Článek

Strach o Juraje Kukuru: Slovenská legenda leží v nemocnici na onkologickém oddělení

 
Juraj Kukura (77) bojuje se zdravím. Legendární slovenský herec skončil v péči lékařů, a to na onkologickém oddělení. Jak informuje slovenský deník pluska.sk, v nemocnici se ocitl kvůli problémům s krví. Má ležet na samostatném pokoji a ostatních pacientů se spíše stranit. 
05.05.2024 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Kukura (69 článků)
Podobné články

Šarm je u Kukurů dědičný. Syn, který je profesorem na Oxfordu, si s tatínkem zahrál na modela

 
Charisma v rodině Kukurů se dědí z generace na generaci. Osobně jsme se o tom přesvědčili během módní přehlídky Bratislavské módne dni 2018, která se konala ve Smetanově síni Obecního domu. Zde se po mole prošel známý herec Juraj Kukura se svým synem Filipem.
17.10.2018 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Kukura (69 článků)

Brožová se ve Tváři proměnila v Houstonovou, Zach v Kukuru

 
Další kolo show Tvoje tvář má známý hlas ukázalo skvělou práci maskérů i známých celebrit. Kateřina Brožová se na chvíli stala Whitney Houstonovou, Roman Zach si zkusil být chvíli v kůži Juraje Kukury a Zuzana Norisová byla k nepoznání jako Cee Lo Green. Podívejte se v galerii na další proměny.
26.09.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Soukupová (59 článků)

Milan Lasica (77): Strach z nejhoršího?!

 
Divácky oblíbený herec Milan Lasica (77) nedávno podstoupil operaci. Lékaři mu odstranili nebezpečné polypy.  Zákrok se provedl v onkologickém ústavu v Bratislavě.  Operace na onkologickém oddělní, ale přinesla mnoho otázek. Proč herec podstoupil operaci právě tam, kde se léčí ty nejvážnější případy? Tají herec svůj skutečný zdravotní stav?
29.12.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Lasica (198 článků)

Bývalý slovenský prezident Gašparovič: Operace kvůli rakovině? Leží na onkologii

 
Bývalý prezident Slovenska Ivan Gašparovič byl podle serveru dennikn.sk hospitalizován v nemocnici! Leží v Národním onkologickém ústavu v Bratislavě.
03.06.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Gašparovič (139 článků)

Rozlučka se svobodou skončila brutální smrtí: Juraje (†29) našli zavražděného 20 km od hotelu

 
Tragicky dopadlo loučení se svobodou v ukrajinském Kyjevě pro partu mladých Slováků. Jeden z nich, Juraj P. (†29), za cestu na východ zaplatil životem. Juraje našli mrtvého poté, co v noci opustil hotelový pokoj s tím, že si potřebuje ještě něco koupit. Co přesně se stalo, nikdo z kamarádů ani rodiny neví. Jisté je jedno - Juraje někdo zabil a okradl.
20.01.2020 10:50 |

podobné články

Čekací lhůty v Masarykovo onkologickém ústavu

 
Čekací lhůty v Masarykovo onkologickém ústavu
01.11.2011 17:50 |

podobné články

Babiše zasáhla smrt a Monika má dietu. „Musíme lidi vystrašit,“ řekl kvůli rakovině

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) absolvoval cca 3,5hodinové vyšetření v Masarykově onkologickém ústavu. Pro Blesk Zprávy promluvil o tom, že je důležité nezanedbávat prevenci. Zmínil chystaný nový projekt v boji s rakovinou, ale i rodinnou anamnézu a také to, jak je na tom zdravotně jeho manželka Monika, která měla v minulosti problémy se slinivkou. Babiš upozorňuje, že na rakovinu umírají bohužel i mladí lidé, jako byl třeba člen jeho ochranky. V pátek vystoupil na onkologickém kongresu, kde promluvil o strašení lidí.
03.06.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)

Mira Žbirku a Juraje Jakubiska spojil nový klip k písni Slovenská

 
Zpěváka a hudebníka Mira Žbirku a režiséra Juraje Jakubiska spojil film Perinbaba a dva světy, který bude uveden do kin v prosinci tohoto roku. Žbirka pro něj složil písničku Slovenská. Videoklip ze záběrů z filmu sestříhal Jakubisko.
25.08.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Jakubisko (181 článků) , Mira Mira (127 článků)

Gottovy holky se u božského Káji míjejí: Přes den Ivana, po setmění Dominika!

