Článek

Štědrý večer některým nenastal: Pražští hasiči museli kvůli svátkům do akce třikrát, policista se nadýchal kouře

 
Ne nadarmo hasiči napříč celou republikou varují, aby byli lidé o vánočních svátcích obezřetní – zejména co se manipulace s ohněm týče. Od svíček nebo prskavek nezřídka chytne nějaká ozdoba, ubrus nebo dokonce stromeček. Letošek v Praze nebyl výjimkou, kvůli Vánocům vyráželi na Štědrý den do akce dvakrát. O den později taktéž. Celkem na Štědrý den zasahovali u šesti požárů.
25.12.2021 11:40 |

podobné články

Podobné články

Požár v bytě na Hájích: Muž se popálil, papoušek Oskar se nadýchal kouře

 
Pět jednotek profesionálních spolu se třemi jednotkami dobrovolných hasičů ve středu večer zasahovalo v Cyprichově ulici na Jižním Městě. Podle informací Blesk.cz začaly hořet v bytě v osmém patře lůžkoviny, které jeho majitel vyhodil z okna a přitom se popálil. Při požáru se dokonce jeden z několika papoušků, kteří v bytě bydleli, nadýchal kouře.
26.04.2017 22:15 |

podobné články

Na Žižkově na Štědrý den uhořela žena. Požár hasiči likvidovali i na Černém Mostě

 
Hasiči pravidelně varují před vznícením stromků. Ani letos se Štědrý večer neobešel bez hořících ozdobených stromečků. Pražští hasiči museli vyrazit do Lucemburské ulice na Žižkově, kde byla nalezeno tělo přibližně čtyřicetileté ženy. Poranění byli dva muži a dvouletá holčička. Kvůli požáru v Doležalově ulici zase museli eveakuovat 14 osob a 4 zvířata.
24.12.2018 18:40 |

podobné články

Na Děčínsku shořel autobus: Řidič utekl, ale nadýchal se kouře

 
V severních Čechách v pátek brzy ráno vinou technické závady shořel autobus. Řidič vozidla se nadýchal kouře. V autobusu byl naštěstí sám.
23.11.2018 09:35 |

podobné články

Autobus skončil v plamenech: Řidič se nadýchal kouře. Marně zkoušel hasit

 
Požár včera zcela zničil linkový autobus na Děčínsku. Uvnitř byl naštěstí jen řidič. Ten zkoušel plameny uhasit, ale marně. Navíc se nadýchal kouře.
24.11.2018 12:10 |

podobné články

Extrémní počasí: Požár v Českém Švýcarsku se nebezpečně šíří. Hasiči evakuují obyvatele

 
Hasiči stále bojují s mohutným požárem, který vypukl v oblasti Českého Švýcarska. Kvůli větru se přiblížil k Hřensku, hasiči proto museli s ohněm bojovat i celý večer z pondělí na úterý. „V nočních hodinách bude zásah zaměřen na bezprostřední ochranu obcí Hřensko, Mezná, Mezní Louka a Janov,“ informovali hasiči na Twitteru. Kromě toho se zápach kouře kvůli větru rozšířil po celé republice.
26.07.2022 07:50 |

podobné články

Matka s dítětem se nadýchali kouře, z hořícího bytu je zachránili hasiči

 
Hasiči v hustém kouři v jednom domě v Uničově na Olomoucku zachránili matku s malým šestiletým dítětem. Oba se nadýchali kouře a museli být poté odvezeni do nemocnice.
03.10.2012 08:30 |

podobné články

Policista z ohně zachránil 5 lidí. Sám skončil v nemocnici

 
Pět lidí zachránil v neděli v Praze vršovický policista z hořícího domu, sám se při akci nadýchal kouře a skončil v nemocnici. Mediafaxu to v úterý sdělila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.
25.10.2011 15:35 |

podobné články

V bytě v Havířově vypukl požár: Hasiči uvnitř našli muže v bezvědomí

 
Muž (45) ležel v bytě zasaženým požárem v bezvědomí, vynesli ho hasiči. Je pravděpodobné, že se nadýchal kouře. Záchranáři ho museli připojit na umělou plicní ventilaci.
02.02.2020 10:25 |

podobné články

Policista zničehonic zastřelil psa přímo před majitelkou, třikrát ho trefil do hlavy

 
Byla to rutinní kontrola domu na americké Floridě. Policista zahlédl na ulici auto s otevřenými dveřmi a šel zkontrolovat, zda jsou jeho majitelé doma. Zaťukal na dveře, a jakmile se dveře otevřely, vyběhla z nich fenka Duchess. Policista na nic nečekal, okamžitě vytáhl pistoli a psa, který nic nedělal, na místě střelil třikrát do hlavy.
22.10.2015 21:25 |

podobné články

V Jablonci hořelo auto: Řidič nadýchal 4,14 promile

 
Když vyjížděli jablonečtí hasiči k požáru auta v centru města, nestačili se divit. Na místě našli namol opilého čtyřiačtyřicetiletého řidiče. Policistům pak nadýchal 4,14 promile. Muže posléze záchranná služba odvezla do nemocnice, neboť se při požáru nadýchal zplodin. Nebylo to ale nic vážného. Příčinou požáru vozidla byla podle zjištění hasičů technická závada v motoru.
23.03.2018 16:50 |

podobné články

Požár sklepa v Hostivaři: Hasiči z hustého kouře vyvedli 24 lidí, tři psy, kočku a želvu

