Článek

Stonjeková napráskala Fialovi. Zezelenal. A ČT, která pořád žije Milionem chvilek

 
Pondělní stream Karolíny Stonjekové na XTV byl opět produktivní. Tradičně se nesl v humorném duchu s jistou dávkou ironie a nadsázky. Hnutí Milion chvilek pro demokracii by například moderátorka s chutí přejmenovala na Miliony do kapsy, u předsedy ODS Petra Fialy si všimla, že výrazně „zezelenal“, a bývalého nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana nazvala „mluvící hlavou“.
26.05.2021 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1886 článků)
Podobné články

A pane Fendrychu, těch 50 tisíc uprchlíků pro Česko... Karolina Stonjeková klade zásadní otázku

 
ROZHOVOR Jít si za svůj výrok sednout? Karolina Stonjeková v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rozebírá aktuální hon na poslankyni SPD Karlu Maříkovou pro její názor na migranty. Současnou katastrofu na řecko-turecké hranici pak Stonjeková vnímá jako důsledek nešikovných kroků Angely Merkelové a připomíná, že Tureckem vypovězená migrační dohoda s EU je právě z dílny německé kancléřky. Důležitou otázku Stonjeková pokládá Martinu Fendrychovi, který Česku oznámil, že bychom zvládli přijmout 50 tisíc těchto uprchlíků.
11.03.2020 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2716 článků)

Na V4 nastoupí citové vydírání, jihu EU zacpou hubu penězi. Německá kontrola bude mít tuto podobu, varuje Stonjeková

 
ROZHOVOR Německé řešení migrace v rámci EU? Pozor, má to háček, varuje komentátorka Karolina Stonjeková. Prý hrozí, že místo řešení nastoupí opět jen přerozdělování migrantů, a to i za použití citového vydírání a dalších prostředků, kterými lze k poslušnosti donutit i státy V4. Stonjeková připomíná také odvrácenou tvář „humánního přístupu EU“, kterou je kvetoucí byznys pašeráku lidí. Obětí všeho je pak podle komentátorky demokracie, neboť vlády často prosazují kroky, které si voliči nepřejí. Pozornosti neušlo ani „držhubné“ pro koronavirem zbídačené jižní státy EU. „Tyto peníze nás přijdou velmi draho,“ říká Stonjeková.
11.07.2020 14:50 |

podobné články

„Mám to dohodnuté s Milionem chvilek. Čekám převrat.“ Dominik Hašek si dělal tvrdou legraci. Babiš se mu neozval?

 
Poslední díl Šťastného pondělí na serveru Seznam Zprávy patřil sportu. Jaké mistry světa v posledních letech máme? Kdo šéfuje Národní sportovní agentuře (NSA)? Hašek to není. „Já už to mám koneckonců dohodnutý s Milionem chvilek, no. Letos očekávám převrat a s Milionem chvilek to mám dohodnuté, ti to zařídí,“ zažertoval legendární hokejový brankář na otázku, zda ho neštve, že nepředsedá Národní sportovní agentuře. Funguje rozdělování peněz na „sportovní investice“ jako házení šipkami?
13.02.2020 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (427 článků)

Nevěděli to v ČT? Nebo hůř... Karolina Stonjeková ke kauze „Xaver“. Je to jinak

 
ROZHOVOR „My máme stále pocit, že Česká televize nebo Český rozhlas jsou média, jejichž smyslem je informovat. To je ale ten největší a nejfatálnější omyl,“ říká k aktuální bouři ohledně Rady ČT komentátorka Karolina Stonjeková. V souhrnu jde prý o to, „vytvářet realitu“. „A že ta jejich realita je na hony vzdálená od reality, v níž žije většina veřejnosti, to jim ostatně ukazují každé volby u nás i v zahraničí,“ pokračuje Stonjeková, například s odkazem na brexit či na výhru Donalda Trumpa v roce 2016. A koncesionářské poplatky? S těmi je podle Stonjekové jedna věc v zásadním nepořádku.
28.01.2020 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5706 článků)

