Článek

Spor ze Survivoru je minulostí: Adam Raiter zbil Nathana Dzabu v prvním kole

 
Kdo myslel, že reality show Survivor vyvrcholila na ostrově v Karibiku, pletl se. Zlatý hřeb totiž přišel až s turnajem Oktagonu v Brně, kde se proti sobě postavili Adam Raiter a Nathan Dzaba. Oba účastníci Survivoru se totiž rozhodli vyřídit své spory v kleci, a tak podstoupili tvrdou přípravu, která vyvrcholila nelítostným soubojem v kleci. Po prvním kolem si výhru připsal truhlář Adam.
17.09.2022 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Adam Nathan (10 článků) , Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků)
Podobné články

Napjaté vztahy po Survivoru. Enrique? Nevím, co do něj vjelo. Ale vidím se v něm, říká Adam Raiter

 
Reality show Survivor už sice pro aktéry částečně skončila, jenže vzpomínky z ostrova si ponesou možná až do konce života. Své o tom ví i bývalý výrazný hráč, truhlář Adam Raiter (33), který si s několika lidmi v kmeni nesedl. Přesto se mu ještě před odchodem mistrovsky podařilo vyřadit Enriqua (22), kterému Adam vyloženě pil krev. Raiter se pro redakci eXtra.cz přiznal, že napjatý vztah mezi nimi stále trvá. Enriqua je mu dokonce líto, a to jednoduše kvůli tomu, že se v něm vidí. „On na to jednou přijde, že tahle cesta nebyla správná."
28.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků)

Survivoři si jdou po krku: Nathan už teď Adama nenávidí, Raiter mluví jen o výhře

 
Oktagon MMA před pár dny oznámil spuštění nového projektu s názvem Kdo přežije. Jeho hlavními aktéry budou účastníci reality show Survivor, a sice bývalý fotbalista Nathan Dzaba (26) a Adam Raiter (33). Ti spolu v rámci show svedli dva napínavé fyzické souboje. V jednom z nich dokonce Adam naneštěstí trefil Nathana do hlavy, následkem čehož musel být Nathan odvezen do nemocnice. Dnes jsou oba účastníci Survivoru v plné přípravě na svůj nadcházející zápas v MMA. Nathan a Adam skrze rozhovor poskytnutý pro redakci eXtra.cz Oktagon prozradili, jaké hvězdy bojových sportů je trénují a jak se vypořádávají s náročnými tréninky.
06.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Nathan (10 článků) , Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků)

Kradla Ailyn v Survivoru kvůli nemoci? Měla v sobě parazita, překvapil Adam Raiter!

 
Reality show Survivor, který se aktuálně točí v Dominikánské republice, ještě nedospěl ani k sloučení kmenů a už stihli odstoupit čtyři soutěžící. O pátém se spekuluje. A nutno říct, že to byli všechno muži. Ani ženám se ale nevyhýbaly nemoci. Adam Raiter nyní v rozhovoru pro Nova Plus prozradil, že Ailyn měla mít v těle dvakrát parazita, který jí neskutečně oslabil organismus. Přesto ale soutěž odmítla dobrovolně opustit. 
11.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků)

Adam Raiter otevřeně o Survivoru: Nedokázal jsem hrát tu špínu, byla tam šikana jako v první třídě

 
Patřil mezi nejvýraznější osobnosti reality show Survivor, ze soutěže sice umělecký truhlář Adam Raiter (33) vypadl už před několika týdny, jeho jméno se ale mezi účastníky nepřestávalo skloňovat. Tak moc některým uvízl v žaludku! Pro redakci eXtra.cz prozradil, jak se na ostrově vyrovnával s kritikou a jak show vnímá teď u televizní obrazovky. Slovně nešetřil zejména Chili, která hraje i dle diváků velmi necitlivou hru vůči ostatním aktérům, ač sama body do kmenu příliš nenosila. Nic extra nejsou ani její kuchařské výtvory, proč jí to ale nikdo neřekne do očí? 
24.03.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků)

