Článek

Sourozenci slavných, co dělají a jak se jim žije ve stínu slavného bratra či sestry?

 
Žít ve stínu sourozence nemusí být úplně jednoduché. Obzvlášť, když vašeho bratra nebo sestru zná celý svět. Kdo jsou sourozenci slavných a jaké spolu mají vztahy?
31.03.2021 08:05 |

podobné články

Podobné články

Sourozenci slavných: Vyfasovali horší geny...

 
Když Bůh rozdával sexappeal a krásu, tak ne vždy ve frontě stáli sourozenci slavných hvězd. Na druhou stranu, málokdy se ví, jak bratr nebo sestra celebrity vypadá. A to je možná důvod, proč tolik nezáří jako jejich slavní sourozenci.
28.03.2012 05:15 |

podobné články

Dovolená ve stínu celebrity, aneb kam jezdí slavní?

 
Užijte si dovolenou v místech, kam jezdí slavné celebrity! Nejenže si tak skvěle odpočinete, ale zároveň i zvýšíte své šance, že na pláži vrazíte do Madonny, ve vodě potkáte roztomilou Jennifer Aniston nebo si na baru dáte skleničku s čokoládovou Rihannou. V dnešním článku jsme se zaměřili na místa, kam si slavní „jezdí válet šunky“! Pokud přemýšlíte nad dovolenou, ale ještě nemáte svou vysněnou destinaci, nechte se k výletu inspirovat následujícími řádky. Věřte, že rozhodně je z čeho vybírat, neboť celebrity by svá božská těla nevystavovaly jen tak někde. Prozradíme vám nejen oblíbené destinace, ale i koho slavného tam můžete potkat. Užijte si dovolenou ve stínu celebrity! Maui – Havaj Na druhém největším havajském ostrově, který je proslulý pro své nádherné písečné pláže a bezesporu nejpopulárnější surfařská střediska na světě, můžete potkat například Megan Fox, Owena Wilsona či miláčka všech náctiletých dívek Justina Biebra. Na celebrity můžete narazit jak na nekonečných plážích, tak i v divokých klubech. Punta De Mita – Mexiko Místo slibující relaxaci, surfování, slunění na romantických plážích i skvělé podmínky pro potápění pravidelně navštěvuje extravagantní zpěvačka Lady Gaga, neméně populární Kanye West či oblíbenec z akčních filmů Charlie Sheen. Dubrnovník – Chorvatsko Jedna z nejoblíbenějších destinací, kam ročně vyráží tisíce českých turistů láká i známé celebrity, proto je tu reálná šance, že „za humny“ potkáte někoho slavného. Chcete-li mít celebrity nejblíže, vyrazte právě sem. Možná zde narazíte na Seana Conneryho, Toma Cruise či zpěváka Bon Joviho. Saint Tropez – Francie Místo, které se proslavilo během druhé světové války jako území, kde si dostaveníčko dávali známí muzikanti, herci i filmaři – Saint Tropez má zkrátka styl. Není se proto čemu divit, že sem jezdí i celebrity, proto mějte oči otevřené, neboť se tu někde může procházet Elton John nebo Neil Patrick Harris. Saint James – Barbados Kdo si chce svou... Čtěte více Příspěvek Dovolená ve stínu celebrity, aneb kam jezdí slavní? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.10.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (842 článků) , Tom Cruise (1032 článků) , Owen Wilson (49 článků) , Sean Connery (118 článků) , Elton John (566 článků) , Kanye West (583 článků) , Charlie Sheen (484 článků) , Megan Fox (355 článků) , Lady Gaga (1486 článků) , Megan Fox (354 článků) , John Elton (170 článků) , James Fox (3 články) , Neil Harris (36 článků) , Neil Fox (2 články) , Fox Harris (2 články) , James Harris (1 článek) , Bon Harris (1 článek) , James Patrick (1 článek) , Patrick Fox (1 článek) , Neil James (1 článek) , James Harris (1 článek) , James Harris (1 článek)

Noah Cyrus (20) promluvila o tom, jaké bylo vyrůstat ve stínu sestry Miley: Všechno, co jsem dělala, bylo špatně

 
Noah Cyrus (20) otevřeně promluvila o tom, jaké bylo vyrůstat ve stínu veleúspěšné sestry Miley  (27) . Zpěvačka je nejmladší z pěti sourozenců ze slavného klanu Cyrus a minulý týden potěšila fanoušky vydáním alba The End of Everything, které doprovázel nový singl s názvem Young & Sad. Z textu k písni je patrné, že to Noah neměla v dospívání vůbec snadné.
19.05.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Noah Cyrus (11 článků) , Miley Cyrus (937 článků)

Petr Štěpánek skrýval tajemství: Měl bratra, kterého neměl šanci nikdy poznat. Proč?