Pozér Klus. Jeď do Tibetu, vlaječka to nezachrání, vzkazuje Stonjeková

 
Komentátorka Karolína Stonjeková označila písničkáře Tomáše Kluse jako klimatického pozéra. Reagovala tak na Klusovo vyjádření, že se v Česku kvůli problémům prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše neřeší podstatné věci jako klimatická změna. „Ono obecně u některých celebrit panuje přesvědčení, že se musejí vzdát nějakých výdobytků civilizace, a tím velkolepě navenek prezentují svoje ekologické smýšlení,“ říká Stonjeková, že jde o pozérství.
12.05.2021 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22154 článků) , Tomáš Klus (1082 článků) , Miloš Zeman (25585 článků)

Stoupla Minářovi moc do hlavy? „Špatní“ radní ČT, i Křeček vadil, vydírání... Karolina Stonjeková o proměně Milionu chvilek

 
ROZHOVOR „Ze studenta ve vytahaném svetru se doslova přes noc stal jedním z hlavních hybatelů domácí politiky. S mocí se to má stejně jako s levným šampaňským – člověk se rychle opije a najednou neví, kdy má dost,“ hodnotí poslední demonstrace i čelného představitele spolku Milion chvilek pro demokracii komentátorka Karolina Stonjeková. Podle ní se to ukazuje jeho přístupem k opozici i rozdrobením témat. Z původního protestu proti trestně stíhanému premiérovi se stal protest proti Polsku, Maďarsku, ombudsmanovi a mnoha dalším. A i tam se podle Stonjekové ztrácí množství podpory, což bylo vidět na posledních protestech.
14.06.2020 08:05 |

podobné články

Pomsta šéfu Fialovi. Jmenuje se... Novotný. A čí? Karolína Stonjeková to odhalila

 
„Slušný sympatický hoch se musel poroučet, aby místo něj mohl nastoupit sekerník Prymula,“ okomentovala změnu šéfa resortu zdravotnictví komentátorka Karolina Stonjeková pro XTV.cz. Prymulův střet zájmů se podle ní neřeší, jelikož jsme u současné vlády na konflikty zájmů zvyklí, což nás „otupělo“. Zhodnotila i reakci předsedy ODS Petra Fialy na výroky řeporyjského starosty Pavla Novotného. Ten podle komentátorky bude „vesele škodit dál“ a bude mít zřejmě ještě v ODS „delší životnost“ než Fiala. Odkryla, že možná jde o pomstu od Alexandry Udženije.
30.09.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1886 článků) , Pavel Novotný (1121 článků)

„Jak může někdo volit Piráty. Tfuj! To není možný.“ Vyskočil a Stonjeková rozjeli v XTV drtivou smršť. Xaver zesměšnil Moravce

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV herce Ivana Vyskočila a komentátorku Karolínu Stonjekovou. Společně pořádně naložili předsedovi ODS Petru Fialovi. Vyskočil ho přirovnal k bláznům. Pár tvrdých ran schytali i Piráti. Že by vyhráli volby? „Horor!“ volala ve studiu Stonjeková. A Moravec se prý tetelil...
19.03.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (280 článků) , Ivan Vyskočil (279 článků) , Petr Fiala (1886 článků) , Luboš Veselý (571 článků)

VIDEO z Pořadu Ano, šéfe: Zdeněk Pohlreich zezelenal a málem hodil šavli!

 
Během návštěvy wellness relax areálu Hnačov Zdeněk Pohlreich riskoval žlučníkový záchvat. Naservírovali mu tam menu, jehož základní surovinou byl olej. Konkrétně litry oleje. Celý talíř se doslova topil v tuku a šéf měl co dělat, aby přežil aspoň ochutnávku přinesených jídel. Když došlo na houby, zašklebil se, zezelenal a musel si dát ruku před pusu. To se fakt nedalo jíst.
10.02.2016 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (568 článků)

Stonjeková o dresech nároďáku: S národem nemají nic společného. Je to schválně?

