Článek

Šťastná Šeredová: Porodila vytouženou holčičku!

 
Potřetí maminkou! Alena Šeredová (42) přivedla na svět vysněnou holčičku. Stejně jako druhého syna rodila o čtrnáct dní dříve. Termín porodu měla česká kráska žijící v Itálii až 2. června. Naštěstí měla coby zkušená rodička sbaleno předem.
20.05.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků)
Podobné články

Šeredová se před focením obávala, že bude znovu těhotná

 
Modelka Alena Šeredová předvedla dokonalou postavu na fotkách kalendáře Stock pro příští rok. Když fotila před dvěma lety pro stejný kalendář, byla těhotná a šlo o její poslední odvážné snímky před porodem. Realizační tým byl téměř ve stejném složení a modelka se obávala, že bude opět v jiném stavu. Další články k tématu: Šeredová v kalendáři Stock: poslední odvážné fotky před porodem VIDEO: Šeredová a Buffon se vzali na Vyšehradě, obřad vidělo víc Italů Šeredová měsíc po porodu v Praze. Pobavili ji čerti i bývalý přítel Šeredová porodila syna, jmenuje se David Lee Těhotná Šeredová: na dovolené ukázala bříško i prsa Alena Šeredová porodila chlapečka
25.11.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků) , David Lee (19 článků) , David Lee (20 článků) , David Lee (20 článků)

Alena Šeredová: Na dárky si nepotrpím, ale Ježíšek mi přinesl auto

 
Modelka Alena Šeredová bude slavit Vánoce v Česku i v Itálii. Manželka fotbalisty Gianluigiho Buffona přiznala, že má ráda osobní dárky a nepotrpí si třeba na drahé šperky. Loni ji však Ježíšek překvapil autem. Další články k tématu: Šeredová si vyšla naostro v šatech, které milují světové hvězdy Šeredová se před focením obávala, že bude znovu těhotná VIDEO: Šeredová a Buffon se vzali na Vyšehradě, obřad vidělo víc Italů Šeredová měsíc po porodu v Praze. Pobavili ji čerti i bývalý přítel Šeredová porodila syna, jmenuje se David Lee
19.12.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků) , David Lee (19 článků) , David Lee (20 článků) , David Lee (20 článků)

Alena Šeredová na kole: Nejdřív jako holčička, pak jako sexy dračice v kraťasech!

 
Alena Šeredová (37), která je potřetí těhotná, zahání nudu na sociálních sítích. Na Instagramu zveřejnila snímky, jak jezdí na kole. Zatímco ve třech letech potřebovala pomocná kolečka, aby neupadla, teď se ve městě prohání na stylové skládačce. Alena Šeredová nejraději cestuje na obyčejné "skládačce".Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip-ze-zivota-hvezd/202327/cyklistika-frci-alena-seredova-brazdi-italske-ulice-na-kole.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy Alena Šeredová nejraději cestuje na obyčejné "skládačce".Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip-ze-zivota-hvezd/202327/cyklistika-frci-alena-seredova-brazdi-italske-ulice-na-kole.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy
05.02.2016 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků)

Farářka v penzi v 66 letech porodila dvojčata

 
Díky pokrokům v medicíně mohou mít děti i ženy v poměrně pokročilém věku. Jistá Švýcarka v 66 letech porodila dvojčata a podle tamní televize se tato farářka v penzi stala nejstarší rodičkou v alpské republice. Další články k tématu: Žena z Indie porodila ve svých 66 letech trojčata Žena porodila v 54 letech zdravé dítě, lékaři žasnou Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata Němka v 55 letech porodila třinácté dítě Rumunka porodila v 67 letech holčičku
05.03.2012 10:10 |

podobné články

Těhotná Šeredová dostala za holčičku diamanty

 
Alena Šeredová(30) je v Praze. Topmodelka žijící v Itálii čeká druhého potomka s nejlépe placeným brankářem světa Gigi Buffonem. Šeredová, která přiletěla v pondělí do Čech kvůli focení kalendáře pro diamantovou firmu, čeká podle informací Novinek holčičku.
08.09.2009 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků)

Šťastná Alena Šeredová ukázala svou rozkošnou princeznu a prozradila, jak ji pojmenovala

 
V úterý obletěla česká i italská média krásná zpráva. Někdejší vicemiss a bývalá modelka Alena Šeredová porodila zdravou holčičku. Třetího miminka se nemohla už kráska z Prahy dočkat. Po dvou synech, které má z manželství s italským brankářem Gigi Buffonem, se brunetce splnil sen a dočkala se holčičky. Teď prozradila i jméno pro malou princeznu.
20.05.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků)

Alena Šeredová (42) při odchodu z porodnice: Roušky, zvonáče a drahý dárek od šťastného miliardáře

 
Alena Šeredová (42) porodila svou vytouženou holčičku Vivienne Charlotte už třetí týden v květnu. Jelikož modelka a nyní už trojnásobná maminka se se svými fanoušky dělila dosud o všechny zážitky spojené s těhotenstvím i porodem, na jejím Instagramu nechybí ani snímek z odjezdu z porodnice. Na místě však nechyběli ani italští novináři a fotografové, kteří "Bellu Alenu" zbožňují.
02.06.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků)

