Článek

Soused vyděsil ženu zabitými zvířaty a krvavým nožem: Případ má bizarní vysvětlení

 
Opravdu zvláštní případ se odehrál v České Třebové. Místní ženu nejprve překvapil hovor od souseda, který jí oznámil, že jim zabil kohouta. Doma pak našla mrtvého ptáka, ale i kozu, krvavý nůž a kabát. Případ, který by mohl vypadat jako mafiánské vyřizování účtů má ale bizarní vysvětlení.
11.10.2021 13:20 |

podobné články

Podobné články

Sexy lovkyně se na internetu chlubí fotkami s mrtvými zvířaty: Chodí jí výhrůžky smrtí!

 
Krásná lovkyně z Francie dostává výhrůžky smrtí za to, že pózuje se zabitými zvířaty na instagramu a vypadá u toho pěkně. Útoky od aktivistů i z vlastních řad přijímá stoicky. Změnila si příjmení a tvrdí, že takhle je ta kampaň internetové televize, které propůjčila svoji tvář v pařížském metru, aspoň úspěšná. „Bořím stereotypy,“ říká.
23.08.2020 08:35 |

podobné články

Tohle je nový vzor vašich dětí: Devatenáctiletá dívka, co střílí zvířata pro zábavu!

 
Je jí teprve devatenáct, ale už loví jak starý zálesák. Texaská roztleskávačka Kendall Jones vyvolává na svém Facebooku opravdu velké vášně, protože na fotkách pózuje se zabitými zvířaty, mezi nimiž najdete třeba lva, leoparda, slona nebo buvola.
01.07.2014 21:40 |

podobné články

Mladé studentce vyhrožují smrtí. Fotí se se zabitými zvířaty

 
Dívka z Texasu zveřejňuje fotografie z cest po Africe. Pózuje na nich vedle zastřelených zvířat. Ochránci se bouří a požadují stažení jejího profilu ze sociální sítě.
02.07.2014 14:20 |

podobné články

Češku lynčují na Facebooku. Pózuje totiž se zabitými zvířaty

 
Mladá Češka se proslavila netradičním koníčkem. Pravidelně jezdí do Afriky, kde loví vzácnou zvěř, a své trofeje poté vystavuje na sociální síti.
05.03.2015 14:41 |

podobné články

Kontroverzní lovkyně Michaela: Facebook nasáklý krví!

 
Michaelu Fialovou od jejího koníčku zřejmě nic neodradí. Proti jejím snímkům se zabitými africkými zvířaty už na Facebooku protestuje 20 000 lidí, ale s krvelačnou lovkyní to ani nehnulo.
26.09.2015 12:15 |

podobné články

Kontroverzní lovkyně Michaela: Facebook nasáklý krví!

 
Michaelu Fialovou od jejího koníčku zřejmě nic neodradí. Proti jejím snímkům se zabitými africkými zvířaty už na Facebooku protestuje 20 000 lidí, ale s krvelačnou lovkyní to ani nehnulo.
02.10.2015 09:10 |

podobné články

Švédsko chce po téměř sedmdesáti letech znovu kriminalizovat sex se zvířaty

 
Švédové po téměř sedmdesáti letech znova budou považovat sex se zvířaty za zločin. Soulož se zvířetem bude totiž podle zákona na ochranu zvířat týráním. Nová legislativní úprava přitom ve Švédsku bude nadále kriminalizovat jakékoli bezohledné a bezcitné zacházení se zvířaty.
04.12.2011 10:10 |

podobné články

Počet nehod se zvěří a zvířaty byl v roce 2015 rekordní

 
V roce 2015 došlo v ČR celkově k 93 067 dopravním nehodám vyšetřovaným Policií ČR. Z tohoto množství se jednalo v dosud rekordních 9 673 případech o střety se zvěří a zvířaty (9 199 srážek bylo se zvěří a 474 se zvířaty).
15.11.2016 14:25 |

podobné články

Nepojištěný soused je pohroma: Jak postupovat při zjištění škody?

 
Máte pojištěný byt a myslíte si, že vás nic nemůže zaskočit? Chyba! Stačí, aby váš soused neměl pojistku. „Problém s odpovědností se pak stává poměrně složitým,“ vysvětluje Jolana Ackermannová z České asociace pojišťoven. Když se pak podle ní spojí taková situace s tím, že je soused neochotný a nekomunikativní, je to ještě větší oříšek. Jak tedy postupovat?
23.07.2016 10:15 |

podobné články

Naháč čekal na ženu v lesoparku! Na jejího přítele útočil nožem!

