Článek

Štěpánka Fingerhutová z Táty v nesnázích: Vylíčila, jak vlastnímu otci hledala přítelkyni

 
Štěpánka Fingerhutová (27) bude prostřední ze tří ne až tak úplně vyspělých dcer Martina Pechláta (48) v novém seriálu Táta v nesnázích. Seriál slibuje mnoho humorných situací. Několik jich však prý zažila jak se seriálovým, tak s opravdovým tátou! Při scéně s hledáním přítelkyně a děláním fotografií na seznamku prý dokonce cítila déjà vu, popsala mladá herečka redakci eXtra.cz v rozhovoru poskytnutém TV Nova.
09.09.2023 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pechlát (33 článků)
Podobné články

Štěpánka Fingerhutová: Mladá herečka z Devadesátek má na kontě už pořádnou řádku rolí. Co říká na roli prostitutky?

 
25letá herečka Štěpánka Fingerhutová v poslední době zazářila v novém seriálu Devadesátky, kde si zahrála prostitutku Janu. Natáčení bylo tedy rozhodně zajímavé, ať už díky kulisám nebo hereckým kolegům. Jak herečka natáčení zvládala? A odkud ji ještě můžete znát?
09.05.2022 14:00 |

podobné články

Co si musela Štěpánka Fingerhutová z Ordinace provést s bradavkami? Takhle se natáčela erotická scéna!

 
I v seriálu Ordinace v růžové zahradě může být divočina. Tu v posledním díle předvedla Štěpánka Fingerhutová (20) v roli šílené sestřičky Šárky. Svedla totiž doktora Petra Hanáka a pokusila se rozvrátit jeho manželství.
27.05.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (978 článků) , Petr Štěpánek (978 článků)

Štěpánka Fingerhutová míří na Primu

 
- Do Modrého kódu míří nová posila. Herečka Štěpánka Fingerhutová (23), kterou diváci znali jako Šárku z novácké Ordinace v růžové zahradě 2 jde zkusit štěstí u konkurence.
22.02.2020 05:20 |

podobné články

Můj syn bude vědět, že nemá plácat holky po zadku, říká Štěpánka Fingerhutová

 
Diváci si ji jistě pamatují ze seriálu Devadesátky, často hraje také v divadle. Usměvavá herečka Štěpánka Fingerhutová je příkladem toho, že příslušníci mladé generace mohou mít jasno v tom, co od života chtějí. V rozhovoru mluví i o hranici mezi komplimentem a sexuálním obtěžování. O dětech zatím neuvažuje, nicméně ví, co jim hodlá vštěpovat.
14.06.2022 15:05 |

podobné články

Hvězdy ve Varech: V kariéře mám štěstí na lidi, říká Fingerhutová z Devadesátek

 
Štěpánka Fingerhutová (26) zazářila letos v seriálu Devadesátky, proslavila se však již dříve díky Ordinaci v růžové zahradě. Herečka v rozhovoru z Varů pro iDNES.cz doplněném exkluzivními snímky fotografky Lenky Hatašové prozradila, jak to má s vírou a co je pro ni a jejího partnera nadlidským úkolem.
08.07.2022 12:05 |

podobné články

Vystřižené scény s drogami v Mordpartě: Fingerhutová šňupala kokain!

 
Do všeho jde po hlavě! Mladá Štěpánka Fingerhutová (20) známá ze seriálu Cesty domů se ničeho nebojí. Herečka na povel šňupala před kamerou bez jediného ceknutí. Tuhle scénu jste ale v nedělní Mordpartě neviděli. Vystřihli ji...
10.10.2016 15:40 |

podobné články

Herečka Fingerhutová: Psychopatka z Ordinace? Mám teď vyšší cenu!

