Článek

Spláchněte se do kanálu, rudí lháři, zaznělo z TOP 09. Hádka o Semelovou a Horákovou jede dál

 
Stále na stejné ideologické platformě zůstává KSČM podle místopředsedy Senátu Přemysla Sobotky. A poslanec TOP 09 Daniel Korte je přesvědčen, že pokud by se komunisté dostali k moci, tak tu budeme mít zase lágry, kde bude sedět on a lidé jemu podobných názorů. Oba politici se tak vyjádřili k diskusi, kterou vyvolala slova poslankyně Marty Semelové o procesu s Miladou Horákovou.
20.02.2014 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (315 článků) , Daniel Korte (132 článků) , Marta Semelová (263 článků)
Podobné články

U soudu se Semelovou měl sólo Jaromír Štětina: Komunisté mi vyhrožují smrtí. Až se vrátí jejich totalita, skončím v koncentráku

 
REPORTÁŽ Takový nápor veřejnosti u soudní síně nelze spatřit každý den. U Obvodního soudu pro Prahu 1 se totiž dnes odehrávala soudní pře mezi komunistickou poslankyní Martou Semelovou a zastupitelem v Brně-Bohunicích za TOP 09 Michalem Kinclem. Kinclovi se totiž pranic nelíbí, jak se komunistka Semelová předloni v únoru jako host pořadu Hyde Park České televize rozhovořila o politickém procesu s Miladou Horákovou či jaká slova použila při hodnocení obsazení Československa vojsky Varšavské smlouvy v roce 1968. A tak komunistku pohnal k soudu.
06.01.2016 20:51 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (315 článků) , Jaromír Štětina (287 článků) , Marta Semelová (263 článků)

Martu Semelovou budou u soudu popotahovat za Horákovou

 
Brněnské státní zastupitelství hodlá stíhat poslankyni KSČM Martu Semelovou za její výroky ve vysílání veřejnoprávní České televize. Popírat zločiny komunismu totiž zákon zapovídá, stejně jako v případě zločinů nacistického režimu.
01.04.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Marta Semelová (263 článků)

Jak se zbavit klíštěte

 
Dříve než si povíme, jak se zbavit klíštěte zasvětíme malou osvětu tomu, jak se ze všeho nejdříve klíšťatům bránit. Mnohdy se můžeme chránit, jak chceme, ale stejně nezabráníme, abychom si tohoto nebezpečného parazita přinesli domů. Zejména je vhodné nosit hladké a světlé oblečení, pokud víme, že budeme pobývat v přírodě, kde jeho výskyt hrozí. Světlé proto, aby bylo ihned vidět a hladké, aby nemělo šanci se uchytit. Jako další opatření slouží přípravky, které nás ochrání. Chraňte i své domácí mazlíčky Stejně tak, pokud máme domácí mazlíčky, snažíme se jim pořídit antiparazitní obojky, tinktury a pudry. Klíště se do našeho domova může dostat i díky našim mazlíčkům. Po každé vycházce zkontrolujeme, zda není klíště někde přisáté. Nejen na lidech, ale i zvířatech. Jakmile však klíště najdeme, nastává chvíle, kdy je nutné se ho zbavit. Jak vytáhnout klíště Zapomeňte na staré babské rady. Ty bývají většinou moc fajn, ale v tomto případě neplatí. Jako nejúčinnější se jeví sada speciálního roztoku a kleštičky. Roztokem klíště zakápnete a ono do pár minut zemře. Pak jej můžete pomocí kleštiček odstranit. Klíště je jako každý žijící živočich na povrchu a potřebuje dýchat vzduch. Jestliže na něj budete kapat olej a kroutit s ním, může do ranky vrhnout své útroby. Vy sice klíště odstraníte, ale ještě předtím stihne napáchat neplechu a zvýší se pravděpodobnost nákazy. Nepokoušejte se ho ani dotýkat holýma rukama. Klíště zabalte a spláchněte Po vytažení klíštěte ho zabalte do papírového kapesníku a spláchněte do toalety. Nezkoušejte ho pálit zapalovačem a jiné experimenty. Kleštičky či pinzetu vydezinfikujte a nezapomeňte si umýt pořádně ruce! Postup odstranění klíštěte u našich mazlíčků je stejný, jako u člověka. Ale zvířata bývají neklidná, proto je nutné zvolit mnohem hbitější postup. Příspěvek Jak se zbavit klíštěte pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
03.07.2015 08:56 |

podobné články

TOP 09 chtěla vyzvat Semelovou k odstoupení. Proč tak neudělala?

