Článek

Stěhování Vémolandu? Karlos koupil pět tisíc metrů čtverečních pozemků za miliony

 
Často se mu smějí, že ho při zápasech příliš bijí do hlavy. Možná že ale MMA zápasník Karlos Vémola (37) nemá úplně nejhloupější nápady. Redakce eXtra.cz ověřila, že začátkem února koupil přes pět tisíc metrů čtverečních půdy s tím, že patří jen jemu a vůbec ne Lele. Vémoland se tak může brzy přestěhovat.
16.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků)
Podobné články

Lupiči ve Vémolandu: Nejhorší zážitek v životě, ještě teď se klepu, říká otřesená Lela

 
Zatímco si Karlos Vémola užíval sobotní turnaj Oktagon 32, jeho snoubenka Lela Ceterová doma zažívala doslova peklo! Ačkoli byl známý zápasník stále obklopen houfem fanoušků, Ostravar Arénu, ve které se turnaj konal, zničehonic opustil.  Důvodem byla zpráva od jeho partnerky. “Psala mi Lela, že je někdo v baráku,” prozradil Karlos v rozhovoru o celé situaci pro sport.blesk.cz. V době vloupání zlodějů byla ve Vémolandu jen Lela s dětmi. I ona se k nepříjemnému zážitku vyjádřila na svém Instagramu. 
11.04.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků)

Libanon vytvořil největší vlajku světa, měří 65 tisíc čtverečních metrů

 
Libanon má nový světový rekord, který tentokrát ukradl Maroku. Země na Blízkém východě totiž rozvinula největší vlajku světa. Bílé pole ohraničené nahoře a dole červenými pruhy se zeleným libanonským cedrem uprostřed mělo po rozvinutí 65 tisíc čtverečních metrů. Dosud největší vlajka zapsaná v Guinnessově knize světových rekordů, pocházející z Maroka, měla 60 tisíc čtverečních metrů.
11.10.2010 14:35 |

podobné články

Policejní razie ve Vémolandu: Karlos lítá v dalším maléru. Domovní prohlídka a slova o udání

 
O Karlosovi Vémolovi (37) se ví, že miluje zvířata a doma chová několik exotických druhů. Jenže to se možná některým lidem nelíbilo, protože na něj přišlo udání, kterým se následně začala zabývat celní správa. Ta dokonce dorazila ve středu 14. prosince brzy ráno do jeho Vémolandu, jak informoval iSport.
16.12.2022 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků)

Gorily z pražské zoo se chystají na stěhování: Takhle roste nový pavilon za 300 milionů, podívejte se!

 
Gorily z pražské zoo se pomalu připravují na stěhování! Richard, Kijivu, Shinda, Kamba, Kiburi, Nuru a Ajabu budou mít od podzimu roku 2022 nový domov. Dlouhá cesta je ale nečeká - z nejnižší části zoo se přesunou do té horní, kde jim roste nový pavilon celkem za 300 milionů korun. Expozice bude po svém dokončení největší v pražské zoo, nový pavilon bude mít rozlohu 2500 metrů čtverečních, venkovní výběhy budou zaujímat 3000 metrů čtverečních.
26.05.2021 13:05 |

podobné články

Karlos Vémola je v životní formě: Budeš mě v té kleci muset zabít, vzkazuje soupeři

 
MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola svede již zítra v Oktagonu 20 boj o titul šampiona. Cesta a příprava na titulový zápas nebyly ani zdaleka jednoduché. Karlos musel narychlo shodit několik přebytečných kil, a to za pomoci horké vany se solí a nekonečného pocení. Tohle "mučení" je ale pro profesionály, jako je Karlos, již známý termín, a tak se do něj jako už několikrát vrhl na sto procent. Dřina se vyplatila a válka může začít.
29.12.2020 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků)

Půjde Karlos Vémola k oltáři po Štvanici jako šampion? Jeho plány dávají smysl, říká Novotný

