Článek

Stokoruna z 60. let je mezi nejkrásnějšími bankovkami

 
Československá stokoruna z roku 1961 byla v Británii oceněna jako jedno z vizuálně nejkrásnějších platidel na světě. Thomas Hockenhull, britský odborník na platidla, ji umístil na čtvrté místo v řebříčku nejkrásnějších světových bankovek. 
01.06.2015 10:26 |

podobné články

Podobné články

Kde skutečně končí stokoruna na povodňovou daň? ptá se Hašek

 
Jihomoravský hejtman a předseda Rady Asociace krajů Michal Hašek (ČSSD) chce vědět, kde končí stokoruna vybíraná na tzv. povodňovou daň. Podnět k jeho otázkám daly informace, které se objevily v tisku.
25.07.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2333 článků)

Drogový boss zatopil dvěma milióny dolarů v hotovosti

 
Někdo si zapaluje dolarovými bankovkami doutník, ale někdejší drogový boss Pablo Escobar spálil celé dva milióny dolarů v hotovosti. Nepřipaloval však členům své zločinecké organizace tabákové výrobky, ale bankovkami "topil", aby jeho dceři nebyla zima. Momentky ze života prozradil na svého otce Sebastián Marroquín, který žije s rodinou v Argentině, napsal v úterý španělský deník El Mundo.
04.11.2009 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Pablo Sebastián (1 článek)

Česko-slovenská romská svatba za milion hitem internetu: Nevěstu zasypali zlatem a bankovkami

 
Hitem českého i slovenského internetu se stala romská svatba z Michalovců na východě země, při které nevěstu zasypávali zlatem i bankovkami. Luxusní svatba vyšla podle ženichova tchána na 946 tisíc korun. Video ze sňatku devatenáctileté Evy a dvacetiletého Lukáše už dosáhlo více než čtvrt milionu zhlédnutí.
30.09.2016 11:35 |

podobné články

Modelka Petra Němcová tělo na tělo s nejkrásnějšími ženami světa

 
Ani tentokrát si světová topmodelka Petra Němcová (35) nenechala ujít filmový festival v Cannes, a už vůbec ne luxusní Chopard party. Setkala se tam s nejkrásnějšími modelkami světa. V červených šatech a s neodolatelným úsměvem byla mezi nimi za hvězdu.
19.05.2015 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (557 článků)

Postarej se mi o HŮL! Modelka s nejkrásnějšími prsy na Instagramu dostala nabídku od známého sportovce!

 
Lindsey Pelas tu a tam zaskočí na kalbu s Danem Bilzerianem a také se chlubí nejkrásnějšími přírodními ňadry na Instagramu. Zatím je nezadaná, ale to se možná brzy změní. Od známého sportovce totiž dostala zajímavou nabídku.
23.03.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bilzerian (31 článků)

DNEŠNÍ TISK: Kam se poděla povodňová stokoruna?

 
Všeobecná zdravotní pojišťovna chce zveřejnit za kolik léčí jednotlivé nemocnice. Mezi oblíbené dovolenkové destinace politiků patří Itálie a Řecko.
18.07.2011 06:35 |

podobné články

Změny v poplatcích: za recept jen jeden poplatek, za den na lůžku stokoruna

 
Budoucí vládní trojkoalice se ve středu dohodla na tom, že se zruší poplatek za položku na receptu, nahradí ho jednotný poplatek za recept.
08.07.2010 13:55 |

podobné články

Šulc (SPOZ): Kalouskova povodňová stokoruna

 
V současné době nepříznivého počasí se stále více občanů z různých krajů České republiky obává o své rodné domovy v důsledku zvedání hladin řek. ...
22.07.2011 10:05 |

podobné články

Liška (SZ): Nevrátíme-li řekám prostor, bude „Kalouskova stokoruna" jen slabou náplastí

 
Povodňová vlna opadla. Je však jisté, že povodně se budou opakovat. Strana zelených se proto rozhodla představit pět základních principů, kterými by se měla česká povodňová politika dlouhodobě řídit, a které bude Strana zelených cíleně prosazovat. Respektování těchto principů umožní se na příští povodně lépe připravit. Podmínkou je, aby se jimi vláda začala seriózně zabývat.
26.07.2011 22:05 |

podobné články

V OVM bude mluvit Nečas. Lidi zajímá, kam se poděla povodňová stokoruna

 
Podnikatelé zasažení povodněmi nebudou muset platit v letošním roce daň z příjmu, osoby samostatně výdělečně činné pak nebudou muset platit zálohy na daň splatné už 15. června. Můžou tedy povodně přispět k nastartování ekonomiky? V pořadu Otázky Václava Moravce o tom bude mluvit premiér Petr Nečas (ODS).
09.06.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9271 článků)

Nečas: Žádná povodňová stokoruna nebude, lidem pomůžeme z rozpočtu

 
V době, kdy meteorologové varovali před návratem povodní, usedl v České televizi do diskusního pořadu Otázky Václava Moravce premiér Petr Nečas. Ten vysvětloval svou činnost při povodních, ujistil, že obnovu bude vláda financovat ze svých zdrojů a nebude třeba žádných „povodňových stokorun“, a vyzval občany, aby v případě návratu záplav byli opatrnější.
09.06.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9271 článků)

Svoboda (ODS): Stokoruna za den v nemocnici je směšná částka

 
Řeč na 4. schůzi PS PČR dne 10. 12. 2013
10.12.2013 19:25 |

podobné články

Muslimy pohřbívat bez rakve, je to jejich tradice, vyzýval u Jílkové předák českých muslimů. A z publika hned přiletělo: Tady jste v české zemi...

