Článek

Společnost MostBet jako sponzor a důvěryhodný partner českých sportovců

 
Jakým způsobem se společnost Mostbet cz chystá rozvíjet strategická partnerství s českými sportovci, sportovními kluby a fanoušky.
28.06.2024 09:15 |

podobné články

Podobné články

Renault má vážný problém. Po aféře prchl hlavní sponzor

 
Renault opustil hlavní sponzor i španělský sponzor
24.09.2009 22:15 |

podobné články

Nastává čas Her. Slavnostní zahájení olympiády většina českých sportovců vynechá

 
Hlavně funkcionáři a členové doprovodných týmů budou podle všeho v pátek zastupovat Českou republiku na slavnostním zahájení olympijských her v Soči. Většina sportovců ubytovaných v horských střediscích totiž neplánuje absolvovat náročnou cestu a chtějí se soustředit na své první starty na hrách. V přímořské olympijské vesnici ještě většina českých sportovců chybí, hokejisté z NHL totiž do Soči přiletí až v pondělí.
07.02.2014 09:40 |

podobné články

Facebook je pro novináře důvěryhodný zdroj informací

 
Za důvěryhodný zdroj informací považují čeští novináři sociální sítě, nejčastěji pro pracovní účely používají Facebook. Vyplývá to z průzkumu, o jehož výsledcích v pondělí informovala analytická společnost My.cz.
13.02.2012 19:15 |

podobné články

Jsem akademik z Oxfordu, podepsal se byznysmen a sponzor KDU-ČSL Luděk Sekyra. A vykládal o masakru v Paříži a Halíkovi

 
Do debaty po vystřílení redakce francouzského časopisu Charlie Hebdo zazněl i příspěvek, zamýšlející se nad společnou odpovědností nás všech za liberální identitu západní civilizace. Stejně zajímavý jako obsah je však jeho autor – developer a v poslední době aktivní sponzor KDU-ČSL, podle titulku v Lidových novinách „podnikatel a člen akademického sboru oxfordské univerzity“ Luděk Sekyra.
20.01.2015 08:47 |

podobné články

Kavalírová: Pernes nás oklamal, není důvěryhodný

 
Předsedkyně rady Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR) Naděžda Kavalírová v pátek opět kritizovala nově zvoleného šéfa ústavu Jiřího Pernese, tentokrát na půdě Senátu. Podle ní Pernes radu oklamal. Kavalírová o něm tvrdí, že není důvěryhodný. Stavěla se proti němu i při volbě. Senát nakonec vyzval radu ústavu, aby právně analyzovala, zda Pernes splňuje podmínku spolehlivosti a bezúhonnosti
23.04.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Naděžda Kavalírová (32 článků)

Nečas: Lessyho postup v celé záležitosti není moc důvěryhodný

 
Premiér Petr Nečas tvrdí, že Miroslav Kalousek svým telefonátem policejnímu prezidentovi Petru Lessymu neporušil jeho nařízení směrem k členům kabinetu nevolat orgánům činným v trestním řízení. Naopak postup Lessyho v celé záležitosti nepovažuje za příliš důvěryhodný.
14.07.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Petr Nečas (9423 článků) , Miroslav Kalousek (7862 článků)

Nečas se zastává Kalouska: Postup Lessyho není důvěryhodný

 
Premiér Petr Nečas (ODS) brání ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) ve sporu s policejním prezidentem Petrem Lessym. Podle něj není postup policejního prezidenta důvěryhodný.
14.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Petr Nečas (9423 článků) , Miroslav Kalousek (7862 článků)

VV možná podpoří jen menšinovou vládu, tvrdí sponzor strany Bárta

 
Na koaličním středopravicovém nebi se objevil první mráček. Vít Bárta, volební manažer a sponzor Věcí veřejných (VV) prohlásil v pořadu České televize, že jeho strana má řadu rozporů s ODS a TOP 09 v protikorupčním balíčku. Je proto podle něj možné, že VV pouze podpoří menšinovou vládu.
31.05.2010 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2859 článků)

UNICEF na hrudi fotbalistů Barcelony vystřídá katarský sponzor

 
Fotbalová Barcelona nebude mít od léta na přední straně dresů logo UNICEF. Dětský fond OSN vystřídá podle agentury Reuters jméno katarského sponzor, od kterého klub dostane zhruba 30 milionů eur ročně (asi 724 milionů korun).
09.02.2011 10:25 |

podobné články

Kočí vytáhla příběh o Bártovi a výběru šéfa policie. Kubice šel do kolen

 
AKTUALIZOVÁNO Bárta je guru a hlavní sponzor VV, Klasnová všechno věděla o sledování politiků, Peake je zaslepená Hujerka, Dobeš organizoval stranické psychotesty, Vysloužil se staral o praní špinavých peněz, Babák byl fiktivní sponzor, Paggio organizoval referenda včetně výsledků a John měl hrát roli osobnosti, je ale jen loutka. Tato slova padala na pondělní tiskové konferenci, kterou uspořádali Stanislav Huml, Kristýna Kočí a Jaroslav Škárka, bývalí „Véčkaři", nyní všichni nezařazení.
29.08.2011 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (477 článků) , Kristýna Kočí (705 článků) , Jaroslav Škárka (530 článků)

