Staré časy jsou zpět! Federer smetl Murrayho a je v semifinále!

Odepisovali jste ho? Zapomeňte na jeho krizi. Roger Federer hraje tak jako za mlada. Na Australian Open podává výkony jako v dobách, kdy býval světovou jedničkou. První set mu vzal až Andy Murray. Fedex je ale přesto v semifinále!
22.01.2014 13:10 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Andy Murray (184 článků)

Federer opět triumfoval na Australian Open, ve finále smetl Murrayho

Švýcarský tenista Roger Federer vyhrál počtvrté Australian Open a svou rekordní sbírku rozšířil na šestnáct grandslamových titulů. Brita Andyho Murrayho v neděli ve finále v Melbourne porazil 6:3, 6:4 a 7:6.
01.02.2010 13:55 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků)

Federer přehrál snadno Murrayho a je blízko semifinále

Tenisová legenda Roger Federer porazila na Turnaji mistrů v Londýně domácího Andyho Murrayho 6:4 a 6:2.
23.11.2010 17:25 |

Tenista Federer bude znovu otcem, oznámil to o Vánocích

Švýcarský tenista Roger Federer bude trojnásobným otcem. Jeho manželka Miroslava, která pochází ze Slovenska, je podruhé těhotná. Tenista to oznámil na Twitteru. Další články k tématu: Tenista Federer je dvojnásobný otec, manželka porodila dvojčata Tenista Federer si vzal slovenskou kolegyni Vavrinecovou Božský Roger Federer? Poražený, podrážděný, avšak stále milovaný
27.12.2013 09:47 |

Federer si podmanil turnaj v Dubaji, ve finále zdolal Murrayho

Švýcar Roger Federer na turnaji v Dubaji porazil ve finále dvouhry Brita Andyho Murrayho po setech 7:5, 6:4.
03.03.2012 18:20 |

Federer je posedmé králem Wimbledonu a bude světovou jedničkou

Roger Federer ve finále Wimbledonu porazil 3:1 na sety domácího Andyho Murrayho a opět se zapsal do historie. Sedmým wimbledonským titulem vyrovnal rekord Peta Samprase, kterému se vyrovná i v počtu týdnů v čele žebříčku. Federer v pondělí sesadí Djokoviče.
08.07.2012 19:40 |

PARÁDA! Berdych udolal Murrayho a je v semifinále

Český tenista Tomáš Berdych postoupil na turnaji série Masters v Paříži už do semifinále, když v pátek porazil ve vypjaté bitvě druhého nasazeného Brita Andyho Murrayho 4:6, 7:6, 6:4. V boji o finále se střetne se Švýcarem Rogerem Federerem.
11.11.2011 17:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1398 článků) , Roger Federer (477 článků)

Berdych v Monte Carlu vyřadil Murrayho a v semifinále vyzve Djokoviče

Tomáš Berdych postoupil do semifinále tenisového turnaje v Monte Carlu, když ve čtvrtfinále přehrál turnajovou trojku a světovou čtyřku Andyho Murrayho z Velké Británie ve třech setech. 6:7, 6:2, 6:3.
20.04.2012 13:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1398 článků)

Berdych zdolal v Cincinnati Murrayho a je v semifinále

Český tenista  Tomáš Berdych  postoupil do semifinále turnaje kategorie Masters v Cincinnati. Ve čtvrtfinále dnes zdolal světovou dvojku a wimbledonského šampiona Brita  Andyho Murrayho  6:3 a 6:4 a utká se s vítězem utkání bývalých světových jedniček Švýcara Rogera Federera a Španěla  Rafaela Nadala .
16.08.2013 23:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1398 článků) , Roger Federer (477 článků) , Rafael Nadal (550 článků)

Federer zvládl bitvu s Del Potrem o semifinále Turnaje mistrů

Šestinásobný vítěz a rekordman Turnaje mistrů Roger Federer je posledním semifinalistou prestižního podniku v Londýně. Švýcarský tenista zvládl třísetovou bitvu s Argentincem Juanem Martínem del Potrem a po vítězství 4:6, 7:6 a 7:5 prošel už pojedenácté mezi nejlepší čtyři. O finále bude Federer hrát v neděli proti světové jedničce Španělovi Rafaelu Nadalovi.
09.11.2013 21:36 |