 
Zastupitelé TOP 09 na dnešním jednání zastupitelstva Prahy chtěli vyzvat k odstoupení zastupitelku Martu Semelovou (KSČM), tento bod však do programu jednání nakonec nebyl zařazen. Důvodem návrhu TOP 09 byly výroky Semelové v pořadu České televize Hyde park ohledně popravy Milady Horákové nebo okupace vojsky Varšavské smlouvy v roce 1968.
27.02.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (315 článků) , Marta Semelová (263 článků)

Zastupitelé Prahy vyzvali Semelovou k rezignaci. Kvůli projevu

 
Pražští zastupitelé vyzvali poslankyni a pražskou zastupitelku Martu Semelovou (KSČM) k okamžitému odstoupení kvůli projevu ve sněmovně. K TOP 09 se přidali i zástupci ODS, proti nebyla většinově ani ČSSD.
17.02.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Marta Semelová (263 článků)

Soud se zastal komunistky Semelové, za výroky o Horákové se omlouvat nemusí

 
Žalobu na poslankyni Martu Semelovou (KSČM) o výrocích na adresu Milady Horákové nebo o invazi vojsk do Československa v roce 1968 zamítl jako nedůvodnou Obvodní soud pro Prahu 1. Žalobu na Semelovou a KSČM podal předloni právník Michal Kincl (TOP 09). Semelová ve středu u soudu prohlásila, že se za svá slova omluvit nehodlá. Rozhodnutí není pravomocné, Kincl se odvolá.
06.01.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (315 článků) , Marta Semelová (263 článků)

Soud zamítl žalobu na KSČM a Semelovou za výroky o Horákové

 
Obvodní soud pro Prahu 1 dnes zamítl jako nedůvodnou žalobu zastupitele za TOP 09 Michala Kincla na KSČM a poslankyni Martu Semelovou kvůli jejím výrokům o popravené političce Miladě Horákové či o invazi vojsk Varšavské smlouvy v roce 1968. Rozhodnutí není pravomocné. Kincl v žalobě požadoval písemnou omluvu s výslovným konstatováním, že obsazení Československa bylo okupací a že totalitní komunistický režim perzekvoval mnoho lidí.
06.01.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (315 článků) , Marta Semelová (263 článků)

Povodí Moravy: Opravované úseky Baťova kanálu jsou utěsněné a probíhá vypouštění

 
Povodí Moravy pokračuje v nezbytných opravách téměř osm desítek let starého opevnění Baťova kanálu. Práce na plavební cestě zahájilo na vybraných úsecích 5. září. Od té doby proběhlo příčné ohrázování kanálu a zatěsnění stavidel. Správce Baťova kanálu tak mohl začít s pozvolným snižováním hladiny vody. Práce probíhají dle harmonogramu a pod dozorem biologů.
13.09.2017 08:05 |

podobné články

Vandasova DSSS: Nejsme jako oni a tak žalovat Semelovou nebudeme

 
Ultrapravicová strana Tomáše Vandase si to přece jen rozmyslela. Dělnická strana sociální spravedlnosti totiž chtěla zažalovat komunistickou poslankyni Martu Semelovou za to, co řekla na Olšanských hřbitovech minulý pátek. Komunisté u hrobu Klementa Gottwalda tehdy velebili Vítězný únor. „Žalovat komunisty nebudeme,“ napsali nyní zástupci DSSS na své webové stránce.
01.03.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Klement Gottwald (131 článků) , Marta Semelová (263 článků)

Zeman přivedl do vlády Grebeníčka a Semelovou, zuřil Stanjura

 
Debata o důvěře Rusnokově vládě přinesla i vystoupení poslance ODS Zbyňka Stanjury, který se pustil zejména do komunistů, kteří chtějí Rusnokov vládu podpořit. Je to prý Miloš Zeman, nikoliv Jiří Paroubek, od něhož se to čekalo, kdo pozval do vlády Miroslava Grebeníčka, nebo Martu Semelovou
07.08.2013 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3466 článků) , Miroslav Grebeníček (169 článků) , Miloš Zeman (21114 článků) , Marta Semelová (263 článků)

Veselo ve sněmovně: Ódéesák lákal Semelovou k sobě domů na Stalinovy spisy

 
Poslanci se dostali k problémovému návrhu na zrušení lustračních zákonů, který pochází z kuchyně KSČM, až krátce po 16.00 hodině. A po půlhodině debaty hned přišel vtip. Poslanec a bývalý ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) totiž pozval k sobě domů kolegyni z KSČM Martu Semelovou. Ta totiž bědovala, že dnes není k sehnání některá „předrevoluční" literatura, ovšem Blažek na to reagoval: „Pozvu vás k sobě domů. Všechno tam je, i ten Stalin.“
11.02.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Marta Semelová (263 článků) , Pavel Blažek (551 článků)

