Článek

Strach o dvouletou dcerku. Seriálová herečka popsala boj dítěte s postcovidovým syndromem

 
Na začátku roku prošla Henrieta Hornáčková  (37) nemocí covid-19, stejně jako tisíce dalších lidí v Česku. Onemocněla také její dvouletá dcera Babetka, která naštěstí prošla nemocí s lehčím průběhem. Oblíbená seriálová herečka se domnívala, že je to nejhorší za ní. Bohužel o šest týdnů později se dcerce zdravotně přitížilo.
29.03.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Henrieta Hornáčková (38 článků)
Podobné články

To je zlé. Přibývá lidí s těžkým postcovidovým syndromem. Náhlá únava, zvracení. Končí i na přístrojích

 
Lékaři varují před tzv. postcovidovým syndromem. Může potkat i ty, kteří měli lehký průběh nemoci covid-19. Nejdříve si přijdou zcela v pořádku, druhý den však sotva ujdou pár metrů, přichází kašel i zvracení. Lidé s těžším průběhem mohou skončit i týdny připojeni na přístrojích. Vitaminy a antibiotika nepomáhají, informují Novinky.
11.04.2021 08:55 |

podobné články

Otec a macecha nechali vyhladovět dcerku s Downovým syndromem k smrti: Další obvinění po pitvě dítěte!

 
Otec a nevlastní matka, kteří údajně nechali dcerku Willow Dunnovou (†4) s Downovým syndromem vyhladovět k smrti, čelí dalším obviněním z týrání dítěte a navíc i držení drog. Mark James Dunn (43) a jeho přítelkyně Shannon Leigh Whiteová (43) z australského Brisbane podle nich vypadají jako nelidé.
22.07.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Mark James (5 článků) , James Dunn (2 články) , James Dunn (2 články) , James Mark (5 článků) , Mark James (2 články) , Mark James (2 články) , James Dunn (1 článek) , Mark James (2 články) , James Dunn (1 článek)

Podcast: Lékařka o postcovidovém syndromu u dětí: Pod rukama se nám dělo něco, co neznáme. Museli jsme jednat rychle

 
Již v listopadu zaznamenali zdravotníci z Thomayerovy nemocnice nezvyklá onemocnění u malých dětí, které prodělaly nákazu koronavirem. Od té doby lékařka Markéta Bloomfield spolu s dalšími kolegy z Pediatrické kliniky Thomayerovy nemocnice léčí malé pacienty s postcovidovým syndromem a daleko závažnějším syndromem multisystémové zánětlivé odpovědi spojeným s covidem-19. Jak se tyto nemoci liší, prozradila pro Blesk Podcast.
17.04.2021 05:15 |

podobné články

Šok herečky Hornáčkové: Dcera (2) měla postcovidový syndrom, hrozilo selhání orgánů!

 
Mylné tvrzení, že se onemocnění covid-19 dětí a mladých netýká a v případě nákazy se jedná o bezpříznakové přenašeče, je rok od propuknutí pandemie stále velmi rozšířené. S postcovidovým syndromem neboli PIMS-TS se u nás i ve světě přitom potýká stále více dětí. Hrozba selhání orgánů po infekci koronavirem visela i nad dvouletou dcerou herečky Henriety Hornáčkové (36).
29.03.2021 13:50 |

podobné články

ŠÍLENÉ! Otec kvůli žárlivosti oběsil DVOULETOU DCERKU!

 
Rumunskem otřásla rodinná tragédie jako vystřižená z hororu. Otec kvůli žárlivosti na svou ženu oběsil dvouletou dcerku! Pak napsal manželce o hrůzném činu textovou zprávu.
18.04.2011 15:45 |

podobné články

Sedmiměsíční Mie z Ostravska diagnostikovali virózu: Skončila na ARO s postcovidovým syndromem

 
Obrovský strach měla maminka Renata Tunegová (34) z Ostravska o svou sedmiměsíční dceru Miu, která dříve prodělala covid-19. Průběh onemocnění byl bezpříznakový, ale to, co přišlo poté, byl pro matku i dítě naprostý horor. U malé se totiž objevil tzv. postcovidový syndrom. Doktoři však tvrdili jinou diagnózu...
25.02.2021 13:35 |

podobné články

Strach o Hanu Zagorovou (75): Náhlá noční hospitalizace a zásah policie! Margita řekl, co se stalo

