Článek

Stáj Marussia nasadila v Soči jen jeden vůz, z úcty k zraněnému Bianchimu

 
Při premiérové Velké ceně formule 1 v Soči bude mít stáj Marussia na startu jen jeden monopost. Zástupci týmu se tak rozhodli z úcty k vážně zraněnému pilotovi Julesi Bianchimu, který utrpěl při těžké havárii během Grand Prix v Japonsku poranění mozku.
10.10.2014 13:31 |

podobné články

Podobné články

Stáj Marussia ve formuli 1 skončila, Caterham založil sbírku

 
Fanoušci formule 1 už neuvidí na startu dalších Grand Prix vozy týmu Marussia. Ruskou stáj kvůli finančním problémům rozpustil její insolvenční správce. Další krok k zachování existence naopak udělal tým Caterham. Vyhlásil veřejnou sbírku, díky níž by rád do týdne od fanoušků vybral 2,35 milionu liber (asi 83 milionů korun).
07.11.2014 23:16 |

podobné články

Stáj Marussia Formule 1 nově nabírá zaměstnance přes firmu Monster

 
Společnost Monster se stala oficiálním partnerem týmu Formule 1 – Marussia, a to ve věcech náboru zaměstnanců. Firma o tom blíže informovala ve čtvrtek.
10.02.2012 14:00 |

podobné články

Nejslavnější houslistka světa Vanessa Mae umí skutečně šokovat: Drobná umělkyně se kvalifikovala na olympiádu v Soči, neuvěříte, v jakém sportu!

 
Olympiáda je téměř na spadnutí a už bychom rozhodně nečekali nic, co by nám překvapením otevřelo ústa. Už víme, že "radikálové z Kavkazu vyhrožují teroristickými útoky":http://www.extra.cz/olympiada-v-soci-je-pod-hrozbou-teroristickeho-utoku-islamiste-vyhrozuji-na-videu-a-ukazuji-nachystane-vybusniny, že si Soči utrhlo ostudu se svými dvojzáchody v jedné kabince, že do Soči nesmí gayové a nikdo nebere ohled na to, že porušuje lidská práva, že existuje "naprosto boží reklama na tuhle zimní olympiádu":http://www.extra.cz/podivejte-se-na-reklamu-na-zimni-olympiadu-v-soci-ktera-vas-necekane-dojme, že diváci zase uvidí "opravdové Kokosy na sněhu":http://www.extra.cz/a-nekteri-lidi-neveri-ze-jamajskej-bob-zvitezi-skutecne-kokosy-na-snehu-se-vraceji-na-zimni-olympiadu-v-soci a že trenér Hadamczik zase dokázal nepříjemně překvapit svou nominací hokejové reprezentace.
27.01.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Vanessa Mae (12 článků) , Vanessa Mae (12 článků)

Tohle zábavně rozkošné video vytvořila Jamajka, která jím podporuje svůj jamajský bob na olympiádě v Soči. To musíte vidět!

 
O víkendu "jamajský tým":http://www.extra.cz/a-nekteri-lidi-neveri-ze-jamajskej-bob-zvitezi-skutecne-kokosy-na-snehu-se-vraceji-na-zimni-olympiadu-v-soci závodil na "zimní olympiádě":http://www.extra.cz/tema/zimni-olympiada v ruském "Soči":http://www.extra.cz/tema/soci-2014 na bobech, a ačkoli jim všichni přejí hollywoodské vítězství, jsou zatím jednoznačně poslední. Filmové "kokosy na sněhu":http://www.extra.cz/a-nekteri-lidi-neveri-ze-jamajskej-bob-zvitezi-skutecne-kokosy-na-snehu-se-vraceji-na-zimni-olympiadu-v-soci se prostě do reality nejspíš nepřetaví, ale Jamajka alespoň účasti svého týmu po 12 letech na zimní olympiádě využívá na propagaci své země.
17.02.2014 20:15 |

podobné články

První ruský sporťák se jmenuje Marussia

 
První ruský sportovní automobil se vyrábí v Moskvě. A má typické ruské jméno Marussia.
23.09.2009 11:15 |

podobné články

Španělka Villotaová ve formuli 1. Stala se testovací jezdkyní stáje Marussia

 
Španělská závodnice María de Villotaová bude testovací jezdkyní stáje F1 Marussia.
08.03.2012 13:55 |

podobné články

Stáj F1 Renault chce do měsíce vědět, zda se Kubica vrátí

 
Stáj F1 Renault stanovila polovinu října jako konečný termín, do kterého bude držet místo zraněnému polskému pilotovi Robertu Kubicovi.
12.09.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Kubica (70 článků)

10 pohledů do olympijské vesnice v Soči: Jak bude vypadat sportovní svátek v přímořském teplém letovisku?

 
Když se nad tím jeden zamyslí, je to opravdu zvláštní, že se zimní olympijské hry budou už za pár dní konat zrovna "v ruském Soči":http://www.extra.cz/tema/soci-2014. Pravda, u Soči jsou sice nějaké kopce pohoří Kavkazu, ale jinak je to hlavně přímořské letovisko. Místo, kam se jezdí na dovolenou na koupačku k Černému moři.
04.02.2014 11:20 |

podobné články

Záchranáři mířili ke zraněnému cyklistovi, cestou měli nehodu

 
Lékařský vůz ZZS ASČR spěchal ve čtvrtek odpoledne v Kralupech nad Vltavou ke zraněnému cyklistovi. Jako vždy vozidlo využilo světelné a zvukové výstražné zařízení.
28.08.2014 20:45 |

podobné články

Obavy v Soči: Pátrání po Černé vdově a děsivé hrozby od teroristů!

