Článek

Stoneová krůček od smrti! V kuchyni ji zasáhl blesk

 
Nechybělo moc a hvězdná kariéra herečky Sharon Stoneové (62) skončila ještě dříve, než začala. Hvězda erotického thrilleru Základní instinkt (1992) se podělila o vzpomínku, jak ji v 17 letech doma v kuchyni zasáhl blesk!
06.07.2020 05:05 |

podobné články

Podobné články

Jak na bakterie v kuchyni

 
Proč nemáme krájet maso na stejném prkénku jako zeleninu? Proč je lepší nechat nádobí oschnout, než ho vysušit utěrkou? Záměr těchto rad je jasný, udržet hygienicky čistou a zdravou domácnost. Jak se můžete bránit nežádoucím breberkám v kuchyni? Kuchyň je místnost s nejvyšším rizikem bujení bakterií v důsledku nedodržování hygienických návyků. Správnou hygienu bychom neměli podceňovat. Mohli bychom ohrozit mnoha nepříjemnými onemocněními jak sebe, tak i své děti, u nichž bývá průběh těchto nemocí závažnější. Důležitá je čistá pracovní plocha Jedním z častých bakteriálních onemocnění, se kterým se můžeme v kuchyni setkat, je salmonelóza. Pochází nejčastěji z vajec, syrového masa či mléčných výrobků. Mezi hlavní příznaky patří akutní průjem, bolesti břicha a časté zvracení. Dalším podobným bakteriálním onemocněním je kampylobakter. Bakterie tohoto typu se vyskytují v syrovém mase, drůbeži, v nepasterovaném mléce a ve vodě. Následkem je opět akutní průjem, křeče v břiše, ale i bolesti hlavy a horečka. Šíření bakterií v kuchyni vzniká především fyzickým kontaktem, kdy dochází ke křížení potravin. Děje se tak jak v důsledku kontaminace z našich rukou, kdy si je neumyjeme při kontaktu s různými druhy potravin, tak i v důsledku kontaminace z pracovní plochy, na které připravujeme různé druhy potravin bez toho, abychom plochu průběžně omývali. Pokud tedy krájíme maso a pak se chystáme krájet zeleninu, měli bychom si vždy mezitím umýt ruce i pracovní plochu. Čistá pracovní plocha je velice důležitá, ale bohužel často opomíjená. Měli bychom správně využívat více pracovních prkének. Na jednom krájet pouze maso a na druhém zeleninu a vše ostatní. Pokud se ovšem rozhodneme využívat pouze jedno prkénko na veškeré potraviny, pak je důležité zvolit správný materiál, ze kterého bude prkénko vyrobeno. Mnoho domácností dnes stále využívá klasická dřevěná prkénka. Tento materiál však není moc vhodný. Na prkénku se mohou vlivem užívání objevit rýhy či třísky, ve kterých se... Čtěte více Příspěvek Jak na bakterie v kuchyni pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
18.02.2015 17:45 |

podobné články

Sharon Stoneová se ztrapnila, nevěděla, „co“ je Ázerbájdžán

 
Sharon Stoneová si ustřihla pořádnou ostudu. Přiletět moderovat slavnostní otevření hotelu v tureckém letovisku Antalya, na kterém nechyběla řada byznysmenů z okolních států, a nevědět přitom, že existuje taková země jako Ázerbájdžán, chce docela dost odvahy. O to víc, když za akci inkasovala milión liber, v přepočtu asi třicet miliónů korun.
30.05.2009 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (305 článků)

Sharon Stoneová na přebalu časopisu odhalila ňadra v korzetu

 
Populární herečka Sharon Stoneová (51) si neustále potřebuje dokazovat, že ještě není za zenitem. Posledním takovým výštěkem je její fotografie na přebalu magazínu Paris Match. Na první straně populárního magazínu se objevila ve vysokých černých botách a lascivním černém korzetu odhalujícím ňadra.
07.08.2009 16:00 |

podobné články

Sharon Stoneová: Potratila jsem dvojčata v pátém měsíci

 
LOS ANGELES (Famous) – Herečka Sharon Stoneová konečně dokáže mluvit o své největší osobní tragédii – potratu. Prožila si hned dvojnásobný a to až v pátém měsíci těhotenství, takže ji museli lékaři operovat. A dodnes považuje tuto zkušenost za jednu z nejtragičtějších ve svém životě. Sama si přitom adoptovala chlapečky Roana, Lairda a Quinna.
14.10.2009 15:20 |

podobné články

Emma Stoneová ze Zombielandu: Nejsem typ pro akční filmy

 
Emma Stoneová hraje v hororové komedii Zombieland, a přesto o sobě tvrdí, že není vhodným typem pro akční filmy. Říká také, že z herce Woody Harrelsona se stal její kamarád.
03.12.2009 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Woody Harrelson (34 článků) , Emma Stone (59 článků)

Svedla mě jako Sharon Stoneová, lhal pracovník o šéfce. Skončil před soudem

 
Osmatřicetiletý IT pracovník Ricardo Vinagre se nezdravě upnul na svou šéfovou Sonyu Reddyovou, manažerku banky. Když mu neobnovila pracovní smlouvu, začal o své oblíbenkyni rozhlašovat lživé informace. Podle něj se chovala jako Sharon Stoneová v erotickém thrilleru Základní instinkt a nestydatě ho sváděla.
23.10.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (305 článků)

Svedla mě jako Sharon Stoneová, lhal pracovník o šéfce

 
Osmatřicetiletý IT pracovník Ricardo Vinagre se nezdravě upnul na svou šéfovou Sonyu Reddyovou, manažerku banky. Když mu neobnovila pracovní smlouvu, začal o své oblíbenkyni rozhlašovat lživé informace. Podle něj se chovala jako Sharon Stoneová v erotickém thrilleru Základní instinkt a nestydatě ho sváděla.
23.10.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (305 článků)

Sharon Stoneová v karanténě překvapuje: Předvedla něco, co ještě nikdy předtím!

