Článek

Štěpán Kozub změnil vzhled kvůli hororu Hrana zlomu

 
Několik kilogramů ze své váhy obětoval Štěpán Kozub kvůli hlavní roli v novém českém filmu Hrana zlomu. Známý herec si nechal také dorůst vlasy, tak jak to předepisoval scénář. Snímek na pomezí hororu a thrilleru – označovaný tvůrci za „temnou příběhovou mozaiku“ – se nyní natáčí především na severní Moravě.
02.07.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (8 článků)
Podobné články

Štěpán Kozub jako lítostivý zabiják nadchl diváky Případů 1. oddělení: Jaký je doopravdy?

 
V úspěšné kriminálce České televize Případy 1. oddělení se Štěpán Kozub představil divákům jako vrah, který se při výslechu složil a celý ho probrečel. Nebylo to navíc poprvé, co si mladý herec střihl negativní roli. Jaký je ale v soukromém životě?
25.01.2016 10:50 |

podobné články

Hvězda seriálu Místo zločinu Ostrava Štěpán Kozub: Hraním zachránil život!

 
Poprvé na sebe výrazně upoutal rolí lítostivého vraha v Případech 1. oddělení. To v novém seriálu Místo zločinu Ostrava vycházející herecká hvězda Štěpán Kozub (23) vyniká jako kriminalista Mates. Kdy si připadá jako u výslechu? Kdy se cítí jako vyšetřovatel? A kdy v sobě objevil talent, díky kterému baví diváky třeba jako zmatený hokejista Lupták?
21.01.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (8 článků)

V klipu skupiny Like-it k písni Křídla hraje Štěpán Kozub

 
Loňský rok byl pro kapelu Like-it úspěšný. Její skladby Nádech a Mrazí se zařadily mezi nejhranější písničky v českém éteru. A nyní formace z Vysočiny přichází s novým videoklipem k singlu Křídla. Hlavní roli si v něm vytvořil ostravský herec Štěpán Kozub.
24.06.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (8 článků)

Štěpán Kozub z vtipného tria Tři tygři: Dívám se hodně na lidi kolem sebe, a pak si z nich milosrdně děláme legraci, říká

 
Štěpán Kozub (24) patří mezi velmi nadané herce, ale nejvíc se proslavil až s propuknutím pandemie koronaviru, kdy zazářil v seriálu sKORO NA mizině. Známý je také jako jeden z členů seskupení Tři tygři, které sklízí úspěchy za svou improvizační show a vtipná videa na Youtube.
31.08.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (8 článků)

Štěpán Benoni dotočil Piko a vrací se do Ulice

 
Do života Terezy Jordánové se vrátila bývalá láska Štěpán! V pátek 22. října zavítala mezi tváře nejoblíbenějšího denního nekonečného seriálu TV Nova Ulice již známá a oblíbená postava, bývalá láska Terezy, Štěpán Stránský. Jaké bylo jejich setkání po tak dlouhé době? S jakými novinkami se do Ulice vrátil? A co je vůbec zač, jeho představitel Štěpán Benoni, jeden z největších sympaťáků mezi „mlaďochy“ v Ulici?
05.11.2010 07:07 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Jordánová (77 článků) , Štěpán Stránský (5 článků)

Herec z Lajny se stal ve 24 letech otcem: Podívejte se, jak mu to sluší s miminkem

 
Herec Štěpán Kozub, známý z filmu Přes prsty nebo ze seriálů Lajna či sKORO NA mizině, se ve svých 24 letech stal tatínkem. Před měsícem se sympaťákovi ze zábavného tria Tři tygři narodila holčička Anežka.
21.08.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (8 článků)

Věřili byste, že vážil přes metrák? Byl jsem takové obézní dítě, říká herec z Lajny a Tří tygrů

 
Herec a novopečený tatínek Štěpán Kozub (24) působí jako sympaťák v kondici, a proto by jen málokoho napadlo, že měl kdysi značné problémy s váhou. Byly doby, kdy se potýkal s obezitou.
04.09.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (8 článků)

Místo klidného důchodu horké chvilky. Petr Kolečko se v novém filmu inspiroval příběhem svého dědy

 
Scenárista a režisér Petr Kolečko  (36) dokončil film Zbožňovaný. Hlavní roli svěřil Jiřímu Bartoškovi  (73) , jemuž sekunduje vybraná herecká sestava: Zuzana Kronerová, Ivana Chýlková  (57) , Petra Hřebíčková  (41) , Jiří Langmajer  (54) či Štěpán Kozub.
30.10.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (522 článků) , Jiří Bartoška (700 článků) , Ivana Chýlková (317 článků) , Zuzana Kronerová (41 článků) , Petr Kolečko (100 článků) , Petra Hřebíčková (106 článků) , Štěpán Kozub (8 článků)

Nová DVD: Americký sniper, Ruku na to, Bod zlomu a Byla to divoká noc

 
Americký sniper je životopisný válečný film Clinta Eastwooda. Bill Murray a Bruce Willis hrají v hudební komedii Ruku na to. Extrémní sporty se zločinem se spojují v Bodu zlomu. Poslední velká pařba před prahem dospělosti čeká Setha Rogena a další v komedii Byla to divoká noc.
03.05.2016 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (344 článků) , Bill Murray (48 článků) , Clint Eastwood (141 článků) , Seth Rogen (29 článků)

Euroskeptik Farage dostal nakládačku za plakát „Bod zlomu." I příznivci brexitu se otřásají hrůzou

