Článek

Soud s Rychtářem v Itálii: Půl milionu pokuta a pět let v base, navrhuje právník Martucciho za napadení jeho matky!

 
Exmilenec Ivety Bartošové (†48) Domenico Martucci (37) svůj boj proti jejímu manželovi Josefu Rychtářovi (56) nevzdává. V jeho rodné Itálii nadále probíhá soudní líčení kvůli napadení jeho matky a Martucci přivolává další svědky. Jeho právník navrhl Rychtářovi trest 540 tisíc Kč pokutu a pět let ve vězení!
08.07.2014 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků) , Domenico Martucci (380 článků) , Josef Rychtář (1364 článků)
Podobné články

Rychtář po prohraném soudu v Itálii: Mluví o dementovi! Koho má na mysli?

 
Tři roky s podmínkou na pět let a odškodné více než půl milionu korun. Takový je včerejší verdikt italského soudu, který vynesl rozsudek nad Josefem Rychtářem (56) za napadení matky Domenica Martucciho (38) a násilné vniknutí do zámku.
16.10.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1364 článků)

Martucci nechal v Itálii Bartošovou vyšetřit, neměla prý cestovat

 
Zpěvák Domenico Martucci na svém Facebooku popsal, jak probíhal pobyt Ivety Bartošové v Itálii. Zatímco jí pomáhala Martucciho rodina, Macura prý chtěl prodat její fotky bulváru a Rychtář se násilím snažil dostat do zpěvákova italského sídla. Nakonec ji odvezl i přes doporučení lékařů, aby necestovala. Další články k tématu: Bartošová skončila s Rychtářem. Odvedl ji od italského exmilence Bartošová už není v databázi hledaných osob, policie ji kontaktovala Rychtářova záchranná mise nevyšla, Bartošová zůstává s Macurou Macura už není mezi hledanými, kvůli Bartošové žádá pro policii školení Macura ukázal fotku Bartošové na pláži. Je šťastná, napsal Macura se opět ozval policii, Rychtář se dovolal Bartošové Policie vyhlásila pátrání po Bartošové. Je v pořádku, říká její „únosce“ Bartošová utekla od Rychtáře. Nový ochránce Macura ji odvezl do ciziny VIDEO: Iveta Bartošová se vrátila domů s Josefem Rychtářem
14.07.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků) , Domenico Martucci (380 článků)

eXtra.cz získalo svědectví z místa předání Džambulky do Rychtářovy náruče: Čtěte, jak opilá Bartošová v domě Martucciho famílie vyváděla

 
Už dva dny se "Iveta Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (47) "zotavuje v náruči":http://www.extra.cz/dzambulka-je-volna-rychtar-konecne-vysvobodil-svou-princeznu-ze-zajeti-martucciho-familie-co-bude-dal "Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar, který s pomocí médií pátral v Itálii po ztracené zpěvačce. Když se ukázalo, že je zavřená v domě rodiny "Domenika Martucciho":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci, okamžitě se vydal na místo, aby zbídačenou pěnici odvezl domů.
14.07.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků)

Bartošová skončila s Rychtářem. Odvedl ji od italského exmilence

 
Iveta Bartošová se zřejmě konečně vrátí do Česka. Poté, co s ní dnes policie mluvila a vymazala ji z registru pohřešovaných osob, podařilo se ji jejímu příteli Josefu Rychtářovi najít. Podle tn.cz byla v domě bývalého milence Domenica Martucciho. Další články k tématu: Bartošová už není v databázi hledaných osob, policie ji kontaktovala Rychtářova záchranná mise nevyšla, Bartošová zůstává s Macurou Ivetinou jedinou záchranou je léčení, říká Josef Rychtář Macura se opět ozval policii, Rychtář se dovolal Bartošové Martucci nechal v Itálii Bartošovou vyšetřit, neměla prý cestovat VIDEO: Iveta Bartošová se vrátila domů s Josefem Rychtářem
12.07.2013 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků)

Další chlap odkopl Macurovu ex! Stýkáš se s Rychtářem, nechci tě ani vidět, poslal ji do háje

 
Ještě nedávno ji hostil v Itálii, dnes od ní dává ruce pryč. Bývalá přítelkyně Zdeńka Macury, která se rozhodla být zadobře úplně s každým, takže i s Josefem Rychtářem  (56) , k němuž často a ráda jezdí, a kámošila by jistě i s ďáblem, kdyby to šlo, se svým chováním Domenica Martucciho  (38) dotkla. „Nemůžu se spojovat s někým, kdo se kamarádí s hulvátem, který ublížil mé matce,“ vysvětluje.
28.08.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1364 článků)

