Článek

Sténání a křik rušily občany vesnice: Zrušený swingers festival navštívily stovky lidí!

 
Velký sexuální festival nazvaný Swingathon se měl konat na polích u vesnice, organizátor ho ale oficiálně zrušil. Přesto si lidí v okolí stěžovali na sténání účastníků... Snímky z dronu zachytily příjezd stovek účastníků na údajně zrušenou akci.
10.07.2021 19:45 |

podobné články

Podobné články

Tajemství zakázaného ovoce jménem Swingers party: Proč ji aspoň jednou zkusit a co vás tam čeká

 
Pokud budete pátrat, najdete několik swingers klubů i v Česku, není to jen výsada laciných pornofilmů a německého pohraničí. Navíc je swingers party sofistikovaná zábava. Nejde tam o bezhlavou soulož s co nejvíce ženštinami, je to životní styl a druhá dimenze sexu. Swingers totiž dokáže léčit i partnerskou nevěru a posiluje vztah. Swingers by měl aspoň jednou zkusit každý z vás.
05.05.2013 22:55 |

podobné články

Horší než technoparty. Britové si stěžují na sténání účastníků swingers festivalu

 
Britská policie řeší delikátní případ. Obyvatelé britské vesničky Grantham v Lincolnshiru si stěžují na hluk ze swingers festivalu, který probíhá nedaleko jejich bydliště. Britští vesničané si stěžují na neustálé sténání a ječení. Hluk je prý ještě horší, než bývá z technoparty.
07.07.2021 17:45 |

podobné články

Střelec zabíjel na swingers párty, pak se dal na útěk. Zranil několik sexuchtivých lidí

 
Měla to být výroční swingers párty obřích rozměrů, kde si všichni účastníci užijí nezřízeného sexu. Každý s kým bude chtít. Do anglické vesničky Headley v hrabství Surrey dorazilo na 450 nadržených hostů, z nichž mnoho pochází ze zahraničí. Pak ale na swingers párty vtrhnul střelec, který zabil jednoho člověka a několik dalších zranil. Rázem vzrušení vystřídal děs a horor.
25.07.2016 22:15 |

podobné články

7 důvodů, proč nechodit na swingers! Před nástrahami orgií na party varuje Dr. Karel Obdařený

 
Swingers party lákají na seznámení s atraktivními lidmi, skupinové sexuální orgie i poznání něčeho nového, vzrušujícího a netradičního. Při jejich návštěvě si možná zařádíte, ale stejně tak můžete pořádně narazit. Před nástrahami swingers, které vás také mohou potkat, varuje odborník Dr. Karel Obdařený. Jde o jeho profesionální i osobní názor. I on s manželkou mají s návštěvou takto zaměřeného klubu zkušenost.
01.02.2017 18:50 |

podobné články

Koridor na Moravu ochromila porucha, dvě stovky vlaků zrušeny nebo zpožděny

 
Kvůli poruše vedení na koridoru mezi Prahou a Kolínem budou v pátek zrušeny či zpožděny dvě stovky spojů. Zrušeny budou především osobní vlaky, rychlíky do Prahy jezdí oklikou přes Lysou nad Labem a Nymburk, což znamená asi 20 minut zpoždění. Omezení potrvá do večera.
11.07.2014 09:10 |

podobné články

Swingers festival má zelenou. Má to ale zásadní podmínku

 
Letošní ročník swingers festivalu v britském Hullu se navzdory koronavirové pandemii uskuteční. Bude ale platit dost zásadní podmínka. V soukromém klubu bude zákaz provozování sexuálních aktivit, které jsou na podobných akcích stěžejní radovánkou.
22.08.2020 20:35 |

podobné články

Svědci moskevské tragédie: Hustý dým, chaos a sténání raněných

 
Absolutní zmatek, hustý dým a sténání raněných. Tak podle očitých svědků vypadala po výbuchu bomby příletová hala na moskevském letišti Domodědovo.
24.01.2011 19:15 |

podobné články

Ženy při sexu sténají kvůli mužům

 
Ženské sténání při sexu je sice přirozené, ale nikterak nekopíruje nutně jejich vlastní orgasmus. Evolučně se totiž sténání u žen stalo nástrojem, jak ovládat při souloži muže. Nová studie z Británie dokazuje, že ženy sténají hlavně během mužova orgasmu a že jejich zvukové projevy ovlivňují rychlost a průběh mužova vyvrcholení. Evoluce tak dala ženám nástroj, jak muže ve své vagíně ovládat.
15.08.2011 14:10 |

podobné články

Podivná studie: Ženy při sexu sténají prý jen kvůli mužům

 
Ženské sténání při sexu je sice přirozené, ale nikterak nekopíruje nutně její vlastní orgasmus. Evolučně se totiž sténání u žen stalo nástrojem, jak ovládat při souloži muže.
28.07.2012 19:40 |

podobné články

Ze sklepa se ozývalo lidské sténání. Přivolaní strážníci byli svědky kuriózní situace