 
Hanku Zagorovou (75) v noci odvezla záchranka z jejího bytu v pražském Podolí do nemocnice. Podle informací Blesku ji doma našli po desáté hodině večer ve špatném stavu. Na místě byla i policie. Zpěvačka už od léta bojuje s postcovidovým syndromem. Co řekl její manžel?
29.09.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (644 článků)

Velký strach o Hanu Zagorovou: Našli ji doma ve špatném stavu, odvezla ji záchranka

 
Zpěvačku Hanku Zagorovou (75) v noci podle informací Blesku odvezla záchranka do nemocnice. Podle deníku ji doma v bytě v Podolí našli po desáté hodině večer ve špatném stavu. Zpěvačka už od léta zápasí s postcovidovým syndromem, navíc celoživotně trpí nemocí krve. Její muž Štefan Margita (65) se musel urychleně vrátit z koncertu.
29.09.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (644 článků) , Štefan Margita (321 článků)

Prostořeká kamarádka Bridget Jones vychovává syna s Downovým syndromem: Popsala, jak na nemoc přišli

 
Herečka Sally Phillips (51) vychovává tři syny. Bohužel se nejstarší Oliver (15) narodil s Downovým syndromem. Herečka se nyní v podcastu Happy Mum Happy Baby rozpovídala o tom, jak na syndrom u syna přišli.
23.08.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Sally Phillips (1 článek) , Bridget Jones (14 článků) , Sally Oliver (1 článek) , Oliver Jones (1 článek) , Oliver Jones (1 článek) , Oliver Jones (1 článek)

Slavná herečka čelí žalobě: Bývalý partner s ní válčí o dvouletou dceru

 
Herečka Uma Thurman  (44) se letos v dubnu rozešla se snoubencem Arpadem Bussonem. S miliardářem má dvouletou dceru Lunu, kterou zatím vychovává ona. Jenže newyorský byznysmen hodlá hollywoodskou hvězdu žalovat a získat dcerku do své péče.
15.10.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (235 článků)

Citroen: Spojení DS s Downovým syndromem

 
Společnost CITROËN ČESKÁ REPUBLIKA se stala generálním partnerem Společnosti rodičů a přátel dětí s Downovým syndromem. Cílem této organizace je usnadnit rodinám s dětmi s Downovým syndromem přístup k informacím a zkušenostem ostatních.
16.04.2012 09:20 |

podobné články

Splnil se jí sen! Dívenka s Downovým syndromem se stala tváří módní značky

 
Sedmnáctileté dívence s "Downovým syndromem":http://www.extra.cz/holcicka-s-downovym-syndromem-si-splnila-sen-a-stala-se-roztleskavackou-pry-je-ale-diskriminovana se splnil sen. Karrie Brown byla vybrána jako hvězda kampaně pro novou dívčí módní značku poté, co její fotografie na Facebooku, na nichž měla oblečení dané společnosti, upoutaly pozornost širší veřejnosti.
30.09.2013 20:15 |

podobné články

Polský fotograf použil lidi s Downovým syndromem jako modely. Výsledky jsou dech beroucí!

 
Profesionální fotograf Marcin Wąsik se rozhodl, že pro novou sérii fotek "použije pouze lidi s Downovým syndromem":http://www.extra.cz/splnil-se-ji-sen-divenka-s-downovym-syndromem-se-stala-tvari-modni-znacky. Docela obyčejné lidi, ale nafocené tak, "jak se fotí skutečné modelky předvádějící oblečení":http://www.extra.cz/rihanna-se-fotila-bez-kalhotek-jeji-fotky-s-nahym-vyspulenym-zadeckem-se-siri-po-internetu-rychlosti-blesku.
08.07.2014 07:45 |

podobné články

Fotka, která je hitem na Facebooku: Tatér dělá ženě s Downovým syndromem tetování zdarma, aby se smála

 
Máte dost už všech negativních zpráv, které otravují vaše myšlení? Tak si přečtěte příběh o tatérovi Jasonu Wardovi (44) z Nového Zélandu, který každý týden v pátek věnuje svůj čas ženě s "Downovým syndromem":http://www.extra.cz/znamy-ateista-richard-dawkins-opet-sokoval-plod-s-downovym-syndromem-je-treba-potratit, jen aby viděl její úsměv.
06.12.2014 12:07 |

podobné články

Julinka (4) trpí syndromem „andělských dětí“. Krutou diagnózu se dozvěděli v plné čekárně

