Článek

Sprostota, napadat Pekarovou za dění ve Sněmovně. Koalice ve varu

 
1. místopředseda ANO Karel Havlíček na konto vlády prohlásil, že se rozhodla „odrbat důchodce“. Předseda SPD Tomio Okamura prohlašuje, že vláda důchodce „okradla“. Ale vládní strany a politici nezůstávají představitelům opozice nic dlužní a slovní kopanec střídá slovní ránu. Ušetřen nezůstal ani končící prezident Miloš Zeman.
06.03.2023 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2995 článků) , Miloš Zeman (27863 článků)
Podobné články

Sněmovna zná svou předsedkyni. Poslanci si zvolili Markétu Pekarovou Adamovou

 
Předsedkyní Sněmovny dnes zvolili poslanci Markétu Pekarovou Adamovou (TOP 09). Byla jedinou kandidátkou, když nominanta hnutí ANO, vicepremiéra Karla Havlíčka, plénum z tajné volby před jejím zahájením vyřadilo kvůli neslučitelnosti funkcí. Předsedkyni TOP 09 Pekarovou Adamovou navrhla do nejvyšší funkce v dolní komoře koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09), jež skládá budoucí většinovou vládu s koalicí Pirátů a Starostů a nezávislých.
10.11.2021 19:55 |

podobné články

Petr Brandtner: Drahota a sprostota - ruka ruku myje

 
Ve volební debatě lídrů Jihomoravského kraje v České televizi se ministryně financí ohradila proti kritice koalice SPOLU: „Babišova drahota je pro mě Fialova sprostota.“ Výrok zaujal komentátory, a tak jsme si na něj posvítili.
28.09.2021 19:05 |

podobné články

Tlustý o Klausovi ml.: „Sprostota, čistá sprostota.“ Zato Babiš má mlčet a být rád

 
Tentokrát byl k hodnocení událostí minulého týdne pozván Vlastimil Tlustý. Promluvil o Topolánkovi a Dalíkovi, tam se prý není čemu divit. Lidem z Milionu chvilek prý organizátoři neříkají pravdu, když tvrdí, že mohou svrhnout vládu. „Že by Milion chvilek vyslal tanky ze slánské divize, to asi ne,“ odtušil. A že demonstranti na Národní třídě vypískali Klause mladšího, to označil za sprostotu, protože Klaus mladší byl jedním z aktérů. „To je jako kdyby někdo někoho vypískal, že jde na hrob své babičky,“ přirovnal bývalý ministr financí.
25.11.2019 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (295 článků)

Sólo pro Jana Hrušínského: Zemanova Sprostota a Babišovi kmotři. Jako za druhé republiky, když uštvali k smrti Karla Čapka

 
Hostem Proudcastu Tomáše Fialy byl před pár dny herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský. Prozradil, jak je na tom jeho divadlo. Nechyběl kopanec do premiéra a políček ministru Zaorálkovi. Ten by prý chtěl dělat divadlo v televizi. „Zeman? To je sprostota jako za druhé republiky těsně před nástupem Hitlera.“ A zavzpomínal, jaké to bylo, než Babiš zavřel školy, kulturu a malé živnosti. Přidal i fotky.
08.03.2021 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čapek (256 článků) , Karel Fiala (235 článků) , Jan Fiala (419 článků) , Jan Fiala (419 článků)

Okamura dohrává výměnu s Pekarovou: Ženou lidi do chudoby, sama to přiznala

 
Tomio Okamura v týdnu v Poslanecké sněmovně absolvoval ostrou debatu s předsedkyní Markétou Pekarovou Adamovou. Nemohl už se prý udržet, jak vládní koalice vede tuto zemi do katastrofy. „Pekarová Adamová sama přiznala, že Fialova vláda žene lidi do chudoby tak, že ti si musí žádat o sociální dávky. Chce vytvořit otroky závislé na pomoci státu,“ vysvětluje v rozhovoru.
03.12.2022 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2995 článků)

Před Pekarovou se vlastní členové schovali do karavanu. Dusno v koalici SPOLU, o kterém jste ani netušili

