Článek

Soud s muži, co jiného uvařili v kotli: Svědek se hystericky smál, matka obžalovaného žasla

 
U Krajského soudu v Hradci Králové pokračoval v pondělí soud s muži, kteří jsou obvinění ze zvlášť kruté vraždy muže v Pohodlí na Svitavsku. Tělo oběti podle spisu uvařili, kosti spálili a další ostatky rozvezli. Soudce musel podle serveru Novinky.cz ze síně nechat vyvést jednoho ze svědků, který se hystericky smál. "To úplně nedopadlo tohle,“ měl říci muž, který prý den předtím pil.
14.05.2024 12:55 |

podobné články

Podobné články

Hrůzná poprava v Pohodlí: Vařili jsme ho oblečeného, smrděl a trčely mu nohy, popsal vrah

 
Ohledně kruté vraždy v Pohodlí na Svitavsku vypluly na povrch další děsivé detaily. Případ nyní řeší Krajský soud v Hradci Králové, přičemž dvěma obžalovaným hrozí výjimečné tresty. Muži měli v létě 2022 zavraždit známého. Ještě předtím ho mučili strunovou sekačkou, tělo pak uvařili a jeho části roznesli po vesnici. „Svěřil jsem se, tížilo mě to. Řekl jsem to těm, co byli v tom domě v Lubné, že zemřel a že jsme ho uvařili. Nemůžu zapomenout, v noci mě chodí strašit,“ zaznělo podle serveru Novinky při čtené výpovědi.
16.04.2024 12:35 |

podobné články

Matka (33) upálila miminko v kotli! Říkala nám, že potratila, tvrdí kolegyně

 
Matka (33) podle obžaloby loni v říjnu porodila dítě a jeho tělo spálila v kotli. Před Krajským soudem v Praze dnes odmítla vypovídat. Obžalovaná nevypovídala ani v přípravném řízení. Za vraždu jí hrozí až 20 let vězení, případně výjimečný trest.
03.07.2014 16:30 |

podobné články

Soud s vrahy ze statku hrůzy: Pachatelům, kteří muže mučili a poté uvařili, hrozí výjimečný trest

 
U Krajského soudu v Hradci Králové v pondělí začal soud se dvěma obžalovanými, kteří měli v létě 2022 na Svitavsku zavraždit známého. Ještě předtím ho mučili strunovou sekačkou, tělo pak uvařili a jeho části roznesli v Pohodlí u Litomyšle. Obvinění vinu podle ČTK odmítli. Za vraždu jim státní zástupkyně navrhla 30 a 25 let vězení.
15.04.2024 12:50 |

podobné články

Sestra Vladkovi pomohla z nejhoršího: Hysterický VyVolený ji ale krutě zavrhl

 
Komu tento týden při sledování VyVolených neunikl hysterický záchvat Vladka Dobrovodského, ví, že soutěžící nemá zrovna nejlepší vztahy se svou rodinou. Vladko se při vzpomínce na nejbližší tak rozohnil, až celý zrudl, šla mu doslova pěna od úst a hrůzný hysterický záchvat zakončil útěkem do ložnice.
21.09.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (130 článků)

DĚSIVÉ DETAILY: Matka na Benešovsku porodila, dítě pak spálila v kotli

 
Třiatřicetiletá žena, která podle obžaloby loni v říjnu na Benešovsku porodila dítě a jeho tělo spálila v kotli, dnes odmítla před Krajským soudem v Praze vypovídat. Obžalovaná nevypovídala ani v přípravném řízení.
03.07.2014 12:00 |

podobné články

Tahle ZRŮDA upálila novorozeně v kotli! Dostala 16 let

 
Krajský soud v Praze poslal na šestnáct let do vězení třiatřicetiletou ženu Petru F., která loni v říjnu na Benešovsku porodila dítě a jeho tělo spálila v kotli na tuhá paliva.
28.08.2014 09:35 |

podobné články

Žena, která spálila dítě v kotli, půjde na 16 let do vězení

 
Vinnou z vraždy uznal soud ženu, která loni na Benešovsku porodila dítě a jeho tělo spálila v kotli na tuhá paliva. Potrestal ji šestnáctiletým vězením. 
28.08.2014 10:30 |

podobné články

V Plzni uvařili speciální pivo pro papeže

 
Největší politika se odedávna dělala ve Vatikánu a přímo do centra dění zamíří speciální slavnostní várka ležáku Pilsner Urquell, který v pátek uvařili sládci pivovaru. Vzhledem k tomu, že se jedná o pivo pro Vatikán, požehnal mu ještě ve varně pivovaru plzeňský biskup František Radkovský.
12.03.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: František Radkovský (17 článků)

