Článek

Štěpánka a Pavel ze Svatby na první pohled: Rozchod! V čem »Shrek« zklamal?

 
Nejoblíbenější pár pořadu Svatby na první pohled a jediný, komu to vydrželo i dlouho po natáčení, se rozešel. Štěpánka a Pavel, překřtěni od diváků na Fionu a Shreka, oznámili na sociálních sítích překvapivý konec vztahu. Experiment televize Nova tak skončil fiaskem pro všech osm nešťastníků.
28.04.2021 13:40 |

podobné články

Podobné články

Trailer: Shrek Zvonec a konec

 
Když si podáte nebezpečnou dračici, zachráníte krásnou princeznu a tchýnino království, co dalšího ještě můžete dokázat? Pokud se jmenujete Shrek, pravděpodobně trochu zfotrovatíte. Místo toho, aby jako za starých dobrých časů děsil vesničany, teď jim otrávený Shrek rozdává autogramy. Co se to stalo s divokým zlobrem? Protože se mu stýská po době, kdy byl „pravým netvorem“, podepíše Shrek smlouvu se lstivým prodavačem iluzí Rampelníkem. V tu chvíli se ocitne ve zvrácené alternativní verzi království Za sedmero horami, kde jsou zlobři houfně pronásledováni, Rampelník je králem a Fiona ho ve skutečnosti nikdy nepotkala. Tak musí Shrek napravit, co spískal, zachránit přátele, obnovit svět takový, jaký býval, a znovu získat svou Pravou lásku.
13.07.2010 12:55 |

podobné články

Shrek Pavel a Fiona Štěpánka ze Svatby: Je vše vážně opravdové?!

 
Baví lidi a jdou do toho naplno! Kuchtík Pavel Dlesk (38) řečený Shrek a jeho potetovaná Fiona Štěpánka Hadenová (31) jsou bezkonkurenčně nejoblíbenějším párem Svatby na první pohled.
03.12.2020 19:30 |

podobné články

Experiment nevyšel. I Štěpánka a Pavel ze Svatby na první pohled se rozešli

 
Manažerka Štěpánka „Fiona“ Hadenová a kuchař Pavel „Shrek“ Dlesk zabodovali u diváků jako nejoblíbenější pár první řady reality show Svatba na první pohled. Bohužel ani jim vztah nevyšel. Už od ledna společně nebydleli, před pár dny pak oznámili oficiálně rozchod.
30.04.2021 11:15 |

podobné články

Zlobr Shrek se vrátí. Studio DreamWorks chce konkurovat Disneymu

 
Mediální konglomerát NBC Universal již dříve oznámil, že chce zakoupit animační studio DreamWorks, které za sebou má úspěšnou sérii Shrek, která by nyní měla pokračovat. Podle serveru Hollywood Reporter studio Universal bude po animátorech chtít dva až tři filmy ročně, aby mohlo konkurovat Disneymu, pod kterého spadá Pixar, píše web Collider. Na rok 2019 se dle zdrojů chystá pátý Shrek a animák od Edgara Wrighta (Scott Pilgrim proti zbytku světa) a Davida Williamse, který se bude jmenovat Shadows (Stíny). Série Shrek vydělala celosvětově téměř tři miliardy dolarů a vznikl také spin-off Kocour v botách (2011).
21.07.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Edgar Wright (9 článků) , Davida Williams (5 článků)

Tajemství Pavla ze Svatby na první pohled: Poslal bývalku na potrat

 
Začali řešit děti! Druhý pár ze Svatby na první pohled – manažerka Štěpánka Hadenová (31) a kuchař Pavel Dlesk (38) – zabředl i do vážnějších témat. A »Shrek« přiznal, že jeho »ex« musela na interrupci!
18.11.2020 06:20 |

podobné články

Ve Svatbě na první pohled se schyluje k sexu: Shrek vypustí »kapitána«!

 
Ve Svatbě na první pohled jde pomalu z »tlustých do tenkých«! Páry se už zabydlují ve společných domácnostech a diváci budou zvědaví, kdy dojde na první sex. Nejdál je v tomhle ohledu jistě Pavel (38) alias Shrek.
27.11.2020 20:05 |

podobné články

Cameron Diaz: Shrek? To jméno už nemůžu ani vyslovit!