 
Nahý muž vyděsil v sokolovské zahrádkářské kolonii devětačtyřicetiletou ženu, která místem procházela z Dolního Rychnova směrem k zimnímu stadionu. Naháč potom nožem zaútočil na přítele ženy, který se na místo vypravil.
01.06.2011 17:55 |

podobné články

Nechtěný vetřelec vyděsil ženu v Újezdu: Na zahradě se lekla dlouhého hada, korálovka skončila v útulku

 
Ženu na její vlastní zahradě v Újezdu nad Lesy pořádně vyděsil červeně zbarvený had, kterého zahlédla v pátek večer. Odchytová služba, která záhy dorazila na místo, ženu ujistila, že se jedná o nejedovatou korálovku, a odvezla hada do útulku.
29.03.2021 16:00 |

podobné články

Agresor (62) zaútočil na dva muže nožem: Pořezal jim nohy, hrozí mu tři roky

 
Krvavým poraněním skončila hádka s agresorem (62) pro dva muže v Mutěnicích na Hodonínsku. Útočník jim vyhrožoval smrtí a pak je skutečně napadl s nožem v ruce. Poranil jim přitom nohy.
28.08.2017 12:50 |

podobné články

„Chtěl jsem ji zavraždit!“ přiznal muž. Nožem zaútočil na ženu v cukrárně ve Vršovicích

 
K otřesnému činu se odhodlal muž v pátek kolem osmé ráno. Do cukrárny ve Vršovicích vyrazil ozbrojený nožem a zaútočil na ženu. Ta skončila v nemocnici. Policisté 38letého muže díky tipu veřejnosti záhy dopadli. U výslechu se přiznal, že chtěl ženu zavraždit. Případ si tak převzala pražská mordparta, muž je stíhán za trestný čin vražda ve stadiu pokusu.
04.12.2018 13:40 |

podobné články

Známý plzeňský feťák se pobodal a tak se vyděsil, že před sebou začal utíkat

 
Případ, který zanechá snad každého v údivu, se odehrál v Plzni. Feťák, který je místní policii dobře známý, ohrožoval své okolí nožem. To ale až poté, co pobodal sám sebe a natolik se vyděsil, že před domnělým útočníkem začal utíkat. Policisté ho museli zpacifikovat přímo na ulici.
24.08.2016 11:15 |

podobné články

Byt celý od krve! Ženu (26) v Holešovicích pobodal soused, zraněná a téměř nahá vběhla do náruče policistům

 
Krev všude! Na stěnách, zemi i dveřích. Takový pohled se naskytl zasahujícím policistům v ulici Komunardů v úterý večer. Sousedé vytočili tísňovou linku 158 poté, co mladou ženu slyšeli zoufale volat o pomoc. Brutálně na ni v bytě zaútočil o tři roky mladší muž, zřejmě její soused, který chtěl před policisty utéct oknem.
29.11.2017 17:25 |

podobné články

Ve Vršovicích napadl ženu s nožem a utekl. Díky tipu veřejnosti ho policie dopadla

 
Chvíle hrůzy si prožila žena v pátek ráno v jednom z obchodů ve Vršovické ulici. Do toho totiž kolem osmé vtrhl muž s nožem a znenadání ženu napadl nožem. Skončila v nemocnici a po pachateli se slehla zem. Osmatřicetiletý muž byl díky tipu od ženy zadržen.
30.11.2018 09:15 |

podobné články

Filmové premiéry: Tým superhrdinů a bizarní koníček

 
Non-stop akce na dvou frontách, fantazijní svět obývaný zvířaty, bizarní záliba v pozorování cizích životů, osamělá srdce hledající vhodný protějšek, společné soužití třech sester, nebo útěk z vyhlazovacího tábora. V tomto týdnu čeká na české diváky 5 filmových premiér, 6 nových dokumentárních snímků, dobrodružné drama z roku 1959 a česká válečná komedie z roku 1957, Poslušně hlásím.
04.05.2016 11:10 |

podobné články

Terorista nožem v Bruselu zaútočil na vojáky. O chvíli později muž nožem napadl policisty v Londýně

 
Útočník dnes večer v centru belgické metropole Bruselu napadl nožem vojenskou hlídku, která ho zastřelila. Oznámila to belgická prokuratura, která útok označila za terorismus.  Dva vojáci, které napadl, utrpěli lehká zranění, uvedl server belgického listu La Derniére Heure. Podobný incident se odehrál před Buckinghamským palácem v Londýně, kde policie zadržela muže, který nožem zaútočil na policisty. Dva z nich byli při incidentu zraněni.
25.08.2017 22:15 |

podobné články

S nožem si šel pro výplatu: Vyděsil ženu a skončil v rukou policie!

 
S nožem se vydal pro výplatu do jedné z plzeňských pracovních agentur muž (30), který po zaměstnankyni požadoval okamžité vydání peněz. Když hotovost nedostal, vyhrožoval ženě, že se vrátí a bude zle. Skončil v rukou policie.
24.04.2017 16:20 |

podobné články