Článek

Šplechtové strach, že skončí bez manžela: Stane se, co má se stát ...

 
Dvaašedesátiletá herečka si během nemoci Jana Hrušínského (64) prošla peklem. Šéfovi Divadla Na Jezerce totiž před lety praskl žlučník a do toho dostal oboustranný zápal plic. Byl udržován po 12 dní v umělém spánku. Jak to tehdy vnímala a co se od té doby v jejich vztahu změnilo?
11.02.2020 12:05 |

podobné články

Podobné články

Strach z létání a jak se ho zbavit

 
Strach z létání zažívá vysoké procento lidí, mezi které možná patříte i vy. Zatímco pro někoho letecká doprava nepředstavuje nic děsivého a pobyt na palubě letadla si užívá stejně jako úžasný výhled, který se mu naskýtá z okénka, pro jiného je samotná představa letu letadlem natolik stresující, že rázem způsobí nevolnost, rozklepání kolenou či čelo orosené potem. Jestliže chcete vyrazit do zahraničí a jako cíl jste si vybrali nějakou zajímavou exotickou destinaci, pak určitě přemýšlíte nad tím, jak překonat strach z létání a výrazně si tak způsob dopravy ulehčit. Ne všude se totiž dostanete po pozemních komunikacích a let letadlem je mnohdy jedinou možností. Pokud máte s létání strach, je dnešní článek určený právě vám. Nenechte si ho ujít! Máte strach z létání? Víme, jak se ho zbavit! Co se týče létání, dělí se lidé na tři skupinky. První jej milují, pobyt na palubě si užívají, milují servis, který jim poskytují letušky či stevardi a celkově jim doprava letadlem připadá na úrovni. Pak jsou tu ti, kterým létání nevadí, ale při nástupu na palubu mají podivné pocity. Na závěr je tu skupinka lidí, kteří z létání mají doslova fobii – a právě těm se budeme prostřednictvím dnešního článku snažit pomoci jejich strach z létání překonat! Kdyby bylo létání nebezpečné, letušky by nelétaly Na každé palubě letadla je několik letušek nebo stevardů, pro které je pobyt ve vzduchu naprosto přirozený a většina z nich jej dokonce zbožňují. Je to pro ně práce jako kterákoli jiná a pravdou je, že kdyby bylo létání kdovíjak nebezpečné, s největší pravděpodobností by do letadla nenastoupili vůbec, natož aby létali několikrát do měsíce. Turbulence jsou normální, není třeba se jich bát Jedním z největších strašáků jsou turbulence, které dokážou v člověku ještě více prohloubit jeho nepříjemné pocity a podnítit strach. Skutečnost se má tak, že jsou... Čtěte více Příspěvek Strach z létání a jak se ho zbavit pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
23.01.2017 09:00 |