 
V pátek, ještě před demonstrací Milionu chvilek a velkým výročím, se k událostem posledních dní vyjadřovala komentátorka Karolína Stonjeková na XTV. Konstatovala, že chlebodárci už dali ruce pryč od Grety Thunbergové. Dodala, že stávka studentů za klima na UK by překvapila demonstranty v roce 1989, když se jí zúčastnila Marxistická Alternativa. A kopla si i do Pirátů za to, že prali špinavé prádlo na veřejnosti.
19.11.2019 09:10 |

podobné články

Stonjeková o dresech nároďáku: S národem nemají nic společného. Je to schválně?

 
V pátek, ještě před demonstrací Milionu chvilek a velkým výročím, se k událostem posledních dní vyjadřovala komentátorka Karolína Stonjeková na XTV. Konstatovala, že chlebodárci už dali ruce pryč od Grety Thunbergové. Dodala, že stávka studentů za klima na UK by překvapila demonstranty v roce 1989, když se jí zúčastnila Marxistická Alternativa. A kopla si i do Pirátů za to, že prali špinavé prádlo na veřejnosti.
19.11.2019 19:11 |

podobné články

Minář, pišišvor v hnědém svetru. Black Lives Matter? Největší rasismus! A podnět pro Radu ČT... Stonjeková řádila u Xavera

 
Black Lives Matter je rasistické heslo a ego Mikuláše Mináře z Milionu chvilek nebezpečně narostlo, míní komentátorka Karolína Stonjeková. Stávající vedení Prahy v čele s pirátským primátorem Zdeňkem Hřibem podle ní hlavnímu městu škodí.
26.06.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (128 článků)

Hollan ztrhal Milion chvilek kvůli Křečkovi. „Už mě to nebaví!“ A Minář se hned ozval. Blbé, padlo

 
Ve druhém kole tajné volby ombudsmana byl poslanci do této funkce zvolen Stanislav Křeček. Spolek Milion chvilek přitom již před volbou pohrozil, že pokud bude Křeček zvolen, tak „vyjdou do ulic“. To měl podle svých slov předpovědět ředitel Asociace nestátních organizací a někdejší brněnský radní za hnutí Žít Brno Matěj Hollan. Milionu chvilek vzkázal, že je jejich snaha zbytečná, jelikož jde o dva odlišné voličské tábory. „Nic z požadavků Milionu chvilek se nesplní, protože k tomu není důvod,“ napsal a dodává, že aktivita „chvilkařů“ je naopak kontraproduktivní. Na to se do diskuse zapojil i předseda Milionu chvilek Mikuláš Minář.
12.02.2020 22:21 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (527 článků)

„No není to roztomilé? Přijďte demonstrovat.“ Klaus kritizoval spolek Milion chvilek, jenže ten z něho má legraci

 
Spolek Milion chvilek, který chystá na sobotu 16. listopadu další demonstraci na Letenské pláni, zareagoval na kritiku od exprezidenta Václava Klause, jenž na představení své nové knihy v pražském Obecním domě zdůrazňoval, že „zásadní úkol naší doby je ubránit parlamentní demokracii před Milionem chvilek“. O to víc nyní spolek, který Klausova slova vnímá jako velký paradox, vyzývá k účasti na protivládní demonstraci.
13.11.2019 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10423 článků)

Verdikt nad Milionem chvilek. Křečka jste zvolili vy. Češi pod tlakem vzdorují, řekl expert. A důležité postřehy z vřavy