VV mám rád. Tak jim dávám peníze, vysvětluje sponzor

 
Tajemný sponzor Věcí veřejných Daniel Musil poskytl rozhovor serveru Týden.cz, kde popřel, že by jeho peníze byly z neprůhledných firem a uvedl, že jeho pomoc VV je nezištná.
04.04.2012 16:50 |

podobné články

Sponzor letní olympiády Procter & Gamble má v Londýně dům s propagační výstavkou

 
Výrobce rychloobrátkového zboží a sponzor letní olympiády Procter & Gamble otevřel v Londýně dům, do kterého láká rodiny olympioniků. Kromě kosmetických salónů značek Cover Girl a Olay, herny Pampers a prádelny Tide/Ariel dům nabízí možnost sledování přenosů, restaurační služby a přístup na internet.
29.07.2012 15:10 |

podobné články

Záhadný sponzor: Iveta Bartošová našla za plotem igelitku plnou peněz

 
O zpěvačce Ivetě Bartošové  (46) si často v médiích můžeme přečíst její stýskání si nad finanční situací. Donedávna musela měsíčně platit čtyřicetitisícovou hypotéku, přestože měla nulový příjem. Jenže kde na to brát? Podle našich informací ji několikrát zachránil tajemný sponzor, který jí v igelitce na plotě jejího domu v Uhříněvsi nechal pořádný balík peněz!
26.03.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7110 článků)

Kdo je Fischerův tajný sponzor? Ministrovi financí poslal miliony důchodce z Izraele!

 
Jan Fischer se stal ministrem financí státního rozpočtu v Rusnokově vládě a jeho dluhy z prezidentské kampaně jsou rázem pryč. S jejich splacením mu přitom pomohl tajemný sponzor - důchodce, žijící v Izraeli.
10.07.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1771 článků)

Sponzor není na dresech Barcelony vidět, přesto zaplatí Kataláncům půl miliardy

 
Nový sponzor fotbalistů Barcelony spolehá na to, že katalánský velkoklub s kanonýrem Lionelem Messim bude nadále hojně zatěžovat konto soupeřů góly.
13.12.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Messi (456 článků)

Milionový sponzor Zemana dostal od ministra místo ve správní správě

 
Sponzor a místopředseda SPOZ v Moravskoslezském kraji, který dal před prezidentskou kampaní Zemanovi celý milion, nyní získal bez výběrového řízení významný post ve státní správě. Server Aktuálně.cz uvádí, že František Gajdoš byl jmenován na post vedoucího oblastního inspektorátu práce pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj ještě krátce před odchodem prezidentovy úřednické vlády.
29.01.2014 11:10 |

podobné články

Noviny: Dlouholetý Paroubkův sponzor chtěl kandidovat za Babišovo hnutí

 
Dlouholetý sponzor Jiřího Paroubka a místopředseda jeho strany LEV 21 Petr Michek chtěl ve Znojmě kandidovat za konkurenční hnutí ANO. Informovala o tom sobotní Mladá fronta Dnes s tím, že za Babišovo hnutí bude nakonec kandidovat ekologický aktivista Petr Firbas a Michek za hnutí Moravané.
16.08.2014 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4836 článků)

Babišův sponzor v problémech? Přišlo se na všechno. A podrobně, protože jedna žena si nedávala pozor

 
Sabina Slonková na serveru Neovlivní.cz tvrdí, že sponzor a donedávna i člen hnutí ANO v Brně David Rusňák vězí v mnohem větším problému, než by se mohlo na první pohled zdát. Policie si na Rusňáka posvítila kvůli tomu, že měl mít nelegálně přístup do živých policejních spisů. Podle všeho nešlo o jedno či dvě nahlédnutí do policejního spisu, ale celkem o 12 takových případů.
25.05.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Slonková (215 článků) , David Rusňák (10 článků)

Malotřídka v Branticích začala testovat žáky: Zaplatil je sponzor

 
Malotřídní škola v Branticích na Bruntálsku začala testovat své žáky. Využívá antigenní testy, které zaplatil sponzor. Testování je dobrovolné.
12.02.2021 13:30 |

podobné články