Článek

Štěpánkovy vztahově-pracovní veletoče: Další »rozvod«!

 
Už potřetí se dal do kupy s bývalou tenistkou Nicole Vaidišovou (28), svojí exmanželkou. A vzápětí ohlásí překvapivý rozchod! Tenisový bard Radek Štěpánek (38) ale tentokrát neměnil lásku. Přišel o svého nejbližšího spolupracovníka.
03.11.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Vaidišová (132 článků) , Radek Štěpánek (891 článků)
Podobné články

Štěpánkovy vztahově-pracovní veletoče: Další »rozvod«!

 
Už potřetí se dal do kupy s bývalou tenistkou Nicole Vaidišovou (28), svojí exmanželkou. A vzápětí ohlásí překvapivý rozchod! Tenisový bard Radek Štěpánek (38) ale tentokrát neměnil lásku. Přišel o svého nejbližšího spolupracovníka.
06.11.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Vaidišová (132 článků) , Radek Štěpánek (891 článků)

Sobotka (ČSSD): Poslanec Bárta předvádí názorové veletoče

 
Myslím, že je hezké kritizovat politiku vlády, my to také děláme jako sociální demokraté, ale pozor! Je důležité, aby ta kritika byla konzistentní, aby tady nebyly názorové veletoče, že jednotliví poslanci tady před dvěma lety hájí zvyšování DPH a dneska titíž poslanci tady budou zvyšování DPH kritizovat.
13.07.2012 18:15 |

podobné články

Sobotka se hádal s Moravcem: Neděláme žádné veletoče

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka usedl ve studiu České televize proti moderátoru Otázek Václavu Moravcovi. Hned v úvodu debaty se oba pánové přeli o tom, zda ČSSD pod Sobotkovým vedením provádí, či neprovádí názorové veletoče. Sobotka jednání ČSSD vnímá jako zcela konzistentní.
14.07.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9536 článků)

Bartošové bývalý přítel Macura přebral Martuccimu holku? Držel se za ručku s jeho ex

 
To jsou nám ale vztahové veletoče! K úternímu trestnímu líčení proti Josefu Rychtářovi  (55) , během nějž měla vypovídat Iveta Bartošová  (47) , ale nedorazila kvůli zranění, s nímž leží v nemocnici , přišel i Zdeněk Macura, zpěvaččin bývalý milenec a navíc bojovník proti údajnému Rychtářovu násilí. A nebyl sám. Za ruku se ho jako klíště držela emilenka hraběte Domenica Martucciho  (36) , dalšího bývalého ložnicového kamaráda Ivety. Třiadvacetiletá blondýna Eva se usmívala do fotoaparátů jako profička a Macura se vedle ní tvářil blaženě jak školák, který si poprvé sáhl na ženu.
07.05.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6759 článků)

Noida už nebavily milenky, pokorně se vrátil ke kočičce Dvořákové

 
To jsou ale vztahové veletoče! Vašek Noid Bárta  (33) dal nedávno docela brutální kopačky přítelkyni Gábině Dvořákové  (25) s tím, že si vůbec nerozumí. Po pár týdnech je vše jinak. Jak se Super.cz podařilo zjistit, dvojice už zase tvoří pár!
15.01.2014 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1185 článků)

3 tipy jak absolvovat pracovní oběd

 
Pojem oběd ihned člověku přivodí myšlenku na dobré jídlo, kávu a nealkoholický nápoj. Ovšem „pracovní oběd“ se netýká pouhého zahnání hladu. Projednávají se u něj obchodní záležitosti, což svým způsobem představuje formu společenské akce. Primárním účelem takového oběda, je projednávání dílčích otázek, jež se točí kolem obchodu a rovněž upevňování vzájemné důvěry. Většinou se pracovní oběd sjednává telefonicky nebo ústně. Může být také součástí celodenního jednání či konference. Často bývá zahájen kolem poledne. Tedy v rozmezí od 12 až 13 hodin. Určen je pouze pro pár vybraných hostů, nezřídka pouze pro dvě osoby. Doba trvání pracovního oběda je individuální. Protáhnout se klidně může i na dvě hodiny. Pracovní oběd podle jeho účelu Velmi záleží na tom, zda se jedná o pracovní oběd mezi obchodními partnery či kolegy. Během oběda mezi kolegy jde často jen o doladění pracovních záležitostí. Domlouvá se většinou na pracovišti osobně. Zveme-li na oběd obchodního partnera, pozýváme ho telefonicky nebo osobně. Předem stanovíme místo konání i termín. Slušností je nabídnout více možností, pro setkání. Výběr restaurace, kavárny přizpůsobíme tak, aby se náš obchodní partner cítil pohodlně. Kdo platí útratu? Útrata je v režii hostitele – toho, kdo oběd navrhl. Zvykem je i nabídka že si zaplatím svou část nebo půl útraty. Avšak hostitel většinou s poděkováním odmítne. Navrhovatel oběda by měl být předem na místě a komunikovat s personálem bez rozdílu, zda se jedná o ženu či muže. Pozvaný obchodní partner by neměl nikdy čekat na svého hostitele. Jak začít s konverzací Ať jde o oběd nebo setkání u kávy pakliže nemáte hlad, jde o příležitost k upevnění vztahů zcela neformálním způsobem na neutrální půdě. Ideální je začít společenskou konverzací a obchodní jednání nechat na později. Vhodná jsou nevtíravá témata. Například o rodině, dovolené, hobby. Uvolněná komunikace pomůže zbavit se oběma stranám počátečních nejistot. Zapomeňte na politiku či náboženská témata. Neskákejte nikdy druhému... Čtěte více Příspěvek 3 tipy jak absolvovat pracovní oběd pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.01.2016 09:05 |