 
Pohřební mafie, polámané kosti nebožtíků, dva zesnulí v jedné rakvi, lidé zelení jako stokoruna. V pořadu Máte slovo moderátorky Michaely Jílkové se rozebíraly otřesné případy nevhodného nakládání se zesnulými. Ministryně Karla Šlechtová (ANO) se ve studiu ČT rozkřičela kvůli pohřbívání mrtvě narozených dětí, popsala hrůzné věci a slíbila jejich nápravu. A Mohamed Abbas si postěžoval na diskriminaci muslimů.
02.06.2016 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Jílková (438 článků)

Že se s komunisty nemluví? Velká lež. Když je Václav Klaus potřeboval ke zvolení prezidentem... Jaroslav Foldyna také prozradil, jak to má s Jiřím Dienstbierem

 
ROZHOVOR Nešťastné prohlášení, pan prezident se zmýlil, říká sociálnědemokratický poslanec Jaroslav Foldyna, který má jinak k prezidentu Zemanovi blízko, na adresu jeho výroku o tom, že stokoruna za hospitalizaci denně „nikoho nezabije“. Sociální demokraté v Evropě musejí podle něj zaujmout realističtější přístup k migraci. „Princip solidarity zůstává, ale má určité hranice. Není možné, aby ho lidé zneužívali. Nejdou do první bezpečné země, ale do té, která je z jejich pohledu pro ně ekonomicky lepší. Tak to rozhodně ne,“ vysvětluje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
19.02.2017 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9136 článků) , Jaroslav Foldyna (471 článků) , Jiří Zeman (1113 článků)

Petr (73) má v důchodu 100 korun na den: Běžte bydlet jinam, radí politici

 
Pan Petr (73) pobírá nízký důchod 6500 korun a po zaplacení bydlení v podnájmu mu zůstává necelá stokoruna na den. Z toho musí platit jídlo, léky, drogerii a další výdaje. Na zvýšení důchodu ani na jiné sociální dávky nemá nárok. Musí proto každý den pracovat, aby přežil. Na to, co by měl Petr dělat, jsme se ptali politiků v první předvolební debatě Blesku.
09.09.2017 07:45 |

podobné články

Společnost flydubai uvádí přímé linky mezi Prahou a Dubají

 
5. prosince se Praha stala novou destinací, která se zařadila do stále se rozšiřující sítě více než 85 destinací společnosti flydubai. Linka společnosti flydubai mezi Dubají a Prahou představuje první přímé spojení mezi těmito městy a mezinárodní letiště Dubai International Airport nabídne svým cestujícím možnost spojení s nejkrásnějšími a nejexotičtějšími kouty světa, jako jsou například Maledivy, Srí Lanka nebo Goa.
15.12.2014 00:15 |

podobné články

Přes 40 let schovávala Warholův obraz, nyní ho prodala za šest miliónů dolarů

 
Autoportrét Andyho Warhola, který majitelka prý ukrývala 42 let ve skříni, byl ve středu večer vydražen v newyorské aukční síni Sotheby's za 6,1 miliónu dolarů (asi 103,7 miliónu korun). Za více, než se očekávalo, se prodal také Warholův obraz s dolarovými bankovkami, a to za 43,7 miliónu dolarů (asi 742,9 miliónu korun).
13.11.2009 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Andy Warhol (92 článků)

Miss Universe se stala mexická brunetka, Válková mezi 15 nejkrásnějšími

 
Potřetí v řadě už Jižní Amerika titul prestižní soutěže krásy Miss Universe nezískala. V Americe však titul zůstává, přesunul se jen o něco severněji. V Las Vegas se po páté hodině ranní středoevropského času dočkala vítězné šerpy 22letá dívka z Mexika Jimena Navarretová. Česká Miss Jitka Válková se dostala mezi 15 nejkrásnějších dívek.
24.08.2010 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (529 článků)

Miss Válková je mezi 15 nejkrásnějšími dívkami světa, přišla ale o své upíří zoubky!

 
Na tradici vynikajících výsledků svých předchůdkyň navázala na Miss Universe v americkém Las Vegas Česká Miss 2010 Jitka Válková, když se v noci na úterý probojovala mezi patnáct nejlepších. To je určitě úspěch pro éterickou, drobnou vílu s pikantním obličejíčkem, která ještě donedávna okouzlovala i roztomilými upířími tesáčky.
26.08.2010 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (529 článků)