 
Už ve čtvrtek jsme uvedli, že máme k dispozici dva e-maily a tři očitá svědectví zevnitř koalice SPOLU. Není tak složité odhadnout, co je jejich obsahem. Jistě, vzájemná nevraživost mezi kandidáty. Někteří se do Sněmovny dostat mohou, jiní ne. Další jsou dosud uražení, že museli odejít kvůli upřednostnění koaličního partnera. Svědectví nám sdělili zástupci ODS i TOP 09. Pro dnešek se zaměříme na předsedkyni TOP 09 Markétu Pekarovou Adamovou. Její popularita je totiž i mezi řadou vlastních členů velmi rozporuplná.
03.09.2021 04:50 |

podobné články

Trest za malůvku s Pekarovou? Rakušan pohořel. Zle

 
„Pracujeme na právních změnách.“ Nejčastější fráze ministra vnitra Víta Rakušana, pokud přijde řeč na projevy odporu proti politice současné koalice. Aktuálně jej rozčílila jedna malůvka v MHD, varující předsedkyni Poslanecké sněmovny Markétu Pekarovou Adamovou. Chce přitvrdit tresty za podobné excesy. Rakušanův postoj se však nesetkal s pochopením ani u jeho příznivců na sociální síti Twitter.
16.02.2022 09:15 |

podobné články

Babišovi za zády: Obcování s Pekarovou. 127 korun za jedno slovo. Skryté dění v ANO

 
Mnozí politici začínali s politikou v mládežnických organizacích politických stran. Svou „mladou“ odnož má i ANO. Co jsou tito aspirující politici zač? Na to se podívala Jana Bobošíková a našla zajímavé věci. Např. že na transparentním účtu nemají ani vindru. Mladí anonisté mají velmi rádi Evropskou unii a ekologii. Ale když spolu Markétou Pekarovou Adamovou, Janem Čižinským a dalšími chtěli prosadit návrh, aby u mikrotenových sáčků bylo důrazné varování, „staré“ ANO jim to zatrhlo. A od daňových poplatníků z celé Evropy včetně Česka dostali 200 000 korun na chvalozpěv o EU.
17.02.2021 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (900 článků)

Muž v restauraci rozbil sklenici, polkl střepy a začal napadat hosty

 
Čtyřiatřicetiletého muže podezírají českokrumlovští policisté ze spáchání trestných činů výtržnictví a poškození cizí věci. Mladý muž měl v pátek po druhé hodině ranní v jednom z barů v Českém Krumlově nejdříve rozbít skleničku, polknout střepy a začít napadat příchozí hosty baru.
02.02.2014 12:40 |

podobné články

Zeman: Měli bychom aktivně napadat teroristy!

 
Podle prezidenta Miloše Zemana je nutné aktivně napadat teroristické základny. Hlava Česka tímto prohlášením reagovala na vzrůstající hrozbu teroristických organizací Islamistů. Zeman svůj názor prezentoval před velvyslanci.
26.08.2014 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27863 článků)

Sobotka: Lidé nečekají, že se vládní strany budou napadat

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) dnes večer pogratuloval ministru financí Andreji Babišovi k opětovnému zvolení do čela hnutí ANO. Lidé podle ministerského předsedy nečekají, že se vládní strany budou zbytečně napadat. Babiš dnes sociální demokracii tvrdě kritizoval.
28.02.2015 20:21 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9580 článků)

Ransdorf: Agresivní USA rozvrací svět a šíří chaos, aby si udržely moc. Rusko nikoho napadat nebude. Havel a jeho kamarádi zasadili strašný úder. A jen idiot...