 
V posledních týdnech byla mladá herečka Štěpánka Fingerhutová (20) v Ordinaci nepřehlédnutelná. Jako psychopatická sestřička Šárka pronásledovala doktora Hanáka, svedla ho a předstírala znásilnění. Momentálně už seriál nenatáčí, zato ji čeká jiná výrazná role – rychlobruslařky, která trénovala s koučem Martiny Sáblíkové!
18.06.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (471 článků)

Herečka Fingerhutová: Psychopatka z Ordinace? Mám teď vyšší cenu!

 
V posledních týdnech byla mladá herečka Štěpánka Fingerhutová (20) v Ordinaci nepřehlédnutelná. Jako psychopatická sestřička Šárka pronásledovala doktora Hanáka, svedla ho a předstírala znásilnění. Momentálně už seriál nenatáčí, zato ji čeká jiná výrazná role – rychlobruslařky, která trénovala s koučem Martiny Sáblíkové!
21.06.2017 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (471 článků)

Hvězda Ordinace Fingerhutová už lásku netají! Ukázala sympatického přítele

 
Půvabná herečka Štěpánka Fingerhutová (21) známá z Ordinace v růžové zahradě 2 už není sama! Poprvé totiž na veřejnosti předvedla svého sympatického přítele!
08.03.2018 13:30 |

podobné články

Štěpánka Fingerhutová (25) v nesnázích: Přiznala veřejné opovržení

 
Upozornila na sebe v seriálové Ordinaci, kde si zahrála vyšinutou sestřičku. Od té doby »pronásleduje« Štěpánku Fingerhutovou (25) jedna podivná postava za druhou. Až v Devadesátkách, kde se objevila v roli prostitutky, se to pomalu začíná lámat. Teď doufá, že se jí podaří z nepříjemné škatulky dostat pryč.
20.02.2022 05:15 |

podobné články

Aňa Geislerová: Až měsíc po natáčení jsem se vrátila do reality

 
Držitelka Českých lvů za výkony ve filmech Kráska v nesnázích, Želary, Štěstí a Návrat idiota patří mezi nejvýznamnější a nejčastěji obsazované současné české herečky. V roce 2007 byla vybrána mezi evropské herecké talenty Shooting Stars na 57. Berlinale. Ve filmu Nevinnost, který natočil Jan Hřebejk a minulý čtvrtek uvedl do českých film s podtitulem „Lásky se nikdy nezbavíš“, hraje Lídu, švagrovou Tomáše, která po nemocnicích pořádá vystoupení pro nemocné děti. „S Aňou se známe dvacet let od Pějme píseň dohola a už jsme spolu pracovali. U Krásky v nesnázích jí moje metoda ptaní se, co bychom mohli změnit, nějakou dobu nevyhovovala. Tady jsme naopak při natáčení spolu věci domýšleli a spolupráce byla fantastická. Její postava je nesmírně zajímavá, protože dlouho nevíme, jakou má v příběhu funkci. Nejdřív jsem ji chtěl do role Tomášovy manželky Milady, která byla původně hlavní ženskou postavou, ale když jsme scénář přepsali, Aňa vycítila, že v Lídě se víc uplatní,“ říká Jan Hřebejk. „Díky Krásce v nesnázích jsme věděli, že se na Aňu můžeme spolehnout, že takovou složitou figuru jako je Lída ztvární dobře,“ dodává Petr Jarchovský.
25.01.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (534 článků) , Petr Jarchovský (80 článků)

Agáta Kryštůfková z Táty v nesnázích: Herečka promluvila o vztahu se svým vlastním otcem

 
Agáta Kryštůfková (30) bude v novém seriálu Táta v nesnázích jednou z neposedných dcer Martina Pechláta (48). S ním se zná už z Dejvického divadla, tak se jí s ním dcera hrála snadno. Jak to má ale s vlastním tátou? "Je zároveň mým nejlepším kamarádem a k mým vztahům se chová s respektem," prozradila Kryštůfková redakci eXtra.cz v rozhovoru poskytnutém TV Nova.
06.09.2023 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pechlát (33 článků)

Veronika Divišová z Táty v nesnázích: Bolestná ztráta otce, zemřel, když jí bylo devět

