Článek

Statečná Denisa z MasterChefa bojuje o každý den života: Fanoušci trnou strachy, jestli se ještě ozve

 
Osud influencerky Denisy Cziglové trhá srdce. Bývalá účastnice kuchařské reality show MasterChef v současnosti statečně bojuje o každý den života s agresivní rakovinou mozku. Její fanoušci si proto vždy oddychnou, kdykoli mladá maminka umístí na svůj Instagram nějaký příspěvek. Pouze tak mají jistotu, že je krásná brunetka stále ještě mezi živými. 
19.01.2024 06:10 |

podobné články

Podobné články

Odporný útok na Denisu z MasterChefa, která trpí rakovinou: Obvinili ji, že si z darů platí dovolenou

 
Denisa Cziglová (36) dlouhodobě bojuje se zákeřnou nemocí. Bývalé účastnici MasterChefa diagnostikovali vážný stav rakoviny, která se obtížně léčí. Denisa v únoru podstoupila náročnou operaci mozku, která měla amatérské kuchařce pomoci nemoc překonat. To se však nestalo. Denise se nyní nádor rozmnožil, jak informovala na svých sociálních sítích. Tak se rozhodla se svou rodinou odcestovat na dovolenou k moři. To však hýblo žaludkem sledujícím, kteří má zato, že Denisa na dovolenou použila peníze na léčbu. Pacientka sledující poslala jasný vzkaz. 
27.06.2023 09:00 |

podobné články

Statečná Denisa z MasterChefa boj s rakovinou nevzdává. Zbýval jí rok, teď svitla naděje

 
Když byla Denisa Cziglová v reality show MasterChef, nevěděla, jak těžký životní souboj ji ještě čeká. Milovnice vaření fanoušky pravidelně informuje o svém boji se zákeřnými nádory na mozku. Zbýval jí prý pouhý rok života, nyní na svém Instagramu uvedla, že se její zdravotní stav zlepšuje díky finančně velmi nákladné léčbě. 
01.09.2023 17:40 |

podobné články

Denisa z MasterChefa má nejtěžší formu nádoru na mozku: Láskyplný vzkaz malé dceři vhání slzy do očí

 
Těžké chvíle a boj o holý život právě svádí bývalá účastnice MasterChefa Denisa Cziglová, které byla diagnostikována velmi agresivní forma nádoru na mozku. Jestli nad těžkou nemocí zvítězí, je zatím ve hvězdách. O svém životě s rakovinou pravidelně informuje své sledující na Instagramu, kde zveřejnila i srdceryvný vzkaz věnovaný své malé dceři. 
16.02.2023 13:25 |

podobné články

5 triků pro lepší den

 
Znáte to: jen co ráno otevřete oči, je vám jasné, že dnešní den nebude stát za nic. Máte špatnou náladu, do ničeho se vám nechce, jste rozmrzelí a podráždění – zkrátka víte, že už jste měli i lepší den, nežli je právě tento. Každý z nás někdy takový den zažil, často jej lidově označujeme jako den blbec. Určitě se shodneme na tom, že den blbec vždycky nestojí za nic. Zpravidla se nám ten den nic nedaří, na co sáhneme, co zkazíme, nestíháme, chodíme pozdě, připálíme večeři, pohádáme se s přítelem, jsme protivní a zlí na lidi okolo sebe, kteří si to vůbec nezaslouží. A víte co? Přitom stačí tak málo, abyste si udělali lepší den. I obyčejné maličkosti totiž mohou den blbec otočit doslova o 360°! 5 triků pro lepší den – zkuste to taky! Až se zase příště probudíte se špatnou náladou, nebude se vám chtít cokoli dělat a budete cítit, že byste se nejraději někde schovali a celý den nevystrkovali nos, nenechte se ovládat blbou náladou a místo toho to zkuste po našem. Vyzkoušejte některý z našich triků pro lepší den a uvidíte, že hravě zaženete chmury, které by se vás jinak držely celý den- a ten by pak vážně nestál za nic. Trik první: usmějte se! Zní to možná jako klišé, ale funguje to dokonale. Kdykoli půjdete ten den kolem zrcadla, výlohy obchodu, lesklé skříně nebo třeba nerezového spotřebiče, usmějte se na sebe. A usmívejte se i na lidi okolo vás, i když se vám do toho nebude chtít. Je dokázáno, že úsměv dokáže zázraky. Trik druhý: zamlsejte si! Jestli něco platí na špatnou náladu, pak je to sladké. A nemusí to být nutně jen čokoláda, i když je pravda, že po té v případě potřeby sáhne většina z nás. Dejte si sušenku, zajděte si na dortík,... Čtěte více Příspěvek 5 triků pro lepší den pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2017 08:55 |