 
POLITOLOGOVÉ „Když se na poslance moc tlačí, když se jim říká, co mají dělat, tak většinou – stejně jako český volič – volí vzdorovitě. Pokud by pan Křeček měl někomu poslat děkovný pugét a šampaňské, tak do centrály Milionu chvilek, protože ti mu fakticky zajistili zvolení. Jsem přesvědčen o tom, že pokud by do sebe nešili zbývající dva kandidáti – pánové Šorm a Matys – a kdyby se do toho tak angažovaně nezapojil Milion chvilek s některými médii – tak nového ombudsmana nemáme v tomto kole zvoleného a nebyl by jím pan Křeček,“ domnívá se politolog Jan Kubáček.
13.02.2020 19:20 |

podobné články

To podělali? Milion chvilek: Jasné informace. Nebudou rádi

 
Moderátorka Jana Bobošíková tentokrát v pořadu JB Talk internetové XTV přivítala politologa Jana Kubáčka. Ten se pustil do spolku Milion chvilek pro demokracii a popsal, co všechno se mu na tomto spolku jeví jako špatné a nedomyšlené. Chvilkaři to podle něj „přeťápli“ a ujíždějí jim nervy. Obul se i do ODS. Prozradil také, že si umí představit, že s Milionem chvilek budou spolupracovat Miroslav Kalousek (TOP 09), Pavel Telička nebo generál Petr Pavel. Došlo i na Stanislava Křečka.
23.02.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7355 článků) , Stanislav Křeček (527 článků) , Jana Bobošíková (693 článků) , Petr Pavel (769 článků)

Končím s Milionem chvilek. Budu poslankyně, plánuje koloniálnice Filipová

 
Bývalý šéf Milionu chvilek Mikuláš Minář s konečnou platností míří do politiky. Není však sám. Parlamentních voleb se chce účastnit i bývalá majitelka koloniálu Jana Filipová. Dnes to oznámila na Facebooku. Nejen to. Končí s angažmá v Milionu chvilek. Spolek se prý chová macešsky k těm, kdo ho poslechnou, převezmou odpovědnost a jdou do voleb. Nejen k Mikuláši Minářovi, ale i k jejímu oblíbenci Ziggy Horváthovi, bez kterého by prý Letná plná nebyla.
06.10.2020 15:20 |

podobné články

Zkoumám, kolik peněz mají neziskovky. To byste se divili! VIDEO mladé komentátorky, která natírá i „angažovanou“ mládež

 
Zprávám z nedávných dnů se na XTV věnovala komentátorka Karolina Stonjeková. Na přetřes přišel Brexit, Klára Dostálová, Kalouskovy výhrady k rozpočtu, slova Václava Klause mladšího i výzvy ke stávce a nevole k pozvání Jiřího Ovčáčka na VŠE. Stonjeková Veselého ujistila, že Brexit bude a Kalouskovi nebudou jeho protesty nic platné. Schytaly to od ní neziskovky i studenti, kteří chtějí místo argumentace vytěsnit názorovou opozici.
11.12.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10423 článků) , Jiří Veselý (211 článků) , Jiří Veselý (211 článků) , Jiří Veselý (211 článků)

Havel už je pryč! Elita? Někteří z nich to řeknou nahlas. Volební právo jen pro někoho? Stonjeková u Xavera šila do „kavárny“

 
„Slýcháme z médií, že je tady nějaká ‚lepší část společnosti‘, která ví, jak se chovat, jak volit – a potom jsou tady ostatní, kteří tedy volí špatně a špatně se chovají,“ řekla nedávno komentátorka Karolina Stonjeková na XTV u moderátora Luboše Xavera Veselého. Neslušní a špatní lidé však jsou „na obou stranách“. „Teď, po třiceti letech, jsme se dostali do bodu, kdy už se někteří intelektuálové nebo známé osobnosti nestydí říct, že by demokracie či volební práva měla být selektivní, a ne pro všechny,“ ukázala na „pachatele dobra“. Došlo i na ředitele spolku Evropské hodnoty Jakuba Jandu či na nespokojnost některých herců, kteří by rádi viděli někoho, kdo by razil názory zesnulého prezidenta Václava Havla.
14.12.2019 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6025 článků) , Jakub Janda (604 článků) , Luboš Veselý (571 článků)