude nabízet především v rámci správy a údržby administrativních budov, průmyslových areálů i v síťových zakázkách.
08.07.2013 13:15 |

podobné články