 
Chvíli před půlnocí se v absolutně tichém Přerově do okolí rozléhal zvuk podivného sténání, vycházel ze sklepních prostor jednoho z tamních činžovních domů. Strážníci vyrazili situaci prověřit a stali se svědky něčeho, co v žádném případě nečekali.
09.03.2021 15:30 |

podobné články

Rozjetou swingers party museli bleskově evakuovat! Ulicemi pobíhaly stovky „otrávených“ naháčů

 
Zhruba 300 návštěvníků swingers party vyhrazené pro volný sex každého s každým muselo rychle prchat z budovy v německém městě  Hattingen na západě Německa, kde došlo k úniku smrtelně nebezpečného plynu. Mnozí měli na sobě jen župany a autobusy je transportovaly do zdravotnických zařízení, kde museli být vyšetřeni. Trpěli totiž příznaky otravy oxidem uhelnatým!
03.11.2019 22:55 |

podobné články

Na obří swingers party došlo k hodně nežádanému sdílení, pořadatel Ben chce vrátit čas

 
V době, kdy ve Spojených státech řádí stejně jako ve velké části světa pandemie koronaviru, se v New Orleans uskutečnila obří swingers party, které se zúčastnily asi tři stovky spoře oděných návštěvníků. I přes zpřísněná hygienická opatření se nejméně 41 vyznavačů sdíleného sexu nakazilo v polovině listopadu koronavirem. Pořadatel si nyní sype popel na hlavu.
08.12.2020 09:00 |

podobné články

Zrušený filmový festival: Jiří Bartoška vymyslel náhradní Vary!

 
Alespoň nějaká záplata za zrušený Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Od 3. do 11. července budou mít diváci možnost zhlédnout 16 pro festival vybraných snímků ve skoro stovce českých kin.
27.05.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (727 článků)

Razie na swingers party: Policie zatkla během sexuálních orgií 50 lidí

 
Na swingers party v Bělorusku zavítali policisté. Neměli na sobě ale kostýmky z latexu a rozhodně se nechtěli přidat. Speciální jednotky přerušily ilegální orgie na chatě poblíž běloruského hlavního města Minsk.
01.08.2018 13:40 |

podobné články

Účastníci swingers party: na 99 procent spokojeni

 
Statistický výzkum potvrdil, že lidé, kteří navštěvují swingers party, si opravdu užívají.
28.12.2009 13:45 |

podobné články

Liz Taylor: Narodila se na swingers party!

 
Herečka Elizabeth Taylor (†79) měla bouřlivý život, stejně tak bouřlivý byl i její příchod na svět. Její matka ji totiž přivedla na svět během erotických hrátek na swingers party!
01.04.2011 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Taylor (173 článků) , Elizabeth Taylor (136 článků)

Swingers party v sídle českých myslivců! Už troubějí...

 
Tak tohle je úsměvný skandál. Ve sklepě sídla českých myslivců se mají pořádat swingers party! To se však myslivecké jednotě vůbec nelíbí. Sexuální orgie přímo pod nosem mít prostě nechce.
21.09.2012 14:55 |

podobné články

Příběh čtenářky: Málem jsem si to rozdala na swingers party!

 
" Nikdy bych nevěřila, že budu schopná zúčastnit se swingers. Nikdy bych nevěřila, že můj manžel léta toužil po skupinovém sexu. A už vůbec bych nevěřila, že podlehnu nátlaku jeho výhružek..." Vypráví svůj příběh.......
23.02.2013 06:15 |

podobné články

Hrůzostrašná nymfomanka z Německa: Zabila dvě novorozeňata, aby mohla jít souložit na swingers party!

 
Tento týden byla zatčena korpulentní nymfomanka z Německa, která podle všeho zabila dvě svá "novorozeňata":http://www.extra.cz/tema/novorozenec, aby mohla i nadále v pohodičce navštěvovat swingers party, kde souložila s neznámými muži. Mrtvá novorozeňata nalezl její otec, se kterým bydlela na odlehlé farmě poblíž Düsseldorfu, a zavolal policii.
27.09.2013 07:40 |

podobné články