 
Není dne ani hodiny, aby se někdo z rodiny nestavil za Karlem Gottem (76) v nemocnici. Zpěvák v těchto dnech leží na onkologickém oddělení VFN a u jeho pokoje se opravdu dveře netrhnou. Den co den za ním jezdí jeho manželka Ivana Gottová (39), kterou ve večerních hodinách střídá jeho dcera Dominika (41).
05.11.2015 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6834 článků)

Strach z létání a jak se ho zbavit

 
Strach z létání zažívá vysoké procento lidí, mezi které možná patříte i vy. Zatímco pro někoho letecká doprava nepředstavuje nic děsivého a pobyt na palubě letadla si užívá stejně jako úžasný výhled, který se mu naskýtá z okénka, pro jiného je samotná představa letu letadlem natolik stresující, že rázem způsobí nevolnost, rozklepání kolenou či čelo orosené potem. Jestliže chcete vyrazit do zahraničí a jako cíl jste si vybrali nějakou zajímavou exotickou destinaci, pak určitě přemýšlíte nad tím, jak překonat strach z létání a výrazně si tak způsob dopravy ulehčit. Ne všude se totiž dostanete po pozemních komunikacích a let letadlem je mnohdy jedinou možností. Pokud máte s létání strach, je dnešní článek určený právě vám. Nenechte si ho ujít! Máte strach z létání? Víme, jak se ho zbavit! Co se týče létání, dělí se lidé na tři skupinky. První jej milují, pobyt na palubě si užívají, milují servis, který jim poskytují letušky či stevardi a celkově jim doprava letadlem připadá na úrovni. Pak jsou tu ti, kterým létání nevadí, ale při nástupu na palubu mají podivné pocity. Na závěr je tu skupinka lidí, kteří z létání mají doslova fobii – a právě těm se budeme prostřednictvím dnešního článku snažit pomoci jejich strach z létání překonat! Kdyby bylo létání nebezpečné, letušky by nelétaly Na každé palubě letadla je několik letušek nebo stevardů, pro které je pobyt ve vzduchu naprosto přirozený a většina z nich jej dokonce zbožňují. Je to pro ně práce jako kterákoli jiná a pravdou je, že kdyby bylo létání kdovíjak nebezpečné, s největší pravděpodobností by do letadla nenastoupili vůbec, natož aby létali několikrát do měsíce. Turbulence jsou normální, není třeba se jich bát Jedním z největších strašáků jsou turbulence, které dokážou v člověku ještě více prohloubit jeho nepříjemné pocity a podnítit strach. Skutečnost se má tak, že jsou... Čtěte více Příspěvek Strach z létání a jak se ho zbavit pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
23.01.2017 09:00 |

podobné články

Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas

 
Televize Nova a slovenská Markíza budou na jaře hledat nejkrásnější Hlas Česko Slovenska. Po spekulacích, kdo se zhostí rolí koučů, je definitivně rozhodnuto. Zpěvákům se zlatem v hrdle budou pomáhat Michal David, Josef Vojtek, Dara Rolins a rapper Rytmus. Další články k tématu: Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska Do poroty Hlasu Česko Slovenska může zasednout Dyk, Žbirka i Vondráčková Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas Česko Slovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Hledáme nejkrásnější hlas Česka a Slovenska, posílejte své nahrávky Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska Pády a vzestupy roku: Rolins zažila obojí, Pomeje oproti Bartošové slavil Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina RECENZE: Rytmusovy schody nevedou do nebe, ale do slepé ulice
28.12.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2908 článků) , Michal David (1664 článků) , Josef Vojtek (665 článků)

Rolins dostala velikonoční výprask: Vyšlehaly ji děti v nemocnici!

