Článek

SROVNÁNÍ: Kde v Evropě je nejlevněji? Česko je na 7. místě

 
Srovnání cen v jednotlivých evropských státech ukazuje, že Česko stále patří k levnějším zemím.
26.07.2009 08:10 |

podobné články

Podobné články

Kde momentálně natankujete nejlevněji? Ceny benzinu jsou nejnižší v Praze

 
Společnost CCS, která sleduje vývoj cen pohonných hmot, přišla s novými čísly. Nejprodávanější benzin Natural 95 snížil svou cenu za litr, za uplynulý týden klesl o tři haléře. Nejlevněji ho lze pořídit v Praze a Libereckém kraji, a to za 35,51 korun. Ceny nafty jsou stále v porovnání s benzinem nejvyšší v celé ČR, i přes fakt, že v průběhu minulého týdne klesly o čtyři haléře za litr. Naftu natankujete opět v Praze nejlevněji - litr za 36,89 korun.
13.03.2014 14:10 |

podobné články

Velké srovnání: Přeplácíte ovoce a zeleninu? Podívejte se, kde je v Česku nejlevněji

 
Žít zdravě a jíst spoustu ovoce a zeleniny je v některých koutech Česka dražší než jinde. Rozdíly v ceně v jednotlivých krajích jsou totiž u některého zboží až pětinové. Podívejte se, kde je nejlevněji a kde si lidé připlatí.
22.05.2013 05:40 |

podobné články

SROVNÁNÍ: Kde natankujete cestou k moři nejlevněji a kde se kupovat benzín nevyplatí?

 
Prázdniny i doba dovolených se už pomalu blíží ke konci. Přesto ještě spousta lidí vyráží na pozdně letní dovolenou nebo jen na pár dní k moři do Chorvatska nebo Itálie. Pokud pojedete autem, určitě vás bude zajímat kolik stojí benzin a nafta. Podívejte se na srovnání cen pohonných hmot v Evropě.
13.08.2013 13:35 |

podobné články

Benzin a nafta raketově zdražují! Kde natankujete nejlevněji?

 
Ceny pohonných hmot výrazně zdražují, za benzin i naftu nyní zaplatíte asi o 50 haléřů více než před 14 dni. Jednak za to může intervence České národní banky, ale hlavně se zdražuje i cena ropy na světových trzích. Podívejte se na přehled pump, kde natankujete nejlevněji.
29.11.2013 06:15 |

podobné články

Benzin a nafta dále zdražují. Podívejte se, kde ve vašem kraji natankujete nejlevněji

 
Už pátý týden za sebou zdražují pohonné hmoty, ale zdražení je alespoň pozvolnější. Podívejte se, kde v jednotlivých krajích natankujete nejlevněji.
20.12.2013 09:17 |

podobné články

Cena benzinu letí nahoru. PŘEHLED, kde natankujete nejlevněji

 
Cena pohonných hmot letí v posledních dnech nahoru. Výrazně zdražil nejprodávanější benzin, natural 95, ale o pár haléřů poskočila i cena nafty. Podívejte se, kde v jednotlivých krajích natankujete nejlevněji.
04.04.2014 14:50 |

podobné články

Kde se v Praze bydlí nejlevněji? Rozdíly v nájmech v hlavním městě jsou obrovské

 
Že jsou ceny nájmů v Praze na rekordní úrovni, není žádným tajemstvím. Kde se však v hlavním městě bydlí nejlevněji? Nebo vás naopak zajímá v které městské části mají nájemníci nejhlouběji do kapsy? To vše ukazují cenové mapy, které Blesk Zprávy získaly od ministerstva pro místní rozvoj. Podívejte se na údaje z jednotlivých částí Prahy.
14.11.2019 15:55 |

podobné články

Hejtmanka Stráská: Peníze na opravy silnic II. a III. tříd využíváme účelně a nejlevněji

 
Účelně a bez chyb. Tak zní verdikt Nejvyššího kontrolního úřadu ČR (NKÚ ČR) ohledně využívání prostředků Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI) ze strany Jihočeského kraje při opravách silnic II. a III. tříd. Dalším pozitivním zjištěním je, že kraj, v porovnání s ostatními regiony, vyjdou tyto práce nejlevněji.
19.03.2018 15:50 |

podobné články

Ve středních Čechách je nejdražší nájem v Jesenici. Na Příbramsku je nejlevněji

 
Ve středních Čechách je nejdražší nájemní bydlení v Jesenici v okrese Praha-západ. Nejlevněji naopak v Rožmitále pod Třemšínem. Nejen to ukazují cenové mapy, které Blesk Zprávy získaly od ministerstva pro místní rozvoj. Podívejte se na údaje z jednotlivých měst v kraji.
14.11.2019 15:40 |

podobné články

Lukáš Kovanda: Spojené státy si díky koronaviru půjčují nejlevněji v dějinách

 
Spojené státy si díky koronaviru půjčují nejlevněji v dějinách, zatímco trhy spekulují, že Japonsko bude muset kvůli témuž zrušit letní olympiádu.
27.02.2020 10:26 |

podobné články

VELKÉ SROVNÁNÍ: Máme stejný plat jako v Caracasu nebo Limě!