 
Veronika Divišová (20) je v novém seriálu Táta v nesnázích třetí a zároveň nejmladší dcerou Martina Pechláta (48). Toho zná mladá herečka už od svých 11 let. A jak to má se svým tátou Veronika? "Můj taťka zemřel, když mi bylo 9 let, ale mamka má přítele Honzu, který je skvělý. Je to bezvadný kámoš a zároveň druhý táta," prozradila Divišová redakci eXtra.cz v rozhovoru poskytnutém TV Nova.
08.09.2023 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pechlát (33 článků) , Veronika Divišová (2 články)

Modelka v televizi vylíčila, jak ji žárlivec zohavil tvář kyselinou

 
Britská modelka Katie Piperová se chystala na dráhu televizní moderátorky. Vše překazil žárlivý přítel, který ji nechal zohavit. Najal muže, který na ni vylil kyselinu. Zraněná dívka musela podstoupit třicet operací. Svůj příběh nyní vylíčila v televizním dokumentu.
21.10.2009 11:35 |

podobné články

Samoživitelka Štěpánka (41) má roztroušenou sklerózu: Během pandemie nemohla pracovat

 
Štěpánka (41) měla už od 16 let problémy s hybností končetin. Že má roztroušenou sklerózu, se dozvěděla až o pět let později a byl to pro ni velký šok. Během let vystřídala několik typů léků, které ale vysadila, protože si moc přála dítě. Lékařka jí sice varovala, ale Štěpánka neposlechla. Nyní je matkou zdravého chlapečka. Partner je opustil, když byly malému dva roky. Štěpánka je v invalidním důchodu, přivydělává si, ale v době koronavirové krize pro ni práce nebyla. Z medicínského hlediska lékaři říkají, že pacienti s roztroušenou sklerózou mají před koronavirem náskok.
31.05.2020 05:15 |

podobné články

Hvězda Devadesátek partnera poznala na seznamce: Láska na první kliknutí trvá již 4 roky

 
Talentovaná česká herečka Štěpánka Fingerhutová se v minulosti otevřeně přiznala k tomu, že svou velkou lásku potkala na seznamce. Spolu s kardiologem Matějem tvoří pár téměř čtyři roky a jak přiznala v rozhovoru pro naši redakci, láska mezi nimi jenom kvete. Jak se můžete podívat v náhledovém videu, poodhalila i některé detaily týkající se seznamování online. 
11.07.2023 05:10 |

podobné články

Muselo to ven! Kráska z Ordinace se rozepsala o své anorexii a bulimii!

 
Mladá herečka Štěpánka Fingerhutová (22), která zazářila nejenom v seriálech, ale i například v komediích Dvojníci nebo Bajkeři, o svém boji s poruchami příjmu potravy mluvila již před dvěma roky. To ho však jenom okrajově zmínila. Nyní to už muselo ven, jak přiznala na instagramu, a svěřila se svým fanouškům se všemi mrazivými detaily.
01.07.2019 12:01 |

podobné články

Dominika Gottová těsně před návratem do Finska: Pochopení hledala u táty na hrobě!

 
Stihla to na poslední chvíli. Dominika Gottová (48) ještě před zítřejším odletem z Prahy zašla na hrob svého táty Karla Gotta (†80) na hřbitově Malvazinky. Přinesla mu tulipány a krátce si s ním popovídala. Potřebovala se prostě vypovídat ze svých pocitů.
28.01.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6813 článků) , Dominika Gottová (702 článků)

Kolaps v Ordinaci: Předávkovaná a šílená Šárka skončí s modřinami po celém těle

 
Křik, mdloby a pak tupá rána o zem! Takovou scénu dnes v Ordinaci v růžové zahradě 2 prožije mladá herečka Štěpánka Fingerhutová (20), která kvůli roli předávkované sestřičky Šárky Šedivé dala všanc i vlastní zdraví. Ze scény, při níž bezvládně padá k zemi, si odnesla nepěknou památku.
25.04.2017 19:05 |

podobné články