 
Herec Petr Štěpánek (63) měl ještě jednoho dosud utajeného bratra. Kromě bratra Martina (†63) a nevlastní sestry Jany (77), měl ještě staršího bratra Zdeňka. Toho ale nikdy nepoznal.
20.08.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (923 článků) , Petr Štěpánek (923 článků) , Martin Štěpánek (142 článků) , Martin Štěpánek (138 článků)

Ferjenčík a Richterová: Táta nám zakázal mluvit o politice u oběda, říkají pirátští sourozenci

 
Olga Richterová (36) a Mikuláš Ferjenčík (34) jsou v samostatné české historii vůbec prvními sourozenci v jedné politické straně, kteří se dostali do Sněmovny. Unikátními je dělají i jejich funkce u Pirátů. Olga má na starost výdaje, Mikuláš pak řeší, aby na ně byly peníze. Politika se tak stala jejich denním chlebem, ne všem je to ale po chuti. "Občas už lidé z našeho okolí chtějí řešit jiné věci, třeba vnoučata, synovce a podobně," říkají sourozenci v rozhovoru pro eXtra.cz. 
14.06.2021 08:40 |

podobné články

Sourozenci slavných vyfasovali horší geny

 
Když se prosadil můj bratr či sestra, dokážu to taky. To si myslí zřejmě většina sourozenců slavných celebrit. Některým se to daří, ale jiní tvrdě narazí. Není divu. Když příroda do rodin slavných nadělovala geny atraktivity, tak rozhodně ne stejným dílem. Sourozenci hvězd nemají takové osobní kouzlo, nejsou tak atraktivní ani tolik na očích. Proto se musí smířit s tím, že budou pro veřejnost vždycky číslo dvě.
26.03.2012 12:40 |

podobné články

16 slavných celebrit, které mají hodně sexy sourozence

 
Že je někdo něčí sourozenec neznamená, že by musel žít celý život ve stínu slavnějšího bratra nebo sestry, kteří se upíchli v Hollywoodu. Některé sourozenecké dvojice dokonce dobývají "Hollywood":http://www.extra.cz/tema/hollywood společně, jako je tomu třeba u "Jakea Gyllenhaala":http://www.extra.cz/tema/jake-gyllenhaal (32) a jeho sestry Maggie (35). Oba bratři Hemsworthovi, "Liam":http://www.extra.cz/tema/liam-hemsworth (23) a Chris (29), jsou zase akční hrdinové.
05.08.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Chris Hemsworth (95 článků)

Sourozenci slavných: Noid s bratrem, Terezie Kašparovská se sestrou a další!

 
Vědí na ně téměř vše. Lezli jim na nervy, hádali se a prali se. Sourozenci slavných se nechali přemluvit a zapózovali pro Blesk tv MAGAZÍN spolu se svým známým bráchou nebo sestrou. Co na ně prozradili?
19.09.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Kašparovská (76 článků)

OBRAZEM: Sourozenci slavných žijí často v jejich stínu

 
Mít světově proslulého sourozence přináší mnohé výhody. Pokud se ovšem snažíte prorazit ve stejném oboru, je těžké dokázat, aby vás lidé nevnímali jen jako bratra nebo sestru toho slavnějšího z rodiny. Své o tom ví třeba bratr Bena Afflecka, sestra Lindsay Lohanové a další. Další články k tématu: Angelina Jolie zveřejnila video z dětství jako vzpomínku na matku Ve škole mi říkali mentál, říká idol Sylvester Stallone Jsem něco mezi kuřetem a prostitutkou, říká o sobě Robertsová Nezletilá sestra Britney Spearsové porodila Bratr Brada Pitta natočil reklamu o svém obyčejném životě
29.06.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (348 článků) , Brad Pitt (1946 článků) , Angelina Jolie (2293 článků) , Britney Spears (917 článků) , Sylvester Stallone (334 článků) , Lindsay Lohan (711 článků)

Sestra Zagorové nejen o závisti: ŽIVOT VE STÍNU SLAVNÉ SESTRY

 
O životě po boku své slavné sestry Evelyn Bečvaříková (77) nikdy moc nemluvila. Pro knihu Naprosto nezbytná Hana Zagorová ale udělala výjimku. Jaký měly spolu vztah? A nebylo někdy těžké žít ve stínu populární zpěvačky, která dnes shodou okolností slaví 75.narozeniny?
06.09.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (644 článků)

Bratři jak se patří: Jak se žije ve stínu slavného příbuzného?

