Článek

Soukupova facka pro Hanychovou: Nečekaně se zastal Krainové, kterou vychválil do nebes

 
Modelka Simona Krainová (50) našla nečekané zastání u mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54). Ten, ačkoliv si nedávno vjel do vlasů se Simoniným partnerem Karlem Vágnerem ml., s modelkou sympatizuje v oblasti jejího účtu na OnlyFans. „Vypadá bezvadně. Nám chlapům se to líbí,“ přiznal v jednom ze svých pořadů na TV Barrandov.
14.09.2023 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2305 článků) , Karel Vágner (507 článků) , Karl Simon (197 článků) , Simona Soukupova (2 články)
Podobné články

Janečkův protikorupční fond má nového ředitele. Přišel do rádia a vychválil do nebes Babiše, nikdo na něj prý nemá

 
Nový ředitel Nadačního fondu proti korupci Karel Škácha si v úterý povídal v Kauze dne Rádia Impuls s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou. Vychválil ministra financí Andreje Babiše (ANO). Jedná prý tak rychle, že ostatní politici nestíhají. Posléze vysvětloval, proč je dobré v České republice mít protikorupční fond.
21.02.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (241 článků) , Andrej Babiš (26013 článků) , Karel Nový (237 článků)

Hašek: Facka všem levicovým voličům, facka české levici, facka sobě samotnému

 
Komentář na facebookovém profilu k odstoupení Josefa Středuly z prezidentského klání.
09.01.2023 14:30 |

podobné články

Patricie Soukupová a Martin Kraus: Na party seriálu Cesty domů se zasnoubili

 
Nečekané sympatie se ukázaly na setkání herců z oblíbeného seriálu Cesty domů. Patricie Soukupová (17) se na party zasnoubila! „Zrovna jsme se fotili s rodinou, když k nám přišel Martin Kraus a oznámil mi, že jsme spolu zasnoubeni,“ řekla se smíchem Šípu Patricie, která podle svých slov zatím vztahy moc neřeší.
07.09.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kraus (173 článků) , Martin Kraus (173 článků) , Patricie Soukupová (2 články)

Skandál Simony Krainové: Vyhodila Hanychovou!

 
PRAHA – Modelky Simona Krainová (36) a Agáta Hanychová (24) se umějí postarat o pořádný rozruch na večírku. Jen několik vteřin stačilo na to, aby Krainová nechala Hanychovou vyvést z klubu SaSaZu, kde se vyhlašovaly výsledky prestižní ankety Česká hvězda 2009.
23.05.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3637 článků) , Simona Krainová (2305 článků)

Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky

 
Každý rozchod bolí, o tom tady nemusíme dlouze polemizovat. Jenže pokud se nad vztahem již delší dobu stahují černá mračna a partneři tak nějak tuší, že se konec pomalu blíží, je to mnohem menší rána, nežli nečekané kopačky, které přijdou doslova z ničeho nic. Dostat nečekané kopačky, se kterými jste ani v nejmenším nepočítali, je pořádná rána pod pás. O to horší je to právě díky skutečnosti, že zatímco vy jste si ničeho nevšimli a byli jste tak přesvědčeni, že je všechno v naprostém pořádku, váš partner to zřejmě viděl úplně jinak a za vašimi zády tak chystal tento bolestivý podraz. Jak zvládnout nečekané kopačky? Pokud se s vámi partner zčistajasna rozejde, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak tuhle novinku vstřebat a především, jak to zvládnout. V první chvíli jste plni vzteku, postupně se dostaví lítost, přijdou pocity bezmoci a nakonec jste úplně sami. Pojďme si v následujících řádcích prozradit, jak zvládnout nečekané kopačky! Tip první: neproste! Váš partner se rozhodl, že chce vztah ukončit, ale vy to vidíte úplně jinak a začnete ho tedy prosit, jestli by si to nemohl rozmyslet. Přitom se právě tímto rozhodnutím tak moc ponižujete! Zapomeňte na nějaké doprošování a nechte ho jít, vždyť chudák neví, o co vlastně přišel! Tip druhý: zbavte se všeho! Chtěli jste si ponechat společné fotky, věnované dárky nebo milostné SMSky plné vyznání, abyste si nad miskou zmrzliny mohli připomínat ty krásné chvíle? No tak na to honem rychle zapomeňte!. Tahle vaše životní etapa skončila a je tedy potřeba, abyste za ní udělali tlustou čáru. Všech vzpomínkových předmětů se tedy zbavte a to co možná nejrychleji. Víte jak se říká: co oči nevidí, to srdce nebolí! Tip třetí: neseďte doma! Mysleli jste si že teď zahájit a několika ti měsíční Smutková období, ve kterém budete pouze sedět doma na gauči... Čtěte více Příspěvek Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.05.2017 06:20 |

podobné články

Facka pro Krainovou s Vágnerem. Karlův táta se zastal Žilkové s Hanychovou. Pseudokauze se směje

 
Aniž by to Karel Vágner starší věděl, byl nepřímo zatažen do přestřelky mezi svým synem a rodinou Veroniky Žilkové. Poté, co se Karel Vágner mladší opřel do Agáty Hanychové, se dcery zastala právě slavná herečka a potomka hudebníka sepsula, přičemž jmenovala i jeho otce. Vágner starší se ale rozhodit nenechal a na vše zareagoval velmi elegantně. Redakci eXtra.cz na narozeninové oslavě Františka Janečka dokonce řekl, že Žilková má pravdu a postavil se tak na její stranu!
16.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3637 článků) , František Janeček (447 článků) , Karel Vágner (507 článků) , František Janeček (201 článků) , Karel Janeček (502 článků)

Topmodelka Hana Soukupová je těhotná: Vzpomínáte na nahou krásku z reklamy na minerálku?

