Článek

Šťastní a zamilovaní. Touto fotkou popřál sporťák Bernatský své krásné ženě k narozeninám

 
Manželka moderátora České televize Vojtěcha Bernatského Kateřina oslavila před pár dny narozeniny a její muž jí popřál nejen osobně, ale také prostřednictvím sociální sítě. S fanoušky sdílel fotku své ženy, která patří k jeho oblíbeným.
04.04.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (44 článků)
Podobné články

Vojta Bernatský pobíhal s půvabnou manželkou po lese. Nasbíral plné pytle odpadu!

 
Nejen herečka Sandra Nováková  (39) , ale i sporťák Vojta Bernatský  (46) chodí po lese a sbírá odpadky. Do své vášně v třídění odpadu zapojil i svou manželku. Bernatský se udržuje ve formě běháním po lese, což využívá i k tomu, aby les vyčistil od plastů a plechovek, kterých na své trase nedaleko Prahy vidí bohužel stále hodně. Plogging, jak se sběru odpadků při běhu říká, je čím dál oblíbenější aktivitou.
06.05.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (44 článků) , Sandra Nováková (264 článků)

Sporťák Bernatský se na TýTý pochlubil krásnou přítelkyní: Podívejte se, jak zářil po boku sličné brunetky

 
Oblíbený sporťák České televize Vojtěch Bernatský v sobotu opět vyhrál cenu TýTý v kategorii Sportovní moderátor. Až za ním skončili populární hokejový komentátor Robert Záruba a jeho fotbalový kolega Jaromír Bosák.
09.04.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (44 článků) , Robert Záruba (175 článků) , Jaromír Bosák (36 článků)

Nejoblíbenější sporťák Vojta Bernatský zrušil dovolenou kvůli koronaviru: Měl jsem z toho všeho divný pocit

 
Koronavirus se šíří světem a vzhledem k všeobecnému strachu z nákazy či uvíznutí v karanténě řeší i známé tváře odjezd na naplánovanou dovolenou. Tu svou zrušil i oblíbený sporťák z České televize Vojtěch Bernatský  (44) .
04.03.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (44 článků)

Sporťák Vojta Bernatský se oženil! Tuhle krásnou brunetku si vzal

 
V pátek 15. srpna v pravé poledne řekl sportovní komentátor Vojtěch Bernatský (39) ANO své dlouholeté přítelkyni Kateřině. Na svatbě na zámku Ctěnice nechyběla jejich malá dcera Eliška.
15.08.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (44 článků)

Sporťák Smetana zůstane svobodný: Zásnuby mu překazil Bernatský!

 
Ženit se jen tak nebude! Kdyby získal zrcátko pro sporťáka roku, měl Jan Smetana (33) v úmyslu požádat matku svého dítěte v přímém přenosu o ruku. Jenže vyhrál Vojtěch Bernatský (40).
14.04.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (44 článků) , Jan Smetana (27 článků)

Sporťák Bernatský asistoval u porodu!

 
Nejšťastnější táta na světě. Tuhle nálepku si může po včerejšku dát na čelo Vojtěch Bernatský (41), protože mu manželka porodila vytouženého syna.
21.09.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (44 článků)

Nadaný sporťák Vojtěch Bernatský: Koncertuje s Petrou Janů!

 
Už je to osm let, co sportovní komentátor ČT Vojtěch Bernatský (41) zazářil po boku Petry Janů (64) jako zpěvák v show Duety. Nyní se konečně dočkal role v muzikálu, ale... Zpívat v něm nebude!
21.01.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Janů (468 článků) , Vojtěch Bernatský (44 článků)

Půlmaraton musel vzdát, ale trénuje i v karanténě: Mrkněte, jak Vojta Bernatský běhá po baráku!

 
Také sporťák Vojta Bernatský  (45) vymýšlí, jak se v době přísných opatření proti šíření koronaviru doma zabavit. Moderátor zbožňuje běhání, ale na velké závody si teď musí nechat zajít chuť.
01.04.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (44 článků)

Vojta Bernatský si chtěl zajít na pivo. Roztomilý syn (4) ho ve vtipném videu rychle vyvedl z omylu

 
Oblíbený sporťák Vojta Bernatský  (45) umí i v časech koronavirových zabavit svou rodinku a fanoušky. Do jednoho ze svých video vtípků zapojil i syna Matyáše (4).
27.10.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (44 článků)

Sporťák Bernatský poslal rodinu pryč: „Sám doma“ prožil chvíle jako z hororu!

 
Známý moderátor Vojtěch Bernatský (45) se rozhodl předejít v těchto těžkých koronavirových časech takzvané ponorce, která mnohým párům během lockdownu hrozí, a strávil den jako Kevin McCallister v jednom z nejpopulárnějších vánočních filmů –⁠ Sám doma. Co ho vyděsilo málem až k smrti, a jak rychle se mu začalo stýskat?
04.11.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (44 článků) , Kevin Kevin (46 článků)

Sporťák Bernatský přiznal život ve strachu: Kvůli jedovatému hadovi!

