Článek

Splnila sen všech mužů! Sexbomba Alice Bendová z Kanárských ostrovů poslala »dekoltový« pozdrav

 
Stejně jako vlaštovky oznamují příchod jara, zvěstuje moderátorka Alice Bendová (47) nástup plavkové sezony. Dobrovolně totiž »uvázla« na Kanárských ostrovech a zaslala fanouškům tolik očekávanou selfie v bikinách. Opalování může pomalu začít!
04.03.2021 11:50 |

podobné články

Podobné články

6 úchvatných záběrů na dokonalá prsa Alice Bendové, která ukázala ve filmech

 
"Alice Bendová":http://www.extra.cz/tema/alice-bendova (40) patří mezi relativně "nevyužité" herečky u nás. Možná je to tím, že ji spousta režisérů "ve filmech nechala svlékat":http://www.extra.cz/5-nejerotictejsich-filmovych-scen-i-cast-pripomente-si-zabery-sexy-herecek-ktere-vam-zvysi-tep, a někteří tak mají podezření, že Alice až tak hrát neumí, což ale není tak pravda. Jde spíš o to, že Bendová svou roli na tělo zkrátka ještě nedostala.
11.10.2014 22:06 |

podobné články

Snoubenec Alice Bendové zhubnul 16 kilo, ona zatím tři! Takhle se udržují přes léto ve formě

 
Herečka Alice Bendová  (47) a její snoubenec Michal Topol dál tvrdě makají na postavě. Michal loni zhubnul neuvěřitelných 16 kilo, a také Alice se udržuje ve skvělé formě. "Michal zhubnul neuvěřitelně a drží si to. A zase tolik práce ho to teď nestojí. Já se na jídlo podívám a přibírám. Teď v létě se oba snažíme jíst zdravě, abychom pak v plavkách nevypadali jako vorvani," řekla Super.cz Alice. První letošní tropické teploty svlékly Alici Bendovou do bikin: A že je nač se dívat! "Musela jsem se dát do formy kvůli práci v televizi. Kamera neodpustí nic," dodala Alice, která se nyní v létě snaží denně grilovat a vyhýbá se nezdravým věcem. "Pořídili jsme si novou kamennou venkovní kuchyň jejíž součástí je gril a také udírna. Takže jedeme maso, ryby, vynecháváme přílohy a jsme nadšení. Maso z udírny je něco neuvěřitelného, houby jsou dokonalý. Náš kamarád, skvělý kameník Tom Hrdina, který nám kuchyň dělal, nám přesně ukázal, jak na to. Já, pošuk, bála jsem se, že podpálím dům. Zatím žijeme," prozrazuje se smíchem herečka. Léto tráví zatím s rodinou v Česku. Až na konci srpna se chystají do zahraničí. "Máme bazén, takže to není tak, že bychom ve vedrech trpěli. Bazén musím říct byla skvělá investice. V druhé půlce srpna poletíme celá rodina do našeho druhého domova na Tenerife," dodala Bendová.
12.07.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (116 článků) , Masa Masa (26 článků) , Masa Masa (26 článků)

Sexbomba Alice Bendová: Koupila domy za 22 miliónů

 
Sexy herečka Alice Bendová  (37) je nejen nádhernou ženou, ale je také pěkně podnikavá. Svoji kariéru zahájila tím, že ve filmu Báječná léta pod psa odhalila své bujné vnady. Pak už se nabídky začaly jen hrnout. Alice vydělává jako herečka milióny. Nabídky na natáčení seriálů i filmové role se jí hrnou.  Jedna role střídá druhou. Protože je maminkou dvou dětí, některé nabídky musí už i odmítat. Velmi úspěšná je i jako moderátorka. Krásná Alice není jen ženou s pěknou tváří, ale je také kráskou s pořádně fungujícím mozkem!
29.06.2011 17:20 |

podobné články

Sexbomba Alice Bendová - Musela rodit »císařem!«

 
Herecká sexbomba Alice Bendová (36), oblíbená díky primáckému seriálu VKV a soutěži Hádej, kdo jsem, včera za dramatických okolností porodila své druhé dítě. Holčička Alice váží 3,20 kilogramu, měří 48 centimetrů a přišla na svět před třetí hodinou odpolední.
21.05.2010 11:40 |

podobné články

Alice Bendová na Tenerife v ohrožení života?! Panika s rouškou kvůli koronaviru!

 
S obávaným koronavirem se bohužel už také potýkají na Tenerife, jednom z Kanárských ostrovů. Právě tam se nyní nachází vnadná herečka Alice Bendová (46). A fanoušci se ptají: Je v karanténě? Má snad roušku kvůli koronaviru?
25.02.2020 13:30 |

podobné články

Alice Bendová se vyprsila u moře: Fanoušci si ji místo obdivu dobírají

 
Krásná herečka Alice Bendová (45) začátek roku 2019 tráví na Tenerife – a podle všeho si to tam jaksepatří užívá. Pravidelně zásobuje sociální sítě fotkami ze své dovolené, na kterých je rozhodně na co koukat. S přibývajícím věkem totiž Bendová jenom kvete a teplé sluneční paprsky jí také sednou. Jenže s tím sluníčkem to na Kanárských ostrovech asi nebude tak žhavé. A to doslova.
07.01.2019 21:00 |

podobné články

Alice Bendová vytasila svůj nadupaný dekolt: Sundej plavky, žadoní fanoušci

 
Alice Bendová (47) se pochlubila svými vnady, které vytasila u moře na Kanárských ostrovech. Odtud Alice zásobuje svoje fanoušky lechtivými fotkami v plavkách pravidelně. Není divu, známá herečka se nemá zač stydět.
02.03.2021 13:30 |

podobné články

Sexbomba Alice Bendová: Pořídila si luxusní byt na Kanárech. Podívejte!