podobné články

4 rady jak překonat strach z řízení

 
Závěrečné zkoušky v autoškole máte již dávno za sebou, řidičský průkaz nosíte v dokladech a ačkoli jste podle papírů způsobilá řidička, při pohledu na auto a představě, že musíte řídit, se vám zvedá žaludek, kolena připomínají rosol, čelo se orosí potem a srdce začne tlouct nepředstavitelnou rychlostí. Již několik týdnů či dokonce měsíců se ptáte sama sebe, jak překonat strach z řízení. Když už jste se učila na zkoušky a zvládla jste i technickou stránku věci, pak by byla škoda, kdyby vaše vynaložené úsilí ve finále přišlo vniveč. Věřte nebo ne, ale s otázkou jak překonat strach z řízení, si nepohráváte jen vy. Je mezi námi hodně lidí, kteří mají z řízení strach, děsí je představa hustého provozu a nejvíce se bojí ostatních řidičů, kteří ne vždy dokážou respektovat začátečnickou snahu. I přes obavy ale víte, že řídit potřebujete, aby vám auto nestálo ladem skladem v garáži nebo zaparkované před domem. Jak tedy překonat strach z řízení? Na to se teď společně s námi můžete podívat! Víte, jak překonat strach z řízení? My ano! Možná jste se nad touto otázkou zamýšleli už několikrát, ale ještě se vám nepodařilo přijít alespoň na jedno rozumné řešení. Cesta autem pro vás představuje noční můru a kdo ví, možná jste si do auta nesedli od té doby, co jste z něho vystoupili po dokončení závěrečné zkoušky. Nebojte se, my vám s vaším strachem pomůžeme. Máme totiž několik rad, které vám poradí, jak se zbavit strachu sednout za volant! Rada první: Jezděte v klidném provozu Pokud se bojíte řízení automobilu, nevrhejte se ihned do náročného provozu. Spousta aut kolem vás by vám na jistotě rozhodně nepřidala, nemluvě o neintuitivních řidičích, kteří zkrátka nedokážou pochopit, že se někdo bojí – bohužel i tací jsou mezi námi. Trénovat můžete na poklidných cestičkách nebo můžete vyzkoušet jízdu o... Čtěte více Příspěvek 4 rady jak překonat strach z řízení pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
22.11.2016 06:20 |

podobné články

V Národním končí i Králová! Pomohl k tomu její expřítel Pavelka?!

 
Po Miluši Šplechtové, Petru Motlochovi, Haně Igondě Ševčíkové a jiných dostala výpověď z Národního divadla také herečka Sabina Králová (44). Obává se, že jako samoživitelka skončí na dlažbě. Navíc se domnívá, že ji vyhodili kvůli jejímu bývalému příteli Ondřeji Pavelkovi (59), který si na její přítomnost v divadle stěžoval.
27.01.2015 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Motloch (2 články) , Sabina Králová (15 článků) , Hana Igonda Ševčíková (24 článků)

Tipy na dárky pro manžela

 
Vánoce jsou opět za dveřmi a společně s nimi i příjemné či méně příjemné povinnosti v podobě pečení cukroví, uklízení domácnosti, výzdoby bydlení a výběru dárků. A právě dárky dělají mnohým z nás pořádné starosti, protože si zkrátka nevíme rady, čím pod ozdobeným stromečkem potěšit naše nejbližší. My ženy se určitě shodneme na tom, že nám kolikrát dělají největší problémy dárky dárky pro manžela. S dětmi si nějak poradíme, rodičům nadělíme kosmetický balíček nebo voucher na relaxační pobyt, ale jakmile dojde na dárky pro naše drahé polovičky, jsme v koncích. Tipy na dárky pro manžela – vyberte si také! Ačkoli do Vánoc zbývají ještě necelé tři týdny, není rozumné nechávat si výběr dárků na poslední chvíli. Nikomu se nechce pár dní před svátky lítat po obchodě, kde je hlava na hlavě, stát ve frontách a snášet nálady protivných prodavaček. Jestliže i vy máte radši, když si vše připravujete v klidu a s předstihem, pak je na čase začít něco dělat. Prosinec se totiž překulí rychleji nežli voda a Štědrý den bude za dveřmi. Pojďte se podívat na tipy na dárky pro manžela, kterými můžete potěšit svou drahou polovičku – určitě si mezi nimi vyberete. Nezapomenutelný zážitek Jestliže hledáte dárek, na který váš manžel nezapomene, darujte mu zážitek. K dostání jich je nespočet, vybírat můžete mezi adrenalinovými, jako je třeba seskok padákem nebo jízda ve Ferrari, nebo zážitky kulinářské, ať už v podobě kuchařského kurzu, aby vám doma taky něco uvařil, nebo třeba ochutnávání vína či piva – to podle toho, co má vaše láska raději. Nová košile se hodí každému Stejně jako šatník každé ženy i ten pánský musí obsahovat základní módní sestavu, do které neodmyslitelně patří i košile. Tu zkrátka potřebuje každý muž a ještě než začnete namítat, že košile není plnohodnotný dárek, dovolíme si vás zastavit: kvalitní košile... Čtěte více Příspěvek Tipy na dárky pro manžela pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.12.2017 21:05 |

