Článek

Společenský život bude kvůli zrušení karlovarského festivalu chudší: Aňa Geislerová vynese jedinou róbu na premiéru filmu Havel

 
Už jen dva týdny zbývají do premiéry filmu Havel, kde si Aňa Geislerová zahrála roli Olgy Havlové. Po karanténě stihla už herečka dotočil i poslední scény z filmu o Boženě Němcové, kde ztvárňuje titulní roli.
03.07.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (120 článků) , Olga Havlová (147 článků)
Podobné články

VIDEO: Geislerová poprvé po porodu na veřejnosti. Přišla podpořit film

 
Premiéru filmu Líbánky režiséra Jana Hřebejka v Karlových Varech Aňa Geislerová nestihla, protože právě rodila své třetí dítě. Na novinářskou projekci v Praze se ale přišla aspoň ukázat. Objevila se v hučce a černém roláku, který by dokázal zakrýt poporodní kila, kdyby Geislerová nějaká měla. Další články k tématu: Aňa Geislerová je trojnásobnou matkou, porodila syna VIDEO: Vilhelmová před porodem dováděla s Geislerovou a ukázaly břicha PRVNÍ DOJMY: Hřebejkovy slibné Líbánky zničí sázka na festivalové úchylky VIDEO: Geislerová s Vilhelmovou jako prodavačky. Přispěl také Liška Geislerová je těhotná a vdává se. Hřebejk točí na Třeboňsku Líbánky
13.08.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (444 článků)

Róbu z Českého lva oblékla podruhé: Teď v ní Aňa Geislerová vynáší popelnice!

 
Mnoha lidem v těchto dnech chybí společenský ruch, vždyť sezóna v polovině března předčasně skončila. Nikdo vám ale nemůže zakázat róbu provětrat klidně i doma. Jak to na sociálních sítích ukázala herečka Aňa Geislerová  (43) .
15.04.2020 09:05 |

podobné články

Poslední foto před porodem? Nahá Aňa Geislerová se položila do vany a ukázala jen obří pupek

 
Herečka "Aňa Geislerová":http://www.extra.cz/tema/ana-geislerova (37) pilně připravuje kampaň na "charitativní Vánoční bazar":http://www.extra.cz/vilhelmova-a-geislerova-ukazaly-tehotenske-pupky-divejte-jak-ve-videu-poskakuji-s-obnazenym-brichem, jenž se stal už tradicí, kterou si málokdo nechá ujít. Na rozdíl od své kolegyně "Táni Vilhelmové":http://www.extra.cz/tema/tatiana-vilhelmova (34) ještě neporodila, a tak se v rámci focení ještě pochlubila těhotenským bříškem.
11.06.2013 14:35 |

podobné články

VIDEO: Být chvíli v klidu, do pěti minut spím, říká matka Geislerová

 
Trojnásobná matka Aňa Geislerová přiznává, že žije tak, jak si přeje, i když jí pětiměsíční syn Max dává hodně zabrat. Na křtu kalendáře Stock, jehož je novou tváří, působila lehce unaveně, což sama přiznala i na kameru iDNES.cz. "Být v klidu, za pět minut bych usnula," říká. Další články k tématu: Proměny v kalendáři pokračují: Geislerová jako anděl, Sokol na šibenici VIDEO: Geislerová poprvé po porodu na veřejnosti. Přišla podpořit film Aňa Geislerová je trojnásobnou matkou, porodila syna VIDEO: Vilhelmová před porodem dováděla s Geislerovou a ukázaly břicha
05.11.2013 00:25 |

podobné články

Geislerová ze sebe vztekle servala róbu od Diora za statisíce. Víme, co se stalo

 
Herečka Aňa Geislerová  (36) rozhodně nebyla nadšená z róby, v níž se předvedla na zahajovacím večeru karlovarského filmového festivalu. Aňa sice měla právo volby, jelikož byla na začátku seznamu známých tváří, které si mohly vypůjčit šaty v luxusní půjčovně módního časopisu, ale přesto to dobře nedopadlo.
30.06.2012 10:05 |

podobné články

„Neuvěřitelný hnusy.“ Aňa Geislerová se dostala do slovní rvačky. Kvůli útoku na Lipovskou

 
Za nezávislost České televize se již staví i herečka Aňa Geislerová, jež sdílela prohlášení Festivalu svobody. Geislerová se následně dočkala i zhodnocení svého příspěvku od Pavla Černockého, jenž se věnoval jejímu českému jazyku. Zřejmě i proto se následně Geislerová znovu ozvala na svém facebookovém profilu.
19.11.2020 17:00 |

podobné články

Největší trapka v dějinách talkshow: Geislerová si v televizi u Krause dělala zadarmo reklamu, sledujte, co jí padalo z pusy

 
To, že "Aňa Geislerová":http://www.extra.cz/tema/ana-geislerova (37) už dlouho nerada mluví o čemkoliv jiném než jen o svém charitativním projektu, je známo. Její snaha získat peníze pro potřebné se cení, ale to, co předvedla herečka v Show Jana Krause, už přesahovalo "všechny meze":http://www.extra.cz/to-jsou-manyry-geislerova-dorazila-na-svou-akci-dost-pozde-tipnete-si-jak-dlouho-nechala-novinare-cekat.
23.11.2013 09:12 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1118 článků)

Svatá Aňa tančí zrána! Geislerová se konečně uvolnila

 
Zatímco slavnostní zahájení Karlovarského festivalu herečka Aňa Geislerová proesemeskovala se svým miliardářským milencem Martinem Shenarem, premiéru českého snímku Polski film si užila maximálně. Juchala, až se hory zelenaly…
05.07.2012 12:10 |

podobné články

Aňa Geislerová: Z manžela udělala homosexuála!