Iveta Bartošová je doma z léčebny, vydržela v ní týden

 
Zpěvačka Iveta Bartošová opustila protialkoholní léčebnu v Bohnicích po necelém týdnu. Její partner Josef Rychtář ji odvezl domů do Uhříněvsi. "Iveta je v pořádku doma," řekl Revue iDNES.cz Rychtář bez dalších podrobností. Další články k tématu: Iveta Bartošová opustila nemocnici a nastoupila do léčebny Bartošová skončila v nemocnici. Rychtář s Macurou se hádali v televizi Bylo to peklo, promluvila poprvé o Itálii Bartošová. V léčebně zatím není VIDEO: Iveta Bartošová se vrátila domů s Josefem Rychtářem Bartošová skončila s Rychtářem. Odvedl ji od italského exmilence Bartošová už není v databázi hledaných osob, policie ji kontaktovala Bartošová chystá svatbu, zasnoubila se s Rychtářem
01.08.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků)

Iveta Bartošová si vzala Josefa Rychtáře, svatbě asistovala policie

 
Zpěvačka Iveta Bartošová se podruhé provdala. V úterý odpoledne si na radnici v Uhříněvsi vzala Josefa Rychtáře. Celé svatbě asistovala policie, která chránila svatebčany před novináři. Další články k tématu: Bartošová chystá svatbu, zasnoubila se s Rychtářem Iveta Bartošová je doma z léčebny, vydržela v ní týden Iveta Bartošová opustila nemocnici a nastoupila do léčebny Bartošová skončila v nemocnici. Rychtář s Macurou se hádali v televizi Bylo to peklo, promluvila poprvé o Itálii Bartošová. V léčebně zatím není VIDEO: Iveta Bartošová se vrátila domů s Josefem Rychtářem Bartošová skončila s Rychtářem. Odvedl ji od italského exmilence Bartošová už není v databázi hledaných osob, policie ji kontaktovala Bartošová utekla od Rychtáře. Nový ochránce Macura ji odvezl do ciziny
24.09.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků)

Chrise Browna zadržela policie za napadení, porušil tak podmínku

 
Rappera Chrise Browna, který je stále v podmínce za napadení zpěvačky Rihanny, zadržela v neděli policie. Spolu se svým bodyguardem měl fyzicky napadnout muže před hotelem ve Washingtonu. Další články k tématu: Chris Brown už Rihannu nechce, každý si prý půjde vlastní cestou Neustále miluju Rihannu, říká Chris Brown Chris Brown se veřejně omluvil za napadení zpěvačky Rihanny Chris Brown do vězení nepůjde, pomohlo mu přiznání útoku na Rihannu Chris Brown u soudu: Jsem nevinen, řekl k napadení Rihanny Zpěvačku Rihannu zmlátil její partner Chris Brown Soud osvobodil Chrise Browna, napadení muže byl jen přestupek
28.10.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (240 článků) , Chris Brown (173 článků)

To v televizi nebylo: Rychtář násilím vnikl do domu Martucciho, jeho matce prý zlomil ruku a rozplakal děti

 
Josef Rychtář  (55) si asi vzpomněl na pohádky o statečných rytířích a bez naprostého respektování zákonů se rozhodl v pátek „osvobodit“ padlou princeznu Ivetu Bartošovou  (47) z domu Domenica Martucciho  (37) i za cenu násilí. Podívejte se na video, které ukazuje, jak nastartovaný polonahý mstitel vniká do baráčku, v němž se exzpěvačce přitom dařilo náramně dobře , a zraní při tom matku Martucciho!
17.07.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků)

Šokující důkazy Martucciho: Rychtář prý vydíral Ivetu zabitím Artura! Policie řeší detaily

 
"Domenico Martucci se stává noční můrou Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/martucci-se-opet-ostre-pustil-do-rychtare-bitka-s-plesounem-byla-nahrana-tady-je-jasny-dukaz. Nedávno jsme uveřejnili několik udávajících výzev Martucciho včetně "trestního oznámení, které řeší italská policie":http://www.extra.cz/po-rychtarovi-jdou-italove-vyda-ho-cesko-za-hranice-tam-chteji-i-jeho-novinarske-kumpany-tady-je-dukaz a které se týká doby, kdy si Rychtář přijel Ivetu vyzvednout do domu hraběte Martucciho. Rychtář prý tehdy vyhrožoval Ivetě, že pokud se k němu nevrátí, zabije jejího syna Artura.
24.05.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1364 článků)