 
V realitě aktuálních dní se svět vyrovnává s karanténou, kterou s sebou přinesl boj s šířící se nákazou koronaviru. Každý na to reaguje po svém. Mnoho lidí komunikuje s okolním světem skrze internet, jiní se naopak rozhodli využít daný čas a věnovat se sami sobě. To druhé udělala i americká herečka Sharon Stoneová (62), která v sobě kromě hereckého nadání probudila schopnost vládnout malířským štětcem.
27.03.2020 11:00 |

podobné články

Sharon Stoneová zuří: Nakazili jste mi sestru covidem

 
Doslova děsivé zkušenosti s koronavirovou pandemií má hollywoodská megastar Sharon Stoneová (62). Herečka už pohřbila svou babičku a kmotru a teď s nemocí Covid-19 bojuje její sestra Kelly s manželem. Jejich stav je prý vážný a Sharon se rozčiluje nad nezodpovědností lidí, kteří nenosí roušky a nedodržují karanténu.
20.08.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Kelly (13 článků)

Sharon Stoneová v slzách: Koronavirus ničí její rodinu! Bojuje s ním i těžce nemocná sestra

 
Koronavirus pustoší životy nejen obyčejných smrtelníků, ale i velkých hvězd světového šoubyznysu. Herečka Sharon Stoneová (62) nyní zveřejnila srdceryvné vyznání, jak její sestra Kelly prohrává boj s covidem-19 a nemoc připravila o život i další členy rodiny. Fanoušky to zarmoutilo. Herečka se nebála osočit ty, kteří tuto tragédii dopustili – lidi bez roušek a „vraha“ v čele Bílého domu.
20.08.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Kelly (13 článků)

Sharon Stoneová přiznala: Nejlíp mě líbal...

 
Na kontě má pěknou řádku žhavých scén, přesto si Sharon Stoneová (62) zcela jasně pamatuje, která ji nejvíc dostala. „Zdaleka nejlíp mě líbal Robert De Niro,“ svěřila se v talkshow Andyho Cohena.
25.09.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Cohen (4 články)

Pánové, plačte: Herečka Emma Stoneová se tajně vdala! Na cestě je prý i dítě!

 
Přestože to půvabná herečka Emma Stoneová (31) ještě oficiálně nepotvrdila, jelikož si své soukromí bedlivě střeží, podle amerického magazínu Page Six je z ní již nějaký ten pátek vdaná paní! A spekuluje se dokonce o tom, že očekává i první dítě.
25.09.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Page Page (51 článků)

Stoneová (62) o Základním instinktu: Kvůli roli jsem fotila pro Playboy!

 
Relax a pohoda! Sharon Stoneová (62) se udržuje ve fantastické formě. Právě navštívila wellness v Beverly Hills a načerpala nové síly.
16.10.2020 05:05 |

podobné články

Nohy až do nebe: Šedesátnice Stoneová stále umí provokovat!

 
Že věk je jen číslo, dokazuje stále atraktivní šedesátnice Sharon Stoneová (62). Díky filmu Základní instinkt nedala spát nejednomu muži. Nyní to vypadá, že pro změnu nedá spát ženám!
24.12.2020 05:10 |

podobné články

Krásná Emma Stoneová je těhotná! Děti přitom vůbec nechtěla

 
Takzvaný babyboom mezi celebritami pokračuje! Další koroňátko, tedy dítko zplozené v době koronavirové pandemie (a především po čas dlouhého lockdownu), oznámila okatá americká herečka Emma Stoneová (32). Pouhých pár měsíců po zásnubách je v jiném stavu!
06.01.2021 15:15 |

podobné články

Stoneová o sundání kalhotek: Režisér ji podvedl!

 
Jestli jste si mysleli, že víte všechno o slavné scéně s překříženýma nohama v Základním instinktu, její aktérka Sharon Stoneová (63) vás vyvede z omylu ve svých memoárech Krása druhého života.
20.03.2021 12:05 |

podobné články

Sharon Stoneová o žhavé scéně bez kalhotek v Základním instinktu: Režisér ji podvedl!

 
Jestli jste si mysleli, že víte všechno o slavné scéně s překříženýma nohama v Základním instinktu, její aktérka Sharon Stoneová (63) vás vyvede z omylu ve svých memoárech Krása druhého života.
20.03.2021 14:20 |

podobné články

Sharon Stoneová se zlobí: Udělali jí o číslo větší prsa, zatímco spala!

 
Herečka Sharon Stoneová (63) v roce v 2001 podstoupila operaci, během které jí byl z prsu odebrán nezhoubný nádor. Ze zdravotní procedury však nakonec byla plastika, a to bez jejího vědomí!
30.03.2021 14:25 |

podobné články

Sharon Stoneová dál šokuje: Znásilnil mě vlastní děda, když jsem byla dítě!

 
V rámci propagace svých nových knižních memoárů Krása druhého života Sharon Stoneová (63) šokuje čím dál tím více. Nejprve přiznala pravdu o natáčení slavné filmové scény, teď zase tvrdí, že je obětí sexuálního násilí.
31.03.2021 08:35 |

podobné články