 
Tohle srovnání možná mnoho lidí zarazí. Ve venezuelském Caracasu, peruánské Limě, kolumbijské Bogotě či v malajsijském Kuala Lumpuru berou lidé téměř stejnou mzdu jako v Praze. Tedy alespoň při srovnání té hodinové. Ačkoliv to vypadá, že na tom nejsme ve srovnání s těmito exotickými zeměmi příliš dobře, vězte, že Varšavané či obyvatelé Budapešti jsou na tom ještě hůř.
18.09.2014 06:00 |

podobné články

Kde v Evropě natankujete nejlevněji? Překvapí vás, jak si v žebříčku stojí Česko!

 
Chystáte se autem na cesty po Evropě? V tom případě by se vám mohl hodit přehled cen pohonných hmot. Podívejte se, kolik zaplatíte za benzín a naftu ve Francii nebo v Maďarsku!
14.04.2014 17:10 |

podobné články

SROVNÁNÍ CEN svařáků a trdelníků: Kde je koupíte nejlevněji a kde vás naopak pěkně oškubou?

 
V období Vánoc není nic lepšího než vyjít mezi lidi a porozhlédnout se po vánočních trzích. Sváteční atmosféra pak doslova vyzývá k ochutnání tradičních vánočních dobrot, jako je svařené víno a trdelník. eXtra.cz si pro vás připravilo porovnání cen těchto pochutin, které si na trzích nesmíte nechat ujít. Kde si pochutnáte za hubičku a kde se plácnete přes kapsu?
21.12.2018 07:05 |

podobné články

Kde nakoupit před Velikonocemi vejce a koledu? VELKÉ SROVNÁNÍ CEN

 
Velikonoce se kvapem blíží, a tak jsme vyrazili do supermarketů, abychom porovnali cenu vajec. Kde nakoupíte nejlevněji?
11.04.2014 11:05 |

podobné články

Velké srovnání cen potravin: Kde nakoupíte nejlevněji?

 
Není to tak dlouho, co lidé z Moravy docela často jezdili na výhodné nákupy k sousedům na Slovensko. Ale časy se mění. Se zavedením eura se zvedly ve slovenských obchodech ceny a Slováci naopak jezdí nakupovat do Čech. A ještě více se jim to vyplatí v Polsku!
15.06.2009 06:10 |

podobné články

Víme, kde nakoupíte vánoční dárky nejlevněji. Ušetříte až desetitisíce!

 
Pokud se chystáte na nákupy dárků pod stromeček, určitě byste měli zvážit i možnost zakoupit je přes internet ze zahraničí. Připravili jsme pro vás přehled sedmi věcí a srovnání jejich v Česku, Německu, Velké Británii a Spojených státech.
06.11.2012 14:00 |

podobné články

VELKÉ SROVNÁNÍ: Kde v zemi jezdí žáci a studenti za vzděláním nejlevněji

 
Jestliže vaše dítě dojíždí do školy, ať už v rámci jednoho města nebo se toulá po republice, jisět víte, jakou zátěž to přináší domácímu rozpočtu. Na jaké slevy mají žáci a studenti nárok a která města jim vycházejí nejvíce vstříc?
06.03.2013 06:25 |

podobné články

Vysočina: Hladká mouka je nejlevnější v Intersparu v Třebíči!

 
SuperKošík jako webový portál, který porovnává aktuální ceny potravin v českých maloobchodních řetězcích přináší další srovnání cen. Tento týden byla v hledáčku našeho výzkumu hladká mouka. Porovnávali jsme cenu jednoho kila hladké mouky na Vysočině. Vyšlo nám, že nejlevněji lze produkt zakoupit v Intersparu v Třebíči, kde stojí kilo hladké mouky pouhých 9.90 Kč.
29.04.2013 12:35 |

podobné články

VELKÉ SROVNÁNÍ: Kde ve vašem okolí natankujete nejlevněji?

 
Mezi cenami pohonných hmot jsou i ve stejných městech či na pumpách vzdálených jen několik stovek metrů až korunové rozdíly. Někde tak nejprodávanější benzin Natural 95 koupíte za 34 korun za litr, jinde ale i za 38,90 korun. Podobné je to i u nafty.
26.09.2014 18:35 |

podobné články