I „ošklivá zelenina“ chutná dobře. U Národního divadla z ní uvařili 2000 polévek

 
Buď je moc malá, nebo moc velká, nebo moc ošklivá. To jsou nejčastější důvody, proč obchodníci odmítají od dodavatelů odebrat některou zeleninu. Iniciativa Zachraň jídlo se rozhodla dokázat, že i nevzhledné potraviny chutnají dobře. Dobrovolníci v sobotu na piazzetě Národního divadla uvařili dva tisíce porcí polévek. Ty pak rozdávali zdarma kolemjdoucím.
05.09.2015 15:30 |

podobné články

Dětem odvezli matku do nemocnice, zasahující policisté jim uvařili večeři

 
Dva nizozemští policisté z Eindhovenu sklízí pochvaly z celého světa. Vysloužili si je minulý týden, když zůstali v bytě s pěti dětmi, jejichž matku odvezli do nemocnice, a během čekání na osobu, která by je pohlídala, jim uvařili večeři a dokonce po sobě umyli nádobí.
19.11.2015 16:40 |

podobné články

Přerovští hokejisté uvařili fanouškům vlastní pivo

 
Speciální dárek si pro své fanoušky připravili hokejisté HC ZUBR Přerov společně s pivovarem Zubr. V úterý 19. července uvařili hokejisté, pod odborným dohledem sládkové pivovaru Nataši Rouskové, speciální várku extra hořké desítky. Ta se bude čepovat na prvním domácím zápase nové hokejové sezóny, tedy již 9. září.
20.07.2016 19:25 |

podobné články

V Budějovickém Budvaru uvařili sezónní speciál z čerstvého chmele

 
Včera uvařili na varně pivovaru Budějovický Budvar várku sezónního speciálu BUD z čerstvých hlávek Žateckého poloraného červeňáku. Chmel byl sklizen jen několik hodin předtím na chmelnici U Splavu v katastru chmelařské obce Blšany. Pivo z čerstvého chmele bude zrát ve sklepích pivovaru až do března 2018, kdy objeví ve vybraných restauracích v České republice i v několika dalších zemích.
29.08.2017 17:30 |

podobné články

Italové uvařili rekordní polentu, váží 1 179 kilogramů

 
Tým italských šéfkuchařů se postavil k obřímu kotli nad otevřeným ohněm a připravil obří polentu, která by nasytila tisíce hladovějících. Monstrózní porce kukuřičné kaše vážila 1 179 kilogramů. A to stačí k tomu, aby se jejich výkon dostal do Guinnessovy knihy jako světový rekord.
23.04.2010 10:05 |

podobné články

Staří manželé plakali samotou: Policisté jim uvařili špagety

 
Tento příběh vás dojme k slzám! Policie v jedné římské čtvrti byla přivolána do bytu starých manželů, z něhož se ozýval hysterický křik a pláč. Po příjezdu na místo ale zjistili, že senioři trpí osaměním. Co udělali muži zákona dál, vás zahřeje u srdce...
10.08.2016 08:35 |

podobné články

Mlčící muž: Svědek, který se bojí stíhání v kauze Rath

 
V kauze exposlance Davida Ratha (dříve ČSSD) obžalovaného z korupce v úterý poprvé odmítl vypovídat svědek, protože by mu mohlo hrozit trestní stíhání. Obžaloba tvrdí, že se podílel na tvorbě falešných faktur. Krajský soud v Praze pokračoval v kauze výslechy svědků a čtením dokumentů. Hlavní líčení mělo v lednu týden přestávku, protože jeden z členů soudního senátu onemocněl.
25.02.2014 18:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4633 článků)

V Rathově kauze odmítl mluvit další svědek. Měl strach z trestního stíhání

 
V případu exposlance Davida Ratha (dříve ČSSD), obžalovaného z korupce, dnes odmítl před soudem vypovídat další svědek. Jednatelka stavební firmy využila svého práva kvůli obavám, že by jí mohlo hrozit trestní stíhání. Společnost se podle obžaloby podílela na výrobě falešných faktur. Případ projednává od loňského srpna Krajský soud v Praze.
18.04.2014 19:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4633 článků)

Muž podpaloval v kotli benzínem, skončil v nemocnici

 
Benzín v kotli vybuchnul. Do nemocnice muže dopravil vrtulník.
26.12.2010 15:10 |

podobné články

Pomozte NAJÍT TOHOTO RVÁČE! Se zbraní v ruce zmlátil muže v kotli na Bohemce

 
Na konci dubna se v zápase druhé fotbalové ligy odehrála tvrdá bitka v kotli fanoušků Bohemians 1905. Policie nyní vyhlásila pátrání po agresivním fandovi, který napadl muže boxerem.
09.07.2013 14:25 |

podobné články

VIDEO: Klučina velí fotbalovému kotli, chuligáni mu klečí u nohou

 
Dokážete si představit malého klučinu, který velí fanouškovskému kotli světoznámého klubu? Že ne? Podívejte se na toto video a uvidíte, že to jde.
12.07.2013 07:35 |

podobné články