Článek

Soukromé tryskáče, luxusní auta, orgie v obchodech! Zbohatlíci dohánějí, co nemohli během karantény

 
Nyní je vidět, jak moc zbohatlíkům ze sociálních sítích chybělo utrácení! Influenceři, kteří dávají na internetu na odiv svůj rozmařilý život, se po uvolnění koronavirových opatření zase jednou „utrhli ze řetězu“! Hýřiví utráceči, chlubiví podnikatelé a často prostě rozmazlené děti, co už neví co by, chtějí dohnat, co během pandemie „zameškali“!
07.07.2020 10:00 |

podobné články

Podobné články

Kim Kardashian nechala postavit dětem luxusní městečko: Malí zbohatlíci tam mají i Starbucks

 
Kim Kardashian (40) před měsícem oznámila svůj rozvod s rapperem Kanyem Westem (43). Aby děti odchodem tatínka netrpěly, rozhodla se jim Kim postavit vlastní luxusní městečko. Malí zbohatlíci mohou využívat vlastní kavárnu, bankomat, bistro i obchod s kosmetikou.
27.03.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1378 článků)

Zbohatlická mládež dobyla Instagram: Luxusní auta, štosy peněz a selfíčka s Putinem!

 
Luxusní auta, soukromé tryskáče, nejlepší šampaňské a selfíčka s Putinem. Ruská zbohatlická mládež mává štosy rublů a užívá si každý den naplno. To vše, zatímco přes 16 milionů Rusů žije pod hranicí chudoby.
23.02.2016 10:20 |

podobné články

Elvisovy tryskáče jdou do dražby

 
Aukční síň Julien’s nabízí sběratelský bonbónek: dva soukromé tryskáče rockové legendy Elvise Presleyho, který zemřel v roce 1977.
05.01.2015 05:57 |

podobné články

Osobnosti: Elvis Presley (224 článků)

Zbohatlíci už nevědí coby: Luxusní maserati leští živým štěňátkem!

 
Zbohatlíci rádi vystavují na odiv, jak utrácí své peníze. Teď ale jako by zapomněli na všechny meze.
21.05.2017 05:30 |

podobné články

Luxusní jachty, soukromé tryskáče nebo milionové nákupy: Děti zbohatlíků si užívají prázdniny covidu navzdory!

 
Bohaté děti odmítají připustit, že by jim snad koronavirus měl překazit prázdniny. Svých peněz si chtějí užít dosyta a nehodlají s nimi šetřit. Krásné dívky na instagramu vystavují nejen svá těla, ale i luxusní jachty, letadla, auta a šperky.
11.08.2021 05:05 |

podobné články

Lukáš Kovanda: Pohonné hmoty zdražují, prodejci „dohánějí“ prosincové zdražení ropy

 
Pohonné hmoty v Česku citelně zdražují, prodejci „dohánějí“ prosincové zdražení ropy. Pokud Írán zablokuje Hormuzský průliv, čeští řidiči mohou platit za benzín i 35 korun za litr a více.
11.01.2020 12:15 |

podobné články

Lukáš Kovanda: Pohonné hmoty zdražují, prodejci „dohánějí“ prosincové zdražení ropy

 
Pohonné hmoty v Česku citelně zdražují, prodejci „dohánějí“ prosincové zdražení ropy. Pokud Írán zablokuje Hormuzský průliv, čeští řidiči mohou platit za benzín i 35 korun za litr a více.
11.01.2020 22:15 |

podobné články

Odhaleno: 4 erotické pozice a techniky, které ženy dohánějí k šílenství

 
Na čem v posteli nejvíc záleží? Budete se divit! Nejde totiž ani tolik o centimetry, jako spíš o pohyby pánví. Přesně na to přišli vědci. Ti objevili čtyři sexuální techniky, které ženy dohánějí k šílenství a nekonečným výbuchům slastných orgasmů.
04.06.2021 22:20 |

podobné články

Obří Boeing se na chicagském letišti srazil s malým tryskáčem

 
Pasažérům malého tryskáče se nejspíš zastavila krev v žilách, když jejich letadlo míjel nákladní Boeing 747, který se chystal ke vzletu. Křídlem se totiž zasekl o ocas tryskáče a otočil ho asi o tři metry. Nebezpečná nehoda se stala ve středu na mezinárodním letišti O’Hare v Chicagu.
31.05.2012 17:10 |

podobné články

Revoluce v létání: Z Evropy do New Yorku za 3 hodiny! Tryskáče se vrací na oblohu

 
Z Evropy do New Yorku za pouhé tři hodiny? Sen mnoha cestovatelů o rychlé dopravě přes Atlantik znovu ožívá! Americká firma Spike Aerospace z Bostonu totiž vyvinula nový typ tryskáče, který hravě lítá okolo 2000 km/hod. A první pasažéři si ho budou moci vyzkoušet už koncem tohoto roku.
17.04.2018 17:50 |

podobné články

Zbohatlíci se chlubí na internetu: To jsou naše kočky a káry!

