Článek

Soud Dagmar Hlavlové: Právníci už mají pokyny a válka začíná!

 
Zjevně vážně to Dagmar Havlová (60) myslí se žalobou na manažera českých hvězd Romana Rouna (42). Už zplnomocnila advokáta Petra Ostrouchova (40), aby ji zastupoval ve věci neoprávněného užívání domény www.vaclavhavel.eu. Přitom Roun ale doménu řádně koupil už v roce 2006.
08.10.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1192 článků)
Podobné články

Soud Dagmar Havlové: Právníci už mají pokyny a válka začíná!

 
Zjevně vážně to Dagmar Havlová (60) myslí se žalobou na manažera českých hvězd Romana Rouna (42). Už zplnomocnila advokáta Petra Ostrouchova (40), aby ji zastupoval ve věci neoprávněného užívání domény www.vaclavhavel.eu. Přitom Roun ale doménu řádně koupil už v roce 2006.
08.10.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1192 článků)

Chalupa (ANO): Jsme ve válce - jiného druhu s jinými efekty - ale je to válka

 
Je to válka s politickým islámem, válka s Islámským státem a jeho zrůdnými představami o řízení společnosti, je to válka s terorismem, válka s hybridním agresí, válka s kybernetickými útočníky a zločinci....
28.02.2018 07:35 |

podobné články

Bártova stížnost je bez šance, tvrdí poslanci-právníci

 
Právníci poslance Věcí veřejných (VV) Víta Bárty nepravomocně odsouzeného v úplatkářské aféře hledali kličku, jak svého klienta zachránit. Tu, se kterou přišli, ale považují politici i ústavní právníci za nesmyslnou, a dávají jí mizivou šanci na úspěch.
30.08.2012 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2838 článků)

Ministryně Helena Válková ulevuje malým dlužníkům: Nenasytní právníci dostanou méně!

 
Za vymáhání malých dluhů do 50 tisíc si ode dneška už právníci nebudou moci účtovat horentní odměny. Ministryně spravedlnosti Helena Válková (63, za ANO) splnila slib. A právníci zuří!
01.07.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (347 článků)

Rozhodnutí o pokračování stíhání prostudují Babišovi právníci

 
Premiér v demisi a předseda hnutí ANO Andrej Babiš dnes zopakoval, že se v kauze Čapí hnízdo cítí nevinný. Jeho právníci prostudují odůvodnění, proč státní zástupce zamítnul jeho stížnost proti obvinění. Babiš novinářům v reakci na čtvrteční informaci, že bylo zrušeno stíhání čtyř osob v případu včetně místopředsedy hnutí Jaroslava Faltýnka, nikoli ale jeho, řekl, že dokument má 60 stran a jeho právníci nyní odůvodnění studují. Informovala o tom ČTK.
04.05.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků)

Dagmar Havlová: Problém při prodeji majetku!

 
Když Václav Havel (†75) dva měsíce před smrtí přepsal majetek za desítky milionů na manželku Dagmar Havlovou (59), bylo to krásné gesto lásky. Když se zároveň nechal zapsat jako věcné břemeno užívání, byla to ukázka zdravého rozumu. A když toto břemeno Dagmar ani čtyři měsíce po pohřbu nenechala vymazat z katastru nemovitostí, je to nejspíše zapomnětlivost. Právníci ale jedním dechem dodávají, že to může představovat i určitý problém!
23.04.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků) , Dagmar Havlová (1192 článků)

Nahé stevardky vysvětlí, jak si v letadle zapnout pásy

 
Jak se vypořádat s těmi, kteří nedávají na palubě letadla na bezpečnostní pokyny ani trochu pozor? Novozélandské aerolinky vtipným videem, které je promítáno na palubě jejich letadel, zajistily, že nyní tyto pokyny sledují i ti, kteří jejich služeb využívají pravidelně. Na videu jsou totiž stevardi a letušky nazí a jejich těla kryje pouze namalovaná uniforma.
02.07.2009 13:25 |

podobné články

Sexy bezpečnostní pokyny: předvádějí je "nahaté" letušky

 
Novozélandské aerolinky se pokusily originálním způsobem zatraktivnit bezpečnostní pokyny, které si cestující musí vyslechnout před každým letem.
08.07.2009 07:10 |

podobné články

Výzkum: Češi ignorují pokyny, jak zacházet s mlékem z automatů

 
Mléko z automatů, kam se dostává přímo z farem, se nesmí uchovávat při teplotě vyšší než 8 °C déle než hodinu. Před konzumací je navíc nutné je převařit. Přestože jsou tyto pokyny zřetelně uvedeny na každém výdejním místě, téměř nikdo je nedodržuje.
23.07.2010 08:00 |

podobné články

Olomouc: Pokyny pro zpracování návrhu územního plánu

 
Zastupitelstvo města Olomouce projedná na svém zasedání ve středu 23. února 2011 mimo jiné také připravené pokyny pro zpracování návrhu nového územního plánu města.
18.02.2011 17:15 |

podobné články

Sexy Soňa s vtípkem

 
Policistu a prase vyšlou do vesmíru a každý dostane pokyny. Prase má své pokyny: Nastav raketu na start, otoč páku o 360 stupňů.
18.01.2014 06:20 |

podobné články

Adolf Born pro PL: Evropa bude převálcovaná, Německo islámské. Merkelová jen plní pokyny. EU je to samé, jako když nás okupovali Němci