 
Mít slavného sourozence leckdy přináší výhody, ale i strasti. Někteří se rádi objevují ve společnosti svého slavného příbuzného, jiní naopak zůstávají v ústraní a věnují se svému oboru.
10.08.2014 08:00 |

podobné články

Bratři Langmajerovi: Jirka a Lukáš, talentovaní sourozenci, kteří se nepotkávají před kamerou ani v soukromí

 
Jiří Langmajer i jeho mladší bratr Lukáš jsou výrazné osobnosti české kultury, i když Lukáš žije trochu ve stínu slavnějšího bratra. Oba zdědili umělecké geny po otci, který byl hudebníkem a oba se také v životě museli poprat se svými démony.
14.10.2021 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (615 článků)

Sourozenci (†39) a (†35) podlehli koronaviru týden po sobě. Po samoživitelích zůstaly děti

 
Pandemie onemocnění covid-19 píše kruté příběhy. Sourozenci Adelita (†39) a Nicolas (†35) zemřeli na koronavirus jen týden po sobě. Kromě toho, že si byli bratrem a sestrou, panovalo mezi nimi i blízké přátelství, informuje americká stanice CNN. Svědectví o jejich osudu novinářům zprostředkovali pozůstalí sourozenci Daniel a Jesusa.
19.12.2020 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (476 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků)

Dnes je to pět let od smrti Waldemara Matušky: Vdova Olga promluvila o nenávisti bratra

 
Přesně před pěti lety zemřel zpěvák Waldemar Matuška. Jeho vdova nyní promluvila o tom, jak se jí bez Waldy žije, ale také o tom, jaký měl vztah se svými sourozenci. Prozradila, že kvůli konfliktu zavrhl bratra Jarka.
30.05.2014 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Waldemar Matuška (361 článků)

Utajení sourozenci slavných: Jak vypadají a čím se živí?

 
Žijí ve stínu slavných sourozenců! Herec Jiří Mádl (28), jehož bratr Pavel (18) nyní září v nekonečném seriálu Ulice, není jediný, kdo se může chlubit úspěchy svého sourozence.
24.09.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (566 článků)

Pippa zkopírovala svatbu své sestry Kate! Přesto ohromila. Jak to dokázala?

 
Žít nadosmrti s cejchem »sestra budoucí královny« ve stínu krásné a oblíbené vévodkyně Kate (35)? To není nic pro sebevědomou Pippu (33)! Přestože si na rozdíl od své sestry o víkendu nebrala prince, její svatba vypadala skoro stejně jako ta královská před šesti lety. Mají slavné sestry tak podobný vkus, nebo se jen Pippa snaží Kate vyrovnat a v lečems překonat? Kate je sice »princeznou«, její život se ale řídí striktními pravidly a má spoustu povinností... Ten správný pohádkový život si užívá právě její mladší sestra, která byla ve správný čas na správném místě ve správných šatech!
22.05.2017 05:15 |

podobné články

Modelkám v rodině vyrůstá konkurence, mají krásné sestry

 
Známé modelky by měly být ve střehu. Jejich mladší sestry jim můžou konkurovat a v některých případech jsou dokonce krásnější. Mladičká Lottie Mossová všechny okouzlila na svatbě své sestry Kate, stejně jako Eliška Šeredová v případě starší sestry Aleny. Krásu dostala do vínku i sestra modelky Laetitie Casta Marie-Ange.
11.10.2011 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Laetitia Casta (14 článků) , Kate Moss (625 článků) , Alena Šeredová (834 článků)

Ze slavných bratrů jsou sestry: Už i druhý režisér Matrixu zvolil ženskou identitu

 
Kultovní sci-fi snímek s Keanuem Reevesem v hlavní roli natočilo slavné režisérské duo jako bratři Andy (48) a Larry (50) Wachowští, Atlas mraků jako sourozenci Andy a Lana a další projekt už připravují jako sestry Lilly a Lana.
09.03.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Keanu Reeves (101 článků)

Odveta zhrzených sester: Lékaři už se v práci nevyspí

 
Lékaři sice odborovou akcí Děkujeme, odcházíme dosáhli zvýšení platů, jejich pracovní podmínky jim však okoření zdravotní sestry, které podobný růst nevybojovaly. Některé sestry nyní údajně odmítají dělat práci za lékaře jako dosud. Lépe placení lékaři ať si svou práci dělají sami, tvrdí sestry. Lékaři se na růstu platů dohodli s vládou, hrozili hromadným odchodem k 1. březnu.
25.02.2011 17:20 |

podobné články