podobné články

Vztahové víkendy

 
Ve filmu Sex ve městě 2 navrhne pan Božský Carrie, že by měli zavést vztahové odluky – pět dní spolu, dva zvlášť. Neláká vás to také?
22.12.2010 08:20 |

podobné články

Vztahové víkendy

 
Ve filmu Sex ve městě 2 navrhne pan Božský Carrie, že by měli zavést vztahové odluky – pět dní spolu, dva zvlášť. Neláká vás to také?
22.12.2010 13:25 |

podobné články

JSTE POŘÁD SINGLE? Nemůžou za to vaše přehnané vztahové nároky?

 
Žijete už několik let sama a vlastně vám to ani nevadí? Občas vás přepadne myšlenka na to, jaké to asi je žít v páru, ale tento žal vás velmi rychle přejde. Přemýšlela jste někdy, co to způsobilo, že jednoduše nejste naprogramovaná na život v páru? Nemůžou za to náhodou vaše přehnané vztahové nároky?
29.04.2016 17:05 |

podobné články

ČT fašistům nedáme! PL nejsou demokracie! Petr Štěpánek je tajtrlík! Obhájci Putina? Jako pět minut Hitlerovi. Klvaňa, Kalousek a další bránili veřejnoprávní TV

 
REPORTÁŽ Nominant hnutí ANO do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) Petr Štěpánek vadí řadě lidí. První říjnový den, v pondělí, proti němu na Malostranském náměstí v Praze protestovalo odhadem dvě stě lidí. Akci s názvem „Demonstrace proti vyhazování České televize do povětří“ svolala iniciativa Milion chvilek pro demokracii. Na demonstraci zazněla silná kritika serveru ParlamentníListy.cz z úst předsedy Syndikátu novinářů. Podle toho, co na demonstraci zaznělo, se chystají vyvíjet tlak na poslance v souvislosti s blížícím se hlasováním, které se týká Štěpánkovy nominace.
02.10.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (704 článků) , Petr Štěpánek (704 článků)

Heidi Klumová už podala žádost o rozvod, děti chce mít u sebe

 
Před téměř třemi měsíci oznámili osmatřicetiletá Heidi Klumová a její o jedenáct let starší manžel Seal, že se rozcházejí. Teď se modelka rozhodla manželství ukončit oficiálně. V pátek v Los Angeles podala žádost o rozvod a jako důvod uvedla neslučitelnou rozdílnost povah. Další články k tématu: Heidi Klumová sundala snubní prsten a Seala vystřihla ze své show Potvrzeno: zpěvák Seal a Heidi Klumová jdou po sedmi letech od sebe Heidi Klumová prý chce požádat o rozvod se Sealem Seal podal vlastní žádost o rozvod, chce střídavou péči o děti
08.04.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (576 článků) , Seal (181 článků)

Seal podal vlastní žádost o rozvod, chce střídavou péči o děti

 
Minulý pátek podala u soudu v Los Angeles žádost o rozvod modelka Heidi Klumová. Její manžel zpěvák Seal zareagoval v úterý po Velikonocích. Podepsal vlastní verzi. Zatímco Klumová by chtěla mít děti u sebe s tím, že Seal by je mohl kdykoli navštěvovat, zpěvák žádá střídavou péči. Rozdíly v žádostech jsou ale spíš drobnosti a manželé se podle všeho na péči o děti dohodnou. Další články k tématu: Heidi Klumová už podala žádost o rozvod, děti chce mít u sebe Heidi Klumová sundala snubní prsten a Seala vystřihla ze své show Potvrzeno: zpěvák Seal a Heidi Klumová jdou po sedmi letech od sebe Heidi Klumová prý chce požádat o rozvod se Sealem
11.04.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (576 článků) , Seal (181 článků)

