Článek

Soud řeší policistu, který prý ovlivňoval řízení s Pavlem Dlouhým

 
Písecký soud začne ve středu řešit případ bývalého šéfa českobudějovické dopravní policie Václava Vališe, který podle obžaloby se dvěma úředníky píseckého městského úřadu ovlivňoval řízení při dopravních přestupcích. Mimo jiné údajně i řízení s vlivným členem ODS Pavlem Dlouhým. ČTK to potvrdil soudce Martin Král.
06.06.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Král (12 článků) , Václav Král (12 článků)
Podobné články

Ministr Drobil odmítá nařčení, že ovlivňoval filmový festival Ekofilm

 
Ministr životního prostředí Pavel Drobil (ODS) se ohradil proti nařčení, že ovlivňoval porotu filmového festivalu Ekofilm, který v pondělí začal na jihu Čech. Vyzval současně své kritiky, aby zveřejnili jméno úředníka, který porotu údajně úkoloval, a jméno člověka, který informace o údajných úkolech mezi porotou šíří.
05.10.2010 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (380 článků)

4 rady jak překonat strach z řízení

 
Závěrečné zkoušky v autoškole máte již dávno za sebou, řidičský průkaz nosíte v dokladech a ačkoli jste podle papírů způsobilá řidička, při pohledu na auto a představě, že musíte řídit, se vám zvedá žaludek, kolena připomínají rosol, čelo se orosí potem a srdce začne tlouct nepředstavitelnou rychlostí. Již několik týdnů či dokonce měsíců se ptáte sama sebe, jak překonat strach z řízení. Když už jste se učila na zkoušky a zvládla jste i technickou stránku věci, pak by byla škoda, kdyby vaše vynaložené úsilí ve finále přišlo vniveč. Věřte nebo ne, ale s otázkou jak překonat strach z řízení, si nepohráváte jen vy. Je mezi námi hodně lidí, kteří mají z řízení strach, děsí je představa hustého provozu a nejvíce se bojí ostatních řidičů, kteří ne vždy dokážou respektovat začátečnickou snahu. I přes obavy ale víte, že řídit potřebujete, aby vám auto nestálo ladem skladem v garáži nebo zaparkované před domem. Jak tedy překonat strach z řízení? Na to se teď společně s námi můžete podívat! Víte, jak překonat strach z řízení? My ano! Možná jste se nad touto otázkou zamýšleli už několikrát, ale ještě se vám nepodařilo přijít alespoň na jedno rozumné řešení. Cesta autem pro vás představuje noční můru a kdo ví, možná jste si do auta nesedli od té doby, co jste z něho vystoupili po dokončení závěrečné zkoušky. Nebojte se, my vám s vaším strachem pomůžeme. Máme totiž několik rad, které vám poradí, jak se zbavit strachu sednout za volant! Rada první: Jezděte v klidném provozu Pokud se bojíte řízení automobilu, nevrhejte se ihned do náročného provozu. Spousta aut kolem vás by vám na jistotě rozhodně nepřidala, nemluvě o neintuitivních řidičích, kteří zkrátka nedokážou pochopit, že se někdo bojí – bohužel i tací jsou mezi námi. Trénovat můžete na poklidných cestičkách nebo můžete vyzkoušet jízdu o... Čtěte více Příspěvek 4 rady jak překonat strach z řízení pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
22.11.2016 06:20 |

podobné články

Šéf pražské policie ke kauze Nezmarové: Nikomu jsem neříkal, aby to bylo zameteno pod koberec