podobné články

Šplechtové nevěra manžela prospěla

 
Herečka Miluše Šplechtová, momentálně jedna z hvězd seriálu Cesty domů, pózovala Blesku před Divadlem Na Jezerce a nutno říci, že vypadá skvěle. Tuhle dámu překonaná manželská krize s Janem Hrušínským opravdu nesemlela. Jak se vyvine vztah mezi herečkou Jitkou Čvančarovou a tanečníkem Petrem Čadkem, těžko říci, ale na večeru cen televizní popularity vypadali jako vyladěné hrdličky. Na stejné akci se objevila i moderátorka Ochotská, která opět připomněla, že krása a sex-appeal nejsou totéž. Zamilovaný Vojta Dyk zavítal do kina Mat a působil (z hlediska módy) dosti zmateně.
06.04.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (795 článků) , Jitka Čvančarová (752 článků) , Miluše Šplechtová (55 článků) , Petr Čadek (201 článků)

Miluše Šplechtová se věku nebojí: Do ulic vyrazila bez make-upu!

 
Před pár dny oslavila 59. narozeniny, ale stárne s grácií. Pro vrásky není na tváři Miluše Šplechtové místo, a tak si v klidu může dovolit procházet se ulicemi města zcela bez make-upu.
23.11.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Šplechtová (55 článků)

Téhle krásce že táhne na šedesát? Manželka Jana Hrušínského je vážně kus

 
Hvězdě seriálu Cesty domů Miluši Šplechtové (54) to sice setsakramentsky sluší, ale i tak má pocit, že na sobě musí stále něco zlepšovat. Za třicet let strávených na prknech znamenajících svět se jí totiž dostal na obličej takový nános prachu, že má totálně zdevastovanou pleť. Manželka herce Jana Hrušínského, která loni možná i kvůli údajným mužovým záletům zhubla dvacet kilogramů , se proto rozhodla začít s tím něco dělat.
05.04.2012 17:40 |

podobné články

Nahá minulost Miluše Šplechtové: Třikrát jinak a pořád stejně!

 
Sympatická herečka (54) dlouho bývala baculka, teď se vrátila do seriálu Cesty domů jako vyměněná, štíhlá a moc sexy. Ostatně jako v 80. letech, když zabodovala ve světě filmové nahoty!
04.11.2012 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Šplechtová (55 článků)

Otřesný pohled v Cestách domů: Takhle se natáčelo škrcení Miluše Šplechtové

 
Herečka Miluše Šplechtová má za sebou asi nejnepříjemnější zážitek z natáčení za celou svoji kariéru. V seriálu Cesty domů totiž její postavu škrtil kolega Filip Blažek  (39) . A vypadalo to hodně drsně. Vidět byla dokonce i zarudlá strangulační rýha jako stopa po utaženém provazu.
15.05.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (105 článků) , Miluše Šplechtová (55 článků)

Rozčílený Hrušínský: Nový ředitel Národního vyhodil mou ženu i otce! Kvůli mně!

 
S novým vedením Národního divadla přicházejí obrovské změny. Nejen že od minulého týdne probíhá „čistka“ herců, Jan Hrušínský (59) po vyhazovu své ženy Miluše Šplechtové navíc zjistil, že busty Rudolfa Hrušínského (†74) a Josefa Kemra (†72) odstranili z jejich původních míst. Novému řediteli napsal otevřený dopis, v němž upozorňuje na to, že jeho jednání silně připomíná komunistický režim.
26.01.2015 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (230 článků) , Josef Kemr (67 článků) , Miluše Šplechtová (55 článků)

Miluše Šplechtová, manželka Jana Hrušínského: Její nejbližší dostal rakovinu krve!