 
Dagmar (35) a Aleš (35) se před čtyřmi lety radovali z narození dvojvaječných dvojčátek Štěpánky a Julinky. Když bylo holčičkám 6 měsíců, všimli si výrazného rozdílu. Julinka se na rozdíl od Štěpánky nedokázala otáčet, často plakala a nespala. Dlouho lékaři rodiče ujišťovali, že Julinčino opoždění je pro dvojčata běžné. Po genetických testech se dozvěděli, že Julinka trpí Angelmanovým syndromem. V České republice žije s tímto syndromem zřejmě 300 osob.
07.11.2017 05:15 |

podobné články

Nikolas (12) trpí vzácným syndromem „elfí“ tváře: Vyděsí ho i zvuk pračky

 
Když manželům Kratinovým lékaři sdělili, že jejich synové-dvojčata zřejmě trpí Williamsovým syndromem, netušili, co to vlastně znamená a co je čeká. V té době našli na internetu pouze cizojazyčné informace, kterým porozuměli jen díky automatickému překladači. Dočetli se, že nemoc obnáší lehkou až středně těžkou mentální retardaci a také problémy se srdcem. To je ale jen zlomek potíží, se kterými se musejí rodiče, jejichž potomek trpí Williamsovým syndromem, vyrovnat.
04.12.2017 05:50 |

podobné články

Krásná Bernášková trpí postcovidovým syndromem: Zdravotní problémy rok po nemoci!

 
Herečka a nově i spisovatelka Jana Bernášková (41) loni na sociální síti přiznala, že se nakazila virem covid-19. Prakticky přesně po roce na tom samém místě připustila, že na sobě ještě stále pozoruje následky této nemoci...
14.03.2022 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (122 článků)

Bernášková trpí postcovidovým syndromem: Trápí ji nespavost a tinnitus!

 
I po roce na sobě Jana Bernášková (41) stále pozoruje následky koronaviru. Herečka známá ze seriálu Vyprávěj na svém Instagramu svěřila, že ji trápí nespavost.
16.03.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (122 článků)

Strach z létání a jak se ho zbavit

 
Strach z létání zažívá vysoké procento lidí, mezi které možná patříte i vy. Zatímco pro někoho letecká doprava nepředstavuje nic děsivého a pobyt na palubě letadla si užívá stejně jako úžasný výhled, který se mu naskýtá z okénka, pro jiného je samotná představa letu letadlem natolik stresující, že rázem způsobí nevolnost, rozklepání kolenou či čelo orosené potem. Jestliže chcete vyrazit do zahraničí a jako cíl jste si vybrali nějakou zajímavou exotickou destinaci, pak určitě přemýšlíte nad tím, jak překonat strach z létání a výrazně si tak způsob dopravy ulehčit. Ne všude se totiž dostanete po pozemních komunikacích a let letadlem je mnohdy jedinou možností. Pokud máte s létání strach, je dnešní článek určený právě vám. Nenechte si ho ujít! Máte strach z létání? Víme, jak se ho zbavit! Co se týče létání, dělí se lidé na tři skupinky. První jej milují, pobyt na palubě si užívají, milují servis, který jim poskytují letušky či stevardi a celkově jim doprava letadlem připadá na úrovni. Pak jsou tu ti, kterým létání nevadí, ale při nástupu na palubu mají podivné pocity. Na závěr je tu skupinka lidí, kteří z létání mají doslova fobii – a právě těm se budeme prostřednictvím dnešního článku snažit pomoci jejich strach z létání překonat! Kdyby bylo létání nebezpečné, letušky by nelétaly Na každé palubě letadla je několik letušek nebo stevardů, pro které je pobyt ve vzduchu naprosto přirozený a většina z nich jej dokonce zbožňují. Je to pro ně práce jako kterákoli jiná a pravdou je, že kdyby bylo létání kdovíjak nebezpečné, s největší pravděpodobností by do letadla nenastoupili vůbec, natož aby létali několikrát do měsíce. Turbulence jsou normální, není třeba se jich bát Jedním z největších strašáků jsou turbulence, které dokážou v člověku ještě více prohloubit jeho nepříjemné pocity a podnítit strach. Skutečnost se má tak, že jsou... Čtěte více Příspěvek Strach z létání a jak se ho zbavit pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
23.01.2017 09:00 |

podobné články