 
Ředitel pražské policie Luděk Procházka dnes před soudem odmítl, že by ovlivňoval případ šéfky protokolu ministerstva obrany Štěpánky Nezmarové obžalované z najíždění na policistu. Po nehodě telefonoval s operačním důstojníkem a situaci prý řešil běžným postupem. Kauza, kterou projednává Obvodní soud pro Prahu 1, se týká dubnového incidentu s dopravní policií na Hradě. Nezmarové hrozí až šest let vězení. Odbornice na diplomatický protokol vinu odmítá a hovoří o nedorozumění.
03.11.2014 16:45 |

podobné články

Najížděla do policisty, teď je u soudu: Generál pod koberec prý nic nezametal

 
Ředitel pražské policie Luděk Procházka před soudem odmítl, že by ovlivňoval případ šéfky protokolu ministerstva obrany Štěpánky Nezmarové obžalované z najíždění na policistu. Po nehodě telefonoval s operačním důstojníkem a situaci prý řešil běžným postupem.
03.11.2014 22:50 |

podobné články

Soudy už řeší 50 žalob policistů kvůli nezaplaceným přesčasům

 
Soudy nyní řeší už 50 žalob policistů kvůli přesčasům odslouženým zdarma. Odvolávají se na rozhodnutí Nejvyššího správního soudu (NSS) z konce září, který posuzoval, kdy je možné neplacené přesčasy nařídit. Počet soudních sporů se asi zvýší, řekl v pondělí novinářům šéf odborářů z Unie bezpečnostních složek (UBS) Zdeněk Buřič. Policisté v žalobách žádají proplacení odpracovaných hodin. Podle Buřiče může jít v jednotlivých případech včetně nákladů na soudní řízení až o sto tisíc korun.
12.11.2012 15:55 |

podobné články

Vedení pražské policie se postavilo za zalehnutého policistu. Navzdory pravomocnému rozsudku

 
Vedení pražské policie ve čtvrtek podpořilo policistu, který prováděl vloni v červenci zákrok na demonstraci v Praze, při kterém měl být podle obžaloby napaden aktivistkou Kateřinou Krejčovou. Soud ji pravomocně zprostil obžaloby s tím, že policistu zranit nechtěla a vzhledem k rozdílu fyzické konstituce ani nemohla. Navzdory pravomocnému verdiktu hovoří policie o nepřípustném maření práce policistů.
28.04.2016 17:35 |

podobné články

Kulturní veřejnost se v Praze rozloučí s Vladimírem Dlouhým

 
Kulturní veřejnost se dnes v pravé poledne ve strašnickém krematoriu v Praze rozloučí s hercem Vladimírem Dlouhým, který po těžké nemoci zemřel v neděli 20. června ve věku 52 let.
25.06.2010 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (515 článků) , Vladimír Dlouhý (515 článků)

Lidé se v Praze loučili s hercem Vladimírem Dlouhým

 
Velká obřadní síň strašnického krematoria v Praze byla v pátek místem posledního rozloučení s hercem Vladimírem Dlouhým, který po těžké nemoci zemřel v neděli 20. června ve věku 52 let.
25.06.2010 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (515 článků) , Vladimír Dlouhý (515 článků)

Se zesnulým hercem Vladimírem Dlouhým se dnes loučila kulturní veřejnost

 
Velká obřadní síň strašnického krematoria v Praze byla dnes místem posledního rozloučení s hercem Vladimírem Dlouhým, který po těžké nemoci zemřel v neděli 20. června ve věku 52 let. Už před polednem ...
25.06.2010 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (515 článků) , Vladimír Dlouhý (515 článků)

Šest a půl roku za korupci pro soudce Havlína. Ještě více, než chtěla obžaloba

 
Bývalému soudci Ondřeji Havlínovi udělil dnes soud 6,5 roku vězení za korupci, když údajně ovlivňoval řízení ve prospěch pachatelů trestných činů. Havlínův obhájce žádal podmínku, státní zástupkyně pak šestiletý trest.
30.07.2015 17:41 |

podobné články

Film Kajínek s Dlouhým: Jákl odtajnil další fotky!