 
Zpěvačka Dara Rolins (38) chtěla potěšit děti na onkologickém oddělení ve Fakultní nemocnici Motol. Od malých pacientů však dostala pořádný výprask!
19.04.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2908 článků)

Novorozence v nemocnicích Krajské zdravotní ohlídají nové monitory dechu od Nadace Křižovatka

 
Čtyřicet jedna nových Apnea monitorů v celkové hodnotě 121 770 Kč od zástupkyň Nadace Křižovatka Mgr. Štěpánky Pokorníkové a Hany Konečné obdržela Krajská zdravotní, a. s., pro Dětské oddělení Nemocnice Děčín, o. z., Novorozenecké oddělení, Oddělení dětské chirurgie a Dětskou kliniku Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., Dětské a dorostové oddělení Nemocnice Teplice, o. z., a Dětské oddělení Nemocnice Chomutov, o. z.
27.06.2016 15:15 |

podobné články

Fernando Alonso v Praze: Vyhrát šampionát už je nemožné

 
ROZHOVOR: Dvojnásobný mistr světa F1 navštívil hlavní město, kde potěšil děti na onkologickém a hematologickém oddělení v motolské nemocnici, a také absolvoval tiskovou konferenci, kde našemu reportérovi poskytl rozhovor.
08.06.2009 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Fernando Alonso (208 článků)

Zuzana Bubílková: Rakovina se vrátila před Vánocemi!

 
Zuzana Bubílková (57) skončila před svátky v nemocnici – zase na onkologickém oddělení. Rakovina štítné žlázy totiž zaťukala na dveře a moderátorce politické satiry se připomněla v ten nejhorší možný okamžik...
04.01.2010 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (242 článků)

Bezdětná Hana Zagorová: Když vidím dítě, píchne mě u srdce...

 
Zpěvačka Hana Zagorová (63) včera v motolské nemocnici byla dojatá při pohledu na trpící děti na onkologickém oddělení. Ona sama je nikdy mít nemohla, o to horší byla návštěva malých pacientů...
03.02.2010 02:35 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků)

ROZHOVOR: Na vězení se snažím nemyslet, přiznala Pancová první den v práci

 
Kateřina Pancová, obžalovaná v korupční kauze bývalého poslance Davida Ratha, se dnes poprvé od svého propuštění z vazby vrátila do práce. Jako lékařka ordinovala ve fakultní nemocnici v Motole na onkologickém oddělení. Přinášíme exkluzivní rozhovor...
07.10.2013 22:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4633 článků)

Kraj zahájil stavbu krytu pro nový přístroj chebské onkologie

 
?Moderní a šetrnou léčbu onkologicky nemocných pacientů by měl v budoucnu zajistit nový lineární urychlovač, který pro Nemocnici Cheb zakoupí Karlovarský kraj. Z toho důvodu kraj zahájil budování krytu pro umístění a provoz přístroje na onkologickém oddělení nemocnice.
26.12.2014 09:41 |

podobné články

Soukromá klinika vybavila nadstandardní pokoje pro onkologické pacienty v Nemocnici Na Bulovce

 
Praha, 16.9. Nemocnice Na Bulovce patří k největším zdravotnickým zařízením v Praze. Současná ředitelka MUDr. Andrea Vrbovská provedla řadu inovativních opatření, aby provoz nemocnice ještě více zefektivnila. Od Protonového centra v Praze získala dokonce věcný dar v podobě nového vybavení dvou pokojů včetně moderních lůžek na onkologickém oddělení. Náklady na vybavení dosáhly 225 tisíc korun. „Zvyšování efektivity a komfortu pacienta je naší prioritou. Zavedli jsme manažerský informační systém, který umožňuje sledovat produkci a ekonomickou efektivitu jednotlivých klinik a díky transparentním výběrovým řízením jsme ušetřili jen v loňském roce přes 90 milionů korun“, dodává paní ředitelka.
16.09.2016 13:20 |

podobné články