Článek

„Špatně vás to naučili.“ „Lžete.“ Babiš a Pavel se hádali o peníze

 
Souboj titánů. Tak zněl název debaty na serveru Blesk.cz, kde se poprvé před kamerami utkali před druhým kolem prezidentských voleb Andrej Babiš (ANO) a Petr Pavel. Duel moderovala Vera Renovica. Babiš se do Pavla pustil, že za jeho prezidentování by zavládla nová totalita, Pavel oproti tomu o Babišovi hovořil jako o chaotickém mikromanažerovi. Pavel vyčítal Babišovi, že Agrofert zdražil potraviny. „Špatně vás to naučili. O cenách potravin rozhodují řetězce,“ rozhorlil se Babiš.
19.01.2023 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Petr Pavel (1659 článků)
Podobné články

Šašci? Zdeněk Zbořil setnul politiky, kteří myjí hlavu Zemanovi za novičok: Lžete, lžete, lžete

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Vzhledem k tomu, že se odvolal na zřejmě kontroverzní vyjádření zpravodajských služeb, které jsou v této věci různě kompetentní, bylo jen na jeho rozhodnutí, jak tyto zprávy bude prezentovat veřejnosti,“ komentuje vyjádření prezidenta republiky k novičoku politolog Zdeněk Zbořil, který se v dnešním Rozjezdu věnuje také reakcím české politické scény. V souvislosti s novým průzkumem volebních preferencí upozorňuje, že ČSSD není jen rozdělena do dvou velefrakcí, ale je to mnohem horší: „Je to svářící se klubko individuálních a vnitrostranických zájmů, ve kterém se neumějí orientovat nejen potenciální voliči ČSSD, ale i její reprezentanti na nejvyšší úrovni.“
07.05.2018 06:35 |

podobné články

Lžete, lžete, mstíte se mi. Jste zhrzená, neschopná. Andrej Babiš vyřval přede všemi Sabinu Slonkovou

 
Diskuzi mezi ministrem financí Andrejem Babišem (ANO) a investigativní novinářkou Sabinou Slonkovou odvysílala Česká televize v rámci svého pořadu 168 hodin.
27.03.2017 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Sabina Slonková (211 článků)

VIDEO Lžete, lžete, mstíte se mi. Jste zhrzená, neschopná. Andrej Babiš vyřval přede všemi Sabinu Slonkovou

 
Diskuzi mezi ministrem financí Andrejem Babišem (ANO) a investigativní novinářkou Sabinou Slonkovou odvysílala Česká televize v rámci svého pořadu 168 hodin.
27.03.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Sabina Slonková (211 článků)

Idioti! Strachy kadíte kostky. "Jednou však popadne vás hrůza, až pod okny vám budeme řvát." Lžete o Rusku, lžete o Arabech, urážíte Duku, vypořádal se kmet s politiky a novináři

 
Dlouholetý publicista a spisovatel Václav Vlk st. se na serveru NeviditelnýPes.cz rozhovořil o dnešních médiích. „Politici a úředně oštemplovaní komentátoři pláčí, jak se lid pořád vzdaluje od jejich ušlechtilých myšlenek. Které jim stále a stále předkládají,“ zmínil Vlk st. s tím, že je to jinak.
05.10.2017 08:00 |

podobné články

„Flašinet.“ „Kolovrátek.“ Babiš a Pavel na sebe právě vytáhli všechno

 
Petr Pavel a Andrej Babiš se zúčastnili diskuse na serveru Novinky.cz. „Vy jste jako flašinet,“ zaznělo v jednu chvíli od prezidentského kandidáta Petra Pavla k Babišovi. Podle něj se zatočí klikou a jede stále stejná písnička. „Vy jste jako kolovrátek. Opakujete, co vás naučili,“ kontroval Babiš. Moderovali Eva Mikulecká, Vladimír Kořen.
25.01.2023 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Vladimír Kořen (34 článků) , Petr Pavel (1659 článků) , Eva Petra (76 článků)

