Článek

Strastiplná cesta Conchity Wurst: Famózní úspěch na Eurovizi i výhrůžky kvůli HIV

 
Rakouský umělec Thomas Neuwirth, známý jako Conchita Wurst, se proslavil nejen svým zpěvem, ale i proměnami, které jsou dechberoucí. Do povědomí diváků se dostal díky účasti v soutěži Eurovize v roce 2014, což ho vyneslo na vrchol slávy. Pěveckou soutěž totiž vyhrál na celé čáře. Poté nastala éra fyzických přeměn i řady přiznání, z nichž to největší přišlo v roce 2018, kdy prozradil, že je HIV pozitivní. Dnes Conchita Wurst slaví 35. narozeniny a na svém životním seznamu toho má stále dost. Jak šel čas s nezapomenutelným zpěvákem?
06.11.2023 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Conchita Wurst (1 článek) , Conchita Wurst (57 článků)
Podobné články

Nečekané přiznání vousaté zpěvačky Conchity Wurst: Jsem HIV pozitivní!

 
Jako rána z čistého nebe přišlo přiznání vousaté zpěvačky Conchity Wurst (29), která má v občance zapsáno jméno Thomas Neuwirth. Extravagantní vítězka soutěže Eurovize z Rakouska na sebe práskla, že je HIV pozitivní. Dohnaly ji k tomu drsné výhrůžky expřítele.
16.04.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Conchita Wurst (57 článků)

Podívejte se, jak vypadala vousatá zpěvačka, která vyhrála Eurovizi, ještě předtím, než byla ženou s vousy!

 
Vítězství zpěvačky "Conchity Wurst":http://www.extra.cz/tema/conchita-wurst v Eurovizi vyvolalo "dost kontroverze":http://www.extra.cz/vousata-zpevacka-ktera-vyhralala-eurovizi-musela-celit-ostrym-homofobnim-utokum a například "Rusové":http://www.extra.cz/tema/rusove si na sociálních sítích ostentativně holí vousy a fotí se při tom na protest. Její vítězství je prý důkazem toho, jak to funguje ve zvrhlé a perverzní "Evropské unii":http://www.extra.cz/tema/evropska-unie a Evropě obecně.
12.05.2014 21:45 |

podobné články

HIV pozitivní vousatá zpěvačka má Kristova léta: Conchita Wurst si teď říká jinak

 
Tom Neuwirth slaví 33. narozeniny. Svět jej zná jako vousatou zpěvačku, která v roce 2014 pobáznila Eurovizi. Conchita Wurst si ale rakouský umělec už dále neříká. Teď už je z něj prostě jenom Wurst. Jak se HIV pozitivnímu drag queen umělci žije?
06.11.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Neuwirth (2 články) , Conchita Wurst (57 článků)

Zoufalí Řekové: Úmyslně se nakazí virem HIV, aby dostali peníze!

 
Se šokující zprávou přišla světová zdravotnická organizace WHO. Z ní vyplývá, že v Řecku se z důvodu ekonomické krize šíří dobrovolná infikace virem HIV a roste počet sebevražd. Infikovaným přitom v Řecku náleží pomoc v hodnotě 700 eur měsíčně (cca 19 000 korun). šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html V Řecku, které je jednou z nich, se údajně šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html V Řecku, které je jednou z nich, se údajně šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html
27.11.2013 07:57 |

podobné články

Rusko chce kvůli Conchitě Wurst opustit Eurovizi a založit svou soutěž

 
Vítězství vousaté zpěvačky Conchity Wurst v posledním ročníku písňové soutěže Eurovize vyvolalo v Rusku pozdvižení. Země, která se snaží potlačovat sexuální menšiny, je jejím vítězství pohoršena a chce z Eurovize odejít. Plánuje vlastní "morálně čistší" soutěž.
14.05.2014 14:30 |

podobné články

Conchita Wurst kašle na umělá ňadra: Vousatá zpěvačka odhalila svůj mužný dekolt

 
Po vítězství v Eurovizi se z Conchity Wurst  (25) stala mezinárodní ikona bojující za toleranci sexuálních menšin. Rakouský zpěvák Thomas Neuwirth teď konečně ukázal, jak to má jeho alter ego s ňadry.
26.08.2014 06:00 |

podobné články

Conchita Wurst slaví 31. narozeniny: Takhle šel čas s HIV pozitivní vousatou zpěvačkou

 
Rakouská umělkyně Conchita Wurst, která se do povědomí široké veřejnosti zapsala svou účastí v Eurovizi 2014, slaví své 31. první narozeniny. Za svůj život prošla mnoha proměnami, obzvláště od doby, kdy veřejně oznámila, že je HIV pozitivní, se mění jako chameleon.
06.11.2019 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Conchita Wurst (57 článků)

Covid je nebezpečnější pro HIV pozitivní a odborníci už ví o kolik. Doporučují očkování?