 
Kouř, sirény a rychlá evakuace. Náročný večer si v úterý 10. července zakusili obyvatelé panelového domu v Přeštické ulici. Z požáru ve sklepě se valil dým a ten zahalil první a druhé patro domu. Jeho obyvatelům hrozilo udušení. Naštěstí hasiči včas zasáhli a z nebezpečného kouře bezpečně vyvedli 24 osob a pět zvířat.
11.07.2018 08:35 |

podobné články

Dva lidé se v Záběhlicích nadýchali kouře: V ranních hodinách začal hořet sklep

 
V Záběhlicích v ulici Malovická hořelo. Dvě jednotky hasičů sem za svítání 2. června přijely k ohlášeného požáru v suterénu domu. Dva obyvatele domu ošetřili pražští záchranáři, protože se nadýchali zplodin z kouře. K vážnějším zraněním nedošlo, hasiči měli situaci záhy pod kontrolou.
02.06.2017 09:15 |

podobné články

Policista se nadýchal kouře při evakuaci lidí z domu zasaženého požárem

 
Ve 3. nadzemním podlaží domu v ulici Šimůnkova v pražských Kobylisích, vypukl v jednom z bytů v neděli časně ráno požár. Z okna bytu šlehaly plameny. Na místo proto okamžitě vyjelo několik hlídek PČR (PMJ + MO PČR), posádky RZP, Inspektor provozu a velkokapacitní Atego ZZS hl.m. Prahy a v neposlední řadě také hasiči HZS Praha.
17.08.2014 12:45 |

podobné články

Opilý řidič sjel s dodávkou města do Vltavy: Nadýchal přes tři promile, auto vytáhli hasiči

 
O pořádný průšvih se postaral řidič dodávky s majáky, která patří městské části Praha-Zbraslav. Nejdřív si totiž pořádně přihnul, pak sedl za volant a s autem sjel do Vltavy. V ulici K přehradám ho museli vytáhnout hasiči. Řidič nadýchal přes tři promile.
23.07.2018 12:20 |

podobné články

Z hradeb na Vyšehradě spadl opilý muž. Hasiči jej vyprošťovali z osmimetrové hloubky

 
Pražští hasiči a záchranáři vyráželi v neděli odpoledne k hradbám Vyšehrad, protože kolem třetí hodiny v ulici V pevnosti spadl z kamenné zídky muž (28). Skončil v propasti hluboké zhruba osm metrů a museli jej rychle přijet vyprostit a vyzvednout hasiči. Přibližně po půl hodině se dostal v nosítkách do péče záchranářů a nadýchal přes tři promile alkoholu. Po pádu utrpěl středně těžká poranění a byl převezený do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.
23.08.2020 15:50 |

podobné články

Plameny zachvátily byt v Kamýku! Evakuace, několik lidí se nadýchalo kouře

 
Plné ruce práce měli hasiči v sobotu ráno v pražském Kamýku. V kuchyni jednoho z bytů v domě v Rytířově ulici vypukl požár, šest lidí museli evakuovat. Na místo vyrazili i záchranáři, několik lidí se totiž nadýchalo kouře.
30.05.2020 09:35 |

podobné články

Při požáru bytovky zemřelo 13 lidí, další bojují o život. Selhaly hlásiče kouře, tvrdí hasiči

 
Při požáru domu v americké Filadelfii ve středu zahynulo 13 lidí, mezi nimiž je sedm dětí. Dva lidé byli hospitalizováni. V objektu selhaly detektory kouře a příčina požáru zatím není jasná, informovali hasiči. Stanice ABC uvedla, že oba hospitalizovaní jsou v kritickém stavu a jedno z nich je dítě. Hořet začalo ráno místního času v prvním patře třípodlažního domu v blízkosti kuchyně.
05.01.2022 17:55 |

podobné články

Třikrát ho chytili a třikrát nadýchal!

 
Zřejmě největší opilec Vysočiny, který navíc v alkoholovém rauši pravidelně usedal za volant, konečně dojezdil. Policisté mu totiž zabavili auto. Jaroslav K. (37) z Třebíče byl třikrát za sebou lapen opilý za volantem, jednou mu dokonce muži zákona naměřili 4,83 promile v krvi.
25.03.2010 05:10 |

podobné články

KONEC SVĚTA NENASTAL! Další prorokují už za pár dní...

 
Americká sekta, která s karavanem brázdí svět, tvrdila, že v noci na neděli přijde Apokalypsa. Vzhledem k tomu, že čtete tyto řádky, konec světa nenastal. Jsou tu ale další teorie.
22.05.2011 12:05 |

podobné články