 
ROZHOVOR Uznávaný kreslíř Adolf Born si i ve svých pětaosmdesáti letech najde vedle své práce čas na to, aby sledoval politické dění u nás i ve světě. Nepochybuje o tom, že německá kancléřka Angela Merkelová dostává v souvislosti s migrační vlnou pokyny, které jen plní. Nevyhnutelným důsledkem bude převálcovaná Evropa, která naprosto přestane existovat. Tvrdí také, že bychom u nás měli být vstřícní v tom slova smyslu, že by žádný migrant neměl překročit naše hranice.
02.02.2016 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2475 článků) , Adolf Born (49 článků)

BEREC uveřejnil své Pokyny k provádění evropských pravidel síťové neutrality vnitrostátními regulačními úřady

 
Sdružení evropských regulačních orgánů v oblasti elektronických komunikací (BEREC) dnes zveřejnilo Pokyny k provádění nových pravidel síťové neutrality evropskými regulačními úřady.
03.09.2016 19:25 |

podobné články

První schůzka EU od dopisu z Londýna: Schváleny politické pokyny pro brexit

 
Zástupci sedmadvaceti členů Evropské unie se v sobotu na prvním summitu od chvíle, kdy Brusel formálně obdržel dopis Británie o vystoupení z EU, dohodli na společném postupu při brexitu. Politické pokyny, kterými se bude řídit unijní vyjednávací tým, schválili rychle.
29.04.2017 22:05 |

podobné články

Útočník, který v Egyptě pobodal i českou turistku dostával pokyny od Islámského státu

 
Útočník, známý jako Abdar Rahmán Badaví ubodal dvě německé turistky a další čtyři ženy zranil. Mezi nimi i Češku. Vrah si záměrně vybíral turistky a ženy. Podle posledních zpráv údajně dostával pokyny od radikálů z organizace IS.
15.07.2017 15:30 |

podobné články

Petr Žantovský po zvolení: Čím víc se vás snaží očernit, tím lépe pro vás, to vidíme ve volbách. Lidský rozum má větší sílu než média. Pokyny poslouchat nebudu

 
ROZHOVOR „Divil jsem se, že jsem byl v prvním kole zvolen jediný,“ reagoval publicista, mediální analytik a vysokoškolský pedagog Petr Žantovský, který se ve středu stal novým členem Rady ČTK. Slibuje, že s politiky se rád pobaví o odborných věcech, ale: „Nechci být nikomu zavázán, nechci být nikomu nic dlužen, nechci poslouchat žádné politické pokyny.“ Navrhuje širší využití fotoarchivu „četky“ a říká: „Myslím si, že rada by mohla fungovat právě jako inspirace pro členy managementu.“
01.03.2018 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (211 článků)

Uniklo ze spisu Nečesaného: 5 důvodů, proč ho soud osvobodil

 
Krajský soud v Hradci Králové v kauze Lukáše Nečesaného selektivně hodnotil důkazy, přehlížel vážné pochybnosti a nerespektoval dřívější pokyny. Nejvyšší soud takto odůvodnil zrušení pravomocného rozsudku za pokus o vraždu kadeřnice v Hořicích ve výši třinácti let odnětí svobody. Zároveň rozhodl o tom, že kauzu dostane na stůl nový soudce. Co konkrétně považuje Nejvyšší soud za klíčové pochybení?
19.04.2017 13:55 |

podobné články

Kauza známého hejtmana u soudu: Vzal úplatek na benzínce? Jsem nevinný, tvrdí Půta

 
Projednávání korupční kauzy, v níž je obžalován i liberecký hejtman Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj) v pondělí u libereckého krajského soudu nezačalo. Důvodem je námitka podjatosti přísedící, kterou v pondělí podali Půtovi právníci. Soud ji sice odmítl jako neodůvodněnou, právníci se ale rozhodli podat stížnost. Lhůtu na rozmyšlenou si ve věci ponechal i státní zástupce. Soud proto se zahájením líčení počká na rozhodnutí vrchního soudu, aby nemusel výslechy opakovat. Po skončení jednání to řekl předseda senátu Petr Neumann.
11.09.2018 08:00 |

podobné články

Dagmar Havlovou podpírali za rakví dcera a zeť

 
Vdova po bývalém prezidentovi Václavu Havlovi Dagmar Havlová zažívá nejtěžší týden svého života. Po pondělním loučení v Pražské křižovatce a úterní zádušní mši v kostele svatého Karla Boromejského šla ve středu ráno za manželovou rakví na Pražský hrad. Samotný pohřeb ji teprve čeká. Další články k tématu: Zdrcená Dagmar Havlová se s manželem loučila dvakrát Havlová položila růže na manželovu rakev, klaněly se u ní zástupy Lidé se s Václavem Havlem loučili ve Vladislavském sále pozdě do noci Dášo, plač, je pro koho, píše vdově po Václavu Havlovi Kamila Moučková Dagmar Havlová se rozloučila s manželem, pohřeb zvládla s noblesou
04.03.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků) , Jana Kirschner (119 článků) , Dagmar Havlová (1192 článků) , Kamila Moučková (80 článků)