Babišovy lži a hádky s Petrem Pavlem: Jste jako flašinet, jede stále stejná písnička, řekl generál

 
Oba kandidáti na post prezidenta se setkali tváří v tvář. Andrej Babiš a Petr Pavel se sešli na další debatě, kterou tentokrát organizoval server Novinky.cz. Duel se nesl v konfrontačním duchu, kdy se oba kandidáti vzájemně obviňovali ze lží. „Babiš je jako flašinet, zatočí se kličkou a jede stále stejná písnička,“ prohlásil Petr Pavel. „Jste jako kolovrátek, naučili vás to a jede to pořád dokola,“ kontroval zas Andrej Babiš.
25.01.2023 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Petr Pavel (1659 článků)

Lžete, pane Bessere, volali na ministra kultury rozzlobení umělci

 
„To není pravda! Lžete! To vy jste nekompetentní!“ takové a i jiné hlášky včetně pískotu si musel dnes vyslechnout před budovou svého úřadu ministr kultury Jiří Besser (za TOP 09). Nespokojení zaměstnanci Státní opery Praha zde totiž Besserovi předali otevřený dopis, v němž nesouhlasí s restrukturalizací divadla.
28.02.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Besser (320 článků)

Lžete. Vy lžete, bránil se primátor Onderka neodbytnému reportérovi

 
Brněnský primátor Roman Onderka (ČSSD) a další politici čelili neodbytnému reportérovi České televize Michalu Šebelovi, který se od něj snažil získat vyjádření k případu jeho zpochybněné diplomové práce. Onderka dlouho odolával mlčením, přičemž mířil do uzavřených prostor. Nakonec se oba muži vzájemně osočili ze lži a Onderka reportéra opustil s tím, že se nebude bavit s nikým, kdo porušuje zákon. Reportérovi pak čelili i další politici s nejasnostmi kolem titulů.
30.03.2011 18:35 |

podobné články

Vy tady lidem lžete! U Jílkové vypukla bouřlivá hádka o lécích. Létaly dokonce střepy

 
Vy tu lidem lžete! Vyděláváte miliardy na vývozu léků a pro české pacienty nejsou, spustil Rostislav Vyzula v pořadu Máte slovo u Michaely Jílkové křik na výrobce a exportéry léků. Před kamerami se strhla pořádná mela. Výrobci a distributoři léků se důrazně bránili, že český pacient je pro ně na prvním místě! V jednu chvíli se debata dokonce dostala do takových obrátek, až praskalo sklo.
27.10.2016 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Jílková (465 článků)

Lžete, lžete! Ministryně Valachová se skoro rozbrečela při jednání

 
Jednání sněmovních a senátních výborů bývá většinou klidné. Platí to i v případech, kdy se jedná o školství. Ale čas od času přece jen vyvřou na povrch emoce. Senátoři se o tom přesvědčili při jednání výboru pro školství, na kterém odcházející ministryně Valachová jen stěží zadržovala slzy, a osoby přítomné na jednání obviňovala ze lhaní.
25.05.2017 10:45 |

podobné články

Poznáte lháře? Tahle gesta a pohyby ho odhalí! Zkuste to také!

 
Kápněte božskou: lžete někdy? Že ne? Tak teď lžete! Výzkumy totiž ukazují, že průměrný člověk neříká pravdu hned několikrát za den a dost často si to ani neuvědomuje. Většina lží má šetřit pocity našich blízkých, pak jsou ale i lži, které využíváme k dosažení vlastního prospěchu. Odhalit je je přitom docela jednoduché. Stačí umět číst z obličeje.
27.03.2021 18:15 |

podobné články

Zase lžete, Piráti… Bartoš se chlubil, jak v žácích zápasil s Krpálkem. Ten je o 11 let mladší

 
Předseda Pirátů Ivan Bartoš si utrhl na sociálních sítích pořádnou ostudu, když se rozhodl popřát úspěch judistovi Lukáši Krpálkovi v letošním olympijském turnaji v Tokiu. Připojil totiž vzpomínku, že si dříve s tímto olympijským vítězem poměřoval síly v mladších žácích. Když mu bylo připomenuto, že sportovec je o celou dekádu mladší než on, příspěvek smazal a omlouval se, že se zřejmě pomýlil. „Zase jen lžete, Piráti, jste k smíchu!“ zaznívaly výsměšné reakce.
31.07.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2630 článků)

