Spartu čeká tým, co ji vyřadil. Zase Panathinaikos

Sparta pojede ve třetím předkole LM do Řecka
17.07.2009 12:30 |

Sparta zaskočila Panathinaikos a je blíž k postupu

Fotbalisté pražské Sparty v úvodním duelu 3. předkola Ligy mistrů porazili Panathinaikos Atény 3:1 a před odvetou, která se hraje příští úterý v Řecku, mají velkou šanci na postup do posledního kola.
29.07.2009 17:05 |

Fotbalisté Olympiakosu slaví po výhře 6:0 návrat na řecký trůn

Tři kola před koncem soutěže už Panathinaikos z prvního místa tabulky nemůže nikdo sesadit. Ani loňský mistr a velký sok Panathinaikos Atény.
20.03.2011 22:50 |

Řecký šok. Panathinaikos vyřazen dánským outsiderem

Nečekaně skončil slavný řecký klub Panathinaikos Atény, který po remíze 1:1 z úvodního měření sil podlehl doma dánskému celku BK Odense 3:4 a ze soutěže vypadl.
02.08.2011 23:40 |

Panathinaikos přišel za řádění fandů o šanci na titul

Panathinaikos ztrácí na Olympiakos pět kol před koncem deset bodů
23.03.2012 11:45 |

Tvrdý trest pro Panathinaikos za řádění fanoušků. Pokuta 6 milionů a odečet 5 bodů

Řecký fotbalový klub Panathinaikos Atény stihl tvrdý trest za nedělní "válku" fanoušků během derby s rivalem Olympiakosem Pireus.
23.03.2012 13:25 |

Slavia se o Ligu mistrů nejspíš porve v Moldávii, Spartu čeká Panathinaikos

Fotbalisté Slavie Praha si v 3. předkole Ligy mistrů zahrají buď proti moldavskému Šeriffu Tiraspol nebo proti finskému Interu Turku.

LM: Spartu čeká Panathinaikos, Slavia má lehčí los

Fotbalisté Sparty Praha se ve 3. předkole Ligy mistrů utkají s řeckým Panathinaikosem Atény, tedy se soupeřem, se kterým ve stejné fázi soutěže loni vypadli. Rozhodl o tom los soutěže ve švýcarském Nyonu.
17.07.2009 16:05 |

Obhájce titulu Barca končí v Eurolize už ve čtvrtfinále

Barcu vyřadil předloňský vítěz Panathinaikos
31.03.2011 23:30 |

Panathinaikos v odvetě smetl Spartu a postupuje

Fotbalisté pražské Sparty nedotáhli do postupového konce nadějně rozehranou partii s Panathinaikosem Atény a vypadli z třetího předkola Ligy mistrů.
05.08.2009 15:35 |

Spartu v Häckenu nečeká nic lehkého, zvláštní motivaci má Kadlec

Spartu čeká odveta v Evropské lize a po domácí remíze 2:2 to bude ještě hodně těžké. Tým odletěl do Švédska a proti Häckenu má zvláštní motivaci Václav Kadlec. Novou smlouvu chce oslavit gólem.
24.07.2013 19:50 |

Osobnosti: Václav Kadlec (134 článků) , Václav Kadlec (133 článků)

FA Cup: třetiligový tým senzačně vyřadil Manchester United

Do čtvrtého kola fotbalového FA Cupu postoupil třetiligový Leeds, který uspěl na Old Trafford a po výhře 1:0 vyřadil Manchester United.
03.01.2010 16:40 |

Na Spartu míří slavný Feyenoord. Plzeň čeká belgický Lokeren

Pražskou Spartu čeká pořádná výzva. V boji o postup do Evropské ligy se Letenští porvou s nizozemským Feyenoordem Rotterdam. Viktoria Plzeň se střetne s belgickým Lokerenem a mistrovský Liberec bude hrát proti Dněpru Dněpropetrovsk
10.08.2012 14:20 |

Na Janu Husovi se vyřádil turista (26): Sousoší »ozdobil« umělým pyjem

Pomník mistra Jana Husa na Staroměstském náměstí v Praze to zase jednou schytal. Tentokrát se na něm vyřádil šestadvacetiletý turista z Velké Británie, který na hlavu jedné ze soch umístil umělé pánské přirození. Zadrželi ho strážníci.
28.10.2019 17:30 |

Osobnosti: Jan Hus (159 článků)

Fotbalovou Spartu opouští trenér Hašek

Tým fotbalistů pražské Sparty, která ve středu ztratila šanci na zisk ligového titulu, opouští trenér Martin Hašek. S vedením klubu se dnes dohodl na ukončení spolupráce. V sobotním posledním utkání letošního ročníku proti Českým Budějovicím Spartu místo Haška povede jeho dosavadní asistent Václav Jílek. Klub bude nového hlavního trenéra hledat v letní přestávce.
11.05.2012 19:30 |

Osobnosti: Václav Jílek (24 článků) , Martin Hašek (102 článků) , Václav Český (544 článků)

ON-LINE: Plzeň porazila Spartu 1:0 a vede ligu

Fotbalová liga měla na programu šlágr jako hrom. Druhý tým tabulky Plzeň hostila v 7. kole Gambrinus ligy vedoucí Spartu. Zápas vám přinášíme v ON-LINE reportáži.
15.09.2012 15:05 |

Plzeň smetla Spartu: Limberský a Krejčí hodnotí hru svých týmů

Větší touha po vítězství. To byl podle plzeňského kapitána Davida Limberského hlavní důvod, proč fotbalisté Viktorie jednoznačně přehráli ve šlágru 13. kola Spartu a zvítězili 2:0. Absence v pohárové Evropě a minulé nezdary se Spartou tým prý hodně nahecovaly.
02.11.2014 09:50 |

Osobnosti: David Limberský (93 článků)

Plzeň už na Spartu ztrácí zase 5 bodů, výhru nad Znojmem zařídil Wágner

Fotbalisté Plzně porazili v 18. kole první ligy Znojmo 3:2 a na vedoucí Spartu ztrácí před následujícím soubojem na Letné pět bodů.
02.03.2014 21:25 |

Spartu opustí KLADRUBSKÝ. Jde za "FANTOMASEM" Jarolímem do SLOVANU Bratislava

Fotbalovou Spartu čeká další změna v sestavě. Defenzivní univerzál Jiří Kladrubský se rozhodl zkusit štěstí jinde a míří na přestup do Slovanu Bratislava.
25.06.2011 12:55 |

Osobnosti: Jiří Kladrubský (16 článků)

Spartu opustí i Kladrubský, má namířeno do Slovanu Bratislava

Fotbalovou Spartu čeká další změna v sestavě. Defenzivní univerzál Jiří Kladrubský se rozhodl zkusit štěstí jinde a míří na přestup do Slovanu Bratislava. Se slovenským mistrem pod vedením českého trenéra Karla Jarolíma se bude moci ucházet o Ligu mistrů.
25.06.2011 15:15 |

Osobnosti: Jiří Kladrubský (16 článků) , Karel Jarolím (99 článků)