Energická Martucciho matka opět v Česku: Dorazila z Itálie, aby svědčila proti Rychtářovi

 
O tom, že za tragickou smrt Ivety Bartošové  (✝48) může Josef Rychtář  (56) , je přesvědčena i matka jejího expřítele Domenica Martucciho  (37) , jenž v poslední době podniká kroky, které mají vdovce usvědčit z podílu na zpěvaččině smrti. Rychtář prý měl podle Martucciho Ivetě vyhrožovat, že jí zabije syna, když ho zpěvačka opustí .
28.05.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků) , Josef Rychtář (1364 článků)

Další trest pro Rychtáře? Za ničení majetku mu hrozí pokuta tři milióny korun

 
Josef Rychtář  (56) si při svém řádění po boku Ivety Bartošové  (✝48) zadělal na spoustu průšvihů. Nejen v Česku je proti němu vedeno několik trestních řízení. V Itálii se v pátek konal soud kvůli údajnému napadení Martucciho maminky a jak se Super.cz dozvěděl, v červnu by před tamním soudcem vdovec měl zase stanout kvůli poničení čtyři sta let staré památky!
18.05.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků) , Josef Rychtář (1364 článků)

Iveta Bartošová vytočila Martucciho k nepříčetnosti: Hraběnka je hysterka!

 
Stačilo, aby se Iveta Bartošová (47) podruhé od svého "únosu" rozpovídala a až v daleké Itálii to vyvolalo explozi emocí! Džambulka se totiž konečně vyjádřila o nečekané návštěvě matky horkokrevného Itala Domenica Martucciho (37) před svým domem.
16.08.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků)

Rychtáře v Itálii odsoudili! Zaplatí půl milionu a visí nad ním 3 roky kriminálu

 
V Česku už byl vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (56) několikrát souzen, proti všem trestům se ale vždy odvolal. Teď má na krku další podmínku, kterou vyfasoval u italského soudu. Za napadení matky Domenica Martucciho a vniknutí do jejich zámku může jít Rychtář na tři roky sedět.
15.10.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků) , Josef Rychtář (1364 článků)

Otřesné tvrzení Martucciho: Rychtář vydíral Bartošovou smrtí syna!

 
Výhrůžky zabitím Artura (17)! To byl podle Domenica Martucciho (37) důvod, proč zpěvačka Iveta Bartošová (†48) odjela s Josefem Rychtářem (56) loni v červenci z jeho zámku narychlo, v žalostném stavu, i přes zákaz lékařů zpátky do Česka.
23.05.2014 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků) , Josef Rychtář (1364 článků)

Bartošová pod palbou Martucciho: Sms zprávy plné lásky a výčitek!

 
Iveta Bartošová (45) opět trpí! Není v tom však nový milenec, spíše ji pronásleduje minulost! O co jde? Mezitím, co si užívá lásky s Josefem Rychtářem (53), dostává stále zprávy od exmilence Domenika Martucciho (34). Šíp jednu z několika získal a budete se divit! Italský hřebec se nemůže smířit s tím, že ho zpěvačka odkopla…
07.11.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků)

Za Ivetou přijela Martucciho matka! VYLEZ VEN! řvala rozčileně! Podívejte se na VIDEO

 
U vily Ivety Bartošové (47) se v pondělí objevila nečekaná "návštěva". Za doprovodu bodyguardů tam dorazila matka hraběte Domenicca Martucciho, která chtěla vidět Ivetu a vyřídit si účty s jejím přítelem Josefem Rychtářem (55)! A řádila jak černá ruka...
05.08.2013 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků)

Válka mezi Martuccim a Rychtářem vrcholí: Rychtář je zloděj, tvrdí hrabě

 
Nejen násilník a hulvát, ale i zloděj je podle Domenica Martucciho (37) snoubenec Ivety Bartošové (47). Z Itálie si Josef Rychtář (55) kromě své Džambulky údajně  odvezl i drahocenné pero. Pokud máte silný žaludek, podívejte se na zprávy, kterými Rychtář Martucciho údajně obšťastnil, když ho z krádeže obvinil.
18.08.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků)

Z Martucciho spisu: Další děsivé důkazy o týrání Ivety Bartošové!

 
Vydírání smrtí syna! Ohrožení samotného života Ivety Bartošové (†48). To jsou obvinění, ze kterých mrazí! Podle italského hraběte Domenica Martucciho (37) odjela zpěvačka Iveta Bartošová (†48) loni v červenci z Itálie s Josefem Rychtářem (56) jen proto, že jí vyhrožoval!
25.05.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6811 článků) , Josef Rychtář (1364 článků)