Článek

Stouni chystají nové album - oznámili to zašifrovaně v novinové reklamě

 
Britská rocková kapela Rolling Stones patrně oznámila vydání nového alba šifrou ukrytou v reklamě na opravnu skel uveřejněnou v londýnském deníku  Hackney Gazette . Fanoušci a znalci tvorby této kapely jsou přesvědčení, že její 31. studiové album vyjde letos v září.
23.08.2023 16:35 |

podobné články

Podobné články

Megan Fox se svlékne pro Armaniho

 
LONDÝN (Famous) – Zatímco Davida Beckham nahradí v reklamě spodního prádla Emporio Armani jeho kolega Cristiano Ronaldo , Beckhamovu choť Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Megan Fox . Hollywoodskou krásku představil v roli propagační tváře sám Armani tento týden.
17.10.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1136 článků) , Cristiano Ronaldo (566 článků) , Megan Fox (361 článků) , Megan Fox (360 článků)

Stouni jsou zpět na turné. Pradědeček Jagger je ve formě

 
Legendární kapela přerušila před dvěma měsíci své turné kvůli sebevraždě přítelkyně Micka Jaggera. Nyní se Stouni vrátili na pódium v obvyklé formě.
27.05.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Mick Jagger (301 článků)

Stouni jsou zpět na turné. Pradědeček Jagger je ve formě

 
Legendární kapela přerušila před dvěma měsíci své turné kvůli sebevraždě přítelkyně Micka Jaggera. Nyní se Stouni vrátili na pódium v obvyklé formě.
27.05.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Mick Jagger (301 článků)

Nové album a virtuální koncerty: ABBA se dala znovu dohromady

 
Švédská popová skupina ABBA se bezmála 40 let po rozpadu dala opět dohromady a vydává nové album. Hudebníci to dnes oznámili v online přenosu, podle něhož příští rok v Londýně chystají i digitální koncerty. „Nahráli jsme nové album,“ uvedli 76letý Björn Ulvaeus a 74letý Benny Andersson, představitelé mužské poloviny legendární čtveřice.
02.09.2021 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Benny Andersson (9 článků) , Björn Ulvaeus (15 článků)

‚Stouni‘ chystají turné: Zase nás to svrbí, vyjedeme

 
Jsou padesát let na scéně, jsou legendami rock’n’rollu a mohli by si užívat hudebního důchodu. Ale už to na ně zase přišlo. Rolling Stones chystají turné. Právě k výročí vzniku kapely.
27.10.2010 18:45 |

podobné články

Mig 21 interview: Když album, tak Album

 
Mig 21  nikam nespěchají - na nové album s názvem Album čekali fanoušci dlouhých deset let.  "Původně jsme ho chtěli vydat až v roce 2016, takže vlastně vychází o dva roky dřív,"  říká v rozhovoru s obvyklou nadsázkou frontman Jirka Macháček. Album vychází 3. října, ve stejný den vyráží kapela na turné.
24.09.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (305 článků)

Bývalka DiCapria propaguje prádlo nahá

 
Šestadvacetiletá modelka Bar Refaeli prádlo nejen předvádí, ale pro značku Under.me navrhla také vlastní kolekci. Bývalá přítelkyně Leonarda DiCapria se v reklamě objeví v kalhotkách na kurtu i zcela nahá v koupelně. Další články k tématu: Beckham v nové reklamě na prádlo: méně se leskne, plný rozkrok zůstal Stahovací prádlo může být i sexy, dokázala Verešová Přítelkyně fotbalisty Ronalda zuří, časopis vymazal z jejích fotek prádlo Cristiano Ronaldo v reklamě na prádlo svým mužstvím nenadchl
05.03.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (566 článků) , Bar Refaeli (183 článků)

Hulič Šeps ze SuperStar: Napakoval se v reklamě!

 
Nahrabe si! Zpěvák Michael Šeps (16), jenž zazářil v poslední řadě soutěže Česko Slovenské SuperStar, uzavřel kšeft snů. Stal se tváří velkého mobilního operátora a v reklamě nabízí lidem internet do mobilu. „Bejt na síti je cool, za internet dáš jen půl,“ hlásá v reklamě svým pohodovým hlasem zavěšený na houpací síti.
07.10.2011 00:50 |

podobné články

Krasavec Ben Cristovao byl téměř nahý mučen na operačním stole: Naštěstí jen v reklamě

 
Ben Cristovao  (25) si může připsat další úspěch. Z velkého konkurzu na roli v reklamě na počítačovou hru vyšel jako vítěz. Ve světové reklamě, která se natáčela v Čechách, dostal Ben jednu z hlavních rolí. V drsném krátkém videu plném precizních speciálních efektů hraje jednoho z členů armády.
07.11.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (554 článků)

Poláci zuří kvůli reklamě s Trojanem: Nejsme národ zlodějských překupníků!