To bude bitva! Federer a Djokovič se utkají ve finále v Indian Wells

Novak Djokovič a Roger Federer se dnes utkají o titul z turnaje Masters v Indian Wells. Druhý nasazený srbský tenista prošel do prvního letošního finále přes domácího Američana Johna Isnera, kterého porazil 7:5, 6:7 (2:7), 6:1. Čtyřnásobný šampion turnaje Švýcar Roger Federer v semifinále přehrál hladce 6:3, 6:1 Ukrajince Alexandra Dolgopolova.
16.03.2014 10:00 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Novak Djokovič (539 článků) , John Novak (3 články) , John Wells (8 článků)

Federer smetl v Šanghaji Söderlinga

Švýcarský tenista Roger Federer narazí v semifinále turnaje v Šanghaji na Srba Novaka Djokoviče.
15.10.2010 17:25 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Novak Djokovič (539 článků)

Federer na Turnaji mistrů smetl Nadala

Tenista Roger Federer vyhrál i svůj druhý zápas na Turnaji mistrů v Londýně a jako první si zajistil postup do semifinále. Švýcarský hráč v dnešním večerním souboji loňských finalistů nadělil Rafaelu Nadalovi ze Španělska ve druhém setu "kanára" a vyprovodil ho z dvorce za hodinu a jednu minutu po výsledku 6:3 a 6:0.
22.11.2011 23:20 |

Nadal, Federer, Djokovič a Gonzales jsou v Římě v semifinále

Světová jednička Rafael Nadal, dvojka Roger Federer a trojka Novak Djokovič jsou po hladkých výhrách v semifinále turnaje v Římě. Kvarteto doplnil Fernando Gonzales.
01.05.2009 17:20 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Rafael Nadal (550 článků) , Novak Djokovič (539 článků)

Federer vyhrál i druhý zápas, Del Potro v dramatu zdolal Verdaska

Roger Federer zvládl i svůj druhý zápas na Turnaji mistrů, ve třech setech porazil domácího Andyho Murrayho.
24.11.2009 19:00 |

Federer porazil Murrayho a počtvrté vyhrál Australian Open

Švýcarský tenista Roger Federer vyhrál počtvrté Australian Open a svou rekordní sbírku rozšířil na šestnáct grandslamových titulů.
31.01.2010 12:45 |

WIMBLEDONSKÁ BITVA! Federer vyhrál posedmé Wimbledon

Na NOVA Sport a VOYO.cz jste sledovali přímý přenos finále Wimbledonu. Roger Federer v něm porazil domácího Andyho Murrayho 3:1 na sety.
08.07.2012 14:05 |

Federer sedmým wimbledonským triumfem vyrovnal rekord Američana Samprase: Zchladil impérium!

Fandila mu celá Británie, ale ani to nestačilo! Wimbledon na úkor podporovaného Skota Andy Murrayho (25) posedmé urval švýcarský tenista Roger Federer (30), čímž vyrovnal Američana Samprase!
09.07.2012 12:20 |

Paříž: Nadal postoupil přes Murrayho do finále, zahraje si už šesté

Pětinásobný šampion Rafael Nadal ze Španělska postoupil v den svých 25. narozenin pošesté do finále Roland Garros a může útočit na rekordních šest titulů Švéda Björna Borga. Světová tenisová jednička porazila v pátečním semifinále Brita Andy Murrayho 6:4, 7:5 a 6:4.
03.06.2011 19:45 |

Osobnosti: Rafael Nadal (550 článků) , Andy Murray (184 článků) , Björn Borg (14 článků) , Andy Borg (1 článek) , Brita Borg (1 článek)

Tenista Berdych porazil na turnaji v Paříži Murrayho

Tenista Tomáš Berdych postoupil na turnaji Masters v Paříži do semifinále. Český hráč, který si ve čtvrtek výhrou v třetím kole zajistil účast na Turnaji mistrů, dnes porazil Andyho Murrayho z Británie 4:6, 7:6 a 6:4.
11.11.2011 20:00 |