Článek

Srnka dvakrát v pasti!

 
Plot domova důchodců se stal nebezpečnou pastí pro srnku, která se zatoulala do zlínské městské části Burešov. Zaklínila se do plotu. A dokonce dvakrát! Vyprostit zvíře ze spárů kovové brány se snažili nejprve zaměstnanci a senioři z domova. Když se jim po více než čtvrthodině nepodařilo srnce pomoci, zavolali hasiče, kteří kovové trubky roztáhli.
27.10.2012 12:15 |

podobné články

Podobné články

Srnka uvízla v kališti: Sypké stěny se pro ni staly pastí

 
Pastí se stala vodní laguna uhelné haldy v Ostravě-Heřmanicích. Malá srnka totiž po strmých stěnách, do kterých se bořila, nedokázala sama vylézt. Spása přišla až v podobě hasičů.
28.06.2017 10:10 |

podobné články

Jan Fulín: Za čí peníze lže Srnka jako když tiskne?

 
Nedávno mě oslovil redaktor z MF Dnes pan Srnka a obeznámil mě s obsahem článku, který se zabýval letošními krajskými volbami a činností agentur, které vypracovávají průzkumy veřejného mínění. Neměl jsem námitek. Pan Srnka však naznačil, že v této podobě nejspíš článek nevyjde. Údajně ho oslovili lidé, kterých se článek také týká, a nabídli mu značný finanční obnos, když článek přepíše a bude mít jasný cíl: pošpinit jejich konkurenta tedy společnost SANEP, což je společnost, jejíž jsem akcionářem. Když prý zaplatím dvojnásobek, ponechá článek v původní podobě. Půl milionu je vskutku hodně peněž, a navíc takové praktiky odsuzuji. A tak jsem zdvořile odmítl s tím, že snad pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí a že mu peníze nezatemní jeho úsudek a mysl.
24.11.2016 11:50 |

podobné články

Srnka uvízla na ledu! Osvobodili ji hasiči

 
Srnka se vydala na led, ale tam uvízla. Z pasti ji vysvobodili hasiči.
30.01.2012 09:00 |

podobné články

Zásah hasičů v Ostravě: Srnka uvízla v kališti, nemohla ven!

 
Pastí se stala vodní laguna uhelné haldy v Ostravě-Heřmanicích. Malá srnka totiž po strmých stěnách, do kterých se bořila, nedokázala sama vylézt. Zachránili ji až hasiči.
29.06.2017 12:10 |

podobné články

VIDEO: Srnka, co bydlí v domě a spí v posteli

 
Přátelská srnka Dillie je opravdovým členem rodiny. Ví, jak rozsvítit a zhasnout, umí si vyndat zmrzlinu z lednice a dokonce si chodí zaplavat do...
21.01.2010 11:05 |

podobné články

Svět naruby. Býložravá srnka snědla zaživa malého ptáčka

 
Počátkem týdne se na internetu objevilo video, nad kterým mnoho lidí nevěřícně kroutí hlavou. Na značně naturalistických záběrech je patrné, jak jinak býložravá srnka požírá živého ptáka. Zajímavé záběry pořídila Američanka Linda Looperová.
19.05.2011 12:35 |

podobné články

Srnka vběhla do nemocnice a neomylně zamířila do jídelny

 
Do zdravotnického zařízení v Leavenworthu v americkém státě Washington koncem minulého týdne zavítal neobvyklý návštěvník. Skrze automatické dveře tam vběhla mladá srnka a namířila si to rovnou do jídelny.
29.08.2011 14:05 |

podobné články

Blesková záchranná akce: Srnka uvízla v plotu!

 
Ve škvíře mezi zdí a sloupkem v plotu uvízla v Orlové na Karvinsku beznadějně srnka. V překvapivém sevření nechápala, proč se najednou nemůže pohnout tam ani zpátky.
20.09.2011 12:10 |

podobné články

V duelu srnka versus zavřené skleněné dveře zvítězila příroda

 
Nakupující v obchodě řetězce Goodwill v americkém státě New Jersey tuto sobotu překvapil nečekaný návštěvník. Skrz zavřené prosklené dveře do prodejny vběhla srnka. Zajímavé ovšem je, že obchod nesousedí s žádným lesem.
10.01.2012 19:00 |

