Článek

Šperky a peníze odnesli zloději

 
Tohle už není náhoda, míní obyvatelé Lipůvky na Blanensku. Během krátké doby vykradli zloději druhý dům, pokaždé brali peníze a šperky.
15.02.2020 05:10 |

podobné články

Podobné články

Hedvábné šátky a šperky ve slevě? Dvojnásobné pokušení!

 
Hedvábné šátky a šperky patří mezi nejoblíbenější módní doplňky, kterým odolá skutečně jen hrstička žen. Tyto ozdoby dělají vaše životy krásnějšími, výraznějšími a třpytivějšími. Každá žena chce být pro své okolí přitažlivá, proto se rozhodě nemůžeme divit skutečnosti, že hedvábné šátky a šperky patří mezi největší závislosti a rovněž představují i finančně nejnákladnější položky v rozpočtu. My ale víme, kde si hedvábné šátky a šperky můžete pořídit se slevou, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít! Chcete rozšířit svou sbírku nebo přemýšlíte nad vánočním dárkem pro někoho blízkého? Pak jsou následující řádky určené právě vám – pojďte se společně s námi podívat, kde můžete nakupovat za hubičku! Hedvábný šátek slibuje skutečně příjemné objetí! Hedvábné šátky patří k povinné výbavě každé ženy. Jestliže ve své sbírce nemáte ani jeden kousek, pak děláte obrovskou chybu. Šátky jsou nejen přitažlivé na pohled, ale i velmi příjemné na dotek. Jakmile si jej jednou obtočíte okolo krku, okamžitě se zamilujete do jeho heboučkého objetí, na které si velice snadno zvyknete. S šátkem můžete vytvářet skutečné skvostné outfity. Ať už do práce, na nákupy nebo na posezení s vaší nejlepší kamarádkou – hedvábný šátek si můžete obléci prakticky kamkoli a můžete si být jistá, že elegantně doplní váš outfit a dodají mu onen správný šmrnc. Šperkům Swarovski jednoduše neodoláte! Jen málokdo by neznal šperky s kameny Swarovski, které si podmanily celý svět a získaly si srdce neskutečného počtu žen a dívek napříč všemi věkovými kategoriemi. Mezi více než pestrou nabídkou, která se nádherně třpytí až za roh, si dokáže vybrat i ta největší parádnice. S neodolatelnými kamínky Swarovski si můžete pořídit nejen dech beroucí šperky, se kterými se rázem budete cítit přitažlivější a sebevědomější, ale i celou řadu praktických doplňků, bez kterých by se ženy neobešly – ať už to jsou pilníky na nehty, kosmetická zrcátka... Čtěte více Příspěvek Hedvábné šátky a šperky ve slevě? Dvojnásobné pokušení! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.11.2015 07:10 |

podobné články

Krádež v luxusním klenotnictví v Pařížské: Zloději si odnesli šperky za více než dva miliony korun

 
V luxusním klenotnictví v Pařížské došlo ke krádeži. Policie výši škody zjišťuje, podle informací Blesk.cz si ale pachatelé odnesli šperky za více než dva miliony korun.
23.09.2017 14:20 |

podobné články

Do sídla dcery britského magnáta se vloupali zloději: Odnesli si šperky za jeden a půl miliardy!

 
Sotva se za modelkou a televizní hvězdou Tamarou Ecclestone (35) v pátek zaklaply dveře a s manželem na svátky odcestovali mimo své honosné sídlo v Londýně, vloupali se do jejího domu zloději a odcizili šperky v hodnotě neuvěřitelných 1 516 455 000 korun, jak informoval The Sun.
16.12.2019 10:20 |

podobné články

Zloději s krumpáčem se skrz rybářskou prodejnu prokopali do bankomatu: Odnesli si půl milionu!

 
Neuvěřitelné! S krumpáčem a kladivy se vydali zloději vybrat peníze z bankomatu v Uherském Ostrohu na Uherskohradišťsku. A jejich nájezd byl úspěšný – odnesli si minimálně půl milionu korun!
05.10.2011 12:15 |

podobné články

Zloději odnesli věci za 200 tisíc: Policie si dala během svátků volno

 
Peníze připravené na koupi auta, fotoaparát se šesti objektivy a monoho dalšího si odnesli zloději z bytu na pražském Žižkově. I přestože nájemníci odevzdali Policii okamžitě video z kamer, ta začala s šetřením vloupačky až po pěti dnech.
10.07.2012 21:50 |

podobné články

Svázali ženu (58) v jejím bytě v Brně. Hodiny ji týrali, pak si odnesli šperky

 
Brněnští policisté řeší případ přepadení, kdy se dva muži vloupali do bytu 58leté ženy. Lupiči ji svázali a dvě hodiny jí týrali a prohledávali její byt. Nakonec si odnesli šperky v hodnotě kolem 25 tisíc korun.
18.09.2013 14:35 |

podobné články

Zloději z firmy odčerpali přes 2300 litrů nafty, odnesli si i elektroniku

 
Zloději do krumvířské firmy vnikli v noci. Kromě pohonných hmot si odnesli i elektroniku. Policie předběžně odhadla škodu na 100 tisíc korun.
21.02.2011 13:50 |

