Článek

„Stejné podmínky pro všechny!“ Na hranici se Slovenskem to dopoledne vřelo

 
Asi čtyřicet protestujících lidí s patnácti vozy dnes zablokovalo hraniční přechod na Hodonínsku Sudoměřice–Skalica. Jde především o Slováky.
10.07.2021 14:40 |

podobné články

Podobné články

Rvačka ve slovenském parlamentu: Chytání pod krkem a roztržený oblek!

 
Kdyby se v české politice řešily spory stejně jako v zahraničí, asi by byla na nemocenské půlka Sněmovny. Naposledy to pěkně vřelo ve slovenském parlamentu. Ve středu se tam poprali dva poslanci kvůli obyčejné faktické poznámce.
04.09.2013 17:55 |

podobné články

„Rusko bude svobodné“, „Putin je zloděj!“ V Rusku to v několika městech vřelo. Do demonstrantů se řezalo obušky

 
V Rusku to o uplynulém víkendu vřelo. Ve více než 80 městech protestovali lidé proti připravované důchodové reformě. Lidé mají za to, že se je teď ruské úřady pokoušejí okrást o budoucnost. Policie proti demonstrantům tvrdě zakročila, jak ukazují videa kolující po internetu.
10.09.2018 16:10 |

podobné články

Cvičení na hranicích se Slovenskem: Neproklouzla by ani myš

 
Téma: obnovení kontrol na hranicích se Slovenskem. Úkol: nepustit na české území ani myš! Nasazení: 300 policistů, 140 vojáků a 30 celníků. Na 16 přechodech se Slovenskem od severní Moravy až po dálnici D2 u Břeclavi, po délce 250 kilometrů zelené hranice.
27.09.2016 17:15 |

podobné články

Před slovenskou hranicí je opět kolona kamiónů

 
Na česko-slovenském hraničním přechodu v Mostech u Jablunkova se v noci na pondělí znovu vytvořila kolona kamiónů. Kolem 7:00 jich tam stálo na 200, uvedl dispečer frýdecko-místecké správy silnic Jan Viochna. Silničáři proto opět rozšířili příjezd k hranici o jeden pruh, aby kamióny neblokovaly průjezd osobním autům. Dopoledne se kolona zkrátila na 70 vozidel.
11.01.2010 09:10 |

podobné články

Megan Fox se svlékne pro Armaniho

 
LONDÝN (Famous) – Zatímco Davida Beckham nahradí v reklamě spodního prádla Emporio Armani jeho kolega Cristiano Ronaldo , Beckhamovu choť Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Megan Fox . Hollywoodskou krásku představil v roli propagační tváře sám Armani tento týden.
17.10.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1109 článků) , Cristiano Ronaldo (523 článků) , Megan Fox (344 článků) , Megan Fox (343 článků)

Sněmovna projedná úpravu hranic s Polskem

 
Sněmovna by měla projednat vládní návrh související se společnou česko-polskou hranicí. Předloha obsahuje novou hraniční dokumentaci, která zobrazuje aktuální stav hranice s Polskem. Změny v hranici vyplývají z toho, že některé řeky, které tvoří společnou hranici, během let změnily svůj tok, a tím hranici posunuly.
21.10.2012 16:10 |

podobné články

V Bratislavě to vřelo. Podívejte se, jak bývalý premiér protestoval proti základnám NATO

 
VIDEO Bývalý slovenský premiér a křesťanský demokrat Ján Čarnogurský je jedním z nejhlasitějších odpůrců umístění vojenských základen Severoatlantické aliance na slovenském území. Včera svůj názor přišel prezentovat na bratislavskou demonstraci proti budování vojenských základen na Slovensku, které se zúčastnilo několik stovek lidí. Jeho vystoupení se ale u slovenských osobností oslovených známým reportérem Eugenem Kordou nesetkalo s přílišným pochopením.
13.03.2015 11:50 |

podobné články

Ohrožujete nás jako fašisti ve slovenském parlamentu, kde rozšířili covid! Michálek se překřikoval s Volným

 
Ve Sněmovně to zase vřelo. Na jedné straně nezařazený poslanec Lubomír Volný, který odmítá nosit roušky, a na druhé spravedlivě rozhořčený pirát Jakub Michálek, který chodí za babičkami a dědečky. A do toho ministr vnitra Hamáček hrozí trestním stíháním. Komedie, která není moc k smíchu. Pandemický zákon jako Pandořina skříňka?
18.02.2021 17:55 |

podobné články

Bidenova migrační politika je v troskách. Krizi na mexicko-americké hranici nevěnuje pozornost