 
Herečka Cameron Diaz lituje, že podepsala smlouvu na natáčení animovaného filmu Shrek. Získala totiž hlavní roli Fiony, jíž propůjčila svůj hlas. Jenže pak přišly další dva díly úspěšného kresleného příběhu a Cameron musela slovo Shrek vyslovit tolikrát, že se jí z něj dnes dělá zle.
25.05.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (376 článků)

Nejznámější novozélandská ovce Shrek uhynula

 
Novozélanďané truchlí nad ztrátou nejznámější ovce jménem Shrek, která uhynula dnes na farmě na Jižním ostrově. Shrek se proslavila v roce 2004, když byla objevena po sedmi letech, kdy se schovávala a vyhýbala se tak stříhání. Její vlna za tu dobu narostla na šestinásobek obvyklého porostu.
07.06.2011 11:05 |

podobné články

V Británii si vzal skutečný Shrek Fionu, nechyběl ani Perníček

 
Pár z anglického Kingswinfordu svůj osmiletý vztah stvrdil svatbou ve stylu svých oblíbených animovaných postaviček. A svatební hosté je v tom nenechali. Další články k tématu: VIDEO: ČT má na Vánoce Ducha nad zlato, Nova Popelku, Prima Rodinku Z tajných notýsků: zlobr Shrek byl za trhana, Yoda vypadal jako hobit Shrek s kamarády pózovali pro pánský magazín. Producenti se zlobí Na Broadwayi obsadili do nového muzikálu zlobra Shreka
26.12.2013 16:52 |

podobné články

Shrek z Big Brothera má opletačky s policií, je podobný hledanému násilníkovi

 
Někdejší výherce Big Brothera David „Shrek“ Šín (36) je hledaný policií. Alespoň tak by to tedy mohlo vypadat z podobizny muže stíhaného za pokus o znásilnění, kterou zveřejnila policie. Pachatel je totiž namakanému účastníkovi reality show až neskutečně podobný. Shrek kvůli tomu nyní zažívá krušné chvíle a požaduje od strážníků nápravu.
31.07.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (71 článků) , David Šín (17 článků)

Emoce musely ven. Štěpánka a Pavel ze Svatby na první pohled se drsně pohádali

 
Po svatební cestě drsná realita. Štěpánka a Pavel ze Svatby na první pohled se vrátili z líbánek v Řecku a zahájili měsíc ve společné domácnosti. A zatímco v zahraničí si užívali odpočinku, moře, dobrého jídla i pití, tance a slunce, doma se musejí vypořádat s každodenními povinnostmi.
30.11.2020 19:10 |

podobné články

Svatba na první pohled: Takhle dřív vypadala nevěsta Štěpánka, pohublá a bez tetování

 
Štěpánka Hadenová ze Svatby na první pohled hned od začátku působí rázně, drsně a dominantně. Zda za to můžou roky zkušeností nebo její vzhled, možné je obojí. Dříve však působila o dost jemněji a dokonce neměla jediné viditelné tetování. Takhle vypadala Štěpánka dlouho před Svatbou!
29.11.2020 07:01 |

podobné články

Harmonický pár ze Svatby na první pohled skončí v posteli: Štěpánka a Pavel se nebrání polibkům před kamerou

 
Štěpánka a Pavel, pár, do kterého diváci show Svatba na první pohled vkládají velké naděje, posunuje manželství zase o krok dál. Po návratu z romantických líbánek v Řecku, kde nebyla nouze o zábavu, se vrací do rodné Plzně a čeká je společné soužití v bytě, stejně jako u Natálky a Františka.
24.11.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: František Štěpánek (20 článků)

I tady se experti sekli: Štěpánka a Pája ze Svatby na první pohled se rozešli

 
I tady to expertům nevyšlo. Nejnadějnější pár z reality show Svatba na první pohled oznámil rozchod. Temperamentní Štěpánka a usměvavý „Shrečík“ Pája si prý více rozumí spíše jako přátelé.
28.04.2021 09:40 |

podobné články

Svatba na první pohled Štěpánky a Pavla: Pár šprýmařů na sebe prozradil, co od druhého očekává

 
V dalším díle experimentální reality show Svatba na první pohled si své "ano" řekli Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk, kteří nyní budou čtyři týdny zkoumat, zda jejich vztah má skutečně šanci na úspěch. Na první pohled si Štěpánka a Pavel padli do oka a prozradili navzájem, co očekávají od svého protějšku.
06.11.2020 17:30 |

podobné články

Druhý pár ze Svatby na první pohled: Štěpánka s Pavlem se do toho obuli. Došlo na vášnivou líbačku