Spisovatel Jiří Stránský se rázně vypořádal s Martou Semelovou

 
Spisovatel Jiří Stránský ve svém komentáři v MF Dnes připomíná události minulých čtrnácti dní. Pozastavil se u obhajoby komunistického totalitního režimu komunistkou a poslankyní Semelovou, nebo u zatčení Ivo Rittiga. Ve svém sloupku připomíná i jednu starou moudrost.
21.02.2014 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Stránský (46 článků) , Marta Semelová (263 článků)

Komentátor: Když čeští novináři píší o Ukrajině, lžou víc než Semelová o komunismu

 
Naše domácí sdělovací prostředky v posledních dnech „dusily“ Martu Semelovou za její obhajobu socialistického systému v Československu před rokem 1989. Ve čtvrtek zpravodajský server Lidovky.cz zveřejnil rozhovor se zástupcem veřejné ochránkyně práv Stanislavem Křečkem, který se zastával obrany ukrajinské vlády, vzešlé z voleb. „Je směšné odplivávat si před Martou Semelovou, když si titulky článků v médiích leckdy nezadají s nejlepšími časy Rudého práva,“ píše v těchto souvislostech ve svém komentáři pro server Česká pozice Přemysl Houda.
23.02.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (246 článků) , Marta Semelová (263 článků)

Právník žalující stalinistku Semelovou neuspěl, není pozůstalý po Miladě Horákové. No a?

 
Marta Semelová, komunistická poslankyně proslulá svými stalinistickými provokacemi, "ustála" občanskoprávní žalobu, kterou na ni podal brněnský právník Michal Kincl. Ten hnal Semelovou před soud s taktikou "zkusíme to na ochranu osobnosti,  když to orgány neumějí přes trestní řízení". Neuspěl; ale při troše snahy mohl, píše v glose právník Aleš Rozehnal a staví konstrukci o citu pro spravedlnost coby jedné z integrálních složek osobnosti morálního člověka, zasluhující ochranu stejně jako pověst nebo podoba.
02.12.2016 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (315 článků) , Marta Semelová (263 článků)

Stalinistka Semelová útočila na Miladu Horákovou. Půjde za to před soud

 
Poslankyně KSČM Marta Semelová, která patří ke stalinistickému křídlu strany, míří před soud kvůli svému zpochybnění procesu s Miladou Horákovou. A také kvůli slovům o okupaci Československa, která byla podle ní internacionální pomocí. V právníkovi Michalu Kinclovi (TOP 09) její výroky prý vzbudily strach a úzkost.
25.08.2015 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (315 článků) , Marta Semelová (263 článků)

Horákovou k přiznání nenutili, tvrdila Semelová. Teď ji čeká trestní oznámení

 
Poslankyni KSČM Martu Semelovou čeká trestní oznámení. V pořadu Hyde Park na ČT totiž zpochybnila oběť Milady Horákové. Dušan Makovský ze sdružení ProtiAlt plánuje oznámení podat v pondělí.
15.02.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (315 článků) , Marta Semelová (263 článků)

Velice nechutná stránka. Komunistka Semelová sklízí odplatu za Horákovou

 
Na Facebooku lidé vulgárním a nechutným způsobem dehonestují poslankyni KSČM Martu Semelovou. Kontroverze vyvolalo její nedávné vyjádření týkající se Milady Horákové, o níž poslankyně prohlásila, že se doznala ke zradě totalitního režimu.
18.02.2014 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (315 článků) , Marta Semelová (263 článků)

Lež nejlépe odhalí lháři

 
Lháři mají velmi dobře vyvinuté smysly pro odhalování lží.
03.08.2012 10:45 |

podobné články

Úlet, prolhaní lháři! Drsný vzkaz komunistů americkému senátorovi kvůli radaru

 
ANKETA Nápad amerických republikánských senátorů Johna McCaina a Lindsey Grahama reagovat na ruské obsazení Krymu oživením plánu na umístění raket nebo radaru v České republice tvrdě odsoudili politici KSČM. V jejich odsudcích na konto Američanů pak nechybí slova jako „prolhaní lháři“, „lumpové a podvodníci“. Naopak pravici, jak se zdá, návrh senátorů vůbec nevadí.
12.03.2014 22:00 |

podobné články