Sportovec roku Krpálek: Operace!

Posunuli jste nám evropský šampionát v Praze o šest týdnů, tak si alespoň vyřeším svoje zdravotní trable.
14.03.2020 05:15 |

Takhle si příchod nového roku nepředstavoval: Sportovec Lukáš Krpálek skončil v nemocnici

Lukáš Krpálek (29) patří mezi nejlepší české sportovce, ale na konec roku ho potkala pěkná smůla. Místo užívání sluníčka se svou rodinou stráví Krpálek Nový rok v nemocnici. Ani v takové chvíli ale nezapomněl na své fanoušky a poslal jim vzkaz.
31.12.2019 16:50 |

Osobnosti: Lukáš Krpálek (76 článků)

Sportovec roku Lukáš Krpálek vyvedl do společnosti sexy manželku, která odzbrojila sál hlubokým výstřihem

Judista Lukáš Krpálek zvítězil na udílení cen Sportovec roku . Úspěch slaví už podruhé za svou kariéru. První ocenění si odnesl v roce 2016 za zlatou medaili na olympiádě v Riu.
21.12.2019 14:00 |

Judista Krpálek je mistrem Evropy

Český judista Lukáš Krpálek se stal mistrem Evropy ve váze do 100 kg. Na šampionátu v Budapešti dnes porazil ve finále Nizozemce Henka Grola. Krpálek navázal na evropské tituly Jiřího Sosny z roku 1988 a Zdeňka Písaříka z roku 1954. Dvaadvacetiletý český reprezentant dosáhl dalšího velkého úspěchu po předloňském třetím místě na mistrovství světa.
27.04.2013 14:05 |

MS v judu: Krpálek senzačně vybojoval BRONZ!

Judista Lukáš Krpálek vyhrál v sobotu na mistrovství světa v Paříži boj o bronz ve hmotnostní kategorii do 100 kilogramů. Krpálek udolal Belgičana Elco Van der Elsta po pětiminutovém boji na waza-ari.
27.08.2011 14:05 |

Zlatý judista Krpálek dvojnásobným otcem: Narodila se mu dcera!

Olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek (27) je štěstím bez sebe. Ve čtvrtek odpoledne se podruhé stal otcem, manželka Eva mu porodila dceru. Úspěšný sportovec už má syna Antonína.
10.05.2018 20:20 |

Judista Krpálek porazil mistře světa Anaie. Je ve čtvrtfinále!

Judista Lukáš Krpálek postoupil do čtvrtfinále olympijského turnaje. V druhém kole kategorie do 100 kg, jímž začal své účinkování na londýnském tatami, porazil na ippon mistra světa z roku 2010 Takamasu Anaie z Japonska.
02.08.2012 12:45 |

Lukáš Krpálek je prvním českým mistrem světa v judu

Lukáš Krpálek vybojoval historicky první titul mistra světa pro české judo. Na šampionátu v Čeljabinsku dnes vyhrál v kategorii do 100 kilogramů všech pět zápasů včetně semifinále s domácím favoritem a mistrem světa z roku 2011 Tagirem Chajbulajevem a finále s Kubáncem Josém Armenterosem. Ke dvěma titulům mistra Evropy a dvěma bronzům ze světových šampionátů přidal i kov nejcennější a stal se definitivně nejúspěšnějším českým judistou všech dob, i když mu je teprve 23 let.
30.08.2014 14:20 |

Krpálek světový titul neobhájil, na MS skončil pátý

Poprvé od roku 2010 nezískal Lukáš Krpálek na světovém šampionátu žádný z cenných kovů. Český judista se dnes v Astaně od úvodních kol trápil a po prohraném semifinále s Němcem Karlem-Richardem Freyem podlehl v boji o bronz dalšímu Němci Dimitrimu Petersovi.
29.08.2015 15:16 |

Desetiletá nadvláda žen je u konce. Sportovcem roku se stal Lukáš Krpálek

Judista Lukáš Krpálek se podle očekávání stal vítězem ankety o nejlepšího sportovce České republiky za rok 2016. Zlatý medailista z Ria tak ukončil desetiletou nadvládu žen na tuzemské scéně. V hlasování novinářů obsadil druhé místo kanoista Josef Dostál, který si z Brazílie přivezl stříbro a bronz, třetí místo pak připadlo biatlonistce Gabriele Koukalové, vítězce minulého ročníku Světového poháru.
22.12.2016 20:00 |