VIDEO: Američanka rodila v autě, manžel řídil a filmoval

 
Jennifer Russellová z Texasu porodila své dítě v autě cestou do nemocnice. Její manžel Zachary jednou rukou držel volant a druhou natočil příchod své dcery na svět. Další články k tématu: Američanka porodila při řízení auta na cestě do nemocnice VIDEO: Žena porodila ve vlaku na Machu Picchu za asistence turistů Ve Španělsku porodila desetiletá dívka, ona i dítě jsou v pořádku Američanka porodila děti 8. 8. 2008, 9. 9. 2009 a 10. 10. 2010 Chorvatka porodila už potřetí za sebou ve stejný den i měsíc Jedenáctiletá dívka porodila na své svatbě, ženich možná půjde za mříže
26.01.2012 16:25 |

podobné články

Šeredová a Vránová jsou v sedmém měsíci. Víme, kolik přibraly

 
Modelky Alena Šeredová (31) a Andrea Vránová (27) obě začínají sedmý měsíc těhotenství a přibírají naprosto stejně. Obě krásky, které už jednoho potomka porodily, mají navíc šest kilo. Šeredová čeká holčičku, Vránová pohlaví miminka netuší, chce se nechat překvapit.
09.09.2009 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků) , Andrea Vránová (54 článků) , Alena Vránová (102 článků)

Devítiletá Mexičanka porodila zdravé dítě, nejmladší matkou ale není

 
Na západě Mexika porodila teprve devítiletá dívka. Narodila se jí zdravá holčička a sama je po porodu také v pořádku. Policie teď pátrá po otci dítěte, kterému hrozí trest za sexuální zneužití nezletilé. Další články k tématu: Desetiletá Kolumbijka porodila holčičku, otci je asi patnáct let Jedenáctiletá dívka porodila na své svatbě, ženich možná půjde za mříže Školačka porodila během testu, zkoušku pak dokončila Úřady pochybují o věku 9leté mexické matky. Děvče zmizelo i s dítětem
06.02.2013 10:50 |

podobné články

Roztomilost sama: Alena Šeredová se nemůže nabažit své malinké holčičky

 
Alena Šeredová  (42) je už pár dní trojnásobnou maminkou . Minulý týden v úterý přivedla na svět svou vytouženou holčičku. Česká modelka na svět dcerku přivítala společně se svým partnerem, dědicem italské automobilky Alessandrem Nasim.
26.05.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků)

Šeredová chce holčičku!

 
Alena Šeredová (33) konečně přiznala, jak je to s jejím těhotenstvím. Když vyrazila na akci v Praze, schválně si vzala upnuté šaty, aby bylo poznat, že těhotná rozhodně není. Další dítě by si ale velmi přála. A po dvou klucích by chtěla holčičku. Prý ale počká, až synové, kterým jsou dva a čtyři roky, trochu odrostou, aby se jí mohla plně věnovat.  
15.12.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků)

Alena Šeredová rozšířila rodinu: Adoptovala si holčičku

 
Modelka Alena Šeredová (34) rozšířila svou rodinu o holčičku! K dvěma synům Luisi Thomasovi (4) a Davidu Lee (2) tak přibyla dívenka z Tuniska, kterou si Alena s manželem Gigim Buffonem (34) adoptovala na dálku.
11.04.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků) , David Thomas (47 článků) , Lee Thomas (42 článků)

Šeredová adoptovala holčičku!

 
Modelka a maminka dvou synů Luise Thomase (4) a Davida Lee (2) Alena Šeredová (34) si s manželem Gigim Buffonem (34) adoptovala vysněnou holčičku!
13.04.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků) , David Thomas (47 článků) , Lee Thomas (42 článků)

Těhotná Šeredová promluvila: Že čekám holčičku? Je to jinak!

 
V šestém měsíci těhotenství předstoupila Alena Šeredová (41) před televizní kamery! Ukázala nejen své zakulacující se bříško, ale také vysvětlila, proč si Italové myslí, že s milionářem Alessandrem Nasim (45) čeká holčičku.
10.02.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků)

Šeredová štěstím bez sebe: Vyzradila pohlaví miminka!

 
Nenásilně vyzradila pohlaví miminka. Na sociálních sítích se často vyzrazuje to, zda maminka nosí v bříšku chlapečka nebo holčičku za pomoci různých balonků nebo vtipných videí. Alena Šeredová to fanouškům vyzradila velice jednoduše, bez šaškáren, a to krátkým popiskem. Těší se topmodelka na dalšího chlapečka nebo konečně porodí holčičku?
09.03.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků)

Modelka Alena Šeredová porodila holčičku. Někdy se splní sny, napsala

 
Modelka Alena Šeredová (42) je trojnásobnou maminkou. Po dvou synech se dočkala dcery a na sociálních sítích zveřejnila fotku z porodnice. Otcem miminka je modelčin partner, italský miliardář Alessandro Nasi (46).
19.05.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků)

Šeredová si umí vybrat! Co vše její princezničce připadne díky bohatému tatínkovi?

 
Všichni ji litovali, když ji opustil fotbalista, s nímž má dva kluky, ale teď jí naopak můžou jen závidět. Alena Šeredová (42) porodila holčičku Vivienne Charlotte a stmelila tak pouto s miliardářem Alessandrem Nasim (46). Co všechno mu ale říká pane a jednou to možná zdědí právě novorozená holčička?
22.05.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (731 článků)

Jude Law má dítě (nechtěně)

 
Samantha Burke,  které se podařilo šťastně otěhotnět po jedné divoké noci s autorem Jude Law, porodila holčičku ! Její tisková mluvčí uvedla: Slečna Burke je velmi šťastná, že porodila zdravou a krásnou holčičku Sophie. Matka a díte se cítí dobře! Jsme zvědaví , co na to řekne Jude Law ,který neviděl Samanthu od času jejich společné [...]
25.09.2009 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (205 článků)