Článek

Štěně je hitem internetu, vypadá jako Hercule Poirot

 
Zhruba šest měsíců staré štěně miniaturního bulteriéra jménem Frida se na sociální síti Instagram okamžitě stalo hitem. Fanoušky si Frida získala zejména díky zabarvení na čenichu, které nápadně připomíná knír legendárního detektiva Hercula Poirota.
31.03.2021 11:05 |

podobné články

Podobné články

Papoušek Hercule odhalil vraha! Neměli by mu dát příjmení Poirot?

 
Hercule, papoušek z Indie, se zachoval stejně jako jeho jmenovec slavný detektiv Poirot a pomohl vyřešit zločin. Jeho majitelku a psa totiž našli zavražděné a policie si nevěděla s případem rady. Hercule ale přesně věděl, kdo zločin spáchal.
03.03.2014 05:10 |

podobné články

Hercule Poirot: Konec po 23 letech! Natáčí svou smrt!

 
Od roku 1989 vyšetřil jako Hercule Poirot celkem 96 případů a nyní už ho čeká jen posledních pět. Na konci toho posledního pak slavný televizní detektiv zemře, prý přirozenou smrtí.
07.10.2012 12:05 |

podobné články

Hercule Poirot dopátral, na natáčení nejsou peníze

 
Více než 330 milionů fanoušku belgického detektiva musí zamáčknout slzu. Hercule Poirot už nevyšetří žádné další peníze. Tvůrci totiž jen velice špatně shání na natáčení peníze.
13.03.2011 09:35 |

podobné články

Hercule Poirot se vrací. V češtině vyjde v září kniha s novým případem

 
Slavný detektiv Hercule Poirot je zpátky s novým případem. A to i přesto že letos uplynulo 38 let od smrti jeho stvořitelky Agathy Christie. Rodina legendární spisovatelky totiž povolila "použít" postavu Hercula uznávané autorce psychothrillerů Sophii Hannahové.
26.08.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Agatha Christie (51 článků)

Hercule Poirot se vrací po čtyřiceti letech

 
Po téměř čtyřiceti letech se ke čtenářům vrací belgický detektiv Hercule Poirot, slavná postava spisovatelky Agathy Christieové.
29.08.2014 08:30 |

podobné články

RECENZE: Hercule Poirot ožil po 40 letech, opět udivuje logikou

 
V padesátce zemí v osmadvaceti jazycích se v úterý představil v dalším příběhu slavný belgický detektiv Hercule Poirot. Pravda, jeho duchovní matka Agatha Christie (1890–1976) ho v knize Opona: Poirotův poslední případ vydané rok před svým skonem nechala zemřít, ale její vnuk Mathew Prichard souhlasil s pokračováním. Autorkou knihy Vraždy s monogramem je Sophie Hannahová.
12.09.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Agatha Christie (51 článků) , Mathew Prichard (1 článek)

Chystejte si kapesníčky: Poirot zemře!

 
Příznivce televizního seriálu Hercule Poirot čeká v posledním natočeném díle pořádný šok. Belgický detektiv, představovaný britským hercem Davidem Suchetem (67), totiž spáchá sebevraždu!
16.11.2013 05:16 |

podobné články

Osobnosti: David Suchet (18 článků)

Internetový fenomén: Roztomilý pejsek má od narození knír jako detektiv Hercule Poirot

 
Obrovskou popularitu na Internetu a sociálních sítích si získaly fotografie pejska, který se narodil se zabarvením kolem pusy, které nápadně připomíná knírek slavného detektiva Hercula Poirota,
09.06.2013 16:00 |

podobné články

David Suchet: Jedinečný představitel jedinečného Poirota. Takto herec vypadá 8 let poté, co odložil ikonický knír

 
David Suchet je herec stojící za postavou puntičkářského a výstředního detektiva s belgickými kořeny, jehož metody by bylo možné shrnout do dvou slov. Systém, pořádek. David Suchet, i když má za sebou více než padesátku filmů, je pro českého diváka hercem jedné role, která mu změnila život. David Suchet je Hercule Poirot.
08.03.2021 09:55 |

podobné články

Osobnosti: David Suchet (18 článků)