podobné články

Skateboardista se řítil z kopce rychlostí 60 km/h, když ho sestřelila srnka

 
Hrozivě vypadající nehoda se stala o víkendu při závodě skateboardistů v americkém Coloradu. Během tréninkové jízdy vběhla jezdcům do cesty srnka a srazila se s jedním ze závodníků. Zatímco zvíře vyvázlo ze střetu bez zranění, mladého muže musela odvézt sanitka.
01.10.2012 17:35 |

podobné články

Cyklistu jedoucího plnou rychlostí poslala k zemi srnka

 
Srážka s jiným jezdcem nebo pád vlastní chybou, to jsou věci, se kterými cyklisté při závodech většinou počítají. Ale na to, že by závodníka vyřadila ze hry vysoká zvěř, už myslí málokdo. Nečekal to ani americký cyklista Jeff Plassman, kterého během jízdy poslala k zemi srnka.
02.03.2013 16:10 |

podobné články

Tvrdý knockout v plné rychlosti: Cyklistu k zemi sestřelila srnka

 
Ostřílení závodníci, jako je americký cyklista Jeff Plassman, počítají s lecčím, na pády jsou zvyklí. Tentokrát to přišlo jako blesk z čistého nebe. Jeffa k zemi poslala srnka, která přebíhala přes cestu.
07.03.2013 07:10 |

podobné články

Smutný příběh: Srnka se snaží najít mládě v trávě, to ale semlela sekačka! FOTO UVNITŘ

 
Tohle je hodně smutná fotka. Mladá srnka se sklání nad kupkou trávy. V něm je její mládě, které tam ukryla před predátory. Jenže ho zabila sekačka! Myslivci se tomu snaží sice zabránit, ale proti nezodpovědným majitelům luk jsou bezmocní!
06.06.2014 12:50 |

podobné články

TOMU NEUVĚŘÍTE! Tahle srnka se chodí najíst domů k lidem! VIDEO

 
Internetovou senzací se stalo video, na kterém se jasně ukazuje, že ochočit jde skoro každé zvíře. Třeba tahle srnka přiběhne na zavolání a nechá se dokonce pozvat domů.
20.11.2014 18:10 |

podobné články

Mladý publicista se vysmál tomu, jak věříme západním hodnotám. Petr Uhl ho pochválil a přidal zkušenost...

 
Publicista Vojtěch Srnka v textu pro Deník Referendum ostře zkritizoval myšlenku politologa Jiřího Pehe, který hájil vojenské intervence USA s poukazem na ideály demokracie. Srnka se této argumentaci vysmál a jako odstrašující příklad použil chování Izraelců vůči Palestincům. Petr Uhl autora pochválil a přidal svou vlastní nepěknou zkušenost.
22.04.2015 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (357 článků)

Srnka proletěla čelním sklem dodávky: Řidič skončil v nemocnici, zvíře »dorazil« myslivec

 
Srnka vběhla do cesty dodávce u Chotíkova na Plzeňsku. Proletěla oknem a skončila v kabině u řidiče, tomu poranily střepy skla oči. Záchranka ho převezla do nemocnice, zraněnému zvířeti dal ránu z milosti myslivec.
09.08.2017 15:30 |

podobné články

Šéfka Soukromých pastí říká: Život jsem nakonec neprohrála

 
Každý někdy těžce hledal cesty z existencionálních průšvihů. Výjimkou jistě není ani šéfka TV Soukromých pastí, Tereza Kopáčová. Úspěšná ženská, která ve čtyřiceti porodila první dítě a donedávna tvrdila, že má mužský přístup k životu. Jaké vlastně byly či jsou Tereziny pasti, zrádné pastičky?
20.09.2011 05:15 |

podobné články

Starý muž se chytil do pasti na kance, zachraňovalo ho 14 hasičů

 
Pasti na divoká zvířata bývají zrádné a ohrozit mohou i lidi. O tom se přesvědčil také jeden starý muž z čínského města Chang-čou. Koncem minulého týdne se do jedné takové pasti chytil a zachraňovat ho muselo dokonce 14 hasičů.
29.11.2011 11:50 |

podobné články

Brněnští strážníci se zapotili: Zmatenou srnku vysvobodil z pasti až myslivec

 
Brněnští strážníci se pomalu stávají specialisty na odchyt nejrůznějších druhů zatoulaného zvířectva. Tanec, jaký jim ale na obezděném dvorku u domku v Podhorní ulici v Brně-Líšni předvedla zjančená mladá srnka, to jen tak nezažili!
22.02.2017 11:15 |

podobné články