Článek

Stoupají nám preference, špína se valí. Takže vyvrátím tyto lži... Okamura o nouzovém stavu, Radě ČT i „sledce“ z Newsroomu

 
ROZHOVOR Ta televize nepatří panu Dvořákovi, ale koncesionářům, říká předseda SPD Tomio Okamura ke kauze posledních dní, kdy stále slyšíme o snaze likvidovat veřejnoprávnost volbou nových radních ČT a o ohrožení demokracie. „Pro Piráty, ODS, KDU-ČSL, STAN, ČSSD a TOP 09 je demokracie jen to, pakliže s nimi souhlasíte,“ dodává k tomu Okamura.
31.03.2021 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2865 článků)
Podobné články

Paroubek se chválí: Stoupají nám preference

 
Server předsedy NS-LEV 21 Jiřího Paroubka VašeVěc.cz připomíná, že straně stoupají preference. Podle něj je to hlavně díky ucelenosti programu a aktivitě právě stranického předsedy.
11.08.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4408 článků)

Okamura (SPD): Splaskly lži o tuneláři Okamurovi...

 
Mnozí z vás se střetli s novou antikampaní proti mně a SPD a s příspěvky v duchu „Okamura hlasoval pro imigranty“. O co se jedná? Poslanci SPD prý nehlasovali pro některé pozměňovací návrhy Úsvitu a dalších stran. Někdo z politických "konkurentů" vzápětí spustil kampaň o Okamurovi, který prý nehlasuje proti imigrantům. Podle všeho je tato kampaň placená a cílená. A nebude poslední, jelikož našemu SPD stoupají preference, takže budeme i nadále terčem takových špinavých pomluv.
19.10.2015 10:51 |

podobné články

Okamura: Demoblok se ve věci nouzového stavu chová jako v Kocourkově

 
„Chování demobloku okolo nouzového stavu je podle našeho názoru zbabělé, chaotické, slabošské a proradné. Piráti, ODS, STAN, KDU-ČSL a TOP09 dohodli s premiérem Babišem, že podpoří prodloužení nouzového stavu, ale báli se hlasovat jen sami za sebe bez SPD a chtěli se za SPD schovat, takže na jednání s premiérem Babišem požadovali jednotné hlasování celé opozice pro podporu prodloužení. Protože SPD zůstala konzistentně na své pozici, že nepodpoří prodloužení nouzového stavu, tak oni se sami bez SPD báli zvednout pro prodloužení ruce, takže po našem odmítavém stanovisku, následně cukli a hlasovali proti prodloužení nouzového stavu,“ hovoří za SPD na Facebooku její předseda Tomio Okamura.
16.02.2021 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2865 článků)

Bakalovi novináři debatovali, zda potřebujeme Kalouska. Takhle to dopadlo

 
Od té doby, co Zdeněk Bakala sestěhoval všechny své novináře do jedné budovy v Karlíně, odehrává se vždy jednou týdně mezi redaktory všech jeho médií debata nazývaná „přestřelka v newsroomu“, která je pak prezentována na stránkách magazínu Respekt. Tento týden se v karlínském newsroomu debatovalo na téma, zda česká politika potřebuje Miroslava Kalouska.
07.10.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Bakala (328 článků) , Miroslav Kalousek (7593 článků)

Čučkaři z mainstreamu se v roce 2018 zásadně znemožnili. Češi nejsou blbí, poznají lež. Takže letos propaganda frustrovaných lepšolidí ještě přitvrdí, tuší radní Kňourek

 
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA V České televizi se točí hodně tváří mediální scény, ale tím jen vzniká falešná iluze o širokém názorovém spektru. Ve skutečnosti mají totožné postoje a preference. Pro diváka by rozhodně bylo přínosnější, kdyby místo dvacítky s identickým názorem měl k dispozici dva s názorem zcela odlišným. Ve svém bilančním Newsroomu na to upozorňuje člen Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek. Podle něj se čučkaři a lepšolidé z mainstreamu v roce 2018 rozhodující měrou znemožnili. Drtivě většinová netweetující neelita je totiž z jiného těsta a každodenní štěkání do prostoru a pomlouvání jiných není smyslem jejího života.
01.01.2019 09:35 |

podobné články

Tak neandrtálci?! Tomio Okamura se postavil za své voliče a vrátil úder novináři

 
Novinář Karel Steigerwald svým textem v Reflexu podle slov Tomia Okamury hrubě urazil všechny voliče SPD, které označil za neandrtálce. Předseda hnutí se ihned tvrdě ozval, pomluvy a lži se na vrub SPD prý šíří díky tomu, že hnutí stoupají volební preference a voliči ostatních stran se začínají bát.
26.08.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (105 článků) , Tomio Okamura (2865 článků)