 
Polsky mluvící muž s knírem, zkaženými zuby, kulatou hlavou a zřejmě i odstátýma ušima nachytá v reklamě mobilního operátora Ivana Trojana v roli učitele na jednu z bezcenných cetek, kterými je ověšený od hlavy k patě. "Pan nie ma pieniędzy? Nevadí," říká zlodějský překupník a vymění Čechovi "telefon komórkowy amerykańsky", který se po několika vteřinách rozbije. Polská ambasáda podle agentury PAP podala kvůli reklamě oficiální protest.
04.12.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (370 článků)

FBI potřebuje rozluštit VRAŽEDNOU ŠIFRU! ZKUSTE SI TO I VY!

 
Americká FBI žádá o pomoc veřejnost - a to při luštění poznámek, které se našly v kapse zavražděného muže. Zločin se stal již před mnoha lety. Zašifrované poznámky ale zatím nikdo z FBI nebyl schopný vyřešit - a úřady ho chtějí rozluštit, i kdyby to měl být třeba jenom milostný dopis nebo nákupní seznam.
02.04.2011 15:35 |

podobné články

Policisté, kteří vyšetřují Víta Bártu, narazili na překážku. A nemají zatím vůbec nic

 
Vyšetřovatelé v kauze Víta Bárty narazili na nečekanou překážku. U bývalého důstojníka BIS Jana Petržílka, podezřelého z vynesení odposlechů, totiž našli počítače a externí disky. MF Dnes ale zjistila, že byly velmi důkladně zašifrované. Policejní experti prý přiznávají, že se jim nepodařilo dostat jedinou informaci.
02.05.2014 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2859 článků)

Zašifrované zprávy a pak slzy! Nejslavnější český youtuber Jirka Král se zasnoubil

 
Po třech letech vztahu s půvabnou Karolínou Benešovou se jeden z našich nejvlivnějších influencerů Jirka Král (30) rozhoupal a se snubním prstenem a žádostí o ruku před ní poklekl.
29.06.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Král (107 článků) , Jiří Král (107 článků)

Britská tajná služba zveřejnila zašifrované přání k Vánocům

 
Britská zpravodajská služba GCHQ letos dostála své pověsti a vyzvala veřejnost, aby si lámala hlavu nad zašifrovaným vánočním přáním.
23.12.2020 03:55 |

podobné články

„Na Polsko dopadly dvě ruské rakety.“ Takové korigované informace lidem? Spisovatel tuší, co by dnes dělal Havel

 
Dnes je tomu sto let, co si Nejvyšší k sobě povolal spisovatele Jaroslava Haška. Stalo se tak poté, co vložil duchamornou frázi do úst zhovadilého záložního důstojníka, v civilu gymnaziálního profesora. „Nejvyšší má smysl pro humor. Zašifrovaně nám tím zřejmě sdělil, že i za sto let bude svět patřit plácalům typu poručíka Duba. Plácalům, jejichž absurdním výrokům se už často nedokážeme ani smát,“ říká pro ParlamentníListy.cz právník a spisovatel Martin Nezval, držitel Krameriovy ceny za román Holky z nezisku. Vše, co se ve veřejném prostoru v roce 2022 u nás dělo, považuje za skvostně absurdní.
03.01.2023 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hašek (135 článků) , Jaroslav Hašek (135 článků) , Martin Duba (10 článků) , Martin Havel (162 článků) , Martin Hašek (110 článků)

Rolling Stones hráli na oslavu konce komunistů. Teď koncertují při jejich návratu

 
Poprvé zahráli Rolling Stones v Praze v roce 1990. Přiletěli na pozvání prezidenta Václava Havla. Bylo to pár měsíců po sametové revoluci. Tedy pádu komunistů. Teď se komunisté chystají tolerovat vládu a „Stouni“ tu zahrají zas. Věc čistě náhodná, ale pro mnohé k zamyšlení.
04.07.2018 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6428 článků)

Breivik bude dostávat pouze vybrané zprávy o svém masakru

 
Nor Anders Behring Breivik, který letos v červenci při pumovém útoku a následné střelbě zabil 77 lidí, se bude moci poprvé od svého zatčení ve vyšetřovací vazbě seznámit s tehdejšími zprávami médií o jeho zločinu. Oznámili to dnes Breivikovi obhájci. Podle agentury AP však půjde jen o vybrané zprávy, tedy novinové výstřižky a videozáznamy.
12.12.2011 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (309 článků)

Tvůrci filmu Meky chystají dokument o Žbirkově desce Modrý album

 
Před dvaceti lety vyšlo multiplatinové CD Modrý album Mira Žbirky. Deska ho vtáhla do nového tisíciletí. Je v ní ukrytý příběh usmíření, hledání nových možností a velký návrat na pódia za zvuku písničky Co bolí, to přebolí. Nyní o ní chystají tvůrci filmu Meky dokument.
15.03.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Mira Mira (125 článků)

Fanoušci Bowieho dostanou dárek: Na pultech se objeví dosud nevydané album

 
Producenti chystají do prodeje dosud nevydané album zesnulého zpěváka Davida Bowieho ze 70. let s názvem The Gouster. Album sestávající ze sedmi písní bude součástí kolekce nahrávek z let 1974 až 1976, oznámil Bowieho dlouholetý producent Tony Visconti.
23.07.2016 09:25 |

podobné články

Osobnosti: David Bowie (253 článků)