Článek

Štíry, Lvy a Kozorohy čeká do konce srpna velké bohatství. Takto si ho pojistíte

 
Toužíme-li po penězích, s trochou snahy se může zadařit každému z nás. Následující znamení zvěrokruhu najdou v práci potěšení a jejich výkonnost se značně zlepší. Jste-li Štír, Lev či Kozoroh, vaše šance na velký výdělek do konce srpna je obrovská.
18.08.2023 12:00 |

podobné články

Podobné články

Jak si přitáhnout bohatství pomocí Feng shui?

 
Všichni se snažíme získat ve svém životě velké bohatství, abychom mohli vést pohodlný život. Bohatství lze dosáhnout v několika formách, jako je finanční bohatství, příležitosti, štěstí, přátelství a několik dalších.
25.06.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (51 článků)

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Kozorohy čeká nepovedený flirt, Štíry divoké dovádění

 
Je před námi další únorový víkend! A co slibuje tentokrát? Někteří zrozenci se budou chovat velmi drze, jiní si budou své drahé polovičky hýčkat. Co nečekaného si pro vás hvězdy připravily? Jaký víkend čeká právě vaše znamení? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!
07.02.2020 07:01 |

podobné články

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Štíry čeká romantika, Raky temné stíny minulosti

 
Vánoční svátky jsou za námi! Čeká nás poslední víkend v tomto roce. Jaký bude? Hvězdy slibují některým znamením pořádnou nálož. Na Raky vybafne vroubek z minulosti, Lvy čeká pořádná zábava. Jaké další pikantnosti tento víkend přinese? To se dozvíte v našem posledním VÍKENDOVÉM HOROSKOPU V ROCE 2019!
27.12.2019 07:05 |

podobné články

Denní horoskop na pátek: Lvy čeká důležitá volba, pro Kozorohy nastává čas založit rodinu

 
Pokud ještě toužíte do konce týdne cokoliv stihnout, máte jedinečnou příležitost. Hvězdy totiž přejí rozhodování a tak se ve své volbě dnes rozhodně nemůžete splést. Co si hvězdy připravily na pátek 11. 2. 2022 právě pro vás? Podívejte se v pravidelném denním horoskopu.
11.02.2022 05:15 |

podobné články

Výklad tarotových karet na víkend: Lvy čeká osudové seznámení, Kozorohy čeká smutná zpráva

 
Také se již těšíte na víkend? Máte nějaké plány? Anebo zatím čekáte, jak se vše vyvrbí? Zkuste se podívat na výklad tarotových karet. Plány tak můžete přizpůsobit tomu, co vám karty prozradí. Někdy je totiž lepší se osudu nebránit a poddat se mu. Co se má stát, stane se…
16.09.2022 05:00 |

podobné články

Před zraky lidí pekl pavouky i štíry a přitom se jich bojí: Podle kuchaře Václavíka jsou jídlo budoucnosti

 
Odvážili byste ochutnat pavouky, štíry, či nejrůznější hmyz? Milan Václavík (34) tvrdí, že se jedná o báječnou potravinu plnou bílkovin. Lidé k ní mají jen předsudky. Na veletrhu v Brně připravil pro návštěvníky ochutnávku a přestože se zpočátku mnozí tvářili rozpačitě, nakonec se mlsně olizovali.
23.01.2018 08:50 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento týden: Štíry čeká týden plný bohatství, Berani, dejte si pozor na ukvapené jednání

 
Co zajímavého nám přinesou první podzimní dny? Změní se něco v našem životě? Obrátí se nám naruby, nebo vše zůstane při starém? Pojďme společně nahlédnout do tarotových karet, které nám alespoň trošku přiblíží, co nás čeká a nemine.
26.09.2022 00:00 |

podobné články

Denní horoskop na úterý: Lvi přehodnotí vztah k financím, Kozorohy čeká vlna lásky

 
Toužíte zjistit, co pro vás hvězdy připravily na dnešní den? Ve vzduchu už je teď energie nadcházejícího úplňku, který nás čeká ve čtvrtek tento týden. Bude ve znamení ctižádostivé Panny, což s sebou přináší velké ambice, cílevědomost a touhu po plnění zapomenutých snů. Podívejte se, co právě vás čeká v úterý 15. 3. 2022!
15.03.2022 05:10 |

podobné články

Babiš: Vakcínu zájemcům do konce srpna

 
Všichni zájemci o očkování by mohli být naočkováni do konce srpna. Ve čtvrtek to oznámil premiér Andrej Babiš (ANO). Do konce června by vakcínu mohlo dostat přes 5,6 milionu obyvatel. Dospělých obyvatel je 8,5 milionu a tolik vakcín by mělo být do konce srpna k dispozici. Lidi pod 18 let se očkují minimálně, ke čtvrtku jich bylo jen 508.
23.04.2021 04:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26013 článků)