 
Karlos Vémola (36) se vrátil po zranění ruky hned do ringu, kde kontroverzně zvítězil nad Marpem. Oddych ho ale nyní nečeká, za pár týdnů se utká pod organizací Oktagon MMA v Německu a rázem bude následovat zápas na nejlepším turnaji roku na pražské Štvanici, která se za pár dní téměř vyprodala. Je pravděpodobné, že tam Karlos svede boj o vysněný titul, díky kterému si pak následnou veselku s Lelou Ceterovou (32) užije o něco víc. V galerii se podívejte, jak to vypadalo na turnaji Oktagon 26 na pražské Štvanici minulý rok. Karlos přišel se zdravotní "kabelkou", dorazil fotbalista Patrik Schick nebo hollywoodský herec Orlando Bloom.
25.05.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (375 článků) , Karlos Vémola (705 článků)

Požadavků církví přibývá, požadaly už o patnáct tisíc pozemků

 
Počet církevních žádostí o navrácení majetku opět stoupl a stát vydal dalších několik nemovitostí. Církve dosud požádaly Státní pozemkový úřad o 15.354 pozemků, od půlky srpna je to nárůst o 1415. Uzavřel také další dohody s církevními organizacemi, k dnešku jich je osm a týkají se vydání 12 pozemků o celkové výměře přes 65 tisíc metrů čtverečních. Vyplývá to z webu pozemkového úřadu.
29.08.2013 21:50 |

podobné články

Co se děje ve Vémolandu: Víme, jestli se k sobě Karlos a Lela vrátili!

 
Poté, co byl Karlos Vémola spatřen, jak v baru Kozička balí cizí slečnu, se v médiích objevily informace o tom, že se s Lelou opět usmířili. Dokonce měli odjet na společnou dovolenou do Dubaje...
18.01.2022 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků)

Karlos Vémola má vlastní reality show. Lela se toho odmítla účastnit

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) a jeho snoubenka Lela Ceterová (32) patří mezi nejsledovanší páry československého showbyznysu. Soukromím se příliš netají a diváci platformy Voyo budou moci nahlédnout přímo do jejich domácnosti ve Vémolandu, na obrazovky totiž míří nová reality show Víkend u Vémolů. Lela Ceterová redakci eXtra.cz prozradila, jak natáčení probíhalo a proč před kamerami raději prchla.
06.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků)

První žeru já a děti, říká Karlos Vémola v reality show. Ceterová chybí

 
Zavítejte do Vémolandu, legendami opředené nemovitosti v Měchenicích u Prahy, kterou obývá nejznámější český MMA bojovník Karlos „Terminátor“ Vémola s rodinou a řadou exotických zvířat. Víkend se čtyřnásobným otcem a jeho dětmi strávil herec, režisér a dabér Lumír Olšovský.
09.04.2022 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Lumír Olšovský (84 článků) , Karlos Vémola (705 článků)

Rocky Vémola je celý tatínek Karlos: Syn dostal vlastní pomlázku, dcera vítala koledníky

 
Ani Velikonoce u Vémolů ve Vémolandu se neobešly bez tradic. Pomlázky se chopil nejen MMA bijec Karlos Vémola (36), ale také jeho pětiměsíční syn Rocky, který otci jako by z oka vypadl. Jablko nespadlo daleko od stromu ani u Lilinky, která vítala s maminkou Lelou Ceterovou (32) koledníky. Rodinnými snímky se snoubenci pochlubili na Instagramu. Podívejte se, jak to vypadalo o Velikonocích v rezidenci u Vémolů.
19.04.2022 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků)

Alfasamec Karlos Vémola to schytal: Zvířata u něj nemají co dělat, zuří bývalý ředitel zoo

 
Zápasník Karlos "Terminátor" Vémola je známý tím, že ve svém Vémolandu chová lvy, krokodýly a další exotická zvířata. To však v rozhovoru pro server Lifee kritizuje bývalý ředitel pražské zoologické zahrady Petr Fejk. "Svět je plný podobných alfasamců, kteří si zvířata pořizují, aby zvýraznili sami sebe. Zvířata u nich doma nemají co dělat," uvedl rezolutně.
10.05.2022 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků)

Karlos Vémola si chce pořídit slona: Mám rád extrémy, budu na něm jezdit, říká

 
Karlos Vémola (36) je známý nejen jako MMA zápasník, ale také jako velký milovník zvířat. Ve svém Vémolandu, který obývá se svou snoubenkou Lelou Ceterovou (32) a dětmi, má i rozsáhlou domácí zoo, kterou dál rozšiřuje. Krokodýli, žraloci a lev jsou mu ale už málo, proto se rozhodl, že si pořídí i slona, o čemž informoval v pořadu Cesta na Oktagon: Vémola vs. Marpo. Vémola také prozradil, že téma zvířata je u nich doma občasným důvodem k hádkám.
24.05.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků)

Karlos Vémola se konečně dočkal dalšího přírůstku: Bude se jmenovat Attila, nebo Princezna?