Jak zvládnout nákup oblečení na internetu

 
Nákup oblečení na internetu je stále oblíbenějším trendem a to hned z několika důvodů. Nejenže je to oproti kamenným obchodům v mnoha případech levnější, ale zároveň je to pohodlnější, protože nemusíte nikam chodit a navíc máte daleko větší výběr, nežli v klasických obchodech. Jestliže i vás nákup oblečení na internetu láká, pak jste na správném místě. I když se na první pohled zdá, že na tom vlastně vůbec nic není, měli byste znát pár základních tipů, triků a fíglů, díky kterým vše zvládnete na jedničku. A klidně i s hvězdičkou! Zvládněte nákup na internetu i vy! Nákup oblečení na internetu je hitem, který láká stále více lidí. Je to levnější, pohodlnější, rychlejší a zkrátka lákavější. Ovšem pouze v případě, kdy to umíte. I když si možná myslíte, že na tom nic není, pravda je kolikrát úplně jiná. Proto jsme pro vás napsali dnešní článek, ve kterém jsme pro vás připravili několik tipů, s nimiž budou nákupy na internetu hračka. Recenze prozradí mnohé Na samotném začátku určitě uděláte dobře, pokud si o daném obchodě, ve kterém se chystáte nakupovat, přečtete nějaké recenze. Je-li to známý obchod, určitě najdete nespočet recenzí, které vám o daném e-shopu prozradí mnohé. Podle recenzí od reálných zákazníků se dozvíte, zda konkrétní shop vůbec stojí za to, dozvíte se o jejich zkušenostech a přesvědčíte se, zda je dobrý nápad nakupovat právě zde. Zjistěte si, jestli se vám vyplatí poštovné Jediným úskalím nákupů na internetu může být poštovné. Ne všechny e-shopy nabízí poštovné zdarma, zpravidla je proto potřeba objednat za určitou částku. Ještě než se vrhnete do nakupování, zjistěte si, jak to daný e-shop s poštovným má a podle toho usuďte, jestli se vám vyplatí v obchodě nakupovat. Kámen úrazu jsou velikosti Nejedna žena by nám jistě potvrdila, že nejčastějším kamenem úrazu jsou velikosti. Často se stává, že... Čtěte více Příspěvek Jak zvládnout nákup oblečení na internetu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.10.2017 20:50 |

podobné články

Herec Orlando Bloom dostal čestný titul na Kentské univerzitě

 
Kentská univerzita v Canterbury dnes udělila čestný titul místnímu rodákovi, hollywoodskému herci Orlandu Bloomovi. Třiatřicetiletý herec známý z trilogie Pán prstenů a z Pirátů z Karibiku titul převzal spolu se 340 studenty a také se starším kolegou Davidem Suchetem, známým jako filmový detektiv Hercule Poirot.
22.07.2010 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (339 článků) , David Suchet (18 článků)

Kníratá party u Petra Jandy: Bohdalová jako detektiv Hercule Poirot!

 
Rockový nestor Petr Janda (72) i letos uspořádal tradiční party na zahradě své usedlosti Propast. A vždy je nějaké téma. Jednou to byly klobouky jindy bílá barva, letos musel mít každý knír. Ať už svůj, nalepený nebo namalovaný.
24.07.2014 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (791 článků) , Petr Janda (791 článků) , Petr Janda (333 článků)

6 důkazů, že knír českým mužům nesluší! Vypadají jak z východoněmeckého porna!

 
Movember je tu a to znamená, že muži budou opět vypadat "jak z východoněmeckého porna":http://www.extra.cz/internetovy-fenomen-roztomily-pejsek-ma-od-narozeni-knir-jako-detektiv-hercule-poirot. Pojďme si připomenout 6 slavných českých mužů, kteří listopadovým knírkům holdují.
04.11.2014 17:15 |

podobné články

Poznáváte představitele slavného detektiva? Tohle je Hercule Poirot i s manželkou

 
Na obrazovkách jej diváci znají jako výborného belgického detektiva Hercula Poirota, který vyřeší každý mord, který je však v soukromí trochu osamělý. Ve skutečnosti žije anglický herec již dlouhá léta ve šťastném manželství.
17.06.2015 18:25 |

podobné články

Recenze: Seriálový Hercule Poirot a jeho čtvrtstoletí vzpomínek

 
Pro fanoušky Hercula Poirota krásná povinnost. Pro ostatní pak čtivé osobní vzpomínky herce Davida Sucheta, který za téměř čtvrt století proslul jako slavný belgický detektiv v úctyhodných 65 filmech podle románových předloh Agathy Christie.
15.02.2016 19:15 |

podobné články

Osobnosti: David Suchet (18 článků) , Agatha Christie (51 článků)

Kenneth Branagh bude opět Poirotem

 
Mohutné kníry, dokonale padnoucí oblek, gentleman v každém okamžiku. Takový bude už podruhé herec a režisér Kenneth Branagh jako slavný detektiv Hercule Poirot. Letos by se mělo na filmových plátnech objevit nové zpracování slavné detektivky Agathy Christie Smrt na Nilu. Branagh se kromě hlavní role ujal i režie.
24.08.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Kenneth Branagh (18 článků) , Agatha Christie (51 článků)

Hercule Poirot opět v akci - v Británii vydají jeho dosud neznámý příběh

 
Ve Velké Británii bude zveřejněn nový příběh detektiva Hercula Poirota zvaný Zajmutí Kerbera, který byl v roce 2005 objeven v poznámkových blocích Agathy Christie v jejím letním domě. Nonšalance slavného detektiva tak ožije po 34 letech, před kterými vyšel jeho poslední příběh. O rok později, tedy v roce 1976, Agatha Christie zemřela.
20.08.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Agatha Christie (51 článků)

Slavný detektiv Hercule Poirot: Končí ! Po 22 letech!

 
Také jste si oblíbili detektiva, kterého vedle francouzského přízvuku proslavil jeho pěstěný knírek? Teď mu pouze můžete říci »adieu«, tedy sbohem!
14.03.2011 12:10 |

podobné články

Seriál Hercule Poirot končí! Po 22 letech!

 
A s Poirotem dostane vyhazov i jeho představitel David Suchet.
14.03.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: David Suchet (18 článků)