 
Nová reality show Svatba na první pohled oslovila velký počet diváků. Tři odborníci sestavili čtyři páry, které se k sobě hodí z hlediska vědy. Poprvé se šťastlivci setkají až na svatbě. V prvním díle si své ano řekli František a Natálka. Jejich první pusa byla jen letmá na tvář. Zato pár ve složení Pavel a Štěpánka, který se představil ve druhém díle, to hned ze začátku pořádně rozjel.
04.11.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: František Štěpánek (20 článků)

Souboj nevěst ze Svatby na první pohled: Fňukna Natálka, rázná Štěpánka a netykavka Petra

 
Unikátní experiment Svatba na první pohled dal dohromady už tři manželské páry. Nejdříve si řekli své ano Natálka s Františkem. Jejich svatební cesta ale připomínala spíš peklo než ráj na zemi. Druhý pár, Štěpánka a Pavel, si padl do noty, ale na první neshody už také došlo. Na zatím největší fiasko vypadá svatba Petry a Reného. Petra se krátce po obřadu prakticky zhroutila, protože nadšená ze svého manžela rozhodně nebyla.
14.11.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (843 článků) , Petr Štěpánek (843 článků) , Petr Pavel (757 článků) , František Štěpánek (20 článků)

Příprava svatby nemusí být stresující maratón

 
Váš milý se konečně vyslovil a vy záříte štěstím? Pak nezbývá než gratulovat. Ovšem ve většině případů radost vystřídá panika. Představa toho, že vás čeká maratón příprav, může doslova zmrazit váš úsměv na tváři. Nebojte se. My vám v dnešním článku poradíme, jak si poradit s přípravami a naplánovat netradiční svatbu, která se stane nezapomenutelnou i pro ostatní svatebčany. V prvé řadě mějte na mysli, že i zde jako všude platí, že připravenému štěstí přeje aneb co je psáno – to je dáno. Budete potřebovat blok či diář a propisku. Snem každé nevěsty je, aby svatba byla tím nejkrásnějším dnem v životě. Proto je velmi důležité ji správně zorganizovat a naplánovat. Pište si vše, co vás napadne. Jak naplánovat svatbu Plánování svatby se dá zvládnout i během několika týdnů, ale ideální je věnovat se přípravě několik měsíců předem. Budete-li plánovat svatbu na jaře, máte ještě spoustu času a mnoho příležitostí, které sebou přináší přívětivé počasí. Záleží také na tom, jak velkou svatbu plánujete a zajímáte-li se o novinky z této oblasti. Nápomocný vám může být svatební veletrh, různé časopisy a svatební móda. Hlavně se neupínejte příliš na detaily. V případě, že něco neklapne jak má, můžete cítit frustraci. Klidně si naplánujte i plán B a C pro všechny případy. Termín svatby Jako první si naplánujte termín svatby, mohlo by se stát, že později nenajdete vhodný termín. Sepište si do vašeho notýsku všechny hosty včetně zábavného programu. Přemýšlejte o vhodném místě. Party stany se vším všudy Jestliže se budete brát na jaře, jsou ideální volbou party stany, které přinášejí neomezené možnosti. Mimo party stanu lze zapůjčit také veškeré vybavení, jako je osvětlení, dekorace, nábytek či topení, pokud by nebylo venku ještě takové teplo. Jakmile budete mít termín, představu o počtu osob, vybrané svědky a místo konání svatby, nezapomeňte na finanční rozpočet. Svatební květinová výzdoba a dekorace Díky... Čtěte více Příspěvek Příprava svatby nemusí být stresující maratón pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.11.2016 06:35 |

podobné články

Štěpánka ze Svatby na první pohled je žhavý živelný uragán: Takhle má vypadat ženská, vzkazují lidé

 
Čtyři nevěsty a čtyři ženichové. Celkem čtyři páry, které se potkají poprvé až před oltářem. Osmkrát vyřčené známé ANO, tentokrát z úst jednotlivců, kteří měli odvahu vložit svůj osud do rukou odborníků. To je pořad Svatba na první pohled. Nejoblíbenějším párem této reality show se stala jednoznačně Štěpánka Hadenová (31) a Pavel Dlesk (38).
19.11.2020 07:00 |

podobné články