 
Debata ohledně nadcházejícího referenda se začíná krajně vyostřovat: jeden z nejhlasitějších zastánců brexitu Nigel Farage sklidil obrovskou kritiku za propagační plakát své strany pod názvem „Bod zlomu“. Na plakátu jsou zobrazeni stovky migrantů mířící do Evropy. Kancléř George Osborne jej dokonce přirovnal k nacistické propagandě a varoval před možnou ekonomickou katastrofou. Premiér Cameron se zas dostal pod palbu otázek v přímém přenosu BBC.
19.06.2016 22:55 |

podobné články

Osobnosti: George Osborne (14 článků) , Nigel Farage (110 článků)

Je tu bod zlomu, tuší Petr Robejšek. Pašeráci prý velmi rychle pochopí, že žně skončily

 
REPORTÁŽ „Najednou to jde,“ konstatoval v Liberci mentor Realistů, politolog Petr Robejšek na adresu Italů. „Začínají kontrolovat svoje hranice jenom proto, že my jsme řekli ne kvótám. Před volbami si ani Merkelová nedovolí přijímat další, takže všichni zůstávají v Itálii. Musí se starat sami a najednou to umějí,“ povšiml si. Nyní dle jeho názoru sledujeme bod zlomu. „Buď dojde k dramatickému poklesu počtu ekonomických migrantů směřujících přes Itálii do Evropy velmi brzy, anebo se tak stane poté, co některá italská vojenská loď použije proti pašerákům lidí své zbraně,“ domnívá se.
11.08.2017 14:10 |

podobné články

Hamáček: Nejsme v bodu zlomu, chci dál nouzový stav

 
Podle šéfa ústředního krizového štábu a ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) ještě není čas na ukončení nouzového stavu. Nouzový stav, parlamentem schválený do 30. dubna, bude možné zrušit, až „pokud bychom se dostali za bod zlomu, kdy by se ukázalo, že vláda už stav nepotřebuje“.
15.04.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (2343 článků)

Dušek: Jsme v bodě zlomu, na experimenty není prostor

 
Současná data ukazují, že brždění epidemie bude trvat týdny. Podle ředitele Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislava Duška se nyní Česko nachází ve zranitelném bodu zlomu, a proto je důležité, aby lidé striktně dodržovali protiepidemická opatření. V rozhovoru pro Novinky se také pokusil vysvětlit, jak se Česko stalo „premiantem“ ve zvládání epidemie koronaviru. Případná pochybení v létě podle něj má prošetřit nově vznikající expertní tým ministerstva zdravotnictví.
09.11.2020 08:45 |

podobné články

Jsme lehce za bodem zlomu. Klesá procento pozitivních testů

 
Podle ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) se Česká republika momentálně v rámci epidemie koronaviru nachází za bodem zlomu. Ministr to ve středu uvedl na tiskové konferenci k obnovení školní docházky pro žáky 1. a 2. tříd základních škol.
11.11.2020 14:20 |

podobné články

Držme si všichni palce: Česko je za bodem zlomu, řekl ministr zdravotnictví Jan Blatný

 
Česká republika je podle údajů o šíření nemoci covid-19 pravděpodobně lehce za bodem zlomu, řekl na dnešní tiskové konferenci ve Sněmovně ministr zdravotnictví Jan Blatný. Ještě nějakou dobu ale očekává vysoký počet hospitalizovaných, protože zátěž nemocnic má vždy zhruba dvoutýdenní zpoždění.
11.11.2020 15:15 |

podobné články

Obžalovaná Alena Zs. (44) toužila po dokonalém vzhledu: Zkrášlovací procedury za statisíce!

 
Toužila po dokonalosti a za perfektní vzhled byla schopná zaplatit statisíce korun! Alena Zs. (44), která je obžalovaná z podílu na vraždě novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27), na dokonalý vzhled vábila vlivné muže. Za umělé vlasy, stomatologické zákroky a plastiky prý zaplatila tučnou sumu. Ovšem ve vězení se její vzhled rapidně změnil! Před soud sice předstupuje s úsměvem a ukazuje upravený chrup, ale s řídnoucími vlasy a vráskami na tváři moc velkou parádu nedělá.
08.02.2020 16:35 |

podobné články

PRŮZKUM: Starým televizím v českých domácnostech zvoní hrana

 
Klasickým televizím, které připomínají velké nevzhledné bedny, pomalu ale jistě zvoní v českých domácnostech hrana. Nahrazují je televize moderní, s mnohem více funkcemi a lepším obrazem.
10.11.2014 15:25 |

podobné články

50 let od upálení Jana Palacha (†20): Jeho dům protne hrana zla!

 
Chtěl zburcovat národ, aby se postavil režimu. Z rodinného domu vyšel Jan Palach (†20) naposledy 16. ledna 1969, kdy se upálil. Nyní tu vzniká památník, ve kterém komunistické zlo připomíná černá hrana ničící všechno, co jí stojí v cestě.
10.01.2019 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Palach (247 článků)

Resident Evil bez zombií, se spoustou akce, ale ne beze strachu. Čtvrtý díl změnil tvář herních hororů

 
Resident Evil byl vždy synonymem pro kvalitní herní horor se spoustou zombií, monster, řešení hlavolamů i akce. První díl etabloval žánr survival hororu a nikdo nečekal, že by takto úspěšná sága vydělávající miliony změnila směr, který se tak osvědčil. A přece – Resident Evil 4 z roku 2005 změnil pravidla žánru. Statické úhly kamer nahradil flexibilní pohled zpoza ramene, přibylo akce a zmizely zombie. A nyní je toto revoluční dílo zpět pro PlayStation 4 a Xbox One.
17.09.2016 19:10 |

podobné články