Okamura: Kdyby Češi byli na sebe hrdí, možná by zatočili i s politiky

 
Česko-japonský podnikatel Tomio Okamura vážně přemýšlí nad vstupem do politiky. Zatím zvažuje kandidaturu do Senátu. Podnikatel v Show Jana Krause prozradil, že jako prezident státu by se zastal tykadlového řidiče Smetany, jehož pokreslení předvolebních plakátů dovedlo až do vězení. Další články k tématu: Zeman ani Okamura by se podle průzkumu na Hrad neprobojovali Okamura zvažuje kandidaturu do Senátu. Teprve pak by zkusil Hrad Tomio Okamura: S přítelkyní jsme si první dva měsíce jen psali Okamura má svou slivovici. Dá jí etiketu i jméno, ale na prodej nebude
11.05.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1206 článků) , Tomio Okamura (2865 článků)

Špína, nepořádek, rez. Oplzlosti mezi politiky. Lidé jsou zoufalí, chtějí změnu! Nám ale fandí. A trafikanti od Babiše, Pirátů a TOP 09, kteří zkazili, co mohli… Okamurův lídr v Praze promlouvá

 
ROZHOVOR „Desítka rozhodně nepotřebuje lidi, kteří k naší obci nemají vztah, nemají tu kořeny. To už nám předvedla starostka Kleslová z ANO, co to znamená. Ta zkazila, co mohla. Desítka rozhodně nepotřebuje různé trafikanty, kteří se přišli jenom přiživit a napakovat, pro občany nic neudělali. Jako třeba trafikant Pavel Mareš z Vlasty, kterému se přezdívá ‚Pán plynu‘, protože sedí v dozorčí radě Pražské plynárenské, bere tam miliony a vůbec tomu nerozumí. Politický trafikant Jiří Komrska, který nejprve hledal koryto u TOP 09, pak přešel do Vlasty. A když začaly stoupat preference, tak založil se svojí ženou Piráty Prahy 10, které ovládli jako rodinný byznys,“ říká Jan Čížek, kandidát SPD na starostu Prahy 10 a do Zastupitelstva hl. města Prahy.
28.09.2018 11:50 |

podobné články

Večírek v nouzovém stavu: Pes měl roušku, ostatní vulgárně nadávali Babišovi a pili pivo

 
Pes měl roušku a choval se podle pravidel. Další účastníci večírku už tak svědomití nebyli. Partička se natáčela při pití piva, roušky padaly pod brady a celé vystoupení vrcholilo urážením Andreje Babiše a Miloše Zemana. Máme tu další jedince, kteří si myslí, že pravidla zavedená v nouzovém stavu neplatí pro všechny.
11.04.2020 06:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24613 článků) , Miloš Zeman (27376 článků)

Mynář bude platit. Kancléř dostal pokutu za porážku „hladového prasete“ v nouzovém stavu

 
Zabijačka prasete u hradního kancléře Vratislava Mynáře v Osvětimanech na Uherskohradišťsku v nouzovém stavu má finanční dohru. Veterináři mu uložili pokutu 1300 korun za neregistrování prasete, byl podle nich porušen plemenářský zákon. Za Státní veterinární správu (SVS) to sdělil Petr Majer. Pokuta není pravomocná, kancléř má osm dní na odvolání se proti ní. Jiná porušení veterináři nezjistili. Tato nahlašovací povinnost platí rok a několik měsíců, dříve se chov s jedním kusem prasete hlásit nemusel. Na případ upozornily Blesk Zprávy, Mynář pokutu respekuje a zaplatí ji. Poznamenal, že o povinnosti nevěděl.
27.05.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1401 článků)

Vláda zvýšila důchody. O nouzovém stavu a zpřísnění opatření nejednala

 
V pondělí odpoledne jednal Ústřední krizový štáb v čele s ministrem vnitra Janem Hamáčkem (41) o zhoršující se situaci koronavirové pandemie. Na tiskové konferenci ministryně financí Alena Schillerová (56) oznámila zvýšení důchodů. Mimo jiné uvedla, že oproti koronavirové krizi na jaře byly pravomoce Ústředního krizového štábu zúženy. O nouzovém stavu ani o zpřísnění opatření ale nepadla řeč.
21.09.2020 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3329 článků)

