Článek

Statisícová tryzna po pohřbu Jana Kočky ml. (†28)! Alkohol tekl proudem, Kočkovi truchlili po svém...

 
Smuteční mše, monstrózní průvod a spouštění rakve. Tak probíhal pohřeb zesnulého Jana Kočky (†28), který se zabil při automobilové nehodě, již sám způsobil. Mše se odehrála v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně na Vinohradech, odkud se táhl průvod až na samotné Olšanské hřbitovy. To ale nebylo vše, rodina se poté vybrala do centra Prahy, kde uspořádala luxusní tryznu v asijské restauraci za stovky tisíc!
13.10.2018 19:45 |

podobné články

Podobné články

Stotisícová tryzna po pohřbu Jana Kočky ml. (†28)! Alkohol tekl proudem, Kočkovi truchlili po svém...

 
Smuteční mše, monstrózní průvod a spouštění rakve. Tak probíhal pohřeb zesnulého Jana Kočky (†28), který se zabil při automobilové nehodě, již sám způsobil. Mše se odehrála v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně na Vinohradech, odkud se táhl průvod až na samotné Olšanské hřbitovy. To ale nebylo vše, rodina se poté vybrala do centra Prahy, kde uspořádala luxusní tryznu v asijské restauraci za stovky tisíc!
13.10.2018 19:10 |

podobné články

Kočkovi ale umí truchlit! Z účtu za pohřeb Jana ml. (†28) se vám zatočí hlava

 
Dát za pohřeb miliony korun zní asi většině lidí neuvěřitelně. Běžný obřad totiž stojí kolem 50 tisíc korun. Kočkovi ale nejsou běžnou rodinou a na zesnulých členech rodiny rozhodně nešetří. Podle informací Blesku za poslední rozloučení s tragicky zesnulým Janem mladším (†28) dali kolem dvou milionů korun. A to do nákladů nepočítáme výstavbu honosné hrobky.
14.10.2018 16:35 |

podobné články

Kočkovi pohřbili Jana ml. (†28) a pak...: Utajená tryzna v centru Prahy

 
V pátek odpoledne světská rodina Kočkových pohřbila jednoho ze svých řad - Jana mladšího (†28). Honosný pohřeb byl jako u obyčejných lidí následován tryznou - smuteční hostinou. Většinou probíhá v klidu rodinného kruhu doplněného o blízké a přátele. Ale jak zapíjejí žal světští? Tak, jako dělají všechno - pompézně a okázale.
13.10.2018 05:05 |

podobné články

Záhada pohřbu Jana Kočky (†28): Proč ho rodina neuloží vedle příbuzných?

 
Kolotočářský klan Kočků se v pátek chystá na velmi smutnou událost. Pohřbí mladého Jana (†28), který zemřel při tragické nehodě společně s řidičem náklaďáku Miloslavem (†28), do kterého narazil. Pohřeb se odehraje v kostele Nejsvětějšího srdce Páně, odkud se poté vydá smuteční průvod až na Olšanské hřbitovy. Proč nebude Jan mít pohřeb na hřbitově v Řepích jako ostatní Kočkovi?
12.10.2018 05:05 |

podobné články

Když máma odjela, Kate měla pre: Party ve třech a alkohol tekl proudem!

 
Poprvé po dlouho skloňovaném pornoskandálu se Kate Zemanová (20) objevila na veřejnosti, a to na svém maturitním plese a večírku. Se spolužáky se evidentně dobře bavila. Nechyběl alkohol, roztodivné kreace na parketě a flirtování.
24.01.2014 13:45 |

podobné články

Fotografka fotí jednu kočku na několik způsobů. Podívejte se na 12 opravdu zábavných fotek!

 
"Kočky v kostýmech":http://www.extra.cz/tyto-dve-kocky-zborily-instagram-tisice-lidi-hltaji-jejich-fotky-ve-srandovnich-kostymech, "kočky ve vzduchu":http://www.extra.cz/10-fascinujicich-fotografii-kocek-ve-vzduchu-aneb-ninjove-v-akci, "kočky zasypané penězi":http://www.extra.cz/7-kocek-ktere-jsou-bohatsi-nez-vy-socialnim-sitim-vladne-novy-trend-zazobanych-milacku nebo "kočky pod vánočním stromkem":http://www.extra.cz/tohle-je-nejvic-14-mazliku-kterym-jsou-cele-vanoce-ukradene - to všechno a ještě hodně dalšího jsme tu už měli. Set následujících fotografií přichází ale zase s úplně novým nápadem.
10.01.2015 17:02 |

podobné články

Oslava života Radoslava Brzobohatého se protáhla do rána! A děly se tam věci!

 
Radoslav Brzobohatý (†79) by měl určitě radost. Do jeho divadla v centru Prahy ho totiž po pátečním pohřbu přišly zapít desítky kamarádů a kolegů. Celou akci pojala rodina ve valašském stylu. A i když pohřební služba přivezla do divadla urnu s Brzobohatého ostatky, nikdo výrazně nesmutnil. Cimbálovka hrála, alkohol tekl proudem... A řada osobností pořádně přebrala!
23.09.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Radoslav Brzobohatý (192 článků)

‚Milionář‘ Vladimír Čech odmítl pohřeb: Nechtěl, aby příbuzní a kamarádi truchlili nad rakví!

 
Moderátor a herec Vladimír Čech  (✝61) , který v pátek podlehl dlouhodobé nemoci, při níž se v těle tvoří nádory, si nepřál pohřeb. Chtěl, aby si ho jeho rodina a blízcí pamatovali jako zdravého muže, ne aby truchlili nad rakví.
24.03.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Čech (139 článků) , Vladimír Čech st. (77 článků) , Vladimír Čech (140 článků)

Co se dělo jen chvilku po smrti Ivety Bartošové? Neuvěříte, jak někteří truchlili s kalkulačkou v ruce!

