Článek

Strana LIDEM zveřejnila programové priority, spustí web

 
Politická strana LIDEM dnes zveřejnila své programové priority. Chce stavět na slušnosti a svobodě jednotlivce. ČTK to sdělil mediální zástupce strany Miloš Skácel. Uskupení zformované okolo vicepremiérky pro boj s korupcí Karolíny Peake dnes plánuje také spustit provizorní verzi svého webu na adrese www.lidem.cz.
08.06.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1613 článků)
Podobné články

Premiér Sobotka před hlasováním o důvěře vládě představil programové priority

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) na tiskové konferenci před hlasováním o důvěře vládě stručně představil programové prohlášení. Uvedl, že koalice doručila text programového prohlášení do sněmovny všem poslankyním a poslancům. Obsahuje priority jednotlivých resortů i kabinetu jako celku. Je doplněno koaliční smlouvou, oba dokumenty se podle premiéra doplňují.
18.02.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9531 článků)

Starostové a nezávislí představí programové priority pro krajské volby

 
Programové priority pro krajské volby v příštím roce představí při dnešní konferenci v Praze hnutí Starostové a nezávislí (STAN). V jednotlivých regionech do nich chce jít především s menšími středovými stranami. S parlamentním partnerem TOP 09 nebude kandidovat STAN v koalici v žádném kraji.
20.11.2015 06:31 |

podobné články

Brno jako realitka: Spustí web, kde si nájemníci mohou měnit městské byty

 
Brno spustí od října webový portál, přes který si nájemníci mohou měnit městské byty. Web je součástí nových pravidel pronájmu bytů v domech v majetku Brna.
27.09.2017 11:30 |

podobné články

Jiří Drahoš vyráží mezi lidovce. Pohovoří na jejich programové konferenci

 
Dnes dopoledne pořádá KDU-ČSL v pražském paláci Charitas programovou a ideovou konferenci. Tři týdny před komunálními volbami si strana chce ujasnit programové a politické priority. Ideová konference naváže na oficiální čtvrteční start kampaně strany.
15.09.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1112 článků)

Český rozhlas spustí DAB Praha 6. srpna

 
Český rozhlas spustí plnohodnotné experimentální digitální vysílání pro Prahu a okolí 6. srpna. Generální ředitel Peter Duhan to uvedl na dnešním zasedání Valného shromáždění Evropské vysílací unie (EBU) v Praze. Díky digitalizaci se Českému rozhlasu otevírají další možnosti, jak nabídnout posluchačům ještě dokonalejší veřejnou službu než dříve, zejména v podobě širší programové nabídky, kvalitního přenosu vysílání či nových multimediálních služeb.
25.06.2015 20:11 |

podobné články

LIDEM mají oficiální logo a web, zaštítili se heslem Svoboda a odpovědnost

 
Politická strana LIDEM vicepremiérky Karolíny Peake představila v úterý své oficiální logo, nový web a programová východiska. Součástí internetových stránek bude i transparentní účet, kde mají být veškeré příjmy a výdaje partaje. LIDEM, která bude mít ustavující sněm v listopadu, chce soustředit veškerou energii na sněmovní volby v roce 2014.
18.09.2012 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1613 článků)

Gajdůšková: Na pořadu dne jsou programové priority

 
Místopředsedkyně ČSSD Alena Gajdůšková vydala krátké prohlášení, ze kterého vyplývá, že ze zasedání grémia strany vyplynula nutnost řádně prozkoumat programové průniky s ostatními politickými stranami. Kladně hodnotí i rozhodnutí grémia strany, aby předseda Bohuslav Sobotka vedl vyjednávání o příští vládní koalici.
31.10.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Alena Gajdůšková (232 článků) , Bohuslav Sobotka (9531 článků)

Sobotka (ČSSD): Je hotovo! Nová vládní koalice je připravena programově i personálně

 
Předsedové ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL Bohuslav Sobotka, Andrej Babiš a Pavel Bělobrádek a předsedové poslaneckých klubů těchto stran a hnutí Roman Sklenák, Jaroslav Faltýnek a Marian Jurečka ve Sněmovně v pondělí 6.1.2014 ve 14 hodin podepsali koaliční smlouvu, která vymezuje programové priority vládní koalice a jejíž přílohou je zároveň i návrh personálního složení nové vlády České republiky.
06.01.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15405 článků) , Bohuslav Sobotka (9531 článků) , Roman Sklenák (108 článků) , Pavel Bělobrádek (1564 článků) , Marian Jurečka (641 článků) , Pavel Roman (285 článků)

Vláda zohlední připomínky tripartity, slíbil Sobotka

 
Programové prohlášení vlády bude doplněno o návrhy odborů a zaměstnavatelů. Na úterním jednání tripartity se na tom shodl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se zástupci zaměstnanců a podnikatelů. Vláda chce programové priority schválit ve středu. Zaměstnavatelé jsou k plánům vlády obezřetní, není podle nich jasné, kde na své záměry kabinet získá peníze.
11.02.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9531 článků)