 
Herečka Aňa Geislerová (35) je pověstná svými změnami vzhledu a experimentováním v oblasti módy. Teď se ale pustila i do svého manžela a jak je vidět, režisér Zdeněk Janáček svou ženu hodně miluje. Byl totiž ochoten si kvůli ní obléknout netradiční oblek z dílny slavného návrháře, který se bude prodávat v síti konfekčních obchodů. Právě jim totiž dělá Aňa reklamu.
30.11.2011 09:15 |

podobné články

Současná největší hvězda? Aňa Geislerová, bez debat!

 
V pátek 12. 2. odletěla jedna z nejkrásnějších českých hereček, Aňa Geislerová, do Berlína na první velký filmový festival letošního roku – Berlinale 2010. Osobně se zúčastnila předání ocenění deseti mladým nadějným evropským hercům, tzv. Shooting Stars. Mezi nimi je také český herec Kryštof Hádek, mimochodem. A na slavnostní ceremoniál si oblékla nádhernou róbu, jejíž fotku uvidíte v článku.
16.02.2010 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (232 článků)

Současná největší hvězda? Aňa Geislerová, bez debat!

 
V pátek 12. 2. odletěla jedna z nejkrásnějších českých hereček, Aňa Geislerová, do Berlína na první velký filmový festival letošního roku – Berlinale 2010. Osobně se zúčastnila předání ocenění deseti mladým nadějným evropským hercům, tzv. Shooting Stars. Mezi nimi je také český herec Kryštof Hádek, mimochodem. A na slavnostní ceremoniál si oblékla nádhernou róbu, jejíž fotku uvidíte v článku.
17.02.2010 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (232 článků)

Porody jí svědčí: Aňa Geislerová vypadá po šestinedělí fantasticky a začíná točit další film

 
Herečku Aňu Geislerovou  (37) trochu mrzelo, že se nemohla zúčastnit karlovarského filmového festivalu, kde měl světovou premiéru snímek Líbánky, v němž hraje hlavní roli a za který dostal režisér Jan Hřebejk Křišťálový glóbus. "Do poslední chvíle jsem váhala, zda jet, ale pak to za mne rozhodl Max," vysvětlila Geislerová, která v době konání festivalu porodila svého třetího potomka.
14.08.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (444 článků)

Film Havel si připomíná výročí narození Olgy Havlové: Takhle v něm jako první manželka prezidenta vypadá Aňa Geislerová

 
Dnes by slavila 87. narozeniny první manželka Václava Havla  (✝75) , Olga Havlová. Tu ve filmu Havel, jehož premiéra se blíží, ztvárňuje herečka Aňa Geislerová  (44) . V naší fotogalerii můžete posoudit, do jaké míry maskéři a kostyméři vystihli podobu.
11.07.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5889 článků) , Olga Havlová (147 článků)

Aňa v kině tentokrát sama: Geislerová, Herzigová a Macháček vyrazili na sexy Pohádkáře

 
Aňa Geislerová, Jiří Macháček a Eva Herzigová se sešli v jednom filmu. Ve snímku režiséra Michálka Pohádkář, kde se kolem hlavní postavy točí hned dvě ženy. Podobnou situaci však zažívá i charismatická Aňa - ovšem v reálu!
05.11.2014 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (274 článků) , Eva Herzigová (438 článků)

Aňa Geislerová slaví: Od 15 let byla milenkou režiséra, teď žije se dvěma muži

 
Herečka, návrhářka a nově spisovatelka Aňa Geislerová dnes slaví 40 let. Svou první roli ztvárnila jako patnáctiletá ve filmu Requiem pro panenku a na pár let se jejím milencem stal režisér snímku Filip Renč (50). Toho vystřídal vlasatý muzikant Roman Holý (50). Dnes Aňa žije v podivném trojúhelníku s manželem Zdeňkem Janáčkem (38) a zámožným podnikatelem Martinem Shenarem (51).
17.04.2016 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Roman Holý (51 článků) , Filip Renč (606 článků)

Exkluzivní foto: Společensky unavená Aňa Geislerová předvedla vnady v úplně průsvitné halence

 
Herečka Aňa Geislerová  (36) předvedla, že se umí pořádně odvázat. Na párty Polski filmu to na tanečním parketu po pár drincích pořádně rozjela. Pryč byla ta neuvěřitelně sexy herečka, jak ji všichni známe. Aně se tak nějak rozpil make-up a v horkém počasí splihly vlasy.
05.07.2012 16:45 |

podobné články

Vyděšená Aňa Geislerová: Kolaps sestry! Odvezla ji záchranka

 
Šok a strach! Ten zažila po slavnostní premiéře filmu Milada jeho hvězda Aňa Geislerová (41). Její sestra Lenka Geislerová (42) zkolabovala a z Lucerny ji musela odvézt záchranka!
02.11.2017 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Geislerová (4 články)

Aňa Geislerová měsíc po porodu: Se synem v hospodě!

 
Měsíčního synka Maxe konečně vyvedla ven herečka Aňa Geislerová (37). Vyrazili si spolu na zahrádku jedné pražské restaurace. Aňa si dala pivko, Maxík zůstal na mléce.
13.08.2013 09:05 |

podobné články

Hříšná Aňa Geislerová: Hraje si na anděla, ale stále poletuje mezi dvěma muži!

 
Ženou mnoha tváří je Aňa Geislerová (37). Přestože se na nových fotkách převtělila do anděla, není pro ni snad vzdálenější role. Ve skutečnosti je totiž Aňa o poznání divočejší.
03.11.2013 15:55 |

podobné články