 
Je natolik dobrá herečka, že na ní nikdo nepozná, jaké prožívá trápení. Miluši Šplechtové (57) těžce onemocněl bratr Pavel (50). Musel podstoupit složitou léčbu. Jeho život visel na vlásku.
03.02.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Šplechtová (55 článků)

Manželka Jana Hrušínského Šplechtová: Rakovina krve jejího nejbližšího!

 
Je natolik dobrá herečka, že na ní nikdo nepozná, jaké prožívá trápení. Miluši Šplechtové (57) těžce onemocněl bratr Pavel (50). Musel podstoupit složitou léčbu. Jeho život visel na vlásku.
03.02.2015 11:05 |

podobné články

Smutek Miluše Šplechtové, manželky Jana Hrušínského: Kvůli divadlu prodala milovaný dům a zhroutila se!

 
Herečka Miluše Šplechtová je jednou z »obětí« čistek v Národním divadle. Nezapadá, tak jako mnoho dalších herců, do umělecké koncepce nového ředitele a logicky ji proto čeká odchod. Naštěstí má Divadlo Na Jezerce, kvůli kterému si ale v minulosti musela mnoho obětovat.
12.02.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Šplechtová (55 článků)

To je nadělení! Z Národního divadla definitivně odchází Bareš i s krásnou manželkou

 
Jak Super.cz již informoval, v Národním divadle po nástupu nového šéfa činohry Daniela Špinara dochází k personálnímu zemětřesení . Kromě Jana Hartla, Jana Kačera nebo Miluše Šplechtové se loučí ve finále i velká filmová, seriálová a divadelní hvězda Igor Bareš  (48) a jeho žena Antonie Talacková. Bareš nám už před časem sdělil, že se Špinarem ho čeká ještě pohovor. Už ho má za sebou a má naprosto jasno.
03.03.2015 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (114 článků) , Jan Hartl (85 článků) , Jan Kačer (114 článků) , Miluše Šplechtová (55 článků) , Antonie Talacková (23 článků)

Potomek slavného českého hereckého rodu pokračuje v tradici: Vidíte tam ale vizuální podobu?

 
Dnes čerstvě třicetiletá dcera Jana Hrušínského a Miluše Šplechtové Kristýna sice vystudovala střední školu cestovního ruchu, volbou vysoké školy však už navázala na rodinnou tradici - absolvovala DAMU a stala se herečkou.
05.03.2015 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Šplechtová (55 článků)

Šťastný dědeček Jan Hrušínský: Z vnuka roste komediant!

 
Dětský smích je nad všechny poklady světa! V případě Jana Hrušínského (60), který letos v černu bojoval o život kvůli prasklému žlučníku, a jeho manželky Miluše Šplechtové (57), to platí dvojnásob.
19.09.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Šplechtová (55 článků)

Šťastný dědeček Jan Hrušínský: Z vnuka roste komediant!

 
Dětský smích je nad všechny poklady světa! V případě Jana Hrušínského (60), který letos v černu bojoval o život kvůli prasklému žlučníku, a jeho manželky Miluše Šplechtové (57), to platí dvojnásob.
23.09.2015 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Šplechtová (55 článků)

Mařenka z Arabely Hana Igonda Ševčíková: Po 23 letech vyhazov z Národního!

 
Herečka Hana Igonda Ševčíková (45) nepřežila čistku uměleckého ředitele činohry Daniela Špinara. Podobně jako Miluši Šplechtové nebo Igoru Barešovi, jí neprodloužil smlouvu.
21.11.2015 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (114 článků) , Miluše Šplechtová (55 článků) , Hana Igonda Ševčíková (24 článků)

Jan Hrušínský (60) necelý rok po kolapsu: Hádky s manželkou!

 
Ještě to není ani rok od události, která ho málem stála život, a Jan Hrušínský (60) už je znovu v plném pracovním nasazení. Manželce Miluši Šplechtové (58) to ale vadí!
22.04.2016 05:15 |

podobné články