 
Nemoci jako diabetes, vysoký krevní tlak a rakovina zvyšují riziko úmrtí na covid-19. Zpočátku nebylo jasné, jaký má vliv covid-19 na HIV pozitivní pacienty, hovořilo se i o tom, že že HIV pozitivní nemají horší průběh onemocnění. Studie z Penn State College of Medicine, ale ukázala, že lidé žijící s virem HIV měli o 24 procent vyšší riziko infekce a o 78 procent vyšší riziko úmrtí na covid-19 než lidé bez HIV. Odborníci proto nabádají, aby se pacienti s virem HIV nechali proti covidu-19 očkovat, i když zatím není mnoho dat, zda jim vakcíny poskytnou stejnou ochranu, jako zdravým lidem.
03.08.2021 05:10 |

podobné články

Plnovous na princezně Kate? Vtípek grafiků odhalil zarážející podobu s Conchitou Wurst

 
Najdi deset rozdílů, dalo by se s nadsázkou napsat k fotografiím Conchity Wurst a vévodkyně Catherine  (32) , které všímavý grafik přidal ve Photoshopu plnovous...
29.05.2014 15:55 |

podobné články

Debutové album Conchity Wurst v květnu

 
Vítěz loňského ročníku písničkové soutěže Eurovision Song Contest, rakouský zpěvák s vizáží ženy Conchita Wurst, vydá v květnu své první album. Bude se jmenovat prostě Conchita.
04.04.2015 10:11 |

podobné články

Češi útočí na premiéra Lucemburska, jeho muže zaměnili s Conchitou Wurst

 
Co je moc, to je příliš. Na českých sociálních sítích se šíří lživá informace o premiérovi Lucemburska. Jistý muž u fotky rakouské vousaté zpěvačky Conchity Wurst tvrdí, že se jedná o Xaviera Bettela s manželem. Nejděsivější na tom je, že Češi takové lži dokázali uvěřit!
20.12.2019 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Conchita Wurst (57 článků)

Conchita Wurst změnila image, ukázala se jako krátkovlasá blondýna

 
Thomas Neuwirth (29) coby vousatá zpěvačka Conchita Wurst vyhrál před čtyřmi lety Eurovizi. Nedávno odhalil, že je HIV pozitivní a od té doby o něm nebylo moc slyšet. Teď se opět ukázal na vídeňském plese, kam přijel převlečený za nevěstu a nebyl vůbec k poznání.
07.06.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Conchita Wurst (57 článků)

Leoš Mareš si oblíbil travesti trend: Jak mu to s plnovousem sekne v dámských šatech?

 
O jediné překvapení udílení hudebních Cen Anděl se postaral Leoš Mareš (38), který se na pódiu objevil v nezvyklém outfitu. Na vlastní kůži si vyzkoušel transsexuální identitu, která je po vítězství Conchity Wurst v Eurovizi novým trendem světového šoubyznysu.
15.05.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3450 článků)

Jsem HIV pozitivní, přiznala vousatá zpěvačka Conchita Wurst

 
To je tedy rána. Vousatá zpěvačka Conchita Wurst (29), jejíž občanské jméno je Thomas Neuwirth, se přiznala k tomu, že je HIV pozitivní. Rakouskou výherkyni pěvecké soutěže Eurovize donutil k těžkému přiznání výhružkami její expřítel.
16.04.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Conchita Wurst (57 článků)

Vousatá zpěvačka Conchita Wurst je HIV pozitivní

 
Rakouský umělec Thomas Neuwirth (29), který vystupuje jako vousatá zpěvačka Conchita Wurst, je HIV pozitivní. Přiznal to na sociálních sítích s tím, že se léčí už několik let.
09.09.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Mike Tyson (118 článků)

Prášek jako prevence HIV? Zázrak se nekoná. Lék je propadák!

 
Když americká farmaceutická společnost Gilead přišla s novým lékem Truvada, promiskuitní lidé jásali. Pokud lék užívali pravidelně, měl je ochránit před nákazou virem HIV i při nechráněném styku s HIV pozitivní osobou. Jenže lék stoprocentně účinný není. Pokud čelí rezistentním kmenům HIV. Kanadští vědci totiž popsali případ muže, který se nakazil virem HIV po dvou letech každodenního užívání Truvady.
03.03.2016 12:05 |

podobné články

Švýcarský lékař radí s HIV sex i bez kondomu. Blesku poodhalil svou léčbu

 
S HIV pozitivním můžete mít bezpečný sex i bez kondomu, prohlásil v roce 2008 švýcarský profesor Pietro Vernazza. Názor lékaře, který nejdřív sklidil od odborné veřejnosti kritiku, je dnes lanem pro všechny HIV pozitivní. Nejde totiž tak o kondomy, jako o to, co léky dokáží. Vernazza se zúčastnil i sympozia v Plzni o důležitosti prevence a kvalitě života HIV pozitivních. O účincích moderní léčby HIV, léku a motivaci promluvil i pro Blesk Zprávy.
20.11.2018 06:20 |

podobné články

VIDEO: Eurovizi vyhrála VOUSATÁ ZPĚVAČKA Conchita Wurst!

 
Vítězem letošního ročníku televizní písňové soutěže Eurovize se v noci na dnešek v dánské Kodani stala Conchita Wurst, známá jako "vousatá dáma", kterou je rakouský travesti zpěvák Thomas Neuwirth.
11.05.2014 10:35 |

podobné články

Vousatá zpěvačka, která vyhrála Eurovizi, musela čelit ostrým homofobním útokům!

 
Letošní ročník Eurovize, který se konal v Kodani, vyhrála vousatá zpěvačka říkající si "Conchita Wurst":http://www.extra.cz/tema/conchita-wurst.
11.05.2014 13:10 |

podobné články