 
Během měsíce března bylo do zadržovacích táborů na mexicko-americké hranici umístěno na 18 tisíc dětských migrantů, jde o rekordní číslo. Podle amerických médií jsou podmínky v tamních přeplněných detenčních centrech „otřesné“ a „vězeňské“. Šéf Bílého domu Joe Biden čelí ostré kritice opozice i ze svých vlastních řad za to, že dosud hranici nenavštívil, píší Novinky.
08.04.2021 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (531 článků)

Fotbalistky USA se soudí o rovné podmínky, chtějí stejné mzdy jako muži

 
Soudní spor americké fotbalové federace (US Soccer) s tamním ženským národním týmem o rovné pracovní podmínky s muži skončil urovnáním. Mezi oběma stranami nicméně pokračuje soud o stejné mzdové podmínky hráček ženské reprezentace s fotbalisty mužského výběru.
02.12.2020 20:15 |

podobné články

Hranice mezi ČR a Slovenskem se asi změní, návrh posoudí sněmovna

 
Hranice mezi Českou republikou a Slovenskem se zřejmě mírně změní. V místech, kde vedou středem vodních toků a jsou pohyblivé, vzniknou hranice nepohyblivé. Výjimkou zůstane asi šedesátimetrového úsek, kde oba státy hraničí s Rakouskem.
15.09.2010 10:05 |

podobné články

Policie nacvičuje znovuzavedení hranice mezi Českem a Slovenskem

 
Téměř 300 policistů, vojáků, celníků, hasičů a příslušníků vězeňské služby bude dnes a v úterý nacvičovat znovuzavedení kontrol na hranici mezi Českem a Slovenskem, napsala ČTK.
04.11.2019 10:50 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1000 článků)

Zelení: Vláda by měla uvolnit podmínky i pro další profese a cizince z jiných zemí

 
Vláda by měla uvolnit podmínky pro rychlejší získání pracovního povolení i pro jiné profese než jen pro technické specialisty. Zelení se domnívají, že stejné podmínky by měl kabinet nabídnout i zájemcům z jiných zemí.
11.11.2015 16:16 |

podobné články

Nevládní organizace kritizují podmínky v českých zařízeních pro uprchlíky

 
Podmínky v českých zařízeních pro uprchlíky jsou podle nevládních organizací nevyhovující. Špatná situace je zejména v zajišťovacích zařízeních. Vyzývají proto ministerstva vnitra, školství, spravedlnosti a práce, aby společně s odborníky z nevládního sektoru vydala společnou instrukci, která by nastavila bezpečné a humánní podmínky pro všechny fáze kontaktu s migranty, kteří se v Česku ocitnou. Zástupci organizací to dnes uvedli na tiskové konferenci.
16.09.2015 12:56 |

podobné články

Pro řidiče taxi platí stejné podmínky. Praha může Uber pokutovat, vzkazuje ministerstvo dopravy

 
Podle taxikářů i vedení hlavního města Prahy české zákony dostatečně neupravují provozování taxislužby. Proti tomu se ministerstvo dopravy ohradilo – pro všechny řidiče taxislužby prý platí stejné podmínky a jejich nedodržování může město pokutovat.
21.09.2017 09:30 |

podobné články

Baxa (ODS): Ministerstvo musí narovnat podmínky pro uchazeče o studium

 
Podle místopředsedy ODS Martina Baxy musí MŠMT zajistit, aby měli všichni žáci stejné podmínky při přípravě na přijímací zkoušky. V současné době platí jiné podmínky pro žáky devátých tříd a žáky pátých a sedmých tříd.
12.05.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Baxa (104 článků)

U Moravce to vřelo: KSČM jde jen o křesla, útočila ODS. Padlo i ultimátum Babišovi

 
Komunisté směřují k podpoře vlády ANO a ČSSD, pokud si tyto dvě strany po vnitrostranickém referendu sociálních demokratů plácnou. Šéf poslanců KSČM Pavel Kováčik upozornil, že existují nepřekročitelné podmínky – např. zdanění církevních restitucí. Pokud jej nová vláda prosazovat nebude, není prý o čem jednat. Podle Martina Kupky (ODS) však komunistům nejde o program, ale hlavně o křesla ve státních podnicích a úřadech.
03.06.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (307 článků)

Sudoměřice na hranici Česka a Slovenska: Vesnice duchů kvůli koronaviru!

 
Uzavření hranic kvůli koronaviru proměnilo Sudoměřice v oblast duchů. Dvanáct stovek obyvatel vesnice na moravsko-slovenském pomezí přežívá na hranici existence.
16.05.2020 05:05 |

podobné články