V Senátu vznikl hlídací pes vlády. Chce kontrolovat opatření v nouzovém stavu

 
V horní komoře se našel potřebný počet senátorů, který se může obrátit na Ústavní soud, aby přezkoumal jednotlivá opatření vyhlášená vládou v nouzovém stavu. Prozatím nepodnikli žádné konkrétní krok, sledují však aktuální vývoj.
02.10.2020 12:20 |

podobné články

Armáda ČR: Jak v nouzovém stavu žádat o pomoc armádu

 
V nouzovém stavu se množí požadavky na pomoc armády. Ne každý starosta, hejtman nebo ředitel sociálního zařízení ovšem postupuje správnou cestou a tím zbytečně celý proces prodlužuje. Když to zjednodušíme: zavolat kamarádovi „na útvar“ asi není ta správná cesta a zcela určitě nevede k úspěšné spolupráci.
14.10.2020 07:40 |

podobné články

Sólista baletu Národního divadla Adam Zvonař: Jedinou výhodou v této době je čas

 
První sólista baletu Národního divadla Adam Zvonař nezahálí ani v nouzovém stavu, kdy jsou zavřená divadla. Tanečník, oceňovaný za svou eleganci a vynikající techniku, kterou předvádí v hlavních rolích baletních představení, pořádá online lekce baletu pro malé i velké. Možná dojde i na online baletní vystoupení, jako tomu bylo při jarním nouzovém stavu. Tehdy tančil i se svou ženou Radkou, demisólistkou baletu Národního divadla.
28.10.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (388 článků) , Adam Adam (388 článků)

Filip: Chceme jednat o novém nouzovém stavu, ne o prodloužení stávajícího

 
Podle šéfa KSČM Vojtěcha Filipa je nutné udělat nějaké opatření, protože nové mutace koronaviru, které se již objevily i v ČR, znamenají zcela novou situaci. Komunisté jsou podle něho ochotni jednat o novém nouzovém stavu, nikoli o prodloužení toho současného, který je podle nich protiústavní.
25.02.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1556 článků)

V nouzovém stavu ukradl vibrátor, dostal dva roky: Nejvyšší soud trest bezdomovci zrušil

 
Muž nepůjde za krádež vibrátoru v nouzovém stavu do vězení. Nejvyšší soud v Brně tak zrušil rozsudek ostravského krajského soudu. Ten Lubomíra S. poslal na dva roky za mříže.
23.07.2021 11:00 |

podobné články

Každých 16 minut umře člověk na covid-19! Hejtman jižní Moravy Grolich volá po nouzovém stavu

 
Strmý nárůst pacientů zahltil nemocnice na jižní Moravě.  Na covid v nich umírá každých 16 minut jeden člověk! „Denně v republice zemře sedmdesát až devadesát lidí,“ řekl hejtman Jan Grolich (KDU-ČSL), který volá po nouzovém stavu.
22.11.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Morava (103 článků)

Okamura popsal špínu předcházející neschválení nouzového stavu

 
ROZHOVOR Předseda hnutí SPD Tomio Okamura popsal zákulisí jednání o prodloužení nouzového stavu a proč ho hnutí SPD nepodpořilo. Hnutí SPD totiž dle jeho slov dlouhodobě navrhuje Babišově vládě alternativní reálné pozitivní řešení bez nouzového stavu, které by prospělo všem. Vláda ho ale odmítla. „Opakovaně vládě již od loňského jara navrhujeme, aby provedla novelu zákona o ochraně veřejného zdraví, aby bylo možné zajistit ochranu ohrožených a rizikových skupin občanů a fungování zdravotního systému bez nutnosti plošného vyhlašování nouzového stavu. Spolu s tím je třeba novelizovat další dva zákony, aby Správa státních hmotných rezerv mohla nakupovat zdravotnický materiál a vojáci mohli pomáhat i ve zdravotních a sociálních zařízeních,“ připomněl Okamura.
14.02.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2865 článků)

Spory v Úsvitu gradují: Okamura nemá slitování s "pučisty". Oni ho viní ze lži

 
Poslanci kolem Marka Černocha (Úsvit) jsou ve varu. Adrenalin jim zvedl jejich šéf Tomio Okamura rozhovorem pro iDnes.cz a na Facebooku. Okamura s "pučisty" nemá slitování a jednoznačně hovoří o zradě, manipulaci a podvodu na voličích. Marek Černoch s poslancem Petrem Adamem shodně označují jeho slova za lži. Úsvit je v rozkolu od té doby, co vyšel najevo plán některých poslanců vytvořit nový politický subjekt.
16.02.2015 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (117 článků) , Tomio Okamura (2865 článků)