 
Olympijské hry v Soči se blíží, Rusko se zanedlouho dostane pod drobnohled světové veřejnosti. Dál však přetrvávají obavy z toho, aby nedošlo k podobnému neštěstí, jako při loňských teroristických útocích ve Volgogradu. Objevila se přitom spekulace, že v Soči se již ukrývá obávaná teroristka - ruská Černá vdova Ruzanna Ibragimova (22). To další teroristé se neukrývají - a naopak veřejně vyhrožují Soči na internetu!
20.01.2014 21:25 |

podobné články

Lucie Vondráčková do Soči nepřijede, nechce nosit smůlu. Kobzanová tolik úcty neměla, podívejte se!

 
Zpěvačka "Lucie Vondráčková":http://www.extra.cz/tema/lucie-vondrackova se na letošní olympiádě "v Soči":http://www.extra.cz/tema/soci-2014 neobjeví. A to s konečnou platností. Serveru eXtra.cz to prozradil zdroj mimořádně blízký zpěvačce, která upřednostňuje pohodlí Montrealu a navíc asi tuší, že k cestě ani nebude důvod.
17.02.2014 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1139 článků)

Za Sagana se postavila stáj. Odstoupí Tinkoff-Saxo z Vuelty?

 
Spurtérskou hvězdu Petera Sagana, který si stěžoval na pokutu za to, že se vztekal po kolizi s motorkou, podpořila jeho stáj  Tinkoff-Saxo. Její majitel Oleg Tiňkov dokonce zvažuje, že své jezdce z Vuelty odvolá. Stáj požaduje po organizátorech omluvu. Během středeční etapy přitom po další srážce s motorkou musel ze závodu odstoupil Sergio Paulinho.
02.09.2015 21:16 |

podobné články

Osobnosti: Sergio Peter (1 článek)

Monoposty týmu F1 Marussia neprošly crashtestem

 
Stáj kvůli tomu nesmí před sezonou testovat
28.02.2012 11:20 |

podobné články

F1 je kompletní! Jezdce už oznámil i Caterham, bere navrátilce a nováčka

 
Za stáj Caterham budou v nadcházející sezoně jezdit navrátilec do F1 Japonec Kamui Kobajaši a Švéd Marcus Ericsson, kterého čeká premiéra v prestižním seriálu. Nejhorší tým minulého ročníku, který nezískal stejně jako Marussia ani bod, oznámil jezdeckou sestavu jako poslední z jedenácti účastníků.
21.01.2014 12:25 |

podobné články

Formule 1 nesmí stát. Bianchiho zastoupí náhradník

 
Na startu Velké ceny Ruska bude opět 22 vozů. Stáj Marussia, jejíž pilot Jules Bianchi leží bezvládně v nemocnici, pošle na trať náhradníka. A všichni závodníci pak pojedou se samolepkou a s myšlenkami na vážně zraněného Francouze.
09.10.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jules Bianchi (18 článků)

Formule 1 bez peněz! Další závod nepojedou dvě stáje

 
Stáj formule 1 Marussia vstoupila do insolvenčního řízení. Učinila tak jako druhý tým během krátké doby, minulý týden udělal podobný krok Caterham. Obě stáje budou také kvůli finančním potížím chybět na víkendové Velké ceně USA.
27.10.2014 14:10 |

podobné články

Drama v Maďarsku vyhrál Vettel. Vítězství věnoval Bianchimu

 
Nečekané výsledky přinesla Velká cena Maďarska. Po dramatickém průběhu si pro triumf dojel Sebastian Vettel z Ferrari. Druhé a třetí místo patří díky Daniilovi Kvjatovi a Danielovi Ricciardovi stáji Red Bull. Jasný favorit Lewis Hamilton z Mercedesu byl až šestý o dvě místa před týmovým kolegou Nicem Rosbergem, který v závěru přišel kvůli defektu o druhou příčku.
26.07.2015 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Lewis Hamilton (502 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Daniel Ricciardo (22 článků)

Soud potvrdil, že VUZ není veřejným zadavatelem

 
Krajský soud v Brně vynesl rozsudek, kterým potvrdil, že společnost Výzkumný Ústav Železniční, a.s. („VUZ“), není veřejným zadavatelem. Soud se tak v plném rozsahu ztotožnil s argumentací VUZ, že nesplňuje podmínky veřejného zadavatele stanovené zákonem. Zejména soud výslovně uvedl, že VUZ je nezávislým podnikatelským subjektem majícím průmyslovou či obchodní povahu a jeho odbornou činnost není možné považovat za činnost veřejného zadavatele. Tyto dvě okolnosti ve svém souhrnu stavějí VUZ do stejné pozice mezi ostatní soukromé podnikatele.
25.09.2017 20:40 |

podobné články

Ujel od nehody, NEPOMOHL ZRANĚNÉMU! Policie už ho obvinila!

 
Prachatičtí policisté obvinili dvaatřicetiletého řidiče ze Strakonic, který ujel ve Vimperku na Prachaticku v listopadu od nehody a neposkytl pomoc zraněnému.
09.01.2011 10:40 |

podobné články