Osobnosti: Lukáš Krpálek (76 článků) , Gabriela Koukalová (408 článků) , Josef Dostál (32 článků)

Děti roku 2016: princové Oscar a Alexander, Antonín Krpálek i Max Plecháč

V letošním roce se rodiči stalo mnoho známých tváří. Přírůstku do rodiny se dočkaly dvě švédské princezny, bhútánský král, judistický hrdina Lukáš Krpálek i zpěvačka z Verony Markéta Jakšlová Plecháčová. Ministr Marian Jurečka se stal otcem už popáté, zpěvák Martin Chodúr si tuto roli užívá poprvé.
23.12.2015 17:30 |

Osobnosti: Brigitte Bardot (108 článků) , Alexander Alexander (324 článků)

V kimonu už ho znáte. Takhle vypadá olympijský vítěz Lukáš Krpálek do půl těla

Olympijský vítěz v judu z roku 2016 Lukáš Krpálek obvykle nosí při sportování kimono, tentokrát se svlékl do půl těla. A o náročný výkon šlo také, i když ne bojový. Vrhl se na to, čím se vyučil, tedy truhlařinu.
25.04.2020 19:50 |

Judista Krpálek dosáhl životního úspěchu mezi seniory

Krpálek vybojoval třetí místo na Grand Slamu v Tokiu
13.12.2009 14:55 |

Mladý judista Krpálek vyhrál v Miami turnaj SP. Počtvrté

Dvacetiletý český judista Lukáš Krpálek vyhrál Světový pohár v Miami ve váze do 100 kilogramů a připsal si už čtvrtý turnajový triumf v seriálu v seniorské kariéře. Ve finále porazil úřadujícího mistra Evropy Amela Mekiče z Bosny a Hercegoviny po druhém wazari před časovým limitem.
03.07.2011 08:45 |

Krpálek vyhrál v Salvadoru druhý závod SP za sebou

Český judista Lukáš Krpálek vyhrál nedělní závod Světového poháru v Salvadoru ve váze do 100 kg a v seriálu triumfoval podruhé za sebou, když navázal na svůj předchozí úspěch v Miami.
18.07.2011 12:15 |

Krpálek získal na mistrovství světa v judu bronz

Krpálek získal medaili pro Česko po 12 letech
27.08.2011 18:10 |

Krpálek: Medaile z MS tady nebyla dvacet let

Judista Lukáš Krpálek vybojoval v Paříži po dvaceti letech pro české mužské judo medaili z mistrovství světa, v kategorii do 100 kilogramů získal bronz.
29.08.2011 18:15 |

Krpálek přivezl bronz, jeho děda s novým účesem oběhne vesnici

Judista Lukáš Krpálek si plnými doušky užívá zisku historické bronzové medaile na mistrovství světa v Paříži. Hlavní oslavy přijdou ve středu, přesto už dostal mnoho gratulací k tomu, že vybojoval pro české judo první mužskou medaili z MS po 20 letech. Blahopřáli mu dokonce i Francouzi, kteří ho zastavovali na pařížských ulicích. Už se také těší na to, že bude moci naplnit vyhranou sázku a upravit účes svému dědovi.
30.08.2011 21:55 |

Judista Krpálek obhajoval na ME bronz, ale vypadl ve 2. kole

Český judista Lukáš Krpálek vypadl na mistrovství Evropy v ruském Čeljabinsku už ve druhém kole, když mu stopku vystavil Rus Zafar Machmadov.
28.04.2012 15:05 |

Olympionici začali fasovat oblečení pro Londýn! Judista Lukáš Krpálek: A co boty? Číslo 48...

Ramena jako obr Atlas, co podpírá nebeskou klenbu. Velké tlapy a nohy číslo 48. Bez 2 cenťáků dvoumetrový rambousek se těžko obléká. A hlavně obouvá. Lukáš Krpálek (21) si včera spolu s ostatními judisty vyzvedl oblečení pro olympijské hry v Londýně. To bylo zkoušení a převlékání!
30.06.2012 12:10 |