Článek

„Srabi.“ Lidé se poprali kvůli Danu Landovi. Stačilo málo

 
Zpěvák Daniel Landa kdysi poslal do světa písničku Hoří horizont. A je to zajímavé. Jako by předpověděl covid a všechny naše dnešní nesnáze. „Dravci už krouží. A stín se valí na spící tváře“. A lidé mu tleskají. Jiní zase obviňují. „Hovno hoří, srabi!“ Už jste ji slyšeli?
08.03.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (573 článků) , Daniel Daniel (600 článků) , Daniel Daniel (600 článků) , Daniel Daniel (600 článků) , Daniel Daniel (600 článků) , Daniel Daniel (600 článků) , Daniel Daniel (600 článků) , Daniel Daniel (600 článků)
Podobné články

Žalobce zastavil stíhání chlapce, co poškrábal Landovi auto kamenem

 
Petr V., který v půlce června zpěváku Danielu Landovi poškrábal auto, si může oddechnout, státní žalobce zastavil trestní stíhání kvůli poškození cizí věci. Důvodů bylo hned několik – sám zpěvák navíc obvinění stáhl už v srpnu.
20.11.2015 09:15 |

podobné články

VIDEO: Landovi se po čtyřech letech setkali s chlapečkem z ústavu

 
Když byly Pavlíkovi čtyři měsíce, fotili se s ním manželé Landovi na snímek pro charitativní aukci pořádanou Magazínem DNES a iDNES.cz. Nyní se setkali po čtyřech letech na stejném místě, aby zjistili, jaký osud chlapce potkal.
12.04.2010 15:10 |

podobné články

Tisíce opilých Dánů v Praze: Přijíždí za levným alkoholem, zničili hotel a poprali se!

 
"Propařené" noci, litry vypitého alkoholu, ranní bolehlavy, ale také škody za deseti tisíce, bitky a zranění... Tak vypadají noční tahy mladých Dánů, kterých je v Praze nezvyklé množství. Do české metropole je nalákala akce cestovních kanceláří na levné zimní prázdniny.
13.02.2013 19:45 |

podobné články

Do Prahy míří na 6000 Dánů, policie chystá manévry

 
V příštím týdnu by do Prahy mělo přijet dalších zhruba šest tisíc mladých Dánů. V posledních dnech museli policisté zasahovat u desítek incidentů opilých Dánů, kteří kromě rvaček také demolovali ubytovací zařízení. Tamní prázdniny budou trvat ještě celý příští týden. Pražská policie proto ponechá zesílené hlídky nejen v průběhu víkendu, ale i celý příští týden, řekla dnes mluvčí policie.
15.02.2013 12:50 |

podobné články

Do Prahy přijede příští týden 6000 Dánů, policie je připravena

 
V příštím týdnu by do Prahy mělo přijet dalších zhruba šest tisíc mladých Dánů. V posledních dnech museli policisté zasahovat u desítek incidentů opilých Dánů, kteří kromě rvaček také demolovali ubytovací zařízení. Tamní prázdniny budou trvat ještě celý příští týden. Pražská policie proto ponechá zesílené hlídky nejen v průběhu víkendu, ale i celý příští týden. ČTK to dnes řekla policejní mluvčí Eva Kropáčová s odkazem na informace z dánského velvyslanectví.
15.02.2013 13:55 |

podobné články

Policisté řešili desítky podnapilých mladistvých Dánů, řešili také loupež, které se dva z nich dopustili

 
Přibližně dvacítka policistů vyrazila v centru Prahy ke kontrolám barů a restaurací nedlouho po dvaadvacáté hodině. V průběhu akce tito policisté „navštívili“ patnáct různých podniků, ve kterých zkontrolovali 245 hostů. U devětašedesáti kontrolovaných mladistvých Dánů a Švédů muži zákona zjistili, že konzumovali alkohol, ač ještě nedovršili osmnácti let. Podnapilou mládež proto policisté předali zástupcům cestovní kanceláře. Celkově mají policisté zdokumentováno, že od nedělního večera, do dnešního rána zjistili požívání alkoholu u téměř sto dvaceti mladistvých Dánů.
12.02.2014 16:55 |

podobné články

Tomáš Ortel a Aleš Brichta se sešli u Soukupa. Řeč byla o zlém plánu Babiše, Danu Landovi a Tomášovi Klusovi