 
Zatímco fanoušci Ivety Bartošové  (✝48) 29. dubna kolem poledne těžce vydýchávali zprávu o tragické smrti oblíbené zpěvačky a mnozí z nich pro kdysi krásnou a úspěšnou ženu truchlili ještě mnoho dalších dní, našli se tací, kteří po přečtení zprávy, že skočila pod vlak, neuronili ani jedinou slzu a hned začali kalkulovat, jak na situaci vyrýžovat co nejvíce peněz!
02.06.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6759 článků)

Vendula Svobodová v Egyptě - Orgie na pláži! Alkohol tekl proudem

 
PRAHA – Vendula Svobodová (37) se vrátila z dovolené v Egyptě, kde si bez přítele Patrika Auše (31) opět parádně zadováděla! Původně sice jela do tepla zkrotit svoji vášeň pro alkohol a abstinovat, nakonec si ale místo rodinné idylky s malým synkem Jakubem (4) užívala hlavně divokou dámskou jízdu s kamarádkami. A o Kubíka se starala chůva. Svědectví poskytl deníku Aha! náš čtenář, který trávil dovolenou ve stejném hotelu.
20.04.2009 10:53 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (809 článků) , Jakub Svoboda (183 článků)

Matka zesnulého Miloslava H. zuří: Z pohřbu Jana Kočky se mi chce zvracet

 
V pátek se v odpoledních hodinách uzavřela celá Vinohradská ulice, aby se pozůstalí Jana Kočky mohli navždy rozloučit se svým zesnulým. Na dálnici D11 však zemřel i řidič kamionu, se kterým se jeho rodina rozloučila již před týdnem. Matka Miloslava H. poslala drsný vzkaz a řekla bez servítek, co si o celém honosném pohřbu, na který přišli i celebrity, myslí!
12.10.2018 19:40 |

podobné články

Opilá matka (28) zalehla měsíčního syna: Hrozí jí až 6 let vězení!

 
Na večírku v Uherském Hradišti tekl alkohol proudem. Bohužel se ho účastnila i matka Jana P. (28), která pak v silné opilosti zalehla svého teprve měsíčního syna. Policie ji už obvinila z usmrcení v nedbalosti. TV Nova přinesla zpověď ženy, která tvrdí, že to byla nešťastná náhoda.
10.07.2013 20:50 |

podobné články

Rozdováděný hokejista Klepiš se po zlatém návratu podepisoval na ňadra

 
Čeští hokejisté se po svém zázračném tažení německým hokejovým šampionátem vrátili do své vlasti jako nefalšovaní hrdinové a svůj triumf také náležitě oslavili. Alkohol tekl proudem, Jakub Klepiš si návrat vychutnal stylově a začal se podepisovat hosteskám na jejich ňadra.
26.05.2010 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Klepiš (49 článků)

FOTO a VIDEO jako důkaz: Řádění Ornelly a Decastelo v Tunisku žehlil i vládní úředník

 
Pozvání tuniské vlády k propagaci Tuniska a jeho krás si přebraly Ornella Koktová a Štěpánka Decastelo po svém. A Tunisané na ně zřejmě do smrti nezapomenou. Alkohol tekl proudem a svršky padaly k zemi. Stejně jako brady přihlížejících muslimů.
01.06.2016 20:30 |

podobné články

Sněmovna stojí před rozpuštěním: Budou následovat oslavy, nebo tryzna?

 
K tomu, aby prezident Miloš Zeman mohl rozpustit Sněmovnu a vyhlásit termín předčasných voleb, již zbývá jediný krok – Sněmovna by musela dnes nejméně 120 hlasy svých členů schválit usnesení, kterým ukončí své volební období. A pokud se to podaří, vypuknou bezpochyby rozlučkové večírky. Někde se rozzáří pomyslné oslavné ohňostroje, jinde to bude spíš tryzna po třech letech trápení.
20.08.2013 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)

Terezínská tryzna je v plánu nadcházející neděli

 
V rámci vzpomínkových akcí pořádaných k 70. výročí konce 2. světové války se v neděli 17. května na Národním hřbitově před Malou pevností v Terezíně uskuteční tradiční Terezínská tryzna. Akce se koná pod záštitou ministra Hermana, který se tryzny zúčastní v rámci „kultury připomínání“.
11.05.2015 07:35 |

podobné články

Oběti nacismu připomene na Národním hřbitově tryzna

 
Oběti nacistické perzekuce dnes na Národním hřbitově v Terezíně připomene tryzna. Každoroční pietní akt pořádá ve spolupráci s několika organizacemi Památník Terezín, který si letos připomíná 70 let od založení. Hlavní projev pronese předseda vlády Bohuslav Sobotka, píše ČTK.
21.05.2017 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9536 článků)

V neděli 20. 5. proběhne v Terezíně tradiční tryzna

 
Příští neděli proběhne na Národním hřbitově před Malou pevností v Terezíně tradiční Terezínská tryzna.
13.05.2018 19:50 |

podobné články

Z pohřbu Kočky Nejedlý spěchal na Hlubokou. „Kmotr“ Hrdlička slavil padesátiny

 
Ohňostroj, dort s logem TH a účast vlivných... Podnikatel a politický „kmotr“ Tomáš Hrdlička slavil v Hluboké nad Vltavou padesátku. A gratulovat mu tam přímo z pohřbu kolotočáře Jana Kočky ml. (†28) přijel i prezidentův poradce Martin Nejedlý (52).
14.10.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hrdlička (105 článků)