Novotný o zápasu Adam vs. Nathan: Tajemný spor v Survivoru a reakce na hejty

 
Truhlář Adam Raiter a profesionální účastník reality shows Nathan Dzaba zanechali v Survivoru nejen výrazný podpis, ale také nevyřízené účty, které nezůstanou zapomenuty a utkají se v kleci organizace Oktagon. Moderátor a šéf Oktagonu Ondřej Novotný redakci eXtra.cz odtajnil, kde vznikla myšlenka vedoucí k tomuto zápasu, který bude zřejmě i osobní záležitostí, a prozradil, jak se staví k hejtům, které se po oznámení turnaje vyrojily.  
12.05.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (154 článků) , Adam Nathan (10 článků) , Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků)

Raiter a Dzaba ve při: Nathan se po zápase vymlouval na zlomené žebro, podle Adama lže

 
Dlouho očekávaný souboj Adama Raitera a Nathana Dzaby měl pro značnou část diváků velmi překvapivý závěr. Napínavý MMA souboj vyvrcholil hned v prvním kole, výhru si na své konto připsal Adam. Ten byl do té doby však považován spíše za outsidera zápasu, moc lidí v jeho vítězství nevěřilo, a dokonce i trenéři byli vůči němu skeptičtí. Bude v bojové cestě pokračovat a jaký má nyní vztah s Nathanem? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
24.09.2022 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Nathan (10 článků) , Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků) , Adam Raiter (1 článek)

Adam Raiter si sáhl na dno: MMA mi zachránilo život. Jsem rád, když se na mě usměje holka

 
Adam Raiter už tři měsíce trpí na trénincích a pot, krev a slzy roní pro jediné datum. A to 17. září, kdy se utká s Nathanem pod organizací Oktagon MMA. Účastník reality show Survivor a umělecký truhlář se redakci eXtra.cz svěřil, že příprava na zápas je těžší než samotný Survivor. Dále prozradil, v čem mu trénování zachránilo život, svěřil se, zda má po svém boku lásku, a nastínil, jak vypadá jeho běžný den. Dokonce si sáhl na své pomyslné dno. "Když trénuješ na něco vrcholového, tak nemáš být šťastný. Jsem unavený, zedřený a smát se budu na mejdanu, až Nathan dostane do budky."
24.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Nathan (10 článků) , Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků)

Adam ze Survivoru z Ukrajiny: Terčem ozbrojeného komanda a drastické záběry po bombardování!

 
Expřítel modelky Agáty Hanchové (36) a bývalý účastník nejdrsnější reality show Survivor Adam Raiter vyrazil na Ukrajinu. Na svých sociálních sítích se s fanoušky podělil o dramatické zážitky s vojáky a pohledem na rozbombardovanou Ukrajinu.
12.03.2022 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků)

Tomáš Zástěra o šikaně v Survivoru: Já ji tam nezažil, Adam je hodný a dost mluví

 
Postupem času se ukazuje, že v reality show Survivor skutečně zůstávají pouze hráči, kteří ovládli sociální hru. Ta není vždy zcela čistá, naopak je často plná taktik, ale i podrazů, kvůli kterým si ovšem nesou i následky v reálném životě, kde si diváci neberou servítky. Skvěle si ve hře do poslední chvíle vedl moderátor Tomáš Zástěra (42), ten redakci eXtra.cz prozradil, co si myslí o šikaně, se kterou se na ostrově setkal nejen Adam Raiter. Dále se svěřil, co ho ve hře zasáhlo a zda je tam prostor k zamilování.
10.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (87 článků) , Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků)

Z trosečníků do role zápasníků: Hvězdy Survivoru se brzy utkají v kleci! Nathan nebo Adam?

 
Souboj dvou hvězd reality show Survivor se blíží! Truhlář Adam Raiter brzy opět poměří síly se svým soupeřem Nathanem Dzabou. Vzájemná rivalita nezůstala na ostrově přežití, ale pokračuje i po návratu do Česka. Již zanedlouho se v kleci podle MMA pravidel rozklíčuje, kdo z nich je větší bojovník. Souboj se uskuteční v září na Oktagonu 35 v Brně a ani jeden nepodceňuje svou přípravu. 
29.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Nathan (10 článků) , Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků)

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (345 článků) , Ondřej Novotný (154 článků)

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (154 článků) , Nikola Čechová (78 článků) , Vladimír Novotný (20 článků)