 
V pondělních Instinktech Jaromíra Soukupa se na TV Barrandov znovu objevil kontroverzní host – Tomáš Ortel, vedoucí a zpěvák kapely stejného jména – a dále Aleš Brichta, zakladatel kapely Arakain. Jaromír Soukup si nejdříve kopnul do Andreje Babiše, že ani on nemůže zajistit, aby v Čechách nebyli uprchlíci, ale klidně to slíbí. V EU ho prý mají za kuriozitu, která si s každým dělá selfie. A pak se začalo řešit umění a politika. Aleš Brichta řekl, že polovina Sněmovny je na drogách a že EET a zákaz kouření jsou schválně dělané, aby se lidé v hospodách nescházeli a nedomlouvali se. Tomáš Ortel zase mínil, že Češi jsou vlastenci hlavně při sportovních utkáních a prý hledají krásné věci jinde než v Čechách.
30.10.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (573 článků) , Andrej Babiš (22574 článků) , Aleš Brichta (184 článků) , Tomáš Klus (1105 článků) , Tomáš Ortel (76 článků)

Dacan, talentovanej kluk, vlastenec! Michal David, Ilona Csáková, Gabriela Osvaldová a další umělci k Danu Landovi, který dostal politickou zakázku a je kvůli tomu zle

 
ANKETA Hudební skladatel a zpěvák Daniel Landa byl pražským radním pro kulturu pověřen, aby složil „hymnu“ k oslavám výročí narození císaře a krále Karla IV. „On je šikovný chlapík a empatický tvor. Kdo jej nezná, ať ho nehodnotí,“ vzkazuje těm, kdo se nad volbou Landy pošklebují, skladatel a hudebník Ondřej Soukup. „Proč Praha pro hymnu nevypíše výběrové řízení?“ poznamenávají unisono dirigent Felix Slováček a zpěvačka Ilona Csáková. „Spojení Karla IV. s tímto dacanem?“ otřásla se odporem herečka Pavlína Filipovská. „Je to talentovanej kluk,“ míní naopak zpěvák Michal David. I další se pro ParlamentníListy.cz vyjádřili.
19.05.2015 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (573 článků) , Michal David (1588 článků) , Ondřej Soukup (331 článků) , Gabriela Osvaldová (35 článků) , Ilona Csáková (573 článků) , Felix Slováček (1254 článků) , Pavlína Filipovská (64 článků)

Dacan, talentovanej kluk, vlastenec! Michal David, Helena Vondráčková, Ondřej Hejma a další umělci k Danu Landovi, který dostal politickou zakázku a je kvůli tomu zle

 
ANKETA Hudební skladatel a zpěvák Daniel Landa byl pražským radním pro kulturu pověřen, aby složil „hymnu“ k oslavám výročí narození císaře a krále Karla IV. „On je šikovný chlapík a empatický tvor. Kdo jej nezná, ať ho nehodnotí,“ vzkazuje těm, kdo se nad volbou Landy pošklebují, skladatel a hudebník Ondřej Soukup. „Proč Praha pro hymnu nevypíše výběrové řízení?“ poznamenávají unisono dirigent Felix Slováček a zpěvačka Ilona Csáková. „Spojení Karla IV. s tímto dacanem?“ otřásla se odporem herečka Pavlína Filipovská. „Je to talentovanej kluk,“ míní naopak zpěvák Michal David. I další se pro ParlamentníListy.cz vyjádřili.
19.05.2015 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (573 článků) , Michal David (1588 článků) , Helena Vondráčková (989 článků) , Ondřej Soukup (331 článků) , Ilona Csáková (573 článků) , Felix Slováček (1254 článků) , Pavlína Filipovská (64 článků) , Ondřej Hejma (197 článků)

Při Landovi zase stáli všichni svatí: V plné rychlosti mu kapota přistála na čelním skle

 
Jiný by za volant závoďáku už nikdy v životě nesedl, Daniel Landa  (46) ale nad instinkty vyhrál a po nedávné nehodě, kdy v rychlosti 180 kilometrů v hodině boural na Šumavě a jen zázrakem vyvázl živý , opět jel rallye. Tentokrát se mu nic nestalo, ale stačilo málo a opět mohl jeho život viset na vlásku!
27.07.2015 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (573 článků)

Velké tajemství Tří oříšků pro Popelku odhaleno: Stačilo málo a všechno bylo jinak!