podobné články

Neviděli jste patnáctiletého Ondřeje? Zmizel a jeho rodina trne strachy

 
Jeho rodiče trnou strachy, neví, kde jejich syn může být. Neviděli jste patnáctiletého Ondřeje Brabence z Teplic?
22.05.2015 18:50 |

podobné články

Bojovnice Denisa z MasterChefa se po drsné operaci nevzdává: Dojemný vzkaz dvouleté dcerce

 
Bývalá účastnice MasterChefa Denisa Cziglová je nejen velice statečné děvče, ale také starostlivá a milující matka. I když se potýká se zákeřnou nemocí, kvůli které před měsícem podstoupila operaci mozku, tak stále má vůli bojovat. Hlavním motorem, který ji pohání, je její dcera, která nyní oslavila druhé narozeniny. Dcerce napsala dojemný vzkaz, který zveřejnila na svém Instagramu. 
07.03.2023 20:20 |

podobné články

Miss Czech Republic Denisa Spergerová bojuje o korunku jako lev: Nucená karanténa a tvrdá práce

 
Miss Czech Republic Denisa Spergerová (20) v současné době bojuje na světové soutěži krásy Miss Grand. Jedná se o největší a nejprestižnější soutěž světa, kterou ještě nikdy nevyhrála dívka z Evropy. Velkým překvapením pro českou reprezentaci je letošní ročník, ve kterém má Denisa skvěle našlápnuto dostat se do TOP 5. Situace se ale může na poslední chvíli samozřejmě obrátit, což by bylo nejenom pro Denisu velkým zklamáním.
27.03.2021 12:20 |

podobné články

Bojovnice Denisa z MasterChefa: Nádor na mozku se rozmnožil, šance na uzdravení je mizivá

 
Amatérská kuchařka Denisa Cziglová již velmi dlouho statečně bojuje se zákeřnou rakovinou. Ačkoliv společně s lékaři dělá pro záchranu svého života vše možné i nemožné, na svém Instagramu nyní fanoušky informovala, že nádor na mozku, kterému s manželem přezdívají Evžen, se rozmnožil. 
16.06.2023 20:55 |

podobné články

Jak tráví neděli herečka Denisa Pfauserová z Řachandy?

 
Upozornila na sebe rolí rozmazlené princezny ve filmu Řachanda. Pak už Denisa Pfauserová (29) vstoupila do seriálů. Do Ulice, Doktorů z Počátků, anebo nejnověji do Ohnivého kuřete. Kromě hraní ji baví i natáčení videí. Na YouTube má vlastní »Denisa má kanál«. „Ano, už asi půl roku jsem youtuberka! S přihlédnutím na můj věk už teda spíš youtuberka-důchodkyně,“ směje se Denisa.
25.02.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Pfauserová (85 článků)

Jak tráví neděli herečka Denisa Pfauserová z Řachandy?

 
Upozornila na sebe rolí rozmazlené princezny ve filmu Řachanda. Pak už Denisa Pfauserová (29) vstoupila do seriálů. Do Ulice, Doktorů z Počátků, anebo nejnověji do Ohnivého kuřete. Kromě hraní ji baví i natáčení videí. Na YouTube má vlastní »Denisa má kanál«. „Ano, už asi půl roku jsem youtuberka! S přihlédnutím na můj věk už teda spíš youtuberka-důchodkyně,“ směje se Denisa.
27.02.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Pfauserová (85 článků)

Adam Mišík si může trhat vzteky vlasy: Jeho ex Denisa slaví úspěchy v zahraničí a může si vybírat

 
MISS CZECH REPUBLIC 2019 odletěla minulý týden na světovou soutěž krásy. Úřadující vítězka Denisa Spergerová je nyní v Londýně, kde se uskuteční 69. ročník nejstarší a největší světové soutěže krásy Miss World. Denisa si s sebou na finálový večer veze šaty od Sama Dolce, se kterými tak bude soutěžit o cenu Best Designer Evening Gown. V průběhu 3 týdnů v Londýně bude mít nabitý program, kde budou různé výzvy. Denisa je rozhodně jednou z nejkrásnějších vítězek soutěže.
26.11.2019 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (344 článků) , Sam Sam (735 článků)

Drsný pád na břicho: Fanoušci těhotné Bagárové trnou strachy!