Expartner Hanychové si v Survivoru vytáhl černého Petra: Už se Agátě nedivím. Tohle doma nechceš, píší fanoušci

 
Drsná reality show Survivor je v plném proudu a diváci si již dělají názory na všechny účinkující. V některých bojovnících vidí vítěze, jiným již přejí vyhazov. Tím nejméně oblíbeným hráčem se po odvysílání druhého dílu stal ex Agáty Hanychové, truhlář Adam Raiter, jehož osobnost nemohou vydýchat nejen fanoušci show, ale také samotní hráči.
26.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3297 článků) , Petr Adam (117 článků) , Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků)

Zvláštní vzkaz Adama Raitera: Zamiloval se ex Agáty Hanychové během show Survivor?

 
Truhlář a expřítel Agáty Hanychové Adam Raiter je již ze soutěže Survivor pryč, ale zdá se, že na svou účast nemůže jen tak zapomenout. Před pár dny se vydal na Ukrajinu, aby pomohl tamním obyvatelům, a své auto pojmenoval po Veve, jiné účastnici ze Survivoru. Právě s ní si měl ale během soutěžení lézt neustále na nervy. Přeskočila mezi nimi nakonec jiskra?
13.03.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3297 článků) , Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků)

Zpověď Adama Raitera: Promluvil o vztahu s Veve i o svém strachu ve válkou zmítané Ukrajině

 
Bývalý hráč Survivoru Adam Raiter (33) po návratu z reality show neváhal a vyrazil na Ukrajinu, kam nejenže dovezl humanitární pomoc, ale do bezpečí odtamtud odvezl i několik uprchlíků, kteří museli ve válce zanechat kus svého života. V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřil s detaily své cesty, promluvil o dramatických zážitcích s vojáky, momentech plných strachu a beznaděje, ale také se svěřil, proč své auto pojmenoval po Veve. Přeskočila snad na ostrově jiskra?
29.03.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků)

Představení Uncharted 3: Drake's Deception

 
Třetí díl úspěšné PS3 série Uncharted, která zpracovává dobrodružství Nathana Drakea, potomka slavného Francise Drakea, se konečně ukazuje na videu a představuje rámcově i svůj děj. Jak název napovídá, půjde zde hlavně o podvody, ať už ze strany Nathana, nebo naopak směrem...
10.12.2010 02:55 |

podobné články

Hanychová a Raiter se poprvé od rozchodu ukázali bok po boku: Jak spolu dnes vycházejí?

 
Rozchody k milostným životům přirozeně patří, avšak je velmi výjimečnou situací, že lidé po krachu vztahu zůstanou přáteli. To se ale nedá říct o modelce Agátě Hanychové (36) a jejím expartnerovi Adamu Raiterovi (33), kteří se poprvé od rozchodu ukázali bok po boku na veřejnosti. Padli si do náruče a ochotně spolu zapózovali i fotografům. Účastník Survivoru prozradil eXtra.cz, jak spolu dnes vychází.
07.04.2022 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3297 článků)

Nečekaná party Survivoru v Praze: Nikola a Chili středem pozornosti. Nechyběli ani Adam nebo Braňo!

 
Opravdu byly Nikola Čechová a Chili, vlastním jménem Ta Thuy Dung, všemi nenáviděné? Ačkoliv si to někteří diváci Survivoru 2022 myslí, realita je zcela jiná. Podle snímků ze sociálních sítí některých z nich se v sobotu večer v centru Prahy uskutečnilo neoficiální setkání finalistů aktuálně nejsledovanější reality show u nás a právě tyto dvě hráčky na něm nesměly chybět. 
24.04.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (78 článků) , Adam Adam (403 článků) , Adam Adam (403 článků)

Celebrity ze Survivoru odpadají jako hrušky: Bude i pro Nathana kolaps konečnou?

 
V reality show Survivor se každým dnem přiostřuje a ze hry odstoupili dva hráči. Po Vojtovi Drahokoupilovi show překvapivě opustil i Gábor Boráros, který si nešťastně zranil koleno. Diváci jsou nyní v tenzi i kvůli Nathanovi, který podle ukázek zkolaboval. Bude následovat Vojtu s Gáborem, pro které byl Survivor příliš velké sousto?
05.02.2022 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Drahokoupil (147 článků)