Kosti v krku potrápily děti, dospělí se už asi ryby jíst naučili

 
Děti s kostí uvízlou v krku nebo se zánětem středního ucha byly nejčastějšími pacienty na pohotovostní ambulanci ORL ve Všeobecné fakultní nemocnici. Dospělí se asi naučili rybí maso jíst, žádný s tímto problémem nepřišel.
25.12.2010 16:50 |

podobné články

Bratři se naučili hrát na zeleninu, za představení berou až 150 tisíc

 
Vydělávat se dá téměř na čemkoli. Dva čínští bratři našli skutečně neobvyklý způsob a daří se jim dobře. Naučili se hrát na zeleninu a svým uměním se proslavili po celé Číně. Nyní je hra na bizarní hudební nástroje z různých druhů zeleniny dokonce i slušně živí.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Hezoun Alexander Skarsgård: Milovat nahotu mě naučili rodiče

 
Nahota je normální. Alespoň ve Švédsku. Jenže stockholmský rodák Alexander Skarsgård žije a pracuje v USA, kde puritáni na nahé tělo koukají s otevřenými ústy a pohoršením. Šestatřicetiletý hollywoodský hezoun nemá problém svlékat se před kamerou. Milovat nahotu ho totiž naučili jeho rodiče.
07.06.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Alexander Skarsgård (26 článků)

České vojáky v Mali potrápila malárie, zahradníka naučili český jazykolam

 
Domů se po šesti měsících vrátili čeští vojáci, kteří sloužili v hlavním městě Mali v Bamaku. Podařilo se jim bez větších komplikací ohlídat základnu, na které jednotky EU cvičí maliské vojáky. A naučili afrického zahradníka říkat krkolomnou českou větu Stříhám keř, a mnoho dalších.
05.10.2013 10:40 |

podobné články

25 životních poznatků ze Sexu ve městě: Tohle jsme se naučili od Carrie a jejích kamarádek

 
Sex ve městě je kult, díky kterému jsme se naučili spoustu věcí. Třeba to, že dvacítky jsou báječné, ale ve třiceti život (především ten sexuální) teprve začíná. Carrie, když zrovna nelítala s kamarádkami po večírcích, sypala jednu radu za druhou. Co všechno nás naučila?
22.06.2015 08:01 |

podobné články

Když se stane z herce hudebník aneb tito herci se kvůli filmu naučili hrát na hudební nástroj

 
V historii filmů se vždy objevily scény, které jaksi nevypadaly dobře. Herci, kteří ještě nikdy nedrželi v ruce hudební nástroj, začali najednou hrát jako profíci. Bohužel bylo často poznat, že na to nehrají. Následující herci se ale skutečně naučili hrát na dané nástroje.
17.06.2021 16:10 |

podobné články

Bramboračka, neználek v říši divů. Ve sněmovně bylo husto, poslanci se pohádali a šli domů. A Babiš se naštval

 
Poslanci se ve sněmovně po poledni opět hádali. A to kvůli tomu, že Ladislav Šincl z ČSSD podal námitku proti tomu, jak hlasoval ohledně snížení spotřební daně z benzinu a nafty. Jenže problém byl v tom, že Šincl nepodal námitku těsně po hlasování k normě, ale až po hodinové pauze, kterou si vzal po tomto hlasování na poradu klub ČSSD. Poslanci se sice hádali právě kvůli této námitce Šincla, jenže již po deseti minutách dohadů nebylo zřejmé, kvůli čemu vlastně hádka začala. Důvodem ke všemu navíc byl asi i fakt, že před sebou valí jako těžký balvan služební zákon, který měli dnes na programu. Normu ale stejně nezačali vůbec projednávat...
23.07.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Šincl (122 článků)