 
O Vánocích svým příznivcům udělala Monika Bagárová (25) velkou radost novinkou o svém těhotenství! Ovšem vzápětí je pořádně vyděsila videem, na kterém padá na zem... Všichni se tak logicky ptají, jestli je miminko v pořádku.
27.12.2019 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (997 článků)

Bioléčba už nefunguje a nové nádory nelze operovat, říká finalistka Masterchefa

 
Dvojnásobná maminka Denisa Zajícová (34) bojuje s rakovinou. Poté, co jí začala v září zabírat bioléčba, za kterou musela finalistka Masterchefa 2019 platit dvě stě tisíc korun měsíčně a na kterou se skládaly tisíce lidí, nyní přiznala, že léčba přestala účinkovat. Navíc má nové nádory, které nelze operovat.
29.11.2023 13:30 |

podobné články

Bojovníci mezi hvězdami: S rakovinou se perou Slováčková, Denisa z MasterChefa i Bartoška

 
V poslední době je svět českého showbyznysu plný špatných zpráv. Jako by v něm snad propukla epidemie zákeřné nemoci. Ne jedna, ale hned několik známých tváří bojuje s vážným onkologickým onemocněním. Rakovina byla diagnostikována Jiřímu Bartoškovi, Anně Slováčkové i hvězdě MasterChefa Denise Cziglové, která o nádorovém onemocnění promluvila i pro eXtra.cz. 
03.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (851 článků) , Anna Slováčková (275 článků)

Statečná Sandra (6) bojuje s rakovinou. Rodině pomáhá prodej jejích voňavých výtvorů

 
Je statečná, přes všechno trápení usměvavá a velmi šikovná. Šestiletá Sandra Preiszová bojuje s vážnou nemocí. Čas si krátí výrobou krásných voňavých mýdel, která pak její teta prodává na sociální síti. Peníze pak holčičce pomáhají zpříjemnit nelehký život na nemocničním lůžku.
23.04.2016 13:45 |

podobné články

Kristýnka (16) je už tři dny nezvěstná: Dej aspoň vědět, jestli jsi v pořádku, prosí zoufalí rodiče

 
Už tři dny trnou strachy o svou milovanou dceru. Kristýna Jonová (16) z Českolipska se ztratila 19. května v Praze. Rodiče o ní mají velký strach a prosí dívku, aby jim alespoň dala vědět, jestli je v pořádku.
22.05.2016 14:10 |

podobné články

Bojovnice Denisa z MasterChefa: Po operaci mozku přestala mluvit, číst i psát

 
Bývalá účastnice kuchařské soutěže MasterChef Denisa Cziglová statečně bojuje doslova o holý život se zákeřnou nemocí. Před měsícem podstoupila náročnou operaci mozku, během které jí byl odstraněn nádor. O svém zdravotním stavu pravidelně informuje prostřednictvím svého Instagramu, kde popsala, s jakými problémy se musela po chirurgickém zákroku potýkat. 
06.03.2023 18:25 |

podobné články

Denisa z MasterChefa o rakovině mozku: Pomohlo mi až smíření, že odtud budu odcházet

 
Kuchařka Denisa Cziglová, kterou si mnozí diváci pamatují z kulinářské show MasterChef, již podruhé bojuje se zákeřnými rakovinnými nádory na mozku. Maminka dvouleté holčičky Izabelky se nyní snaží trávit co nejvíce času s rodinou, přáteli a svou nemoc bere sportovně. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak těžké pro ni bylo smířit se s návratem těžké nemoci. 
03.11.2023 05:10 |

podobné články

Špatně vidím, mluvím hůř a neumím číst: Denisa z MasterChefa o boji s rakovinou mozku

 
Influencerka Denisa Cziglová, kterou zná řada lidí zejména díky její účasti v soutěži MasterChef, bojuje už dlouhou dobu s těžkou nemocí. Nádorové onemocnění mozku si bohužel vybírá krutou daň, a ačkoliv se mladá maminka snaží neztrácet naději, na svém Instagramu se svěřila s dopady zákeřné rakoviny na její každodenní život. 
24.01.2024 20:25 |

podobné články