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) má opět důvod k radosti. Po dvou vyhraných zápasech, do kterých nastoupil po zdravotních problémech, se konečně dočkal i nového přírůstku do Vémolandu, a to rovnou bílého lvíčete. Radostnou novinku oznámil na sociálních sítích, kde požádal fanoušky o pomoc s výběrem jména, nad jedním se dokonce strhla mela.
17.06.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků) , Attila Attila (72 článků)

Vémolovo hnízdečko neřesti: Do tohoto domu si vodil milenku Riku Fane

 
Karlos Vémola (37) už se z další nevěry nevymluví. Jeho exmilenka Rika Fane (18) potvrdila pro eXtra.cz všechny detaily jejich poměru a na Instagramu zveřejnila i pořádně pikantní konverzaci, kterou s Terminátorem vedla. Podle Riky došlo i na pravidelný pohlavní styk, který se neodehrával ve Vémolandu, ale v bytě, který má Karlos v centru Prahy, kousek od všech populárních nočních klubů. Podívejte se na Karlosovo hnízdečko neřesti.
29.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků)

Karlos Vémola žehlí na plné obrátky: Lelu by mi mohl závidět opravdu každý, kaje se

 
Zápasník Karlos Vémola (37) to v posledních dnech nemá zrovna nejjednodušší a poté, co vyplula na povrch jeho nevěra s mladičkou herečkou z filmů pro dospělé Hanou Džurbanovou alias Rikou Fane (18), musí sekat latinu. I když by nejeden vztah skončil po prozrazení milostné aférky rozchodem, tak alespoň na sociálních sítích to vypadá, že ve Vémolandu je vše zalité sluncem. Terminátor si svůj prohřešek žehlí i přes Instagram, kde své manželce Lele (33) vyznává lásku prostřednictvím Instastories.
31.10.2022 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků)

Karlos se otřepal: Po dramatickém kolapsu a pobytu v nemocnici vesele dovádí se lvy

 
Zdá se, že Karlos Vémola (37) je z nejhoršího venku. Poté, co skončil v nemocnici se závažnými zdravotními problémy, kvůli kterým nakonec sešlo i z dlouho očekávaného souboje s Patrikem Kinclem, je nyní již zpátky ve svém milovaném Vémolandu. Návratem domů k rodině se pochlubil i na sociálních sítích a vypadá šťastnější než kdy dříve. V jaké je formě? 
12.12.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků)

Karlos už neví, co by: Razii ve Vémolandu hodil na Kincla, ten se mu drsně vysmál

 
Karlos Vémola, který je známý tím, že má doma malou zoo, je v průšvihu. Podle informací eXtra.cz je vyšetřovaný kvůli podezření, zda se se skupinou dalších osob nepodílel na organizování pašování a legalizaci vzácných zvířat. Sám Vémola se nyní pro pořad ShowTime na CNN Prima NEWS vyjádřil, že za udáním stojí Patrik Kincl. "Tohle udání bylo učelový, od kamaráda Patrika Kincla, to dokazuje, jak strašně se mě před tím zápasem bál, protože to načasovali tak, aby se to dělo před tím zápasem," myslí si zápasník.
17.12.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků) , Patrik Kincl (16 článků)

Zbytečný hazard ve lví kleci: Vémola vzal děti k šelmám, když se bály, tetelil se blahem

 
Ve Vémolandu bude letos na Vánoce pořádně veselo! Karlos Vémola se totiž těší z přítomnosti svých dvou dětí z předchozího vztahu, dcery Sky a syna Karla, kteří žijí v Anglii. Jak je patrné ze sociálních sítí, zápasník jim již stihl ukázat svou zoo a především nový přírůstek do rodiny, malého tygříka. Vzal je také do lví klece, kde byly děti z šelem vyděšené k smrti, zatímco Karlos se smál a natáčel. 
21.12.2022 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (705 článků)