 
Sexy Alice Bendová (44) své bronzově opálené křivky velmi ráda vystavuje v plavkách. Teď už nejen v létě, protože si pořídila luxusní bydlení na Kanárských ostrovech, kde si může užívat sluníčka i v zimě!
09.09.2018 06:55 |

podobné články

Odvážná Alice Bendová - Sexbomba se zase svléká!

 
05:00 – Sexbomba Alice Bendová (35), jejíž bujné vnady trápí fantazii mnoha mužů, se nechala nafotit pro luxusní pánský měsíčník Playboy!
17.09.2009 16:45 |

podobné články

Už opět provokuje v plavkách: Alice Bendová poslala fanouškům sexy pozdrav od moře

 
Krátce po vánočních svátcích zabalila Alice Bendová  (46) kufry a opět vyrazila s rodinou do tepla. Herečka bez krásného počasí, koupání v moři a prohřátého písku prostě nemůže být. Proto si před rokem pořídila byt v jednom z letovisek na ostrově Tenerife, kam při každé volné chvíli odletí.
02.01.2020 11:55 |

podobné články

Rozvod Bendové se blíží, herečka přesto září štěstím

 
Herečka Alice Bendová se brzy rozvede s otcem svých dvou dětí, hokejistou Václavem Bendou. Už před několika měsíci se od něj odstěhovala i s dětmi. Rozpadem manželství se ale nijak netrápí. Podle všeho je za tím nový vztah. Další články k tématu: Žijeme zatím pohromadě, říká o manželské krizi Alice Bendová Alice Bendová po nevěře manžela: Nehroutím se a za mužskými nelítám Alici Bendovou opustil manžel, hrozí rozvod
20.04.2012 10:05 |

podobné články

Jak dnes vypadají hlavní představitelé filmu Báječná léta pod psa: Alice Bendová dost dobře

 
Herečka Alice Bendová (46) si před třiadvaceti lety zahrála v kultovní komedii Báječná léta pod psa, kde také ukázala svá prsa. Přítomní herci málem popadali z loďky, kde všichni seděli! Film z roku 1997 je populární dodnes. Alice Bendová vypadá stále skvěle a může se pyšnit pevnou figurou. Jak vypadají další herci z oblíbeného filmu?
23.08.2020 19:45 |

podobné články

Alice Bendová před rozvodem: Chci z Česka utéct! Riskuje, že přijde o děti

 
Sexbomba Alice Bendová (39) už má po krk života v Česku. Za zády manžela plánuje útěk - a to i se svými dětmi Vašíkem (5) a Aličkou (2), které má se svým stále ještě manželem Václavem Bendou (37), odstěhovat do tepla. Třeba na Bali. Jenže Bendová tím pořádně riskuje. O děti by mohla dokonce i přijít!
16.02.2013 05:50 |

podobné články

Sexbomba Alice Bendová: Prchá z Česka!

 
Herečka a moderátorka Alice Bendová (44) si pořídila vlastní apartmán na krásném ostrově Tenerife. Apartmán se dvěma ložnicemi a výhledem na oceán si Bendová s rodinou užívala již nespočetkrát, přesto se chystá ještě letos opustit Česko a prchnout opět za teplem.
28.10.2018 05:05 |

podobné články

Sexbomba Alice Bendová ukázala maminku: Chlapi na ní mohli oči nechat!

 
Neuvěřitelná podoba! Alice Bendová (48) se pochlubila snímkem, kde je dokonalou kopií své maminky zamlada, jen s tím rozdílem, že herečka má znaménko krásy na tváři, zatímco paní Zlata nad rtem. A také musela sexbomba do krásy trošku dorůst…
23.04.2021 17:25 |

podobné články

Manžel Belohorcové řádí na Kanárech: Společnost mu dělají sexice Bendová a Bočanová!

 
Tenerife se stalo další vyhledávanou destinací slavných Čechů. Jeden z Kanárských ostrovů není moc velký, a tak došlo k tomu, že se v jeden den potkala Alice Bendová (47) s Mahulenou Bočanovou (53) a manželem Zuzany Belohorcové (45) Vlastou Hájkem (46).
10.03.2021 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (841 článků) , Zuzana Belohorcová (565 článků)

Na úchyláky jsem se naučila být nepříjemná, říká Alice Bendová

 
Jako jedna z nejatraktivnějších českých hereček si Alice Bendová (44) na nezájem mužů nemůže stěžovat. V mnoha případech je to spíš na obtíž. „Vyzařuji něco, co přitahuje úchyláky,“ směje se Bendová, která v nové komedii Pepa hraje po boku Michala Suchánka a Filipa Blažka.
15.01.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1298 článků)

Tento pohled vás rozhodně zahřeje: Alice Bendová se pochlubila sexy snímky z dovolené na Kanárech!

 
Jak lépe strávit podzim než v teple. Někdo se zavrtá pod deku, Alice Bendová  (45) si ale raději prohřeje kosti pěkně v teple. Sexy herečka a moderátorka si opět opaluje bujné vnady a sexy postavičku na svých milovaných Kanárských ostrovech.
11.11.2018 06:00 |

podobné články

Plavková sezóna jí rozhodně neskončila: Vnadná Alice Bendová opět provokuje sexy tělem od moře

 
Opět utekla za teplem. Poté, co si Alice Bendová  (45) pořídila na milovaných Kanárských ostrovech byt, bez šumění moře a slunečních paprsků se neobejde. Jakmile si najde pár dnů, zabalí sebe a rodinu a vyrazí na letiště.
26.10.2019 08:05 |

podobné články