5 tipů, podle kterých se připravíte na pracovní pohovor

 
Váš pracovní pohovor se blíží a vy přemýšlíte, co všechno můžete udělat pro to, abyste na něm uspěli. Na co myslet a jak se připravit, aby vás otázky personálního zaměstnance nezaskočily a nevyvedly z míry? Důsledná příprava je polovina práce, proto byste ji rozhodně neměli podceňovat. Pokud máte před pracovním pohovorem a cloumá s vámi nervozita, pak s největší pravděpodobností nejste dostatečně připraveni. Pokud se ucházíte o místo, o které máte zájem, pak neponechávejte nic náhodě. Jedině s dobrou přípravou, kdy budete myslet na všechny detaily, uděláte ten nejlepší dojem. Užitečné tipy, jak se připravit na pracovní pohovor S námi se na pracovní pohovor připravíte na jedničku! Zjistěte si informace o společnosti V první řadě byste měli vědět, kam na ten pohovor jdete. Zjistěte si proto alespoň základní informace o dané firmě, kdo ji vede, co se jí povedlo v posledních letech, čím se zabývá, jaké jsou její cíle. Vyberte vhodné oblečení Říká se, že o úspěchu na pracovním pohovoru hodně rozhoduje už první moment, ve kterém si personalista všimne především vašeho oblečení. Volte něco konzervativního, ale zároveň pohodlného. Zapomeňte na výstřihy a krátké sukně, ty dobrý dojem nedělají. Mějte připravené odpovědi Na pohovoru budete doslova pod palbou otázek, na které potřebujete pohotově odpovědět. Měli byste proti být připraveni alespoň na ty nejčastější a nejběžnější. Mějte připravené i otázky Počítejte s tím, že na pracovním pohovoru budete otázky nejen dostávat, ale zároveň dostanete příležitost i nějaké otázky položit. Mějte tedy po ruce takové, které vás zajímají, ale které zároveň nejsou nevhodné. Nacvičte si výrazy O vašem úspěchu na pracovním pohovoru hodně promluví i výraz tváře. Není tedy na škodu, pokud si to natrénujete před zrcadlem, abyste věděli, jak se u daných výrazů tváříte a jak vypadáte. Příspěvek 5 tipů, podle kterých se připravíte na pracovní pohovor pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.05.2017 17:55 |

podobné články

Štěpánkovy přátele a kolegy jeho sebevražda šokovala

 
Kolegové, přátelé i nejbližší příbuzní herce Martina Štěpánka jsou z jeho dobrovolného odchodu z tohoto světa v šoku. Někteří naznačují, že za sebevraždou mohou být i zdravotní obtíže, kterým herec čelil.
17.09.2010 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Štěpánek (136 článků) , Martin Štěpánek (132 článků)

DNEŠNÍ TISK: Rituál u Štěpánkovy rakve, málo peněz pro policii

 
V sobotních novinách si můžete přečíst detaily z pohřbu Martina Štěpánka.
25.09.2010 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Štěpánek (136 článků) , Martin Štěpánek (132 článků)

Přísně tajná hostina po pohřbu Štěpánkovy ženy: Lidé nesměli na záchod!

 
Petr Štěpánek (63) na pohřbu své ženy, režisérky Vlasty Janečkové (†77), zúročil své herecké schopnosti střídání naprosto protikladných emocí. Po smutečním obřadu se přesunuli do restaurace v centru Prahy, kde teprve začaly "manévry"...
06.03.2012 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (704 článků) , Petr Štěpánek (704 článků) , Vlasta Janečková (55 článků)

Štěpánkovy módní kreace: Radku, co na sebe? Šarapovová: Patříš mezi nejhůř oblékané sportovce světa!

 
Čím zase překvapí? Tenisový módeman Radek Štěpánek (33) má před sebou novou výzvu – daviscupové čtvrtfi nále se Srby. A fanoušky před zítřejší první dvouhrou zlehka navnadil: „Mám pro ně připravené malé překvapení,“ slíbil.
05.04.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek Štěpánek (891 článků)

Štěpánek s Paesem prohráli, Kvitová v hledišti nepomohla

 
Česko-indický pár Radek Štěpánek, Leander Paes na tenisovém Turnaji mistrů druhé vítězství nepřidal, se Španěly Fernandem Verdascem a Davidem Marrerem dnes prohrál 4:6 a 6:7. Nepomohla ani přítomnost Štěpánkovy lásky Petry Kvitovíé v hledišti.
06.11.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Radek Štěpánek (891 článků) , Leander Paes (29 článků) , Petra Kvitová (1512 článků)

Komedie "Když rozvod, tak rozvod": Menšík rozhrál zákulisní hru, aby pomohl přátelům!

 
Nejenže Vladimír Menšík (†58) před kamerou opět exceloval a během natáčení rád bavil herce i štáb, také nezištně pomáhal i svým kolegům, kterým tehdejší režim zakázal hrát. A občas je dokázal do filmu i prosadit! Ve filmu Když rozvod, tak rozvod, si navíc přišel na své. Jak sám později přiznával, scéna, kdy krumpáčem rozbíjí škodovku 120, patřila prý k nejkrásnějším, co kdy hrál…
01.09.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Menšík (128 článků)