podobné články

PŘEPADENÍ! Zloději si ze zlatnictví odneli šperky, POLICIE ŽÁDÁ O POMOC

 
Dva lupiči přepadli zlatnictví v Havířově, odnesli šperky za 300 tisíc korun.
19.08.2011 14:15 |

podobné články

Zloději rozkradli pražskou výstavu! Odnesli si šperky za 400 tisíc

 
Z expozice hodin, hodinek a šperků, která se o uplynulém víkendu konala na výstavišti v Praze-Holešovicích, zmizely šperky za skoro půl milionu.
24.09.2012 13:10 |

podobné články

Zloději řádili v pařížském hotelu Ritz: Odnesli šperky za miliony eur

 
Pět ozbrojených mužů dnes přepadlo pařížský hotel Ritz s cílem ukrást šperky v hodnotě několika milionů eur. Policii se podařilo tři pachatele zadržet, zbývající dva jsou na útěku.
10.01.2018 22:20 |

podobné články

Miliardoví zloději utekli do Česka? Na šperky šli se sekyrou, řádění zachytila kamera

 
Přišli se sekyrou, se kterou rozbíjeli vitríny plné drahých historických kousků. Pachatelé miliardové krádeže si ze slavné klenotnice odnesli zhruba 100 kusů diamantových šperků ze tří sad historických šperků. Novináři německého Bildu se domnívají, že si pachatelé mohli odnést šperky až za 25,5 miliardy korun. Vyšetřovatelé doufají, že se zlodějům nepodařilo dostat za hranice. Drážďany jsou přitom jen necelou hodinu od Česka. Němečtí policisté přiznali, že zatím nemají žádnou žhavou stopu.
26.11.2019 09:40 |

podobné články

Velká miliardová krádež: Zloději odnesli šperky i drahé kameny ze slavné klenotnice

 
Zloději dnes brzy ráno vykradli drážďanskou klenotnici Grünes Gewölbe (Zelená klenba), kde jsou uloženy cenné historické sbírky německé spolkové země Sasko. Výši škody policie podle agentury DPA neoznámila. Deník Bild píše o tom, že škoda může jít do miliard, reportéři spekulují, že by se mohla vyšplhat až na 25,5 miliardy korun.
25.11.2019 11:25 |

podobné články

Zloději na Arkádách: Odnesli klenoty za 5 milionů!

 
Temné postavy se v temné noci vloupaly do obchodního centra Arkády v Praze na Pankráci. Zloději ukradli ze dvou obchodů šperky a hodinky za pět milionů korun.
17.12.2019 19:10 |

podobné články

Zloději vykradli podniky, když servírky spaly

 
Zloději dokázali využít chvíle, kdy obsluha podniku s celonočním provozem usnula a pak ji okradla. Momentálně se jedná o dvě krádeže. V jednom případě pachatel okradl servírku restaurace v Ostravě-Zábřehu, později si zloděj odnesl trezor z herny v Ostravě-Porubě. Zloději si z loupeží odnesli vysoké částky.
08.08.2010 12:45 |

podobné články

To je teda pech! Mojsejová své šperky za 55 tisíc eur už nejspíš nikdy neuvidí

 
Kontroverzní slovenská podnikatelka Nora Mojsejová  (53) může na své šperky v hodnotě 55 tisíc eur zapomenout. Zloději ukradli šperky z jejího domu v Košicích letos v květnu a slovenská policie pátrání po pachatelích po dvou měsících přerušila.
26.07.2012 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (244 článků)

Zloději ukradli zpěvákovi Guns N' Roses šperky za čtyři miliony

 
Axl Rose, zpěvák ze slavné kapely Guns N' Roses, přišel v Paříži o šperky a diamanty za 200 000 dolarů (4,1 milionu korun). Zloději mu je ukradli během jeho VIP koncertu.
06.06.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Axl Rose (52 článků)

Nezvaní hosté v Lipůvce a obavy obyvatel: Druhý vybílený dům! Šperky a peníze fuč

 
Tohle už není náhoda, míní obyvatelé Lipůvky, malé moravské obce na Blanensku. Během krátké doby tady vykradli zloději už druhý dům, pokaždé brali peníze a šperky. A museli mít podle všeho přesné informace o pohybu majitelů.
14.02.2020 16:25 |

podobné články

Lupiči brutálně zmlátili seniorku (95) v centru Prahy: Kvůli třem tisícům korun

 
Dva zloději v úterý velice brutálně napadli 95letou seniorku v Revoluční ulici v Praze. Dokonce jí i vyhrožovali smrtí s páčidlem v ruce. Když jim však ze strachu řekla, kde má schované peníze, začali prohledávat byt a nevšímali si jí. V tu chvíli se ale vrátila z procházky se psem její dcera (71) a naštěstí se jí podařilo přivolat pomoc. Vystrašení zloději se dali na útěk a s sebou si odnesli pouze tři tisíce korun. Policie žádá případné svědky o pomoc.
17.05.2017 17:15 |

podobné články

Zloději v Dubé si odnesli volební suvenýr - ukradli vlajku

 
Netradiční památku na volby si odnesli neznámí nenechavci v Dubé na Českolipsku. Z budovy bývalé školy, kde tento víkend sídlí volební okrsek číslo 1., někdo v průběhu noci ukradl státní vlajku.
29.05.2010 10:25 |

podobné články