 
Jedna z předních světových topmodelek Hana Soukupová (27), kterou u nás známe především jako spoře oděnou krásku z reklamy na minerálku, je těhotná!
05.05.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Hana Soukupová (59 článků)

Nahotinka z reklamy na minerálku Hana Soukupová: Porodila chlapečka!

 
Světová topmodelka Hana Soukupová (27) přivedla na svět svého prvorozeného syna. Kráska, kterou celý svět viděl nahou v reklamně na minerálku, dala chlapečkovi jméno Finn S. Aaron.
10.09.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Soukupová (59 článků)

Hana Soukupová je trojnásobnou maminkou: Kráska z reklamy na vodu má dcerku

 
Supermodelka Hana Soukupová (34), kterou mnozí znají z reklamy na minerální vody, porodila svému muži již třetí dítě. S manželem Drewem Aaronem společně vychovávají již čtyřletou Ellu a šestiletého Finna.
13.08.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Soukupová (59 článků)

Martina Gavriely se drsně obula do Simony Krainové: Prodávala se mužům ve Francii

 
Bývalá moderátorka VIP zpráv a kosmetička Martina Gavriely  (33) vrací úder Simoně Krainové  (38) . Ta ji před časem nelichotivě označila za prostitutku. Jenže Martina si to nenechala líbit a nyní o Krainové prohlašuje úplně to samé. "Já o ní nebudu hlásit stejný věci, co dělala ve Francii, když chodila s Alexem," tvrdí Gavriely v jasné narážce na nejstarší řemeslo světa.
02.11.2011 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2305 článků)

Hanychovou Prachař uháněl 10 let: Po každém jejím rozchodu jí hned volal!

 
Bylo to mezi Agátou Hanychovou (27 )a Jakubem Prachařem (29) jen nečekané vzplanutí citů, co je k sobě přivedlo? Vypadá to, že určitě ne. Moderátor soutěže Česko Slovensko má talent prý po modelce "pálil" už deset let!
05.10.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1398 článků) , Agáta Hanychová (3637 článků)

Manžela mi doporučil Donald Trump, říká modelka Hana Soukupová

 
I díky ní se ve světě říká, že Češky jsou nejkrásnější. V modelingu dosáhla na každou metu, která se počítá, doma je asi nejvíc známá díky vodním šatům z reklamy na minerálku. Modelka Hana Soukupová (30) pro Magazín DNES prozradila, jak se seznámila s manželem Drewem Aaronem, s nímž je už devět let.
02.10.2009 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Watson (348 článků) , Harry Potter (1618 článků)

Topmodelka Hana Soukupová (24): Přijela si pro tučný šek

 
Topmodelka Hana Soukupová (24), která se v Čechách proslavila reklamou na mattonku, v níž kráčela »oblečená« jen do kapiček vody, přiletěla včera ráno do Prahy.
23.09.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Soukupová (59 článků)

Topmodelka Hana Soukupová: Přijela si pro tučný šek

 
Topmodelka Hana Soukupová (24), která se v Čechách proslavila reklamou na mattonku, v níž kráčela »oblečená« jen do kapiček vody, přiletěla včera ráno do Prahy.
23.09.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Hana Soukupová (59 článků)

V žádném případě není bezduchým ramínkem na šaty. Gazela Soukupová potřebuje, aby ji modeling naplňoval

 
Její poslední návštěva se konala primárně kvůli tomu, aby svou přítomností ozdobila charitativní galavečeři nadačního fondu Be Charity spisovatelky a filantropky Barbary Nesvadbové  (44) , kde se nakonec na pomoc hendikepovaným dětem vybralo 2 664 500 korun. Kromě toho Hana Soukupová za svou krátkou návštěvu stihla nafotit novou kampaň pro známou českou sklářskou firmu.
17.11.2019 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Hana Soukupová (59 článků)

Soukupová má byt na Manhattanu, navštívil ji i Donald Trump

 
Topmodelka Hana Soukupová má New York jako na dlani. Třiadvacetiletá kráska si koupila luxusní byt za několik desítek milionů korun přímo na Manhattanu. Denně vyjíždí do 77. patra.
12.08.2009 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Soukupová (59 článků) , Donald Trump (6020 článků)

Legíny, které potlačí celulitidu! Modelka Soukupová je důkazem.

 
Lenka Soukupová vypadá skvěle. Jenže i tato půvabná žena se přesvědčila, že po třicítce už tělo není samozřejmě bezchybné. Začala jí trápit celulitida, figura už neměla takovou linii. Legíny Sanacell jí výrazně během měsíce napomohly radikálně vylepšit postavu.
01.02.2010 14:15 |

podobné články

Soukupová v newyorské špičce musela na přehlídku po svých

 
Čtyřiadvacetiletá topmodelka českého původu Hana Soukupová, která již nějakou dobu žije v New Yorku, na vlastní kůži pocítila, jak nepříjemná může být podvečerní špička v dopravě. Aby stihla přehlídku, musela vystoupit z auta a jít po svých.
16.02.2010 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Hana Soukupová (59 článků)

Topmodelka Soukupová bez make-upu!

 
Jedna z našich nejúspěšnějších modelek Hana Soukupová je i nadále tváří známé karlovarské minerální vody. Během natáčení nového spotu v New Yorku, kde bydlí, jsme ji zastihli nenalíčenou a v natáčkách.
25.02.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Soukupová (59 článků)