 
Oblíbený sportovní moderátor Vojtěch Bernatský (45) je vždycky usměvavý a optimistický, ale teď přiznal novinky, z nichž mu moc do smíchu není. Z čeho má on i jeho rodina strach?
07.01.2021 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (44 článků)

Sporťák Bernatský truchlí: Koronavirus ho připravil o člena rodiny! Byl úplně zdravý

 
Moderátor Vojtěch Bernatský (45) oplakává obrovskou ztrátu v rodině. Na koronavirus mu zemřel milovaný strýček Jenda. Ještě před 14 dny byl přitom zcela zdravý. Pro televizního sporťáka byl bratr jeho maminky mužským vzorem, ke kterému celý život vzhlížel.
19.02.2021 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (44 článků)

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1606 článků) , Michal Hrdlička (694 článků)

Hokejista Voráček svoji Markétu už netají. Jsme zamilovaní a šťastní, říká

 
Hokejista Phildalephia Flyers Jakub Voráček (28) se rozhodl, že už svoji lásku nebude tajit. Jeho přítelkyní je nyní zdravotní sestřička Markéta Burešová (25), která pochází z Uherského Hradiště. S tou byl médii nachytán již před dvěma lety. Po rozchodu s americkou přítelkyní Nicole, se kterou má syna, si k sobě s Markétou opět našli cestu. Jak sám Voráček říká, oba jsou teď zamilovaní a šťastní.
16.05.2018 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Voráček (257 článků) , Markéta Burešová (2 články)

I po letech jsou šťastní: Marta Jandová se pochlubila zamilovanou fotkou s manželem

 
Zpěvačka Marta Jandová  (46) se za gynekologa a otce své dcery Marušky Miroslava Vernera vdávala před šesti roky. I po letech jsou oba dva šťastní a zamilovaní až po uši.
28.05.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (1002 článků) , Miroslav Verner (96 článků)

Schwarzenegger popřál synovi fotkou z toalety: Z čurajícího chlapečka vyrostl zdatný fešák

 
Akční veterán Arnold Schwarzenegger  (67) překvapil syna Patricka, když mu k 21. narozeninám popřál fotkou ze soukromého rodinného archívu, na níž je mužská část jeho rodiny zvěčněna při močení.
22.09.2014 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (632 článků)

Nejusměvavější sporťák sice TýTý nevyhrál, ale na večírku byl za hvězdu: Takhle se odvázal s krásnou partnerkou

 
Oblíbený sporťák České televize Jan Smetana (33), kterého kvůli jeho nakažlivému úsměvu zbožňují nejen fanynky sportu, sice zrcátko Týtý v kategorii sportovních moderátorů nezískal (radoval se z něj jeho kolega Vojtěch Bernatský), ale i tak si večírek po vyhlašování cen náležitě užil.
14.04.2015 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Smetana (27 článků)

Domácí recepty pro krásné vlasy

 
Kdo z nás by nechtěl krásné vlasy! Bujná hříva plná zdravého lesku a života, který by z ní  vyzařoval do dálky a dával tak okolí najevo, že o sebe dostatečně pečujeme, je tajným snem mnoha z nás. Ne ke všem ale byla příroda natolik štědrá, aby jim do vínku nadělila krásné vlasy bez nutnosti speciální péče. Možná ani vy nepatříte k těm, jejichž  vlasy by byly bezproblémové, nechyběl jim přitažlivý lesk a zdraví by měly na rozdávání. I přesto si ale nemusíte zoufat nebo si na hlavu potupně nasazovat čepice. Našli jsme pro vás několik receptů pro krásné vlasy, které se za pár korun vyrobíte doma a své hřívě tak dopřejete tu správnou péči. Recepty pro krásné vlasy pěkně po domácku Nebyla k vám příroda příliš shovívavá? Máte vlasy zplihlé, za které se stydíte? Právě vaše příběhy byly pro nás tou největší inspirací, proč jsme se rozhodli zapátrat mezi domácími recepty, ze kterých jsme pro vás vylovili tři nejlepší. I vy můžete mít krásné vlasy! Chce to jen vědět, jak správně na to! 1. Banánová maska s nádechem mandlí Banán pomocí vidličky rozmačkejte v misce a promíchejte ho s lžičkou mandlového oleje. Vytvořte kaši, kterou si následně v masírujte do celé délky vašich vlasů, přičemž s aplikací začněte zhruba pět cm od kořínků. Banánovou kaši v masírujte především do konečků. Masku nechte na vlasech působit minimálně 30 minut a poté důkladně smyjte vodou. Na závěr si vlasy umyjte šamponem tak, jak jste zvyklá. 2. Medovo jogurtová maska Dalším domácím receptem pro krásné vlasy je jogurtovo medová maska. Tu si vyrobíte smícháním bílého jogurtu se lžičkou medu, dobře promíchejte  a nanesete na vlasy před jejich umytím. Pečlivě vmasírujete do pokožky a necháte působit alespoň 15 minut, během kterých dojde k vyčištění pokožky a zároveň i k vyrovnání hladiny pH. Po 15 minutách... Čtěte více Příspěvek Domácí recepty pro krásné vlasy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.10.2016 06:45 |

podobné články

Vojta Bernatský společně s manželkou pracuje na své kondici a pomáhá planetě. Přidáte se také?

 
Vojta Bernatský není pouze sportovním moderátorem, ale také nadšeným sportovcem. Společně s manželkou se udržují ve formě například během. A protože je dobré dělat něco nejen pro své tělo a zdraví, ale také pro planetu, spojují běh s prospěšným sbíráním odpadků v přírodě.
21.05.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (44 článků)