Koaliční partneři v Třinci podepsali programové prohlášení

 
V návaznosti na koaliční dohodu uzavřenou po komunálních volbách podepsali v pondělí 19. ledna 2015 na třinecké radnici koaliční partneři SNK Osobnosti pro Třinec, KDU-ČSL a TOP 09 programové prohlášení, v němž stanovili nejdůležitější priority pro rozvoj města Třince v nadcházejících čtyřech letech. Základním cílem programového prohlášení je především kontinuita realizovaných programů a záměrů rozvoje města.
22.01.2015 09:07 |

podobné články

ANO na programové konferenci představí kampaň do krajů a Senátu

 
Hnutí ANO dnes na programové konferenci v Praze oficiálně zahájí a představí kampaň pro podzimní krajské a senátní volby. Na konferenci vystoupí členové předsednictva a ministři, své priority zveřejní i kandidáti do Senátu a na místa hejtmanů. Billboardy hnutí se už objevily v krajích na začátku května, slogan kampaně zní Chceme lepší Česko.
07.05.2016 07:05 |

podobné články

Hejtman Štěpán: Stanovili jsme zásady hospodaření a priority do roku 2020

 
Modernizace Oblastní nemocnice Náchod, důvěryhodné tendry na veřejnou dopravu, rekonstrukce a investice do krajských silnic II. a III. třídy, ale například i převod sídla krajského úřadu do majetku kraje, podpora průmyslových zón a pomoc při výstavbě hospice v Hradci Králové nebo rekonstrukce domovů pro seniory. To jsou jedny z priorit, o kterých hovoří Programové prohlášení Rady Královéhradeckého kraje na roky 2016–2020, které dnes prezentovala nová krajská rada. Programové prohlášení vzniklo do šesti týdnů od ustavujícího jednání zastupitelstva.
23.12.2016 13:15 |

podobné články

LIDEM vymezili priority: svoboda, solidarita, podpora jádru i spoluúčasti pacientů

 
Sedmnáct bodů svých hodnotových a programových východisek s mottem „obyčejná slušnost“ zveřejnila v pátek strana LIDEM. Patří mezi ně například solidarita, svoboda spjatá s odpovědností, spravedlivé daně, přátelský a úsporný stát, racionální přístup k EU, ale i podpora jaderné energie či spoluúčast pacientů ve zdravotnictví.
08.06.2012 12:25 |

podobné články

ANO by mohlo prosazovat politické priority SPD, oznámil po jednání s Babišem Okamura

 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura po dnešní schůzce s premiérem a předsedou ANO Andrejem Babišem a dalšími představiteli ANO uvedl, že mezi nimi lze nalézt programové kompromisy a že by ANO mohlo prosazovat politické priority SPD. Okamurovo hnutí dnes podle něho se zástupci ANO nejednalo o tom, jestli vstoupí do vlády nebo případně nový kabinet podpoří. Babiš řekl, že jednotlivé požadavky SPD zanalyzují jeho experti a poté bude ANO iniciovat případnou další schůzku, uvedl Okamura po jednání novinářům.
18.01.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15405 článků) , Tomio Okamura (2188 článků)

Českobudějovičtí lidovci představili priority

 
Českobudějovičtí lidovci představili v pondělí 3. září na tiskové konferenci programové priority KDU-ČSL pro nadcházející komunální volby.
06.09.2018 12:50 |

podobné články

Začíná Sněm TOP 09. Strana si zvolí nové vedení a projedná programové priority

 
Tradiční Schwarzenberská znělka zahájila dnes symbolicky v 9.09 hodin 4. celostátní Sněm TOP 09. Strana si v Praze během dvou dnů zvolí nové vedení a debatovat bude také o programových prioritách do dalších voleb a aktuální situaci.
28.11.2015 12:21 |

podobné články

Hackeři napadli web UniCredit Bank. Údajně měl heslo "Banka123"

 
Hackeři dnes napadli web UniCredit Bank. Uvedl to server  Živě.cz . Útok ale zřejmě nesouvisel se sérií napadení českých webů z minulých dní, byl proveden jiným způsobem. Na rozdíl od předchozích útoků hackeři web nezahltili. Údajně jim pomohlo slabé heslo administrátora stránek, které znělo "Banka123". Na web banky hackeři vyvěsili své prohlášení, stránky vypadly jen na pět minut, píše server. 
11.03.2013 20:45 |

podobné články

Okamuro, ty lžeš! A poneseš následky za spolupráci s Adamem B. Bartošem, uvádí strana, která se pyšní smlouvou s Marine Le Penovou

 
Občanská konzervativní strana (OK strana) se na svém facebookovém profilu vyjádřila k pochybnostem o členství českých stran v evropském politickém Hnutí pro Evropu národů a svobod (MENF) pod vedením Marine Le Penové a francouzské Národní fronty. Jak uvedla, diskutovalo se pouze o přistoupení hnutí Svoboda a přímé demokracie (SPD). „Pakliže tedy nějaký český politik či strana tvrdí, že jsou členy MENF a není to OK strana, jednoduše sprostě lžou,“ píše OK strana.
27.07.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Adam Svoboda (12 článků)

Vláda zveřejnila programové prohlášení, slibuje lepší výběr daní i kvalitnější potraviny

 
Koaliční vláda ČSSD, ANO a lidovců premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) v pátek odeslala poslancům programové prohlášení, s nímž se bude v úterý ucházet o vyslovení důvěry. Kabinet slibuje rozvoj sociálně a ekologicky orientovaného tržního hospodářství, transparentní státní správu, sociální smír i investice do vědy a výzkumu.
14.02.2014 12:35 |

podobné články