 
Zbohatlíci z Perského zálivu mají těžký život. Prohánějí se ve sportovních kárách za miliony a za domácí mazlíčky mají divoké šelmy. A jako malí kluci se chlubí tím, co mají, na Instagramu jako šílení.
18.11.2013 18:21 |

podobné články

Pražské orgie Ireny Pavláskové: Dvanáct minut orgií a sto minut ničeho, zlobí se diváci

 
Film Pražské orgie natočila Irena Pavlásková podle knížky Philipa Rotha. Ten jezdil pravidelně do Československa a měl zažít pověstné bujaré večírky. Premiéra filmu přišla do kin v roce 2019, takže se autor zfilmování nedožil, aby ho zhodnotil. Diváci jsou ale nekompromisní a poslední film nadějné české režisérky označili mimo jiné za „kravinu“. Dokonce prý Pražské orgie „odflákla“ anebo se ptají, proč to vlastně točila. Televizní premiéru uvidíte v neděli od 20 hodin na ČT1.
15.11.2020 19:21 |

podobné články

Osobnosti: Philip Roth (30 článků) , Irena Pavlásková (38 článků)

Další nelegální orgie v Belgii: Policisté sex party rozpustili, krátce po úletu europoslance

 
Kvůli šířícímu se koronaviru jsou bary a restaurace v Belgii uzavřené, shromažďování lidí je omezené. To ale nebrání řadě Belgičanů, aby pořádali domácí večírky. Ještě ani nedozněl skandál listopadové gay orgie, kterou belgičtí policisté rozháněli v centru Bruselu a na které přistihli maďarského europoslance známého svým homofobním postojem Józsefa Szájera (59), a už řeší další party, tentokrát ve městě Paal. Sexuální orgie se tentokrát zřejmě obešla bez přítomnosti politiků, účastníci dostali pokutu 6576 korun, informoval list Daily Mail.
10.12.2020 17:30 |

podobné články

Osobnosti: József Szájer (6 článků)

Člen známé hudební skupiny se po 13 letech rozešel s manželkou. Během karantény spolu nemohli vydržet

 
Zpěvák někdejší chlapecké skupiny Boyzone, která se proslavila v 90. letech, Shane Lynch (43) ohlásil po 13 letech manželství rozchod s Sheenou White, s níž má také dvě dcery. Z jejich společného domu se odstěhoval poté, co prý spolu během karantény nemohli vydržet.
21.04.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Shane Lynch (3 články)

Nepříjemné překvapení v obchodech: Lidé si chtěli koupit zápalky či zimní obuv, nepochodili

 
Přechod na pátý stupeň protiepidemického systému (PES) zároveň přinesl i zakázání prodeje většiny zboží, které nespadá do toho, jež vláda označuje za nezbytné. Oproti minule si zboží nelze pořídit ani v supermarketu a kupříkladu sešity či psací potřeby tak ve velkých obchodech odděluje páska, aby si je lidé nemohli přihodit do vozíku k potravinám či květinám, které povolené jsou. Prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR Tomáš Prouza první den těchto restrikcí pro ČTK zhodnotil s tím, že nezaznamenal problémy. Zákazníci však podle něho nechápou, proč si můžou koupit pušku, ale pastelky dětem už nikoliv. Ty jsou totiž, na rozdíl od zbraní, v obchodech zakázané.
27.12.2020 21:26 |

podobné články

Rozmazlené děti boháčů jsou zpět: Lockdown překonaly a vrací se v tryskáčích a na jachtách

 
Karanténa, nebo jak se dnes moderně říká lockdown, je v mnoha zemích u konce. A to pro řadu bohatých dětí z celého světa znamená, že mohou vytáhnout své soukromé tryskáče a vyrazit na jachty nebo prohánět ta nejdražší auta světa.
12.12.2020 05:40 |

podobné články

Během karantény jedla a psala: Halina Pawlowská v povídkách vypráví, jak zvládla soužití 4 generací

 
Co jiného by dělala spisovatelka během nouzového stavu, než aby psala. Halina Pawlowská  (65) během jarní karantény napsala svoji v pořadí už třiatřicátou knihu s názvem Zážitky z karantény, která je vlastně deníčkem toho, co se u ní doma dělo a také vařilo.
11.11.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (537 článků)

Orgie pro luxusní automobilku

 
Výrobce luxusních automobilů "Maybach" vsadil na kampaň plnou erotiky a umění. Víc než auto však poutají zraky zákazníků nespoutané orgie!
09.12.2009 14:40 |

podobné články

Vandal ničil luxusní auta na Spořilově: „Štvou mě zbohatlíci,“ řekl. Škoda čtvrt milionu!

 
Muž na Velikonoce nadělil řidičům v Praze 4 nemilé překvapení. Poničil zhruba dvacet drahých aut. Vandal se podle svých slov mstil „zbohatlíkům“, kvůli kterým prý přišel o práci. Svého činu však nelituje. Policie u něj našla sáček s deseti gramy pervitinu. Mstiteli hrozí až dva roky za mřížemi.
06.04.2021 12:40 |

podobné články