Výklad tarotových karet na tento víkend: Berany čeká bohatství, Štíry láska

 
Už při samotném vyslovení slova tarot se mi ježí chloupky na ruce. Tarotové karty mají mnozí z nás spojené s magií a věštbou. Pojďme tedy společně poodkrýt, co nám karty přinesou zajímavého tento víkend.
12.08.2022 05:00 |

podobné články

Bohatství pro jednotlivá znamení horoskopu. Štíry v březnu čeká odměna za pracovní výsledky

 
Finanční stabilita je pro lidi velmi důležitá. Není ale bohužel každý měsíc posvícení. Někdy jsme dole a někdy zase nahoře. Jaký verdikt vyřkly tarotové karty pro Vaše znamení na měsíc březen?
28.02.2023 17:00 |

podobné články

VIDEO: Petr Vágner zná recept na bohatství: Za tuhle reklamu shrábl milion!

 
Herec Petr Vágner  (35) v současné době moderuje společně s Adelou Banášovou (31) kulinářskou show Recept na bohatství, kterou vysílá TV Barrandov. A snad právě tam našel recept, jak bohatství skutečně dosáhnout.
09.10.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (295 článků) , Adela Banášová (468 článků)

Konec řečí a zasvěcené slovo k bohatství Česka za tisíce miliard: Jak je to s lithiem, které má chtít Albrightová a nás prý jen odrbou

 
Nejspíš jeden a půl bilionu korun je ukryto pod Krušnými horami, ale Česká republika z toho nakonec může vytěžit jen drobné. Zálusk na ohromné bohatství si dělají především zájemci ze zahraničí, mezi nimiž je i firma bývalé americké ministryně zahraničí Madeleine Albrightové. Předseda strany Patrioti Jiří Vítek volá po tom, aby byl uzákoněn nadpoloviční podíl státu při těžbě jeho nerostného bohatství. Analytik Jan Dvořák přidává další možnosti, které má stát k tomu, aby na těžbě významně profitoval, ale aby dokázal také zajistit rekultivaci krajiny.
08.06.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dvořák (149 článků) , Honza Dvořák (149 článků) , Jiří Vítek (70 článků) , Jiří Dvořák (487 článků)

Češi jsou dvakrát bohatší než Slováci, ukázala studie. Na Němce to zdaleka nestačí

 
Češi jsou z hlediska čistého bohatství domácnosti druzí nejbohatší ve východní Evropě. Překonali je jen Slovinci. Zato Slováci jsou dvakrát chudší. Vyplývá to z osmého ročníku studie o světovém bohatství skupiny Allianz, která analyzuje úspory a dluhy lidí v 53 zemích světa. Růst bohatství českých domácností se nicméně meziročně zpomalil zhruba o polovinu.
27.09.2017 12:40 |

podobné články

Profesor: 4 tisíce miliardářů a miliony milionářů vlastní 95% bohatství. Zhroutí se to. A k tomu válka

 
Profesor Peter Staněk v rozhovoru pro server Kupredudominulosti.cz zmínil, že polarizace bohatství a chudoby dostupuje ve světě obrovských rozměrů. Jak uvedl, čtyři tisíce miliardářů a šestnáct milionů milionářů vlastní 95 procent bohatství planety a ostatním zůstávají pouze úvěry a dluhy. A jednoho dne se dle jeho slov vše zřítí jako domeček z karet.
30.09.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (251 článků)

Andělská poselství na pátek: Berany podpoří anděl Michael, Lvy anděl Barakiel a Štíry anděl Chamuel

 
Andělská poselství na pátek přináší pro všechna znamení nápady, jak posílit své vztahy s ostatními lidmi. Andělé nás vyzývají k projevování lásky, pochopení a slitování, ať už v rodině, mezi přáteli nebo v romantických vztazích. Udělejte si dnes čas na to, abyste se zamysleli nad tím, jak můžete být větším požehnáním pro ty, kteří jsou pro vás důležití.
31.03.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1885 článků) , Michael Michael (181 článků)

VELKÝ LISTOPADOVÝ HOROSKOP: Na Lvy čeká měsíc hrůzy a Ryby si budou plnit sny!

 
Vlády se ujímá listopad, a tak je na čase podívat se hvězdám na zoubek. Zajímá vás, co vás v předvánočním měsíci čeká a nemine? Spoléháte na štěstí, bohatství a zdraví? Pak si to nechte ještě potvrdit od hvězd, které se tento měsíc postavily do zvláštních konstelací.
01.11.2016 07:05 |

podobné články

Aby bylo 2. rande

 
Slíbil, že zavolá, ale už se neozval? Možná jste někde udělala chybu. Čtěte, čím si druhou schůzku pojistíte.
17.08.2009 16:05 |

podobné články

4 důvody, proč nemůžete mít orgasmus

 
Dorazit až ke slastnému vrcholu nemusí být snadné. Vypátrali jsme, jak si orgasmus pojistíte za každých okolností.
14.10.2011 10:20 |

podobné články