 
Jen málo Čechů si umí představit Vánoce bez legendární pohádky Tři oříšky pro Popelku. Žádný z nadšených diváků, který se na příběh plný nespravedlnosti, zadostiučinění a především lásky každoročně těší, však netuší, že oblíbený film mohl vypadat úplně jinak. Stačilo takhle málo!
26.12.2017 08:00 |

podobné články

Nejotevřenější zpověď o zpěvákově životě: Tohle nám řekl o Danu Landovi jeho tatínek

 
Zpěvák a závodník Daniel Landa  (46) ukázal svého tatínka Stanislava. Právě po něm zdědil vášeň pro rychlou jízdu. Standa Landa je bývalý cenami ověnčený autokrosový závodník. A Danovi včera pokřtil jeho nový závodní vůz pro rallye.
22.04.2015 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (573 článků)

To bychom byli v prdeli. Kokote... Jan Rejžek naťukal cosi o Danu Landovi, Aleši Brichtovi a dalších tématech

 
Někdejší hvězda televizní Katovny a nyní peprný glosátor na Twitteru se po Vánocích opět dostává do formy. Jeho nejnovější twitterové šlehy míří na hudebníka Aleše Brichtu, který po prezidentském vánočním poselství zaujal národ obranou Miloše Zemana, během které doporučil jeho kritikům, ať jdou raději „tam, kde šukají domácí zvířata“.
30.12.2015 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (573 článků) , Aleš Brichta (184 článků) , Jan Rejžek (87 článků) , Miloš Zeman (25775 článků)

Orlík je pro lidi přitažlivý i dnes, Landův boj s Islámským státem je za hranou, říká Matásek

 
Rozhovor s Davidem Matáskem o nových Básnících, změnách v Národním divadle, Danu Landovi a kapele Orlík.
14.04.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (573 článků) , David Matásek (154 článků)

O 10 let mladší zednici Danu (44) si lidé pletli s důchodkyní: Dnes je z ní šarmantní dáma

 
Pořad O 10 let mladší opět obrátil jedné dvojici život vzhůru nohama. Ve středu večer jsme měli možnost poznat manžele Divišovy. Miloše (60) a Danu (44) dělí 16 let, jenže kvůli zdravotním a finančním potížím se paní Dana začala vzhledem přibližovat věku svého muže. Lidé na ulici jí tipovali až o 18 let víc! Po proměně se ale nestačila divit. Paní Dana neuvěřitelně omládla a začala z ní sršet pozitivní energie.
28.11.2019 14:00 |

podobné články

Co lidé popřáli Kalouskovi k narozeninám? Taková přání byste rozhodně nechtěli slyšet

 
Někdy bývají přání k narozeninám velmi originální. Na sociálních sítích jsme se vás, čtenářů, zeptali, co byste popřáli oslavenci Miroslavu Kalouskovi, který 17. prosince slaví 60. narozeniny. Lidé se stále dělí na dva tábory. Jedni politikovi přejí to dobré a klidně i návrat do křesla ministra financí, další mu přejí průměrný důchod nebo dokonce život v lochu.
17.12.2020 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7394 článků)

V centru Prahy se znovu prali Dánové, napadli i policisty

 
Pražská policie musela dnes krátce po 03:00 opět zasahovat kvůli rvačce opilých Dánů. V centru Prahy se popralo deset cizinců, dva z nich pak prý napadli i zasahující policisty. Na policejním  webu  to oznámila mluvčí policie Eva Kropáčová. V noci na středu zase dánští studenti ničili vybavení jednoho pražského hotelu a v jiném hotelu se studenti poprali. Pražská policie kvůli tomu posílila hlídky. 
15.02.2013 07:45 |

podobné články

VIDEO: Poslanci se kvůli rozpočtu POPRALI!

 
Jihokorejští poslanci se při projednávání rozpočtu na příští rok poprali.
08.12.2010 14:25 |

podobné články

Detektivové se poprali s policisty kvůli holkám. Takhle nás chrání?!

 
Dva detektivové z elitního policejního útvaru udělali v Brně velkou ostudu. Opili se, obtěžovali dívky, a když je chtěli jiní policisté uklidnit, tak se s nimi poprali.
28.06.2012 11:50 |

podobné články