 
Blesk získal dosud tajné fotografie z natáčení posledního filmu s Vladimírem Dlouhým (†52). Režisér Petr Jákl (38) na festivalu v Karlových Varech představil dvacetiminutový sestřih z akčního thrilleru Kajínek.
09.07.2010 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (203 článků) , Vladimír Dlouhý (515 článků) , Vladimír Dlouhý (515 článků)

Češi jsou v semifinále Davis Cupu, Hájek s Dlouhým zvládli i čtyřhru

 
Jan Hájek s Lukášem Dlouhým zvládli v souboji s Chile i čtyřhru a poslali český tým do semifinále Davisova poháru.
10.07.2010 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Dlouhý (40 článků) , Jan Hájek (178 článků) , Jan Hájek (176 článků)

Kvůli nosu jsem na záchod chodila se dvěma chlapy!

 
Vida Neuwirthová (48) se zapsala do paměti diváků coby princezna s dlouhým nosem z pohádky Tři veteráni. Šípu prozradila, jak si tenkrát poradila s dlouhým nosem, proč ji Julius Satinský opil a proč se rozčílil Rudolf Hrušínský.
29.12.2010 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (213 článků) , Julius Satinský (2 články) , Vida Neuwirthová (10 článků)

Berdych s Dlouhým vyhráli čtyřhru, tenisté vedou nad Kazachy 2:1

 
České tenisty dělí jediná výhra od čtvrtého postupu do čtvrtfinále Davisova poháru za sebou. Tomáš Berdych s Lukášem Dlouhým porazili v dnešní čtyřhře v Ostravě Jevgenije Koroljova a Jurije Ščukina ve třech setech 6:4, 6:4, 7:6 a svěřenci nehrajícího kapitána Jaroslava Navrátila se v prvním kole soutěže ujali nad nováčkem Světové skupiny Kazachstánem vedení 2:1.
05.03.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Berdych (1396 článků) , Lukáš Dlouhý (40 článků) , Jaroslav Navrátil (80 článků)

Porotkyně SuperStar Zeťová: Chodí s tenistou Dlouhým?

 
Zpěvačka Helena Zeťová (30) má, zdá se, nového přítele. Údajně chodí s tenistou Lukášem Dlouhým (27), s nímž byla několikrát viděna v ulicích Prahy.
21.03.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (192 článků) , Lukáš Dlouhý (40 článků)

Zeťová: Teď vám řeknu, jak je to doopravdy s Dlouhým

 
Když jsme na křtu cédéčka Moniky Bagárové potkali Helenu Zeťovou (30), spustila na nás zhurta: „S vámi si to chci vyřídit. Nikam neutíkejte.“ Bylo jasné, že zpěvačka chce komentovat článek v SuperSpyi, kdy jsme ji přistihli na nočním tahu s tenistou Lukášem Dlouhým.
01.04.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (192 článků) , Lukáš Dlouhý (40 článků) , Monika Bagárová (389 článků)

Vědci objevili nový typ tyranosaura s dlouhým nosem. Říkají mu Pinocchio rex

 
Vědci z Edinburské univerzity objevili nový typ tyranosaura s nezvykle dlouhým nosem, díky kterému si vysloužil přezdívku Pinocchio rex. Kostra masožravce, kteru paleontologové nalezli v Číně, má devět metrů a podle první výzkumů se pravděpodobně jedná o druh příbuzný Tyrannosauru rexovi.
07.05.2014 20:55 |

podobné články

Jak se pozná zneužívání dítěte? Lucinka (5) namalovala prasátko... s dlouhým ocáskem. Její táta se pak oběsil!

 
Lucinka (5) dostala úkol nakreslit rodinu jako zvířátka. Ze sebe udělala oslíka, tátu znázornila jako prasátko s dlouhým ocáskem.
29.01.2015 12:05 |

podobné články

Jak se pozná zneužívání dítěte? Lucinka (5) namalovala prasátko... s dlouhým ocáskem. Její táta se pak oběsil!

 
Lucinka (5) dostala úkol nakreslit rodinu jako zvířátka. Ze sebe udělala oslíka, tátu znázornila jako prasátko s dlouhým ocáskem.
29.01.2015 12:25 |

podobné články