 
ROZHOVOR Podle europoslance KSČM Miloslava Ransdorfa Spojené státy cílené rozvracejí svět, aby si udržely svou politickou i ekonomickou nadvládu. Rusko nikoho napadat nebude, jeho rozpočet na obranu je desetina toho amerického. Evropskou unii řídí jen loutky monopolistů.
24.07.2015 04:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (589 článků)

Zeman by měl senát hájit, a ne ho napadat, brání horní komoru parlamentu Štěch

 
Prezident Miloš Zeman by neměl napadat ústavní instituce. V reakci na dnešní prezidentovo zpochybňování smyslu senátu to uvedl předseda horní komory parlamentu Milan Štěch (ČSSD). Podle místopředsedy senátu Přemysla Sobotky (ODS) by měl prezident hájit ústavu své země, ne ji svými výroky destabilizovat. Oba připustili, že nízká volební účast je problém, není ale „seriózní“ spojovat výsledek voleb s návrhem na zrušení senátu, míní Štěch.
18.10.2016 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (775 článků) , Miloš Zeman (27863 článků)

Veřejný útok na Pekarovou-Adamovou. Štětinu musel uzemnit Kalousek. A to nebylo vše

 
Spisovatel a bývalý senátor Jaromír Štětina na twitteru osočil předsedkyni TOP 09 Markétu Pekarovou-Adamovou, že bojkotuje snahy předsednictva TOP 09 jednat se Štětinovým hnutím Evropa Společně (ESO). Proti se ale ohradil dlouholetý bývalý předseda topky Miroslav Kalousek s tím, že „neexistuje žádné usnesení, podle kterého by TOP 09 musela jednat právě s ESO“.
18.02.2020 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků) , Miroslav Kalousek (7727 článků)

Překvapení: Majerová Zahradníková porazila Pekarovou Adamovou

 
I mezi čtenáři Seznam Zpráv vyhrála soutěž o první dámu české pravice Zuzana Majerová Zahradníková. V hlasování celkem jasně porazila Markétu Pekarovou Adamovou. Dotazy Jindřicha Šídla jí představily jako patriotku, milovnici piva i drsného humoru. Její soupeřka se přimlouvala za přijetí eura a dlouho přemýšlela, který z polistopadových premiérů jí vlastně uspokojil.
18.08.2021 08:00 |

podobné články

Od Klause: Odvolat Pekarovou, urovnat to s Maďarskem

 
Institut Václava Klause požaduje, aby dolní komora odvolala svou předsedkyni Markétu Pekarovou Adamovou (TOP 09). Důvodem jsou podle institutu nehorázné výroky Pekarové k Maďarsku.
10.01.2022 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10902 článků)

A dost! Okamura to novinářům vysypal na hlavu. S Pekarovou to prý bylo jinak

 
Lídr SPD Tomio Okamura se rozhodl ve videu na svém sociálním profilu ohradit proti zprávám serverů Novinky.cz, iDNES.cz a Echo24.cz, které se věnují tomu, že se měl ve svém sněmovním projevu obořit na předsedkyni Sněmovny Pekarovou Adamovou (TOP 09), že nepodepsala Chartu 77. Pekarová Adamová se přitom naučila psát až v roce 1990, neboť se narodila v roce 1984. Okamura vše uvádí na pravou míru.
12.01.2022 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2995 článků)

Útok na Pekarovou. Okamura využil šanci. A už to lítalo

 
Mezi předsedkyní TOP 09 Markétou Pekarovou Adamovou a předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomiem Okamurou začaly létat hromy a blesky.
27.03.2022 16:35 |

podobné články

To vyděsí. Kalouskova hádka s Pekarovou se zvrhla v něco, co pocítí občan

 
Spor mezi expředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem a jeho nástupkyní Markétou Pekarovou Adamovou nadále graduje. Po vzájemné výměně názorů, během níž politička vynesla, co měl Kalousek údajně pronést na jednání za zavřenými dveřmi a obraně politika, dle něhož to Pekarová zřejmě „zase nepochopila“, Kalousek odtajňuje, co navrhoval ve skutečnosti. Nebylo to prý tak, jak politička tvrdí. Spor ohledně důchodů mezitím přerostl. Od známé tváře zvolené za TOP 09 se ozývá volání po drastickém řešení. „Zmražení je fajn, ale řešením je zrušení důchodů…“ padlo. Zcela vážně.
20.07.2022 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7727 článků)